Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2004., 18:50   #41
Quote:
magic kaže:
Evo, gledam svoje vrshnjakinje koje svoje tijelo raznoraznim dijetama i provodjenjem sati na spravama za muchenje pokushavaju, naravno bezuspjeshno, uchiniti 'savrshenim'.

Ljudi!!!! Pa UVIJEK ce postojati netko tko je ljepshi od vas, privlachniji, miliji, jebozovniji...kaj cete VAGOM dokazivati da ste bolje???

Zhivjeli ljudi koji uzhivaju u hranu, jelu, picu i jebachini, makar im se to i 'vidjelo'

p.s. nemam vishak kilograma, ne svojom krivicom


__________________
Since 1999
sailor is offline  
Old 24.02.2004., 18:52   #42
Quote:
NoWa kaže:
ako govorim o prosjecnom tipu sa 180cm i 100 kila, meni je to odbojno fizicki.

S koliko si se takvih jebala i to pri danjem svjetlu?

glupacho
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:54   #43
Pa na to sam i odgovorila, ali tebi je osim andjela i mozak u ofsajdu...mozhda od dijete pa nisi skuzhila.
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:54   #44
Quote:
magic kaže:
Ja volim pune zhene, pache moglobisereci debele.... kazhem moglobisereci jer u danashnje vrijeme debelom zovu i onu koja ne mozhe stati u konfekcijski broj 38......smajlic kojemu cure sline do pupka.....

Ljudi, kad vidim one zrele, teshke cice, one mekane obline i teshka bedra...a pichka im k'o krafnica...puna, slasna, meka...

Jebesh sve one bez dvi kile opizdine, nema tu ni radosti ni jebachine.
Potpisujem! Ja imam projekt da nadebljam svoju dragu... Zasad napreduje jako polako unatoč tome kaj je šopam ćevapima. Brije na sport pa se sve istopi... Jebiga...
Paragalactic is offline  
Old 24.02.2004., 18:56   #45
oprostite gospodichno savrshenihdimenzija, uchinilo mi se da ste nam ovo napisali

Quote:
NoWa kaže:
glupani
pa smo na jednak nachin i odgovorili. Ja jesam starija, ali valjda si i ti punoljetna. Bar po godinama.
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:58   #46
Quote:
NoWa kaže:
meni dijeta ne treba big mamma
Dusho draga... daleko si ti od Splita...bit cesh prije vlajina
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:59   #47
Quote:
NoWa kaže:
mirko filipovic nije prosjek da ga jebeš.
istina, on je previse nabildan
inace poznam nekoliko starijih tipova od recimo 180cm koji dobro izgledaju sa svojih 100 kila, mislim nisu bas atlete ali nisu niti debeli...tam poslje tridesete ljudi prilicno dobiju na kilazi, posebno muski
dtk is offline  
Old 24.02.2004., 18:59   #48
U svakom sluchaju, dizhem chashu za sve mushkartze i zhene dobre volje i vishka kila ....najbolji ste, u svemu
magic is offline  
Old 24.02.2004., 18:59   #49
Quote:
NoWa kaže:

glupani
Ok.
Ali...khm, khm... ak procitas svoju izjavu moras priznat da je u najmanju ruku nepromisljena... a za mene nepromisljenost nije odlika pametnih ljudi...stoga...

Da ne budem totalno OT...

I ja vise volim punije...ali da ne bi bilo zabune, punije u smislu nekoliko (5-6) kila vise od nekog prosjeka za pojedinu visinu...
Bio sam s curom visine 168 cm i imala je 63 kg i bila mi je fenomenalna...
_wes_ is offline  
Old 24.02.2004., 19:00   #50
Magic, ja sam ti onak fino obla, sirih bokova, toplog krila i jos toplijih grudi. A ti si me odbila!
xxGaladrielxx is offline  
Old 24.02.2004., 19:04   #51
Quote:
NoWa kaže:
on je nadprosjecno visok.
185 i 100 kila...bas i nije jako natprosjecan.

Ma bolje da ima nekih oblina cura nego da nema...i grudi, i guze..i trbuscica pomalo. 5 kila viska nikog nije ubilo
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Old 24.02.2004., 19:25   #52
Možda ima nešto u tome jer moja majka to tvrdi već 20 godina, da je oduvijek tako..

Al još nitko nije znanstveno dokaz'o

Ja mislim da ljudi koji su čisti u glavi i sa sobom najviše vole furat po gradu/ševit ono što im se iskreno sviđa.. Bila to kosturica ili bačvica
Tinchi is offline  
Old 24.02.2004., 21:00   #53
80kg? Ovo me podsjeća na kriterije ljepote od prije 100 godina u Slavoniji gdje je cura trebala imati 100 kg da bi se smatrala lijepom. Istu foru imaju i indijanci i indijci, baš sam nedavno u nekoj emisiji čula da su jednu amerikanku indijke pitale kako je uspjela biti tako lijepo debela Al ne treba pretjeravati, krajnosti su nezdrave.
soks is offline  
Old 24.02.2004., 21:26   #54
pa i nije loše...ja sam jednom bio sa jednom malo, al malo debljom curo..i moram priznat da to i nije toliko loše..bar kad ju uvatiš za guz imaš šta uhvatit...ko da staviš ruku u puding..i možeš bez beda bacit oralku snjom jer ima velku rupu...tako da ti ne jeca :asshole:
__________________
Forum.hr - Neodređenost Mjesta i Vremena Radnje Znači Mogućnost Sličnih Zbivanja Svuda Oko Nas.
Zgaženi mrav is offline  
Old 24.02.2004., 21:43   #55
o ukusima se ne raspravlja....... kao ni o bojama
hana is offline  
Old 24.02.2004., 21:45   #56
pa ima raznih ukusa....neki vole malo oblije, neki daske...

svako ima pravo na svoj ukus....koji je uvjetovan mnogim stvarima....okolinom u kojoj smo odrasli, kulturom, roditeljima....bla, bla...modom i vremenom....

samo što je danas postalo nepristojno biti debeo...biti mršav je već postalo dijelom bontona

ide mi i na živce što je danas postalo must biti mršav...i što je već ružna i debela postalo sinonim.... pa koliko ima ružnih žena koje su mršave....

čak se ide do toga da dečki ne žele hodat s curom koja nije štrkljasta , makar se njima sviđa....ali neće da ga zezaju frendovi...glupo...

pretpostavljam da vrijedi i za cure...svašta...

kile je lako skinuti, ali kaj s onima kojima koji zadrti i kojima fale osnove kućnog odgoja

a takvih ima i među mršavima i među debelima...ja nikome ne kvocam kako bi morao izgledati...kako bi se trebao oblačiti...a takvo ponašanje očekujem i kad se radi o meni...

zato si nikad ne uzimam slobodu da komentiram kak se neka cura s trbušćićem usuđuje obući u mini ili majicu do pupka...

po principu 'da ja izgledam ko ona ne bih se nikad tako obukla'...

da ona izgleda kao ja ne bi se ni ona obukla onako kako se ja oblačim....i za mene svaka daljnja rasprava o tome tu i završava...
Clea is offline  
Old 24.02.2004., 22:40   #57
meni su bucke

neznam, kao prvo, sto je, istina, stereotip - ali najcesce tocan - bucke su najcesce uvijek pozitivnije, veselije, bedastije i sl.

a i ono... puniji obrazi, meka tibica, vejika guza

ne znam... meni su
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 24.02.2004., 23:03   #58
Postoje posebne bucke! Male, punašne, ne ogromne poput Bob Sapa, nego onako, ugodno popunjene. I hiperaktivne...nabrijane do ibera poput divljajućeg tornada. I još gipke. Goth damn! *
Kex Doomlich is offline  
Old 24.02.2004., 23:05   #59
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Postoje posebne bucke! Male, punašne, ne ogromne poput Bob Sapa, nego onako, ugodno popunjene. I hiperaktivne...nabrijane do ibera poput divljajućeg tornada. I još gipke. Goth damn! *
sve potpisujem kod tebe, osim zadnje rečenice...

nju bi preradio u God damn!
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Old 24.02.2004., 23:11   #60
Quote:
NoWa kaže:
ja ne volim debele.
sto ne znaci da nuzno volim kosture.
al zar nije ljepse vidjet cvrsto tijelo od lelujavog sala?


zar se vama deckima ne gadi ogromna kolicina celulita i sala na zeni?kad ju uhvatite, a ruka vam nestane u svoj toj masi?

zena od 80 kila? (govorimo o prosjecnoj zeni sa 170 cm visine)
ne. to je ženturača.

zena od 50 kila na 170 je premrsavo.

krajnosti nisu lijepe u svakom slucaju.
slazem se u potpunosti i ja volim mrsavije cure, naravno ne premrsave. npr na 170cm 55-60kg
6isperadun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger