Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2011., 16:03   #1
Dinamo - Malmo 4:1


Evo, nakon dvije godine došao je i taj dan za sve ljubitelje Plave boje. Dinamo se ''dovukao'' do 4. pretkola Lige prvaka gdje ih očekuje švedski Malmo, koji je u 3. pretkolu izbacio favoriziranu momčad Glasgow Rangers.

Dinamo sanja Ligu prvaka od sezone 1999/2000 kad su igrali u skupini s tada aktualnim prvakom europe Machester Unitedom, Marseilleom i austrijskim Sturmom.

Navijača, onih sa sjevera na Maksimiru opet neće biti, ako se ne dogodi nešto drastično u što čisto sumnjamo. Ne znamo ni cijene ulaznica, ali se nadamo da će biti nešto skuplje nego u prethodna dva pretkola.

Vrijednost Modre momčadi prema tranfermarktu je 46.150.000 €, dok je vrijednos Malmoa 17.950.000 €. Najvrijedniji igrač Dinama, prema istom izvoru, je Sammir koji je procijenjen na 6.000.000 €, dok je kod Malmoa to 26-godišnji Ricardinho koji se procjenjuje na 2 milijuna €.

Inače, Malmo je osnovan godinu dana ranije od Dinama 1910., a bio je 16 puta švedski prvak i finalist Kupa prvaka 1979. kojeg je izgubio od Nottingham Foresta, te je jedini švedski klub kojem je to uspjelo.

Za klub su igrali i legendarni Martin Dahlin ( ) i malo manje legendarni Zlatan Ibrahimović.

Navijačka grupa zove se Supras i na lošem su glasu. Tako su u ovom prvenstvu već prekinuli dvije utakmice svog kluba. Kad smo već kod prvenstva, trenutno su 9. momčad lige s 26 bodova iz 17 utakmican te za prvoplasiranim zaostaju 15 bodova. Dodajmo tome da imaju i dvije utakmice manje od ostatka lige.

O stadionu nećemo jer se igra na Makmsimiru.

Još bih rekao da je Malmo jedan od najnerazvijenijih gradova u Švedskoj s čak 30tak posto nezaposlenih, što je za jednu Švedsku ipak previše. I da se vratim na nerede, u Malmou se igrao i teniski FED KUP i mislim da se nije do kraja ni odigralo, zbog nerede. Bilo je sranja i čini mi se da se na kraju nije ni odigralo, ali ne sjećam se točno.

Zanimljivo je da je klub u većinskom vlasništvu navijača, znači 1 član - 1 glas, baš onako za što se bore navijači Dinama. Uostalom, svi klubovi u Švedskoj su uređeni na taj način jer niti jedan drugi način uređenja kluba nije dozvoljen.

Sve u svemu, protivnik kojeg bi Dinamo trebao proći, ali s Dinamom opreza nikad dosta.

Zadnje uređivanje papirlova : 05.08.2011. at 16:13.
papirlova is offline  
Old 05.08.2011., 16:06   #2
dobro to jurčić hendla
__________________
lp,Zglanc Pičkoglav, yawn...
Zglancani is offline  
Old 17.08.2011., 11:11   #3
Quote:
Zglancani kaže: Pogledaj post
dobro to jurčić hendla
adidassler is offline  
Old 17.08.2011., 11:12   #4
Quote:
adidassler kaže: Pogledaj post

balkanski pastuh is offline  
Old 17.08.2011., 11:31   #5
Quote:
adidassler kaže: Pogledaj post


Ajde da lik to radi jednom, dvaput tijekom tekme... ali kad to traje negdje 70% utakmice, a ni preostalih 30% nije ništa mirniji, siguran sam da je reakcija gostujućih ekipa, pogotovo stranih - hm, koji kurac
mitch is offline  
Old 17.08.2011., 11:44   #6
Quote:
adidassler kaže: Pogledaj post
ovaj pogled u pod mi nije jasan...
Dukkai is offline  
Old 17.08.2011., 11:59   #7
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
ovaj pogled u pod mi nije jasan...
gleda da ne stane na nesto! i ne kuzim zasto su ljudi protiv njega?! covjek ima 8 utakmica, 7 pobjeda i jedan remi.. kolko mogu ljudi srat bez da se informiraju ili neznam kaj.. pa ako ima skoro sve pobjede, prosao je sva pretkola koja je trebao, ispunio je cilj koji mu je zadan (ulazak u kup uefa) zakaj onda i dalje ima ljudi koji seru po njemu
plavi.pakao_zg is offline  
Old 17.08.2011., 12:04   #8
Quote:
plavi.pakao_zg kaže: Pogledaj post
gleda da ne stane na nesto! i ne kuzim zasto su ljudi protiv njega?! covjek ima 8 utakmica, 7 pobjeda i jedan remi.. kolko mogu ljudi srat bez da se informiraju ili neznam kaj.. pa ako ima skoro sve pobjede, prosao je sva pretkola koja je trebao, ispunio je cilj koji mu je zadan (ulazak u kup uefa) zakaj onda i dalje ima ljudi koji seru po njemu
zato jer je idiot? zato jer je dinamo većinu tih utakmica loše igrao, debelo ispod svojih mogućnosti? kada klub kojem trebaš dati 15 komada jedva pobijediš 1:0, onda tu neki vrag ne valja.
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Old 17.08.2011., 12:54   #9
Quote:
adidassler kaže: Pogledaj post
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
ovaj pogled u pod mi nije jasan...
Provjerava da li je prekoračio u "zabranjeni" prostor...

Ma ja sam siguran u prolaz i to pogotovo nakon Kljuninog samouvjerenog nastupa na press konferenciji:
Jurčić najavio: Ne vidim načina kako nam Liga prvaka može pobjeći!
Onaj njegov samouvjereni i fokusiran pogled me nekako smiruje
Ajutokintumi is offline  
Old 17.08.2011., 13:21   #10
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
Provjerava da li je prekoračio u "zabranjeni" prostor...
ma, skuzio sam... samo kaj je to na tako komican nacin napravio da fakat izgleda bedasto.. ono, postoji nacin da ovlas pogledas gdje je linija, a ne ovako kad izgleda kao da provjeravas da li si sam sebi mozda pljunuo na kosulju...
Dukkai is offline  
Old 05.08.2011., 16:12   #11
juričić je od ove momčadi napravio ribu, ima glavu i rep.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 12.08.2011., 17:50   #12
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
juričić je od ove momčadi napravio ribu, ima glavu i rep.
nije jurcic nist napravio od ove momcadi i on nije zasluzan nizasto, pa i ja bi s ovom ekipom uso u ligu prvaka ... stvarno ove godne imamo ekipu za 5
karo8 is offline  
Old 05.08.2011., 16:15   #13
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
legendarni Martin Dahlin ( )
Chiro is offline  
Old 05.08.2011., 16:18   #14
2:0 za Dinamo. Ako ne ostvarimo ovaj rezultat, biti će jako, jako teško u Švedskoj. Favoriti smo, a i bolji smo. 90% sam siguran da će biti ovaj rezultat.
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Old 05.08.2011., 16:20   #15
nema veze kaj su ovi izbacili rangers, to ak dinamo ne prodje bolje da se ritualno samoubiju.

Al kako su jadno izgledali u uzvratu sa fincima gdje su jedino funkcionirali ibanez i povremeno onaj mali na desnoj strani ne bi me ni najmanje cudilo da ispadnu. Onak jadan nastup i jadan nogomet nisam vidio preko 10g
pijandura is offline  
Old 05.08.2011., 16:31   #16
1:0 5. minuta - jurčić zatvara
halek is offline  
Old 09.08.2011., 09:13   #17
Quote:
pijandura kaže: Pogledaj post
nema veze kaj su ovi izbacili rangers, to ak dinamo ne prodje bolje da se ritualno samoubiju.

Al kako su jadno izgledali u uzvratu sa fincima gdje su jedino funkcionirali ibanez i povremeno onaj mali na desnoj strani ne bi me ni najmanje cudilo da ispadnu. Onak jadan nastup i jadan nogomet nisam vidio preko 10g
Oprosti,al uopče nije bilo tak jadno.Nije bilo super,ali nije bilo ni jadno.A baš taj Ibanez nije bio Bog zna kaj na toj utakmici.Budale koje odmah fučkaju i vrijeđaju bolje da ni ne idu na utakmice.Da nije bilo za kunu,ne bi ni išli.Oni rađe gledaju strane lige i klubove i pljuju po našima.
mikapika is offline  
Old 05.08.2011., 16:20   #18
1:0 odlican rezultat za Dinamo, ni 0:0 nije lose...
pera_djetlic is offline  
Old 05.08.2011., 16:28   #19
Protiv Rangersa su igrali sa 2 igrača više, i primili gol također sa 2 igrača više, moramo iskoristiti ovu situaciju i ući u Ligu Prvaka.
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Old 05.08.2011., 16:31   #20
Quote:
FFFZ kaže: Pogledaj post
Protiv Rangersa su igrali sa 2 igrača više, i primili gol također sa 2 igrača više, moramo iskoristiti ovu situaciju i ući u Ligu Prvaka.
Ne. Gol su dali s dva igrača više, a primili s igračem više.
papirlova is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.