Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2010., 23:06   #3261
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Kakvo je stanje u Hamametu s bankomatima? Primaju li kartice?
Pa nemaš baš puno bankomata,doduše bio jedan u holu hotela el Mouradi,odmah desno pored ulaza...od vodića sam čuo da je provizija oko 5% i minimalni iznos za isplatu je 100TD..
Inače ih primaju u Fix price dučanima i kako reče Vivax najnormalnije se plača sa njima...
__________________
Click
Berkut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 17:59   #3262
jel netko bio u friguia parku u hamametu? koliko je upad? i znate li koliko je to daleko od medine?
odra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:26   #3263
pitanje:može li netko tko je bio u hammametu preporučiti neki restoran gdje uz klopu bude i nekakav program, kao npr neki afrički folklor i slično. to bi htjeli vidjeti! btw, koliko nam para treba za neki ručak ili večeru u restoranu? e i hvala svima koji su mi pomogli u mojim beskonačnim pitanjima
odra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 09:58   #3264
Pitanje :
Interesuje me da li je neko bio u hotelu PRIMA LIFE SKANES?
Na slikama izgleda odlično.
Ja putujem 12,07,2010. godine
daca1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:53   #3265
Quote:
tomislav10 kaže: Pogledaj post
Kakvo je stanje u Hamametu s bankomatima? Primaju li kartice?
Ne bih im ja stavljala karticu u one spravice a-a. Lepo sve ti podigni pa ponesi sa sobom kes. kes rulz.
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:21   #3266
Ja isto uvijek i svugdje nosim gotovinu. Kartica je za ne daj Bože... Tako i tako spremiš novce i putovnicu u sef pa si siguran i onda si svaki dan ako treba vadiš koliko ti novca treba.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:42   #3267
Quote:
Komax Alpha kaže: Pogledaj post
Mene isto ovo zanima, trebam se odlučiti što prije
Pa ako je netko bio u jednom od ova dva hotela, malo detalja
evo mene s friškom informacijom, u sunčanom odmoru su rekli da je onaj prvi hotel zbilja promijenio ime. ali sam zaboravila kako se prije zvao, jer smo se mi već odlučili za el menzah.

što se tiče ovih 500 eura džeparca, mislim da se ekipa već iščuđavala par stranica prije
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 19:17   #3268
Quote:
aclarea kaže: Pogledaj post
evo mene s friškom informacijom, u sunčanom odmoru su rekli da je onaj prvi hotel zbilja promijenio ime. ali sam zaboravila kako se prije zvao, jer smo se mi već odlučili za el menzah.

što se tiče ovih 500 eura džeparca, mislim da se ekipa već iščuđavala par stranica prije
a gle, mi smo ih uspjeli potrošiti i vratili se s brdom poklona za užu i širu obitelj, a tamo trošili bez razmišljanja što kupujemo i koliko što košta, nešto odjeće, natikače, marame, nargile, vino i ostale suvenire...
ako je to za većinu previše, onda OK - znamo da ako uzmete 500 eura sigurno će vam biti dovoljno.
vivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 20:40   #3269
ma sve pet

čitam sad o ovim izletima u saharu, cijena im je oko 700kn,
a spominje se i adrenalinska vožnja džipovima.
jel to uključeno u cijenu ili se dodatno plaća? ako da, koliko?

all inclusive usluga, ako se ne varam, osim hrane, pića i ručnika
uključuje i ostale stvari u hotelu. koje? i što vrijedi isprobati?
(vidjela sam da neki spominju masaže?)

što je točno quad i kako izgleda taj izlet?
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 11:12   #3270
cure u sunčanom odmoru,su super ljubazne,ali mi je sad krivo jer sam ranije čitao,da su znali da je let navečer,a to nisu prije rekli.Ma znao sam da znaju unaprije.Pa sad ispada da u hotel dolazim u sred noći,oko 12 sati! bezveze mi propao dan!
__________________
[I][/što naumim to i ostvarim!I]
&co. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:28   #3271
meni piše da je let 07.07. u 8.55-10.00 h, ali ne piše da li je am ili pm..pa čekamo još ono zadnje pismo u kojem će biti u kojem smo hotelu smješteni i u koliko sati je let...stvarno je bzvz ako je let navečer, jer doslovce gubimo cijeli dan koji smo platiti...i mislim da to nije uredu od strane agencije
__________________
"life is like a box of chocolate"
ericca35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:29   #3272
ili da ja ujutro zajašim metlu...khm.....pa u Tunis
__________________
"life is like a box of chocolate"
ericca35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 17:07   #3273
Quote:
ericca35 kaže: Pogledaj post
meni piše da je let 07.07. u 8.55-10.00 h, ali ne piše da li je am ili pm..pa čekamo još ono zadnje pismo u kojem će biti u kojem smo hotelu smješteni i u koliko sati je let...stvarno je bzvz ako je let navečer, jer doslovce gubimo cijeli dan koji smo platiti...i mislim da to nije uredu od strane agencije
obzirom da se radi o čarter letovima agencije nemaju nikakav utjecaj na vrijeme leta.. ali ako se dovoljno ljudi bude bunilo, možda vam daju neki izlet gratis
vivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:16   #3274
Mi idemo 21.7. u El Menzah iz Osijeka. To nam je drugi put u pola godine da idemo u Tunis. U prvom mjesecu smo bili na "Pustinjskoj ruži" i zaljubili se u Tunis. Inače, onda smo bili u Marco Polo u Yasminu i u Riadh Palms u Soussu. Oba preporučujem ako ko pita.
bayern781 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 22:01   #3275
U koliko sati najčešće polijeće letjelica za Tunis? Jel ima kakvog pravila?
bubbly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 22:33   #3276
Quote:
vivax kaže: Pogledaj post
obzirom da se radi o čarter letovima agencije nemaju nikakav utjecaj na vrijeme leta.. ali ako se dovoljno ljudi bude bunilo, možda vam daju neki izlet gratis

ma da..sve je to ok..al je fora što si tamo 1 dan manje......evo moja ekipa je već u niskom startu i polako se živciraju ako stvarno let bude navečer u 20 h iako svi znamo da nije agencija kriva za let, ali ako nam jedan dan daju manje moraju to ipak nekako nadoknaditi...

enivej...sutra ih nazovem pa se informiram iz prve ruke..
__________________
"life is like a box of chocolate"
ericca35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 22:34   #3277
Quote:
bayern781 kaže: Pogledaj post
Mi idemo 21.7. u El Menzah iz Osijeka. To nam je drugi put u pola godine da idemo u Tunis. U prvom mjesecu smo bili na "Pustinjskoj ruži" i zaljubili se u Tunis. Inače, onda smo bili u Marco Polo u Yasminu i u Riadh Palms u Soussu. Oba preporučujem ako ko pita.
Bayern ovo je stvano super i nadam se da će tako biti i svima nama, da ćemo se zaljubiti u Tunis i poželjeti često tamo ići..
__________________
"life is like a box of chocolate"
ericca35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 00:43   #3278
Jel može netko nešto napisat o Sousse-u??
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 08:48   #3279
sousse je po meni najbolje mjesto za odabrat u tunisu....ima tu jako puno turista al manje negu hammamtu...to je jedan od razloga...blizu je el port kantaui ili kako se vec tocno zove...di dodjes sa taksijem za koji dinar...i medina jedna od ljepsih
eric the king is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 09:48   #3280
Bok svima,
ovako mi smo se odlučili sa Tunis. bili smo u agenciji Sunčani odmor i imaju na akciji neke hotele. Naime imaju al mouradi hammamet 5* i al mouradi beach 4* uzeli bi ovaj drugi jer je razlika velika pa bi za te novčeke uplatili izletić na safari. Tražila sam na netu taj hotel no međutim nisam baš našla neke informacije a niti sam pročitala da je itko bio u tom hotelu. a niti sličke nisu baš reprezentativne.
pa ako je netko bio u tom hotelu bilo bi lijepo da podjeli neke korisne info sa mnom.
puno hvala
malle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.