Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2004., 21:41   #1
Savjeti za oblikovanje frizure

kao prvo,pojma nemam gdje sa ovom temom....nije za Kozmetiku,a na zenskom kutku se javljaju vise muskarci nego zene...

Kako oblikujete kosu nakon pranja?Ja ne mogu osusiti i pa onda van,jer mi frizura onda izgleda-uzas.Imam stepenastu kosu i ne mogu bez velikih viklera ,a nekad i peglu koristim.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 21:51   #2
ja mrzim fen, a vikleri su mi teshki pa onda stavim one rodule shto ostanu od toalet papira...pet - shest komada i super frizura
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 15:55   #3
Quote:
magic kaže: Pogledaj post
ja mrzim fen, a vikleri su mi teshki pa onda stavim one rodule shto ostanu od toalet papira...pet - shest komada i super frizura
ahahahah bože svašta ko lady gaga
tryingtoholdon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 21:56   #4
Kod mene je na cenat kratka tako da nema tih problema,ali imala sam tako da znam o cemu pricas.
Ja imam tanku dlaku,tako da kad je (prije dok je bila duga)operem, ona se razleti, i svaka dlaka vodi svoju politiku ,pa sam kao i ti samo problem rjesavala velikim viklerima s kojim bi bar malo dobila na volumenu.
Sada mi je mnogo lakse, operem je,nanesem vosak i frizurica ,uvijek cista njegovana i nastimana

Jednom sam dala i blagi mini val,samo zbog volumena i bila sam prezadovoljna, jer mi je dugo drzao "frizuricu",a niko nije nista primjetio,osim ja tako sto sam sebi posao olaksala.
Inace frizerka sam tako da mi nista nije tesko oko kose,ali kad imas bebu gledas da su ti cetke i vikleri sto manje u rukama
__________________
vjeruj u ljubav!
Buchfreund is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 21:57   #5
rodule:D

ma vidi ...ne bi se tog nikad sjetila

moram sacuvati par komada


croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 21:58   #6
ma to ti je super. onako dobijesh samo volumen, bez uvijanja kose.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:14   #7
Oblikujen je ovisno o raspoloženju: inače mi je kosa frčkava pa je često samo zgužvan, stavin gel i super (sad po zimi fen s onim raspršivačen ili kako se već zove), ako oću ravnu onda je moran isfenirat i izvuć na peglu. Al to je začas jer u principu kosa mi je ful ok, kako je napraviš tako stoji. Ne feniram je nešto dugo jer mi se to ne da.
A kad san extra lijena (najčešće) je pustin da se sama suši pa bude valovita.

Viklere ne volin, nekako su mi nepraktični a te rodule od toalet papira nisan još probala. Morat ću.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:29   #8
Odkako sam kratkokosa ne smijem rucnikom presushiti kosu. Poceshljam ju onako mokru i onda ju razbarushim i oblikujem prstima.

Inace, nikad na kosu ne stavljam pjenu i gelove za kosu. Moze malo nekog ulja ili voska.

Dok sam imala dugu kosu (a to ponekad i sad radim) uvijala sam ju s fenom koji na sebi ima cetku. Vec treci "troshim"Trenutno imam Carmen styling set 1000. Uvijek sam koristila najvecu okruglu cetku, 38 milimetara, tako da samo vrhovi budu uvijeni.

Fazon od magic nisam probala, ja imam tri komleta po 6 komada cicak - uvijaca iz Bosne - po pakovanju 3 DM. Koristim ih za onih dana kad me cvrtak na glavi nece slushati.

P.S.: Mala ispravka: koristim pjenu kada pravim lokne s gumenim viklerima.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:38   #9
Tesko,uvijek se mucim s kosom,kako god bila osisana!Trenutno imam stepenasto sisanu kosu sa siskicama i najbolje izgleda kada je skroz ispeglana,ali ja to doma nemogu nikako izvesti sama pa je malo izravnam,izvucem pramenove s voskom i izgleda prihvatljivo.Na feniranje s okruglom cetkom niti nepomisljam,ionako mi kosa ima previse volumena,otpala bi mi ruka prije nego bi ju izravnala.Najveci problem imam sa feniranjem siskica...nekad mi ne stoje onako kako bi ja htjela...a neda mi se svaka 3 dana kod frizerke na peglanje.
Silence is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:44   #10
uhh nakon faze guzvaj kosu da kovrce budu ljepe a ne prevelike ili premale, susenje kose sa onim prosirenim nastavkom za kovrce, koristenja xy vrsti preparata pa onda pak ravnanja kose cetkom, peglom i inim praparatima koji ce ju kao zravnat (do prve vlage u zraku) osishala sam se tako da ju samo osushim i stoji
tako da moja preporuka nac frizuru oko koje nema toliko posla..
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:46   #11
Quote:
hana kaže:
tako da moja preporuka nac frizuru oko koje nema toliko posla..

to je charobna formula koju 98posto zhena NIKAD nece primjeniti
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:47   #12
Duga kosa, sisana stepenasto od brade.
Susim ju fenom i najvecom okruglom cetkom koju sam nasla . Ljeti ju samo operem i stavim kremu ili pjenu i pustim da ju sunce susi.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:47   #13
Quote:
magic kaže:
to je charobna formula koju 98posto zhena NIKAD nece primjeniti
Nije da nece, vec NE ZNA.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:47   #14
Imam jako, jako tanku vlas.
"Frizura" stepenasto ošišana. I ako je ne izvlačim četkom + fen izgledam kao pokisla kokoš

Znači, kad je operem malo je prosušim fenom, onda uzmem četku i izvlačim pramen po pramen. Na kraju dodam "samo" na vrhove malo voska. I da... stavim malo laka za volumen.

Cijeli proces je ubitačan, oznojim se ko pitchka u ovom svom malom kupatilu, fen nemam baš kamo odložiti pa ga stavim među noge u pauzama kada pramenove uvijam na četku.

Ah... za ljepotu se mora trpjeti
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:50   #15
Quote:
Paw kaže:
fen nemam baš kamo odložiti pa ga stavim među noge u pauzama ...

bolje da ti ne kazhem kako sam ovu rechenicu prvi put prochitala
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:52   #16
Quote:
magic kaže:
to je charobna formula koju 98posto zhena NIKAD nece primjeniti
a valjda to nije jednostavno... ja sam dosta dugo trazila "to" ali opet s obzirom da imam "tek" 19 mozda to i nije tako dugo
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:54   #17
bome i nije...svaka chast, hana


u tvojim sam godina josh uvijek svoju ravnu i oshtru kosu bezuspjeshno pokushavala uchiniti loknastom paleci je trajnama i spavajuci s viklerima
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2004., 23:57   #18
Quote:
magic kaže:
bome i nije...svaka chast, hana
koliko sam frizura isprobala bilo je i vrijeme
valjda sam imala sve moguce na glavi (jedino se farbala nisam nikad, muka mi je od onog izrasta i nema sanse da se farbam dok ne postanem sijeda)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 00:00   #19



ni ja se nisam nikad farbala do sjedih
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2004., 00:02   #20
Quote:
magic kaže:
bolje da ti ne kazhem kako sam ovu rechenicu prvi put prochitala



je, kad sam poslala i opet pročitala, pala sam na dupe

Fali mi jedan smajl sa viklerima i fenom među nogama
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.