Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2011., 23:45   #421
Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
Ops, tek sad vidim ovo ....
moj odgovor se odnosio na VRATNO KRILO u kojemu NEMA iverice.
Naime, u Javoru vam naprave vrata po izboru, tj. konkretnoj narudžbi
Npr. ja naručujem vratno krilo sa jelovim okvirom, ispuna je saće,
obloženo MDF-om 5mm i furnirano najčešće hrastovim furnirom
I kad tako naručite, znate da imate dobra vrata
Štokovi su sasvim druga priča
daaak, ne pričaj ljudima gluposti.....o kvaliteti gore navedenog....
ako nekog zbilja zanima kvaliteta, nek mi pošalje pm
dat ću im broj od stolarskog obrta koji za iste novce napravi
jako jako bolju kvalitetu....
stojim iza svojih riječi, pola godine sam si tražio vrata...
i dobio pregršt ponuda....
tomislavzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 20:41   #422
@tomislavzg
meni se cini da ti zaista zelis izreklamirati taj obrt koji ti je radio vrata

cemu ovo tvoje novo kvotanje daka0001, ako si ga kvotao za isti taj post vec prije 10ak dana??

proucavam ovu temu jer sam u nabavki vratiju i vidim da je dosta ljudi zadovoljno vratima koja su nabavila u javoru, no ti ih u vise navrata pljujes iako nisi uzeo njihova vrata pa vjerojatno ne mozes ni govoriti iz prve ruke...
okarmmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2011., 08:33   #423
sobna vrata

ima li ko preporuku za sobna vrata izrada+ ugradnja ---Split,Kastela
bonaca55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 15:57   #424
Molim savjet!
Kupujem nova vrata i štokove. Imam psa koji grebe šapom kad želi ući u sobu/hodnik/kupaonicu! Kakva vrata da kupim. Rekli su mi u jednom salonu da uzmem s nekakvom plastificiranom folijom, da je to izdržljivije od furnira.
hydrema is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2011., 16:40   #425
Ako tražite nova vrata, u postu ... možete nači informacije.

Zadnje uređivanje City : 12.07.2011. at 17:03.
speaker226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 16:46   #426
Evo da se i ja priključim s molbom za pomoć.
Tražim ponude za sobna vrata pa me zanima tko u Slavoniji radi kvalitetna, a da štokovi nisu od iverice ili medijapana jer sam do sada samo takve pronašao.
Mislim da to baš nije neko kvalitetno rješenje.
tomicstj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 10:02   #427
Quote:
tomicstj kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja priključim s molbom za pomoć.
Tražim ponude za sobna vrata pa me zanima tko u Slavoniji radi kvalitetna, a da štokovi nisu od iverice ili medijapana jer sam do sada samo takve pronašao.
Mislim da to baš nije neko kvalitetno rješenje.
Spačva ima vrata od punog drveta, samo ne znam ako su vam preskupa i da li vam dizajn odgovara. http://www.spacva.hr/Finalniproizvod...6/Default.aspx
_N_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:05   #428
Hvala, već sam jednom bio kod njih, ali onda još nisam imao pojma na što sve treba obratiti pažnju. Dalo bi se nešto odabrati, samo ako rade zaobljene drvene štokove presvučene furnirom. Vidjet ćemo...ima li još netko?
tomicstj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:42   #429
Quote:
tomicstj kaže: Pogledaj post
Hvala, već sam jednom bio kod njih, ali onda još nisam imao pojma na što sve treba obratiti pažnju. Dalo bi se nešto odabrati, samo ako rade zaobljene drvene štokove presvučene furnirom. Vidjet ćemo...ima li još netko?
Oni mogu što hoćeš napraviti.

Meni je cijena cca 3,5 tis kn za vrata od punog drveta bila super.
Elle Vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 15:12   #430
jel ima netko da zna za staklena vrata oko Zagreba ali i lokacija nije bitna dopreme se
Hvala
damir77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 16:49   #431
Quote:
okarmmarko kaže: Pogledaj post
@tomislavzg
meni se cini da ti zaista zelis izreklamirati taj obrt koji ti je radio vrata

cemu ovo tvoje novo kvotanje daka0001, ako si ga kvotao za isti taj post vec prije 10ak dana??

proucavam ovu temu jer sam u nabavki vratiju i vidim da je dosta ljudi zadovoljno vratima koja su nabavila u javoru, no ti ih u vise navrata pljujes iako nisi uzeo njihova vrata pa vjerojatno ne mozes ni govoriti iz prve ruke...
sad sam tek vidio da netko sumnja....pa nek mu bude
ja sam ljudima htio predočiti šta su meni nudili, a to je bio medijapan štokovi....
medijapan, tolka misterija a u zbilji je....
"MEDIAPAN, MDF ploče ( medium density fibreboard ) ploče vlaknatice srednje gustoće.
Mediapan se dobiva prešanjem drvne prašine, drvnih strugotina i veziva (ljepilo), a površina se obrađuje brušenjem."

Nije okarmmarko jedini koji misli da se radi o reklami... Bilo je dosta
------------------------------------------------
čista iverica, pa sam to i htio izložiti ljudima...btw

Zadnje uređivanje Aoife : 07.08.2011. at 20:54. Reason: reklamiranje
tomislavzg is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.09.2011., 20:27   #432
vrata

pozdrav ljudi, treba li netko informacije o sobnim i ulaznim vratima, slobodno neka me kontaktira...

...

Zadnje uređivanje City : 17.09.2011. at 21:06. Reason: Reklama
sasa.koenig is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.10.2011., 22:45   #433
Pretpostavljam da ovdje citaju i razni drvodjelci , vlasnici drvo firma itd ..
Nek mi se jave na pm ili na mail [email protected] sa ponudom ili informacijom . Znaci , trebam klizna vrata . Imam situaciju gdje mi treba sto vise svijetlosti u grugoj prostoriji . Imam prostor od 1.60 i tu bi stavio nesto sa mlijecnim sraklom na klizanje !
Podrucje Split - Šibenik
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 13:35   #434
Zna li netko koji je logičniji red izvođenja radova (trebam renovirati čitav stan)? Dakle, najprije bih temeljito renovirao kupatilo (sve ide van) i dobio sam savjet da prije toga izmijenim vrata od kupatila (pa bih odmah izmijenio i još jedna sobna vrata jer je sva ostala unutrašnja stolarija na zidovima koje ću potpuno srušiti). Problem je što ću parket mijenjati naknadno (u stanu je vjerojatno neki lošiji i tanji parket, a još ne znam točno koji bih stavio, možda budem odabrao neki deblji) pa mi nije baš najjasnije kolikih može biti problema s eventualnom potrebom naknadnog skraćivanja vrata (pretpostavljam da štokovi idu do zida i da s njima ne može biti problema)?

Također, mjereći ta dvoja vrata, ne bih se zakleo da su jednolične širine. Imam osjećaj kao da je jedan vertikalni rub otvora skošen. Kolike to probleme može uzrokovati majstorima koji bi mijenjali vrata?
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 15:09   #435
Quote:
stagediver kaže: Pogledaj post
Zna li netko koji je logičniji red izvođenja radova (trebam renovirati čitav stan)? Dakle, najprije bih temeljito renovirao kupatilo (sve ide van) i dobio sam savjet da prije toga izmijenim vrata od kupatila (pa bih odmah izmijenio i još jedna sobna vrata jer je sva ostala unutrašnja stolarija na zidovima koje ću potpuno srušiti). Problem je što ću parket mijenjati naknadno (u stanu je vjerojatno neki lošiji i tanji parket, a još ne znam točno koji bih stavio, možda budem odabrao neki deblji) pa mi nije baš najjasnije kolikih može biti problema s eventualnom potrebom naknadnog skraćivanja vrata (pretpostavljam da štokovi idu do zida i da s njima ne može biti problema)?

Također, mjereći ta dvoja vrata, ne bih se zakleo da su jednolične širine. Imam osjećaj kao da je jedan vertikalni rub otvora skošen. Kolike to probleme može uzrokovati majstorima koji bi mijenjali vrata?
Samo znam da ti vrata idu zadnaj, kad sve završiš!
da znam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 18:43   #436
Quote:
tomicstj kaže: Pogledaj post
Hvala, već sam jednom bio kod njih, ali onda još nisam imao pojma na što sve treba obratiti pažnju. Dalo bi se nešto odabrati, samo ako rade zaobljene drvene štokove presvučene furnirom. Vidjet ćemo...ima li još netko?
ima!!!
gro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 00:13   #437
molim informirane za odgovore

htjela bih promjeniti ili obojati vrata,ni sama neznam što bi i što je bolje i isplativije

ako sam dobro shvatila majstora rekao je da su vrata od furnira što god to značilo,uglavno boje su bukve ili tako nekog svijetlog stabla što je meni pregrozno i vide se linije po njima

htjela bi bijela vrata,u bauhausu imaju vratna krila po 200 i nešto kn ali nema dimenzija koja nam trebaju ,čini mi se da je muž gledao u md profilima isto i nema

dimenzije su 90x203,kupljena su davno u austriji

majstor kojeg sam zvala da pogleda i da mi kaže koliko bi koštalo farbanje štokova i vrata traži 500 kn po vratima,uopće neznam jeli to puno ili ok,čula sam da je to povoljno od par ljudi ali ni oni nisu ziher

štokove nebih mijenjala jer je sve oko njih knauf pa da se to nesjebe i da ne moram i to oko vrata prepravljati,onda kad bi kupila vrata bi njih samo prebojala
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 10:39   #438
gdje ima povoljnih unutarnjih vrata (za WC)...dakle najobičnija vrata sa štokom, bravom i kvakom(komplet)..dimenzije 60*210 ili 65*210....

ako netko ima kakvu ponudu slobodno neka se javi na PM
mekka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:40   #439
unutarnja stolarija - vrata

Pozdrav,

zavrsavamo adaptaciju kuce i nakon velikih problema dolazimo do finalizacije i unutarnje stolarije. Promjeniti cemo kompletnu unutarnju stolariju (15-tak vrata) pa bi me zanime neke stvari vezano za temu.

Trenutno je jedino sto znamo je da bi zeljeli drvena vrata (bijela), sa futer stokovima.

1. koji tipovi stolarije postoje (materijali za krila i stokove)?
2. da li imate informacije o cijenama?
3. da li imate neka iskustva savjete koji bi nam mogle pomoci kod izbora i ugradnje?
4. da li je unutarnju stolariju bolje ugradjivati nakon ili prije parketa/laminata?
5. imate li mozda neka iskustva ili savjete vezane za pragove (sve sobe nam nisu ista razina)?

Puno zahvaljujem na odgovorima i pomoci
nix007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 09:23   #440
sobna vrata

pozdrav, zanima me da li mi netko može preporučiti sobna vrata na području splita i okolice.

Trenutno sam istražujem pa nakon što prikupim informacije podijeliti ću sa ekipom.

Dotada molim preporuke i na što da obratim pažnju.

Hvala
bossrafo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.