Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2007., 12:27   #1
Škola tenisa?

Znate li koliko otprilike dodje na mjesec ili kako se vec placa?
Vidjela sam da postoje intenzivni vikend tecaji,kako to funkcionira?
Pozdrav
mrcika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 13:20   #2
i mene to zanima.......
ja bi htjela ić trenirat sad od 6 mjeseca pa do 10 mjeseca.....
nek mi netko kaže gdje u zagrebu je najbolje i koliko košta......
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 13:24   #3
mene zanima onaj klub San-spin u maksimiru,..jel tko zna kolko tam košta
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 14:53   #4
ovak....

tenis mozete trenirat individualno(radite sami sa trenerom) ili u grupicama od 4 ucenika..... individualno vam dodje od 100 do 120 kn po satu(oko 1000-1600 kn mjesecno ovisi koliko bi treninga tjedno imali) a u grupicama vam je 300-450 kn mjesecno!!!
ja bi vam preporucio individualno jer je bolji pristup trenera prema uceniku i u vecini slucajeva di se ind. trenira treneri su isli u skolu za tenis a ovi za grupice nisu..........iako puno ljudi misli ja sam pocetnik idem radje u grupu pa nije da zelim nes postat zelim trenirat radi rekreacije...ipak uzmite ind.
ili ako nevjerujete probajte trenirat 1 mjesec u grupici a 1 mjesec individualno pa cete primjetit razliku u naucenome u tih mjesec dana!!!!!!

logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 11:12   #5
Hmm evo ja dajem satove tenisa pa ako je netko zainteresiran neka mi se javi. Radim individualno grupno. Puno iskustva u svim pogledima. Najbolje vam je da se skompate s još nekim pa da po dvoje trenirate ili ću vam ja nekog dat da vas dođe jeftinije. Trening s terenom od 100 kn pa ako ste dvoje onda po čovjeku sve dođe 50 kn . Mislim da vam je to najisplativije i najefikasnije jer fizički nemrete izdržat solo jedan trening kada ja počnem s vama igrat.

BTW mrcika to za vikend ne funkcionira nikako po meni jer nemreš ti kao početnik pa i da si napredna toliko igrat. Počela bi te ruka i rame bolit, ako bi to funkcioniralo kako treba. A to je da s tobom se igra a ne baca lopta iz košare. TO je samo da ti lovu poberu.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 11:20   #6
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
ovak....

tenis mozete trenirat individualno(radite sami sa trenerom) ili u grupicama od 4 ucenika..... individualno vam dodje od 100 do 120 kn po satu(oko 1000-1600 kn mjesecno ovisi koliko bi treninga tjedno imali) a u grupicama vam je 300-450 kn mjesecno!!!
ja bi vam preporucio individualno jer je bolji pristup trenera prema uceniku i u vecini slucajeva di se ind. trenira treneri su isli u skolu za tenis a ovi za grupice nisu..........iako puno ljudi misli ja sam pocetnik idem radje u grupu pa nije da zelim nes postat zelim trenirat radi rekreacije...ipak uzmite ind.
ili ako nevjerujete probajte trenirat 1 mjesec u grupici a 1 mjesec individualno pa cete primjetit razliku u naucenome u tih mjesec dana!!!!!!


Lagoon moon nikada nečeš tako naučit zapravo tenis . To ti nije tenis ako ti lik baca iz košare. .Tenis je igra ne raspucavanje. Nema uživancije ako se ne razvije prebacivanje i nadmudrivanje.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 17:06   #7
Quote:
markozg kaže: Pogledaj post
Hmm evo ja dajem satove tenisa pa ako je netko zainteresiran neka mi se javi. Radim individualno grupno. Puno iskustva u svim pogledima. Najbolje vam je da se skompate s još nekim pa da po dvoje trenirate ili ću vam ja nekog dat da vas dođe jeftinije. Trening s terenom od 100 kn pa ako ste dvoje onda po čovjeku sve dođe 50 kn . Mislim da vam je to najisplativije i najefikasnije jer fizički nemrete izdržat solo jedan trening kada ja počnem s vama igrat.

BTW mrcika to za vikend ne funkcionira nikako po meni jer nemreš ti kao početnik pa i da si napredna toliko igrat. Počela bi te ruka i rame bolit, ako bi to funkcioniralo kako treba. A to je da s tobom se igra a ne baca lopta iz košare. TO je samo da ti lovu poberu.
a gdje ti živiš? u zg ili..? kolko bi ti mjesečno para
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 17:07   #8
kolko imaš godina Marko?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 23:36   #9
Markozg je iz zg i u najboljim je godinama ). Ni starac ni klinac. Lova pa ako bi ti češće imao bi neki popust.
preplanula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 09:03   #10
E pa preplanula ti je sve rekla.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 20:16   #11
pa ja bi češće, počela bi u 6 mjesecu pa do daljnjega, ako Marko može.
samo me zanima na kojim bi terenima trenirali
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 21:50   #12
Centar grada Zagreba. Zašto tek od 6 mj ? Ako se misliš dovest u formu za ljeto počni od ovog vikenda. Tada meni paše .Mogu od 13 do 16 h pa ti izaberi sub ili nedjelja . Kasnije će se suzit taj izbor jer u čet i pet dogovaram termine za taj vikend! Ostavi mi broj na privat..
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 12:04   #13
gle trenutno ovaj tjedan nemam para za kupit reket
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 19:45   #14
pa nije problem ima Marko vise reketa ako je pravi trener
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2007., 20:47   #15
Pa imam više reketa naravno. No ja imam muške profi reketa pa bi joj možda bili preteški no imam i malo lakših koji bi prošli tak da ovo što kaže citanova je istina. Osim toga ja ti mogu poslje kada vidim kako ti ide preporučit kakav reket da kupiš.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 10:47   #16
marko dragi nemoj srat.......pocetnik treba naucit nekako udarce pa tek onda kasnije idu zadatci drzanje lopte u igri mecevi i ostalo
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2007., 20:36   #17
Oduvjek sam htjela bar malo nauciti osnove tenisa, ovo grupno bi mi odgovaralo, Marko, ti nalazis terene?
Moze broj mobitela na pm
Lisa26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 11:46   #18
za pocetak ti je zid za pocetni osjecaj najbolji i najjeftiniji
citanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 12:06   #19
Quote:
citanova kaže: Pogledaj post
za pocetak ti je zid za pocetni osjecaj najbolji i najjeftiniji
za pocetak bi rekao da je trener najvazniji, da naucis pravilno izvodit udarce, pa poslje naucene pravilne udarce mozes vjezbat na zidu.
Helios is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 12:01   #20
@marko ma molim te kakvo nadmudrivanje ako cura/žena štaje već nezna još ni reket takoreć držat u ruci? naravno da se treba iz košare, trenirao sam tenis 15tak godina iznam o čemu pričam, igra dolazi s vremenom, kako će molim te igrat i nadmudrivat se ako nezna ni prebacit loptu?
Siesta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:58.