Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2011., 15:55   #2161
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
O, 'bemu, Mulice! Kopiram recept u Word, ali ostavim ga neisprintanog ako budeš stavila koji dodatak. Vidim, ne javljaš se, pa isprintam (ne spremim, blesava ) i ti sad nešto važno nadopišeš! Bit će edit printa.


ja uvik imam nekog vraga za nadodati!
dopiši rukom na papir!

blalla, torta je odlična!

ribica
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 06.11.2011., 19:05   #2162
Quote:
lubica1 kaže: Pogledaj post
Dlapek ova mandarina tart sa kremom od vanilije izgleda odlično.....sigurno je i okus takav....ako nije problem napiši kako radiš kremu od vanilije....
hvala svima,nisam očekivala toliko pohvala.krema je odstvčena 2 jaja s 5 žlica vanili šečera,4 žlice brašna i 1 dl mlijeka.Skuhati u izmješanom 1dj mlijeka i 2 dl slatkog vrhnja i sastruganom mahunom vanilije.Mlako preliti preko još toplog tarta.ohladiti.

Zadnje uređivanje polly : 06.11.2011. at 19:44. Reason: količine
Dlapek is offline  
Old 06.11.2011., 19:49   #2163
ribica za natjecaj

Evo i mene, mislila sam stavit sta na natjecaj, al dok sam ja lovila, drugi su me preduhitrili

malo za gradele





onda brujet:




Onih krajnjih slika na pjatu nema, jer je kod nas uvijek takva otimacina, da mi nije sam se vise zamarala borbom, nego slikavanjem
Tavanka is offline  
Old 06.11.2011., 20:25   #2164
tako ti svega, ružniju ribu u životu vidila nisam ona je očito bila odsutna kad je bog dijelio ljepotu

druga slika se pari ko da je na njoj zmija!

zadnja slika mi se sviđa!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 06.11.2011., 20:32   #2165
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
tako ti svega, ružniju ribu u životu vidila nisam ona je očito bila odsutna kad je bog dijelio ljepotu
Mulice ti k'o Sv. Petar
Meni je šampjer prekrasan, zavidim svima koji su u mogućnosti pripremiti friško upecanog.
Donata is offline  
Old 06.11.2011., 20:38   #2166
deedy
obožavam trlje i ovo jako lijepo izgleda jesu imale malo tek po jodu?

tavanka
ja sam u petak gledao jednog šampjera, ali ostalo je samo na gledanju prekrasno je ovo sve
spic is offline  
Old 06.11.2011., 20:41   #2167
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
tako ti svega, ružniju ribu u životu vidila nisam ona je očito bila odsutna kad je bog dijelio ljepotu

druga slika se pari ko da je na njoj zmija!

zadnja slika mi se sviđa!
joj, sad si i mene uvridila, to je sve na ruke izvadjeno, svakoj sam se veselila ko malo dite,... a sampjer ne mogu virovat da je nekom ruzan, prepisat cu to mom aparatu - mobitelu i nedostatku svakog umjetnickog izricaja, jer je riba def jedna od najljepsih jos kad je izvuces kako treperi, stvarno je steta lovit, ma njih imas po gradu kupit i ko ulja na platnu, valjda slikari nesto razumiju lipotu, ako vec ja ne
a murina, izgleda ko zmija, ka i ugor, a bome je i otrovna, ka i sva ostala riba za ovaj brujet , toliko o ljubavi u mojoj familiji
Tavanka is offline  
Old 06.11.2011., 20:46   #2168
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
Evo i mene, mislila sam stavit sta na natjecaj, al dok sam ja lovila, drugi su me preduhitrili
......
a zašto nisi? kako te preduhitrili?
grdele su drugačije, brudet je drugačiji
slobodno ti to tamo staviš

i ne slušaj mulicu, pojma ti ona nema, riba je prekrasna
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Old 06.11.2011., 20:59   #2169
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
joj, sad si i mene uvridila, to je sve na ruke izvadjeno, svakoj sam se veselila ko malo dite,... a sampjer ne mogu virovat da je nekom ruzan, prepisat cu to mom aparatu - mobitelu i nedostatku svakog umjetnickog izricaja, jer je riba def jedna od najljepsih jos kad je izvuces kako treperi, stvarno je steta lovit, ma njih imas po gradu kupit i ko ulja na platnu, valjda slikari nesto razumiju lipotu, ako vec ja ne
a murina, izgleda ko zmija, ka i ugor, a bome je i otrovna, ka i sva ostala riba za ovaj brujet , toliko o ljubavi u mojoj familiji
ma joj, nisam te tila uvridit! naravno da je riba ko komad mesa jako ukusna, ja bi je prva pojila (brudet bi isto, samo mi ne bi smila reć od čega je )! al ovako svježa, skoro pa živa, jebemu ne mogu virovat da je lipa! pa ružna je, da ronim i vidim je pred nosom, vrištala bi pod vodom ima ružne crte lica

nije to uvreda, nemoj je tako shvatit! ja ti ne volim ni hobotnicu vidit živu, tek ulovljenu, grozna mi je i ne bi je štapom na daljinsko upravljanje takla, al je obožavam na salatu, na brudet, pod pekom...
a svježe neočišćene kozice...ajoj! ko veliki morski komarci a obožavam ih jest!

eto, sad me kužiš, jel da?

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
i ne slušaj mulicu, pojma ti ona nema, riba je prekrasna
a jebemu polly, ne moraš bit ovako oštra
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 06.11.2011., 21:56   #2170
Tavanka, odlična su ti jela!

Zašto to nisi zakeljila?
Gipsyqueen is offline  
Old 06.11.2011., 22:12   #2171
Pa pojeli joj sve ovi doma valjda prije nego sto je stigla uslikat

Ma di si te prekrasne ribice uhvatila?

A sto je ono more iza murine lijepo, eeeee....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 06.11.2011., 22:50   #2172
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
deedy
obožavam trlje i ovo jako lijepo izgleda jesu imale malo tek po jodu?
Čuj, nisam ništa osjetio izvan užitka i to itekakvog.
Žao mi je što fotkam tek sporadično i uvijek nekako nepripremljen na to (ovog puta, kao i mnogih prije, ne kod sebe doma), pa fotke nekako ispadnu

ali nema veze, eto da podijelim s ekipom udivljenje trljama- a drago mi je da i ti imaš takvo mnjenje.
Deedy is offline  
Old 06.11.2011., 23:51   #2173
omastili brk za večeru... a od sutra na dijetu (moš mislit)

mini burekčići
__________________
Dora i Jana
Od poljubaca dijete raste...
surlica is offline  
Old 07.11.2011., 00:02   #2174
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
tako ti svega, ružniju ribu u životu vidila nisam ona je očito bila odsutna kad je bog dijelio ljepotu
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post


a jebemu polly, ne moraš bit ovako oštra

ja sve potpisujem....jednom sam gledala borbu s murinom i ne bi više, hvala!....
od tad priznajem ovakvu otrovnu ribu priznajem samo mrtvu, očišćenu i pripremljenu za rukovanje u kuhinji
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 07.11.2011., 00:03   #2175
Tavanka..bez riči! Ne sićam se kad sam zadnji put šampjera na gradele baca. Kus ribe je ovo. Brudet

Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
a murina, izgleda ko zmija, ka i ugor, a bome je i otrovna, ka i sva ostala riba za ovaj brujet , toliko o ljubavi u mojoj familiji
Ovo te baš ne kontam..ako se ne varam tu su i pic/špar i tabinja, a oni nisu otrovni.


Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
jebemu ne mogu virovat da je lipa! pa ružna je, da ronim i vidim je pred nosom, vrištala bi pod vodom ima ružne crte lica
Nisu joj takve crte lica, nego su 'usta' izbačena prema van. Tako izgleda kad lovi plijen. Inače, jedna od lipših naših riba.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Old 07.11.2011., 00:07   #2176
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
ja sve potpisujem....jednom sam gledala borbu s murinom i ne bi više, hvala!....
'borbu' as čišćenje, rezanje, kuvanje murine?
nadam se da je to

Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Nisu joj takve crte lica, nego su 'usta' izbačena prema van. Tako izgleda kad lovi plijen. Inače, jedna od lipših naših riba.
pokamu, nemoj me mantat!



vidi kako je namrgođen! pa ne volim namrgođene ljude, kamoli ću za namrgođenu ribu reć da je lipa!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 07.11.2011., 00:09   #2177
Ti očito nisi vidjela namrgođeno.


Meni su oba jela odlična, trebala je zakeljit'.
Gipsyqueen is offline  
Old 07.11.2011., 00:38   #2178
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
'borbu' as čišćenje, rezanje, kuvanje murine?
nadam se da je to
ušla je za jednom škarpinicom u vrsu pa je u jutro bilo ajme....trebalo ju je ubit, mulice....trebalo ju je smirit....ona duga metar, uvija se, otrovna je, jedan od muških riječanin, drugi purger...sve gradska djeca...a ja potencijalna udovica bez police životnog osiguranja moja frendica u istom položaju...

jedva ja svladali, pa onda čišćenje, guljenje kože

a onda smo mi stupile na scenu i ispekle je
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 07.11.2011., 00:51   #2179
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
ušla je za jednom škarpinicom u vrsu pa je u jutro bilo ajme....trebalo ju je ubit, mulice....trebalo ju je smirit....ona duga metar, uvija se, otrovna je, jedan od muških riječanin, drugi purger...sve gradska djeca...a ja potencijalna udovica bez police životnog osiguranja moja frendica u istom položaju...

jedva ja svladali, pa onda čišćenje, guljenje kože:rolle yes:

a onda smo mi stupile na scenu i ispekle je


ne bi ti volila bit na mistu tada ja bi je odma izbacila iz vrše, samo da je ne gledam! ajme, grozna mi je murina!

(sorry, polly, nećem više)
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 07.11.2011., 00:52   #2180
ja murinu ovako riješim i spremna je za kuhanje
spic is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.