Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2008., 12:32   #81
kosa mi mutira

imam cijeli zivot ravnu kosu, ali ono ravnu ko metla, imam 23 godine i prije par mjeseci, ma mjesec dana sam skuzila da mi se kosa pocela KOVRCATI!!!!
jer to uopce normalno? ne znam sta da joj radim, danas sam se opet ujutro prije posla morala peglati
nisam dosta dugo doduse imala dugu kosu, bila mi je relativno kratka godinama a sada je vec full narasla pa ne znam, jel moguce da je od rasta takva, da vishe sama ne zna na koju stranu bi isla?
uzas, bash sam ocajna, josh mi je samo to falilo u zivotu, a fakat jako volim svoju ravnu kosu ili barem ravnu kakva je bila
s kojima preparatima da ju njegujem? kako da ju opet izravnam?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 13:14   #82
to ti je normalno...
Sunshine. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:12   #83
Quote:
to ti je normalno...
bummer
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 14:26   #84
slažem se, nije to ništa neobično, meni se moja počela kovrčat u drugom srednje,a prije mi je isto bila skroz ravna

četku i fen u ruke i izravnat ćeš, mislim da ti čak netreba ni pegla
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 17:14   #85
sretniceeeeeee...sta bi sve dala za kovrcavu kosu...kme
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 20:10   #86
ja se toplo nadam da se moja nece pocet kovrcat sama od sebe
cula sam i ja od cura koje su imale dugo kratku kosu ,da im je kasnije pocela rasti drukcija nego sto su prije imale
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 01:28   #87
Ja nisam nikad čula za taj fenomen, ali da se meni desi ne bi se bunila jer je moja kosa preravna. Možda da je držim par godina ravnu pa da je opet pustim, možda bi se i meni promjenila.
philemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 11:44   #88
Quote:
cula sam i ja od cura koje su imale dugo kratku kosu ,da im je kasnije pocela rasti drukcija nego sto su prije imale
e pa to da, nije bila duga vec godinama i sad je pocela rasti i mutirati mamu joj, ja fakat volim svoju ravnu kosu
i one mlade su mi pocele rasti, na zulufima....boktemazo dodje mi da se opet osisam, a otraga di raste preko ledja trenutacno se frce prema van i nema tog boga/gela/pjene/feniranja/kefe koja bi ju sterala nutra
pizdim
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 13:59   #89
hmmm... i meni se nesto slicno desilo... samo sto sam ja imala dugu, ravnu kosu i kada sam se osisala, pocela je da se uvija.... pomirila sam se s tim... uostalom, nije ni to tak lose.... mogu da imam i ravnu kosu kada pozelim, malo isfeniram i tu je.... nemoj se nervirati zbog toga.... imas super fazona da sredis i valovitu/kovrcavu kosu
buba svaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 23:51   #90
meni se priko lita kosa tako kovrčala da sam svaki dan izgledala ko da sam navučena na figaro... onda je samo prestalo...
__________________
idhiotich creatures ask idiothic queostions
TryckyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 02:28   #91
Quote:
TryckyS kaže: Pogledaj post
meni se priko lita kosa tako kovrčala da sam svaki dan izgledala ko da sam navučena na figaro... onda je samo prestalo...
to je vecini ljudi tak prek ljeta..
E da,moja kosa isto mutira-imala sam ravnu kosu do 16ste,onda se nakovrcala i sad s 22 opet izravnala(vjerojatno jer je skroz "mrtva" od farbanja)
Moj savjet je da si prihvatis kosu kakva je,inace ces si samo puno stete napravit
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:52   #92
Loknice

Bok, curke! Imam prirodno ravnu kosu koja se malo kovrča na krajevima, pa me zanima čime mogu napravit valovitu kosu, tj. lagane loknice, a da one ne izgledaju na mjestima onako "prelomljeno", nego da lijepo padaju. Thx
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 17:18   #93
I mene to zanima????
I da postavim jos jedno pitanje, di u Zagrebu ima za kupit vrucih uvijaca i kakva su vasa iskustva?

Hvala
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:33   #94
Exclamation Hej, treba mi pomoc oko kose, hitno, hvala :D

zdravo zdravo
znaci veceras trebam izaci van
i treba mi pomoc oko frizure, inace kosa mi je prirodno poluravna, da se uviti izviti
nemam uvijac, pregorio je ne znam nis ama kako
i sad, htjela bih napraviti kosu ovako:
http://img365.imageshack.us/my.php?i...airrobert2.jpg

ali ne znam kako, molim vas da mi napisete ako znate
scim da izvijem uvijek, kako?

hvala vam
Mjaumjau189 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:46   #95
navij kosu na foliju, ali navij veće pramenove
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:49   #96
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
navij kosu na foliju, ali navij veće pramenove
malo sam neuka
uzmem jel foliju (aluminijsku) i sta uradim sa kosom? xD
omotam, zamotam, urolam?

):
Mjaumjau189 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 16:56   #97
Quote:
Mjaumjau189 kaže: Pogledaj post
malo sam neuka
uzmem jel foliju (aluminijsku) i sta uradim sa kosom? xD
omotam, zamotam, urolam?

):
zarolaš.
a koliko vidim na slici i nisu to neke lokne , jel? a možeš i kupiti pjenu za kosu kojom bi mogla postići taj "razbarušeni" look
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 17:04   #98
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
zarolaš.
a koliko vidim na slici i nisu to neke lokne , jel? a možeš i kupiti pjenu za kosu kojom bi mogla postići taj "razbarušeni" look
hahah
hvala
Mjaumjau189 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 00:02   #99
ima li ikoja cura koja je frizerka ovdje? ili da se barem razumi?
zanima me jel mogu stavit ekstenziju na siske? siske su mi kriticno osishane...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 10:42   #100
Vrhovi kose,frizura

Neki dan sam dugu kosu ošišala skroz do malo ispod vrata, iza je kraće a naprijed pramenovi malo duže , ne znam kako da vam opišem.... uglavnom problem je u tome što je sve to super izgledalo kad me frizerka isfenirala i izravnala mi kosu, a sad kad sam si je sama oprala dan kasnije muče me vrhovi... inače imam tanku kosu,mekanu i leti na sve strane, i sad mi vrhovi kose onako strše prema van... kako da to poravnam?

kad sam oprala kosu ispeglala sam je i super je bilo al evo nakon prospavane noći vrhovi se "frču" prema van....

ima kakvo sredstvo za stiliziranje da to spriječim?
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.