Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 21:53   #1
kontrolori leta

evo, danas jedan vrlo popularan posao u hrv.
zanima me sljedece:

-kad se zavrsi za kontrolora leta na prometnom fakultetu, dali je posao osiguran?
-i kolika bi bila placa otprilike?


ali vise me zanima jel fali kadra odnosno, jel tesko upasti!?
(naime, cujem da je pocetna 15k kn)
zahvaljujem!
Tihotar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:08   #2
Moj jedan prijatelj je kontrolor leta. Sad trenutno radi u Zagrebu. Medutim, on nije zavrsio fakultet vec je procitao prije nekoliko godina u novinama oglas za tecaj za kontrolore leta (ne znam tko ga je objavio). Uglavnom, prosao je prijemni i otisao na 6. mjesecni tecaj u njemackoj. Nakon sta je polozio taj tecaj dosao je natrag i koliko se sjecam, mora u hrvatskoj raditi nekoliko godina (da isplati trosak za taj tecaj). Radio je u Splitu, Puli i sad je u Zagrebu. Kaze da je posao odlican. Dinamican (ako nisi na nekoj rupi od aerodroma kao Krk gdje dode jedan avio dnevno) i sta je dobro, moze (ako fali kadra) relativno lako naci posao i u nekom inozemnom aerodromu. Sjecam se da mu je placa bila preko 9k ali koliko je sada nebih znao...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:10   #3
Quote:
Tihotar kaže: Pogledaj post
kad se zavrsi za kontrolora leta na prometnom fakultetu, dali je posao osiguran?
nije.

moras se javiti na natjecaj [koji se raspisuju po potrebi] i poloziti testove (psihofizicke sposobnosti, engleski jezik), pa ako zadovoljis kriterije... onda ti je posao osiguran.

inace, kad zavrsis taj faks, pocinjes od nule. tek kad se zaposlis, onda krece prava edukacija. godine i godine skolovanja.

pocetnicka placa ~ ovisi o radnom mjestu, jer postoji vise tipova kontrolora. ali trebalo bi biti negdje oko 5000 kn.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:14   #4
Quote:
An'Lyn kaže: Pogledaj post
(ne znam tko ga je objavio)
vjerojatno HKZP (hrvatska kontrola zracne plovidbe).
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:17   #5
Quote:
An'Lyn kaže: Pogledaj post
on nije zavrsio fakultet
dosad nije bilo nuzno da si zavrsio taj faks, trebas imati samo zavrsenu srednju. no, to bi se trebalo promijeniti u buducnosti.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:41   #6
Mislim da imas pravo (vezano za objavu oglasa). Znam da mi je pricao kako mora sad kod nas odraditi da im vrati ulozeno jer je taj tecaj u njemackoj (koliko se sjecam) bio prilicno skup....
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:28   #7
kak je to meni super posao! jedan od onih poslova koje bih zaista volio raditi, ali sam se prekasno za to sjetio
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 03:30   #8
Evo ja sam radio ne u ali za kontrolu leta. Nije to baš tako jednostavna stvar, treba čovjek imat jako dobar smisao za prostor - kad crkne elektronika treba znat napamet vodit avione u prostoru! O kontroloru ovise životi putnika u avionu - prije par godina su se dva aviona maznula u zraku iznad Njemačke jer se kontrolor malo "opustio".

Poreč i otok Silba
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 14:51   #9
zanima me kako je sa kadrom? fali li ljudi?
ili treba dobra veza za upasti.ja bi prije rekao ovo drugo da treba veza i to dobra.
Tihotar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 18:49   #10
zanimljivo je kako citam da se ovaj gore jedan javio na tecaj,prosao prijemni,polozio par testova(valjda)i radi taj posel...ovdje u usa je to uzasno tezak posao,uzasno dobro placen,uzasno odgovoran i trebas puno puno puno skole i testova svakodnevno da bi mogao to raditi.jel to ovisi o prometu aerodroma ili??? jer ok,nemres usporediti jfk i zagreb pleso.tamo svakih 50 sek avion uzljece i slijece...ipak je to napor.malo me to zbunilo...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:02   #11
Pa nije bas "samo neki tecaj". To je bio kurs za kontrolore koji traje 6 mjeseci u njemackoj i koliko mi je rekao, isti je kao i onaj koji prolaze njemacki kontrolori leta posto su se skolovali u njihovoj skoli (ili sta je to vec).
Moram priznati da se vise nisam siguran da li je tecaj trajao 6 mjeseci ili dulje tako da taj dio ipak uzmite sa rezervom.
Nakon te skole imaju papire sa kojom mogu raditi na bilo kojem aerodromu u Europi tako da vjerujem da su dobro skolovani.
Tezak je to posao na svakom vecem aerodromu, ne samo u USA...
An'Lyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:08   #12
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
dosad nije bilo nuzno da si zavrsio taj faks, trebas imati samo zavrsenu srednju.
Moro si imat VSS i onda se javiš na oglas HKZP i oni te pošalju u Vrankvurt na 6 mjeseci školovanja di dobiš međunarodni certifikat (oni ti plate školovanje).
Najvažnije su psihološke pizdarije.
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:08   #13
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ovdje u usa je to uzasno tezak posao,uzasno dobro placen,uzasno odgovoran i trebas puno puno puno skole i testova svakodnevno da bi mogao to raditi.
imas vise vrsta kontrolora, ne rade svi isti posao. ovo skolovanje u njemackoj je osnovno skolovanje, nakon toga skolujes se dalje. i dalje... i dalje... stalno. a za svaki posao moras imati dozvolu + licencu koje moras produzavati svake godine, polazes testove za to [mozes naravno i izgubiti dozvolu i sl.]

opcenito, posao je zaista odgovoran i puno se uci. nema ono, polozis nesto jednom i sad to vrijedi cijeli zivot. naravno, pleso nije jfk, sto ne znaci da ovi na plesu sjede i raspaju nokte. na vecem aerodromu imat ces i vise kontrolora, vecu podjelu sektora itd.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:09   #14
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
Moro si imat VSS
okej, prije se moglo i sa srednjom skolom.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 18:39   #15
ajde pa nije valjda da nitko nepozna nekog kontrolora ili da je

netko kontrolor ! ? ?
Tihotar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 19:00   #16
Quote:
Tihotar kaže: Pogledaj post
ajde pa nije valjda da nitko nepozna nekog kontrolora
Pa poznam i napiso sam ti, a i krimson petal

Nije ti osiguran poso kad završiš taj faks
Upast je teško jer su kriteriji dosta rigorozni...ta lječnička sranja
Plaća je petnejst hiljada al ovi nisu početnici, a plaća ovisi kak je krimson petal napiso/la o razini odgovornosti (ne znam te njihove izraze) al ne rade svi isti poso i nemaju iste te licence
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 19:13   #17
Quote:
Tihotar kaže: Pogledaj post
ajde pa nije valjda da nitko nepozna nekog kontrolora ili da je

netko kontrolor ! ? ?
JA POZNAM.radi na plesu ,godinama.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 19:23   #18
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
JA POZNAM.radi na plesu ,godinama.
da...sad me afro podsijetila još nečeg....uglavnom ti radi mlađa ekipa jer je glavnina 90-e zbrisala u Srbiju
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 21:42   #19
Quote:
spy kaže: Pogledaj post
uglavnom ti radi mlađa ekipa jer je glavnina 90-e zbrisala u Srbiju
da, ako su bili srbi u pitanju. hrvati su ostali.

@ tihotar: ja sam ti pitala kontrolora leta za informacije i odgovoreno ti je na pitanja.

jedino ti nisam napisala jel ti treba veza ili ne, ti se fino prijavi na natjecaj pa vidi hoce li te primiti.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 19:32   #20
Quote:
Tihotar kaže: Pogledaj post
ajde pa nije valjda da nitko nepozna nekog kontrolora
Poznam dvojicu...Javili su se na natječaj, završili tečaj i dobili posao.
Koliko se meni cini, bolje je čekat taj natjecaj pa se prijavit nego studirat 3 (ili koliko vec godina) na prometnom.
Inace i kad se zaposlis moras ic redovno na te njihove kontrole...
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.