Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2013., 21:33   #3781
Quote:
Boran-aginica kaže: Pogledaj post
pa skim ce se Abay ozeniti,ja sam mislila da ce ostati sam do kraja.a zna li iko ko je ovaj killer ima li neka fotkica bas mi ide da nerve
Oženit će se jednom djevojkom iz njihova kraja koja će u Istambulu pomagati u kući kad Bedar oboli, a usput se i školovati. Abay u cijelu priču uskače kao pratitelj, a odluči je ženit da je spasi amidžina bijesa. Pa malo povuci-potegni i rodi se ljubav. Na kraju i nasljednika čekaju
ball is offline  
Old 22.02.2013., 22:19   #3782
Mooooooooooooooooooolim vas zna li iko sta Sila govori Ahmedu agi dok mu drzi pistolj na nosu.
__________________
Ti si moja cast
Boran-aginica is offline  
Old 22.02.2013., 22:21   #3783
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Meni se čini da je ona pokopčala da se udavat neće pa joj paše bit domaćica u bratovoj kući. Kog će joj andraka još i neka druga žena u bratovu životu? A koliko se sjećam, nije pokazivala ni neko preveliko oduševljenje prema curki kojom se poslije Abay oženio
ne bih bila tako oštra prema njoj. zbog svog invaliditeta se osjeća nesigurno u vanjskom svijetu. vezana je za svoju kuću, u kojoj je gazdarica. dolaskom bratove žene će izgubiti to mjesto. u jednoj od idućih epki će ju abaj posjesti do sebe i objasniti joj da je ona dio njegove duše i da je njeno mjesto u njegovom životu sigurno poslije toga nema problema, a buduću snahu dočekuje iskreno i toplo.
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is offline  
Old 22.02.2013., 22:35   #3784
Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
ne bih bila tako oštra prema njoj. zbog svog invaliditeta se osjeća nesigurno u vanjskom svijetu. vezana je za svoju kuću, u kojoj je gazdarica. dolaskom bratove žene će izgubiti to mjesto. u jednoj od idućih epki će ju abaj posjesti do sebe i objasniti joj da je ona dio njegove duše i da je njeno mjesto u njegovom životu sigurno poslije toga nema problema, a buduću snahu dočekuje iskreno i toplo.
eto, Abay razgovara, objašnjava...ah.
Queen of Ambition is offline  
Old 22.02.2013., 22:43   #3785
Quote:
Xavi kaže:
Ono jutro kada je otisla i onako hladno prosla pored Borana, sva napirlitana i nafrackana mi isto tako nije bila jasna.
Ostavila ono srceparajuce pismo, a ujutru ni mukajet, prolazi pored njega kao pored turskog groblja.
Ona tako voli, sta da se radi.
Meni je bila potpuno jasna,neznam šta je u ovom slučaju trebala napraviti,zvala ga je telefonom,nije se htio javiti,otišla je kod njega,pokušala razgovarati,znao je da odlazi i kad su sreli bio bi red da konačno nešto poduzme jer ona se ovaj put zaista trudila,.. Ne držim ničiju stranu,ali pokušavam realno sagledati situaciju ,nekad sam na njezinoj strani,a u većini slučajeva na njegovoj.U ove zadnje dve epizode mi se ne sviđa njegovo ponašanje,razumijem da mu nije bilo drago kada je zatekao Emrea,razumijem da nekad moraš popucati po šavovima,ali kod njega to predugo traje. Uvijek se pokušavam staviti u kožu i jednog i drugog,
Boranka is offline  
Old 22.02.2013., 22:51   #3786
Quote:
Boran-aginica kaže: Pogledaj post
Hm..ovdje se pomalo situacija zahuktava,djele se silini i agini fanovi.Ja sam iskreno na negovoj strani i bas mi je bilo drago sto nije pruzio ruku onom Emreu debilu jer ako se sjecate kako je njemu bilo kad ga je istjerao iz bolnicke sobe i to jos zamolio Silu da mu kaze,isto kao da ga je neko polio kantom vode kad je napustao sobu.A on jadnicak kupio im kucu,i obecala mu da ce skupa bidi tu noc a ona mu lijepo rece da ce ostati uz Emrea.Pa dobro ga nije odmah bacio sa one tarase kad ga je vidjeo jos mu uzeo sina.OMG

i upravu je bio kad joj je rekao u Istambulu u tvornici " Jel ovo vrijedilo" pa naravno da nije vrijedilo da sve ostavi i dodje.

Mene sad zanima zasto Lusi-Lu negotivi Gizem,sta joj je ona skrivila.

i Kakav je ono video Boran ostavio sili. Iako sam gledala 48 zamolila bi deseti dar
da napise lektiru ako vec nije za 48 epizodu,zaista si za 10
dijelimo se vezano za određenu situaciju. stati na stranu jednoga mi nema smisla. oni su vezani zakonom spojenih posuda ako jednom oduzmeš, i drugom će faliti
__________________
Ne lažem, nego sam reducirana u izričaju.
Cobanica is offline  
Old 22.02.2013., 22:59   #3787
48. biznismeni

Quote:
Queen of Ambition kaže: Pogledaj post
...
Sad me zanima tko je?? Da nije onaj kojeg zapošljavaju, haaaa?


Oprosti na rezu.

Što se Lusi tiče, stvarno sam bila šokirana. Ono, ničim se nije pretjerano odavala, kad odjednom prava zajedljivica. Gizem došlo skroz neugodno, nije glupa da ne kuži kako je Lusi nabrušena. Ljubomora lajtmotiv u raznim pojavama...
..

Marina, ak uloviš vremena - one naušnice koje Esma nosi dok se vozi u autu s Dilaverom (mislim nakon sastanka, ili prije) - zvjezdaste neke - jako su mi ljepe pa ak ti se da postaj fotkicu

Još jedno - onaj lik kojeg zapošljava Boran - taj glumac je bio nekakav špijun/šofer u Strastima orjenta....

I za kraj - ja ovako sumiram njih dvoje:
Sila - Ljudi - kad se spomenu ljudi ona svom silom reagira, daje sve od sebe i sebe, bez rezerve, bez razmišljanja o posljedicama - i zato ju Boran voli.
Boran - Dom - crpi snagu iz svoje zemlje, domovine, Mardina - želi unaprijediti svoj zavičaj, graditi, preobraziti, poboljšati - i zato ga Sila voli.
Oni daju ljubav i energiju jedno drugome.
.. i ja pomislila da je on... al eto nije..

Lusi.. bilo je baš očito da joj se ne sviđa .."meni brat ništa o tebi nije rekao" ono nek si prevede.. "ti ga zapravo ne zanimaš"... al eto @kardašica ipak navela da se to sve stavlja na svoje mjesto

a evo i naušnica.. stvarno su lijepe.. čak je ovdje i ona vrlo lijepa



a kad smo već kod partnera meni je Dilaver bio odličan.. nije se dao.. a Sili samo što para nije na uši išla kad ju oslovljava aginice (znam da je uperio pištolj u nju i nemora ga voliti al joj je pokazao da pare nisu sve.. shvatila je ona da on želi njoj zagorčavati život svojim prisustvom)



e a onda je došao šef, očitao bukvicu i održao motivacijski govor.. i ekipa je ostala bez ideja..



zapravo .. ideje i prijedlozi su pali ali idu u drugi post
eMarina13 is offline  
Old 22.02.2013., 23:06   #3788
Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
ne bih bila tako oštra prema njoj. zbog svog invaliditeta se osjeća nesigurno u vanjskom svijetu. vezana je za svoju kuću, u kojoj je gazdarica. dolaskom bratove žene će izgubiti to mjesto. u jednoj od idućih epki će ju abaj posjesti do sebe i objasniti joj da je ona dio njegove duše i da je njeno mjesto u njegovom životu sigurno poslije toga nema problema, a buduću snahu dočekuje iskreno i toplo.
Nisam imala namjeru biti oštra. Zapravo je razumijem, voli nekoga koga ne može imati, ne može se otvoriti nekome do koga joj nije stalo i osjeća strah. Reagira nagonski, traži svoje mjesto po suncem. Ona je inače zatvorena kao orah pa tu neku toplinu nisam vidjela, a bez prijevoda bilo pa je lako moguće da sam omanula
Al su te žene mardinske( Lucy, Umu, Narin) fatalistički nastrojene, taj ili nijedan drugi. Muški još i pokleknu, ali one yok
ball is offline  
Old 22.02.2013., 23:22   #3789
48. prijedlozi, ponude i odluke

dakle.
partner Dilaver dolazi na sastanak da nešto predloži.. malo nervira partnericu/ btw. više mi se sviđa turska=naša riječ ortak jer partner je i braćni drug/.. al ono upada šef .. i što sad... nema prijedloga (očito je bio nevaljali pa ga nije zbog upozorenja rekao ) al ima zapravo prijedlog za novi sastanak sutra (eto i on bi se družio sa Silom..na sastancima )...
no partnerica=ortakinja isto ponukana motivacijskim govorom mijenja mjesto sastanka.. ide se u Mardin



e al na to ima primjedbe savjetnik i daje svoje viđenje.. ona jelte opet odlazi od njega i ide se boriti sa tim ljudima (ti ljudi=njen muž) i ostavlja svoje ljude na milost njemu.. i njega ostavlja samog.. i žao mi je al nisu dobro preveli primjedbu o Boranu jer je spomenuo da je bio kao gost



a navečer me njen brat podsjeti kakvi su oni.. ujutro ni pomisliti u školu, pa čak ni na otvaranje al kad je eto već na narebu ili molbu kako god otišao i vidio da ima i zgodnih curica odlučio da će ipak ići u školu..



dakle oni funkcioniraju po principu motivacije..
eMarina13 is offline  
Old 22.02.2013., 23:53   #3790
malo o holdingu

Hvala Marina - jeee. Baš sam ih htjela detaljnije promotriti. Da - Esma (neznam sad ime glumice) ovdje izgleda baš fino i pristojno. Neznam zašto su joj forsali onu raspuštenu, a gorzomorno ofarbanu, zabavo neofarbanu kosu.

Par riječi o tom biznisu. Na stranu ova zadnja epizoda, inat, šum u komunikaciji - mene stvarno začuđuje da Boran (i one scenaristice koje sam ishvalila ) u smislu da uopće ne brine o Silinoj firmi. Ono, malo se uključio oko one tvornice koju svu svi zaboravili, ali samo da bude u Silinoj blizini jer je bila na nišanu. Čudno mi da čovjek koji ima vlastitu firmu, vodi unosne poslove, ne pomisli niti u peti na ženinu firmu, koja je puuuuno veća od njegove. Pa barem da riješi na neki način njenu ulogu u tome, u smislu prijenosa nekih poslovni prava, dionica, kako to već ide. Znam da njima ništa ne fali, ali prihodi s te strane su dobrodošli za neke investicije od općeg dobra, ak već ne kao vlastita imovina, odnosno imovina obitelji. Pa i Silino nasljedstvo u konačnici se dodaje Gendžo obitelji, njihovoj djeci.
Možda nisu htjeli širiti priču o tome ili to tek dolazi, ali da je to na ignor u seriji - to mi ne ide u glavu.
Queen of Ambition is offline  
Old 23.02.2013., 00:08   #3791
Eto, odgledala i 48...
Moram reci da je Boran dobar kad je dobar, ali zao još je bolji. Kako samo može uvrijediti pomocu jedne recenice ili je natjerati da se posrami pomocu jednog pogleda,ili tako postaviti situaciju da mu nitko cak ni zamjeriti ne može... Eto, u obrani mu stoje Kevsi i Đelil efendi.
Svakako je Boran vrlo zlocest u ovoj epki...neprepoznatljiv. U obranu mogu jedino reci da je agi puknuo film, ali, u vrlo nezgodnom trenutku. Možda čovjek pati od postporođajne depre, kao oni crnci u Africi što pušu i stenju dok žena rađa, a one, jadnice, ne smiju ni pisnuti.
Svakako, klanjam se Sili, mislim da je njena odluka o odlasku u Istambul bila pametna. Sila je voljela svoje Ozdemir-udomitelje i nitko, ukljucujuci i Borana, ne može odlucivati o onome što su joj oni ostavili. Odakle Boranu pravo da je pita da li je vrijedilo. Naravno da jest, pogotovo kad zna koliko su prezirali Burhana i njegovu ljigavu ženu. Ah, ta Esma, jedva cekam da joj netko skine onaj odvratan osmjeh sa lica, ona mi je gora i od Dilavera i cijelog onog vijeca.
E, i Dilaver me ugodno iznenadio, dobro je sprašio onog razagu Ahmeta, svaka cast, ni ja ne bi bolje smislila. Umu djeluje kao špijun, svaka joj cast, inace Boran ne bi imao priliku onako muževno ocitati lekciju svim prisutnima, pravi je gazda, da sam na Silinom mjestu, odmah bi otrcala za njim i uvalila ga u prvi grm ili tako što....mhm...
Eh, Kevsi, Kevsi, ima žena jezicinu ko' krava rep, ali, barem kaže ono što ostatak ekipe misli, tako da, kapa dolje...Ja Kevsu skroz razumijem, žena se udala za agu, bila aginica, sin joj aga, ona onako uživljena bila bitna i svi je voljeli i poštovali. I onda joj usred te idile objegne voljena kcer, a u zamjenu za nju dobila Silu. Koja nevolja, priznajte da joj nije bilo lako. Uostalom, sveki ko' sveki (mada je moja cisti izuzetak), mora malo jezicinu izbaciti, cisto da se zna da je živa i to... Naravno da Kevsi nije u pravu, ali, ona ima svoje stavove i ne odustaje od njih, Sila kao da je njena, a ne Bedarina kci.
( Usput, da li se maleni zove Bedrihan po baki Bedar, ta dva imena zvuce mi vrlo slicno?)
Sad molim da mi odgovorite što ce biti sa Esmom, nadam se da ce je pregaziti vlak ili tako što...
zvrnda is offline  
Old 23.02.2013., 00:13   #3792
A sta ce biti sa dilaverom hocel i on biti ubijen ?
Izabelaa is offline  
Old 23.02.2013., 00:15   #3793
Quote:
zvrnda kaže: Pogledaj post
Eto, odgledala i 48...
Moram reci da je Boran dobar kad je dobar, ali zao još je bolji. Kako samo može uvrijediti pomocu jedne recenice ili je natjerati da se posrami pomocu jednog pogleda,ili tako postaviti situaciju da mu nitko cak ni zamjeriti ne može... Eto, u obrani mu stoje Kevsi i Đelil efendi.
Svakako je Boran vrlo zlocest u ovoj epki...neprepoznatljiv. U obranu mogu jedino reci da je agi puknuo film, ali, u vrlo nezgodnom trenutku. Možda čovjek pati od postporođajne depre, kao oni crnci u Africi što pušu i stenju dok žena rađa, a one, jadnice, ne smiju ni pisnuti.
Svakako, klanjam se Sili, mislim da je njena odluka o odlasku u Istambul bila pametna. Sila je voljela svoje Ozdemir-udomitelje i nitko, ukljucujuci i Borana, ne može odlucivati o onome što su joj oni ostavili. Odakle Boranu pravo da je pita da li je vrijedilo. Naravno da jest, pogotovo kad zna koliko su prezirali Burhana i njegovu ljigavu ženu. Ah, ta Esma, jedva cekam da joj netko skine onaj odvratan osmjeh sa lica, ona mi je gora i od Dilavera i cijelog onog vijeca.
E, i Dilaver me ugodno iznenadio, dobro je sprašio onog razagu Ahmeta, svaka cast, ni ja ne bi bolje smislila. Umu djeluje kao špijun, svaka joj cast, inace Boran ne bi imao priliku onako muževno ocitati lekciju svim prisutnima, pravi je gazda, da sam na Silinom mjestu, odmah bi otrcala za njim i uvalila ga u prvi grm ili tako što....mhm...
Eh, Kevsi, Kevsi, ima žena jezicinu ko' krava rep, ali, barem kaže ono što ostatak ekipe misli, tako da, kapa dolje...Ja Kevsu skroz razumijem, žena se udala za agu, bila aginica, sin joj aga, ona onako uživljena bila bitna i svi je voljeli i poštovali. I onda joj usred te idile objegne voljena kcer, a u zamjenu za nju dobila Silu. Koja nevolja, priznajte da joj nije bilo lako. Uostalom, sveki ko' sveki (mada je moja cisti izuzetak), mora malo jezicinu izbaciti, cisto da se zna da je živa i to... Naravno da Kevsi nije u pravu, ali, ona ima svoje stavove i ne odustaje od njih, Sila kao da je njena, a ne Bedarina kci.
( Usput, da li se maleni zove Bedrihan po baki Bedar, ta dva imena zvuce mi vrlo slicno?)
Sad molim da mi odgovorite što ce biti sa Esmom, nadam se da ce je pregaziti vlak ili tako što...
I mwni kevser izvlaci zivce u sce se mijesa, ta njena jezicina.A i mene zanima sta ce biti sa Esmom
Izabelaa is offline  
Old 23.02.2013., 00:15   #3794
U cijeloj 48. epizodi meni najžalije bilo one jadne Ajše i onog njenog sreće Hamdija ili kako se već zove?!
Boran trenira strogoću, Sila tvrdoglava ko' mazga....ono jadno dijete od bake do tetke i nazad
plava ruža is offline  
Old 23.02.2013., 00:35   #3795
Eh 49 ep bez prijevoda trebo mi je paket maramica zato se pripremite sutra/danas

Sila zove Borana i kad se javi cuje pucanj i urla iz petnih zila Borannnnnnn, dolje na onoj terasici stoje Firuz, Abay i Kevserusa i cuju kako Sila urla Borannnn i Abay potrci gore i Sila mu govori da se cuo pucanj kad je nazvala Borana, Abay ga zove ovaj se ne javlja, sjede svi u onoj sobi di je tv i zvoni telefon Emine(pomajka od Borana) zove da kaze da je Bedirhan kod nje ali da nema Borana, Sila, Abay, Sivan i kompanija krecu po maloga, Sivana neko zove na mob i javlja mu da je Boran upucan, nakon cega on javlja Abayu, Abay okrece auto i pravac bolnica Sili nista nije jasno Abay joj nista ne govori dok ne dodju do bolnice i pred ulazom joj kaze da je Boran upucan....... Abay i Sila sjede u cekaonici i doktor njim nesto govori, vec su se svi skupili pa cak i Zinar i Dilaver i dolazi ljigavac Ahmet i dolazi do Firuza i govori mu nesto u tom momentu ga Sila skuzi i dize se i krece prema njemu i uzima od Sivana pistolj i poteze ga na ljigu Ahmeta (predobra scena bas mi se svidja jos da ga je ucmekala juuu pa niko sretniji od mene ) e sad tu doazi onaj dio koji i mene zanima sta mu govori, skuzila sam da mu kaze sta ti radis tu ili odakle ti hrabrosti doci nesto u tom smislu(vidit cemo u 49 danas) i nakon sto mu sve spocita Mlijenik ju sprijeci da ga ubije(tu sam Miljenika sterala) ovaj smrad odlazi, a za njim krece Zinar i dole u holu bolnice mu govori za ovo sto mu je Sila rekla(ako sam dobro skuzila).... Eto to vam je mali uvod u sutrasnju/danasnju ep da vam ne otkrijem sve, ali kao sto vec rekoh pripremite maramice
lipo is offline  
Old 23.02.2013., 00:50   #3796
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
ja danas malo otišla prevariti agu sa svojom starom aşk (kad @desetka može imati yeni ja imam pravo imati eski) i kad se vratim imam što čitati.. i zato mislim da nam je @lipo lipo zaključila
a najviše mi se svidjelo ono podvučeno.. jer eto ja hoću biti kao i on
kako je netko napisao dal sad na njegovoj temi ili negdje ovdje "hvala ti MAA što si me jednom rečenicom odučio od psovanja"...
http://img72.imageshack.us/img72/9232/mehnetakifopsovanjuidoj.png

Još mu i ti stvaraš probleme sa repovima iz prošlosti,a znaš koliko voli kad mu se žene motaju sa bivšima

Kad smo kod new aska,pa vi ne znate na kakvoj sam ja muci,sad kad migriraju u Stambol pretpostavljam da če new ostati u Mardinu,i kaj da ja radim da ostanem i ja tamo i družim se sa Aysom i Kevsom ili da idem za vama u Stambol
Sad ozbiljno pitanje za gledatelje unaprijed,jel new isto bude u Stambolu ili ostaje u Mardinu.Pošto je postao agina desna ruka u izviđanju,otkrivanju,pakiranju možda kao takav bude potreban i u gradu na Bosporu

Jedna slikica našeg ljutka-ljubomorka,gle te okice,odaju više nego bi on bio rada priznati,pogotovo jer se sinoć izjasni da nema više njegova uplitanja u aginičine odluke i rješavanje problema nastalih zbog istih.Ali jedno je reći,a drugo ostati dosljedan kad saznaš da je i abi u gradu na Bosporu




Nego,čini mi se da jadnu Aysicu opet čekaju nevolje.Huso taman hoće reći anje za Aysu,a ova da je našla djevojku koja joj se sviđa.Osim ako se stara ne misli njome oženiti,sve upućuje da na to da se i Hasi smiješi prisilni brak.Ostaje nadati se da će imati više sreće od Ayse pa ga neće bar mlatiti.
Baš su mi super njih dvoje,pravo osvježenje zadnjih epizoda.

Bila je lektira o 48.samo u malo ironičnijem tonu
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 23.02.2013., 01:43   #3797
ko je zejnep, šta će ona predstavljati sili i boranu.....
anita27 is offline  
Old 23.02.2013., 01:51   #3798
Ne znan za vas curke moje al meni je ovaj Berdan markantan tip-super mi izgleda za svoje godine. Ne znan ni ko je ni sta je ni kakva mu je uloga u seriji, al brate ima nesta u njemu. Bas mi je cok ahhah, a inace ne preferiran starije tipove tako da san i samu sebe iznenadila ahhaha.

@Anita to ti je doktorica priljepak koja ce unit nemir u Boranov i Silin odnos. Pojavljuje se u 51-oj epizodi!
Naty Split is offline  
Old 23.02.2013., 02:07   #3799
Quote:
Naty Split kaže: Pogledaj post
Ne znan za vas curke moje al meni je ovaj Berdan markantan tip-super mi izgleda za svoje godine. Ne znan ni ko je ni sta je ni kakva mu je uloga u seriji, al brate ima nesta u njemu. Bas mi je cok ahhah, a inace ne preferiran starije tipove tako da san i samu sebe iznenadila ahhaha.

@Anita to ti je doktorica priljepak koja ce unit nemir u Boranov i Silin odnos. Pojavljuje se u 51-oj epizodi!
Preduhitrila si me,taman po turskom forumu neke slike iz serije gledam i mislim si nije loš ovaj Berzan Ima stav boli glava,baš markantan lik,ne možeš,a da ga dobro ne pogledaš.Koliko ja toga zakljući iz par slika,nadam se da če pokretno biti i bolji
Već tražim novu žrtvu ako new ne stigne u Stambol.
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 23.02.2013., 05:47   #3800
sila / spojleri

Prvo da vas pozdravim,
pravo uzivanje vas je citati. Prvi put sam se registrovala na forum, citam vas i ovdje i na temi Mehmet Akif. Stvarno u detalje analizirate sve, zahvaljujem se Xavi na objasnjenjima, Deseti dar lektira je odlicna, a i sve ostale cure fenomenalne ste u detaljima o epizodama.
Ako moze jedno pitanje, kada odlazi ova dosadna Zeynep, pogledala sam 51 ep., pocela me iritirati i dalje nisam gledala, a i ona Esma kada ona zavrsava, lude zene boze dragi. Hvala unaprijed.
vedada is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.