Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2010., 23:10   #281
hitno

Ej znam da je rok za prigovore do ponoći.Stvar je u tome da mi ocjene nisu verificirane od 4. razreda zato što središnjem prijavnom uredu nisam predao diplomu od 4. razreda. Pa me zanima mogu li je poslati naknadno u ponedjeljak i hoće li mi ocjene tada verificirati ili će me izbaciti iz sustava i da se neću moći upisati u ljetnom roku? molim brz odgovor jer je rok do ponoći. Mogu li im napisati prigovor preko maila i hoće li mi ga uvažiti?
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:19   #282
pa piši molbu, kaj ti košta.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 23:28   #283
Question

Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
pa piši molbu, kaj ti košta.
Možeš li mi objasnit kako ću je napisat? Je li to preko maila koji su navedeni 2 posta iznad?
1brato is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 23:04   #284
mislim da si zaikasnio, davno im je prošao rok za predaju svjedodžbi.
 
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:27   #285
Quote:
trapeze_swinger kaže: Pogledaj post
Očito samo daju bodove onima koji su se žalili, a onima koji se nisu a isti su feleri - nepromijenjeno.
i ja mislim isto što i ti
giga_games is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 01:51   #286
Mene zanima zašto mi nisu odgovorili na žalbu za rezultate DM iz hrvatskog (esej). Sve sam poslao na vrijeme, čudno mi je da uopce nisu odgovorili, poslao sam preporučeno s povratnicom i dobio povratnicu, dakle primili su, a zašto nisu odgovorili, neznam? Ima li tko slično iskustvo?
crobeco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 01:52   #287
Quote:
crobeco kaže: Pogledaj post
Mene zanima zašto mi nisu odgovorili na žalbu za rezultate DM iz hrvatskog (esej). Sve sam poslao na vrijeme, čudno mi je da uopce nisu odgovorili, poslao sam preporučeno s povratnicom i dobio povratnicu, dakle primili su, a zašto nisu odgovorili, neznam? Ima li tko slično iskustvo?
A jesu ti uopće unijeli žalbu tamo gdje su "Moji prigovori"?
dibidus! is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 07:41   #288
Quote:
dibidus! kaže: Pogledaj post
A jesu ti uopće unijeli žalbu tamo gdje su "Moji prigovori"?
Ne, nema ništa, al poslana na vrijeme i dobio povratnicu da su primili. Lipo su me zaj_*_ali au au
crobeco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 08:09   #289
Mozda nije konkretno vezano uz maturu, ali vezano je uz zalbe. Mozda se vec prije pisalo o tome, ali nisao naisla, a glupo mi je pisati pod temu Filozofski fakultet jer vidim da tamo pisu ljudi koji vec studiraju.
Cula sam da su uvazili zalbe svima koji su im javili da nisu mogli pisat tj. racunati "sa strane" na matematickom dijelu prijemnog na filozofskom i da im uopce nisu uzeli u obzir taj dio ispita.
Ja se nisam zalila, iako nam nisu dali da zapisemo nista, a svejedno mi je rezultat super, pa me zanima da li su mi uopce uracunali taj dio?
Ima netko neko iskustvo?
Flo N is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 13:52   #290
U slucaju evo, moj kolega vamo . upao na fax, ali izgleda da nema TAN, evo ga pored mene, ako znate bilo koji nacin da sazna ponovo tan ili tako nest, da mu posalju na e-mail, ili da on kontaktira ured pa da im da pin,lozinku i sve to, jer on je izgubio TAN..

znaci pitanje je, ako izgubish tan, sta ti je raditi ?..

hvala
DinZla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 17:00   #291
zovi carnet
__________________
he's a big strong man with a child's mind,
don't you take his booze away
Mr.TamborineMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 20:02   #292
Tuzi se da ti daju 3 dodatna sata xD
Seller1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 16:28   #293
pozdrav,zakasnila sam se zaliti na rezultat iz piga,jer sam mislila da je danas 10. je li ih ikako mogu zamoliti da mi sada to probaju uvaziti?
bubamara11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2013., 16:37   #294
Quote:
bubamara11 kaže: Pogledaj post
pozdrav,zakasnila sam se zaliti na rezultat iz piga,jer sam mislila da je danas 10. je li ih ikako mogu zamoliti da mi sada to probaju uvaziti?
Pokušaj, no mislim da ne. Ako si maturantica to si trebala u školi obavizi i to onda koordinatorica šalje ispitnom povjerenstvu, a oni u ncvvo
probaj vidjeti s koordinatoricom
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2013., 10:37   #295
Pozz ekipa,

jel samo meni ne jasan ovaj odgovor? Mislim oni su meni odbili zbog gluposti, zapravo iz razloga kojeg ja nisam naveo uopce. Ja sam napisao "saziva nove izbore", a oni meni kao da ponovni izbori nisu isto sto i raspisivanje novih izbora. Ali ja nisam napisao ponovne izbore, a oni su sami naveli da se sazivaju ponovni izbori u katalogu.

Evo slika:

Hightower is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 10:24   #296
Ja sam se žalila na esej i još mi ga nisu ocijenili?Da li da zovem NCVVO ili čekam konačne rezultate?
justicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 01:40   #297
Quote:
Hightower kaže: Pogledaj post
Pozz ekipa,

jel samo meni ne jasan ovaj odgovor? Mislim oni su meni odbili zbog gluposti, zapravo iz razloga kojeg ja nisam naveo uopce. Ja sam napisao "saziva nove izbore", a oni meni kao da ponovni izbori nisu isto sto i raspisivanje novih izbora. Ali ja nisam napisao ponovne izbore, a oni su sami naveli da se sazivaju ponovni izbori u katalogu.

Evo slika:

Ja sam doslovno napisao: Raspisati ponovne izbore.
To mi je priznato. Ne znam, možda ne priznaju saziva.
Binx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 02:12   #298
Meni su to odbili u pola sata prije zavrsetka roka za prigovore i nakon sto sam im poslao mail kome se zaliti na nepotpun odgovor na prigovor, napisali su mi da je rok istekao.

Tocno tim rijecima i nista vise.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Hightower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.