Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2012., 14:17   #201
Ma nakon sveg pročitanog mene ta ueberfensišmensiparenoskupa gostioničica neće vidit.
__________________
Ništa mi neće ovi dan pokvarit
Šefica prstena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 20:34   #202
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Zašto si tako sigurna?
Ja ne znam hoće li propasti jer i jučer,veli frend,da je MB bio pun.Ne znam kako bi se Ana ponašala ak stvar rikne,ni ak stvar ne rikne.
Jedino kaj je izvjesno da nisu imali jasan koncept lokala i nemaju ga ni sad.
A to,ako se ne promijeni,doista vodi u propast.
Bojim se da bu to puno dok se svi ne izredaju, a onda zbogom dame, zbogom prijatelji...
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
Horsefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 11:24   #203
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post

btw. ovo upadanje na temu o restoranu u kojem nisi bio i pisanje 10 postova o tome kako ti nikad nećeš otić tamo jer ti je to tebi užasno skupo nije ništa drugo negoli najobičnije trollanje (bez obzira što se radi o forumašici sa dugim stažem). pa ono, don't feed the frickin' troll
Zasto je trolanje?

Na temu o ovom mjestu sam dosla upravo zato sto zenska koja ga drzi je iskakala iz pastete jedno vrijeme i po tome ju ''znam'' pa me bas zanimalo s obzirom na sranja koja je znala prezentirati po emisijama (nezaboravno pohanje cvjetova buce ) sta ce to tako specijalno nudit.

Komentar na cijene za takav tip mjesta je sasvim na mjestu. Naravno, ko sto neko rece - ne moram ja tamo jest ako ne dam te pare. Nitko to ne spori. Niti me itko sili da ja tamo sjednem.

No cinjenica je da ako zenska drzi kao neko kvazi nepretenciozno mjesto (a btw. tako i izgleda to sve), onda bi trebala imati nepretenciozne cijene.
Jer to je mjesto na kojem jedes s nogu prakticki, hodas, bas si ogladnio, nesto bi pojeo, ovo ti je blizu - voila.
To nije mjesto di bi ti rezervirao unaprije mjesto i hranu, dosao i tamo sjedio satima i jeo tri sljeda jela.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 11:26   #204
gle, nisi bila u restoranu, nemas namjeru ici u restoran, nemas pojma u biti kakvo je to mjesto, ovo ti je vec 20ti post na temi, trolas.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 12:02   #205
znači na ovoj temi smiju pisati samo oni koji su već bili u lokalu? zanimljivo...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 12:09   #206
pa samo prigovarati a da nisi bio i niti nemaš namjere otići je malo čudno
i nepretenciozno i neobavezno ne znači samim time i jeftino

a kaj se tiče pohanih cvjetova buče to je tak neobično kak i pohani šnicl, ne kužim čemu čuđenje nad tim
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:24   #207
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
pa samo prigovarati a da nisi bio i niti nemaš namjere otići je malo čudno
i nepretenciozno i neobavezno ne znači samim time i jeftino
Ali nepretenciozno nije mjesto u koje ne možeš prismrditi bez rezervacije, a odjebu te na cestu kao šugavog psa kad unutra dotetura cijenjeni gastronom "grozim se jedenja delfina" Butković i njegova droca. Pa ne vidim kako se nepretenciozno i neobavezno mogu povezati s ovim ćumezom, osim po imenu i unutrašnjem uređenju, što doista cilja na nekakvu jednostavnost, a to cijelu stvar čini većom prevarom.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 14:04   #208
Sa ovakvim pristupom Ugarkovićka je na putu da ju ljudi počnu doživljavati kao stare zagrebačke taksiste (popularno zvane "šahisti") nakon što se pojavio Cameo.
Svi znaju da oni još postoje, ali nikome ne pada na pamet da bi koristio njihove usluge.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 14:10   #209
osvrnula sam se na cijenu, jel'?
po ovome do sada napisanom na forumu gđica ugarković je napravila svoj privatni bar uz par filanja prihoda sastrane kad joj odgovara
tko voli neka izvoli
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 20:22   #210
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
gle, nisi bila u restoranu, nemas namjeru ici u restoran, nemas pojma u biti kakvo je to mjesto, ovo ti je vec 20ti post na temi, trolas.
Zanimljivo. Dakle ja bi mogla (smjela?) komentirati cijene u necijem baru samo ako sam bila tamo? Seriously?

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
pa samo prigovarati a da nisi bio i niti nemaš namjere otići je malo čudno
Zasto?
Gledala sam trebu na tevu.
Isla mi je vecinom na zivce zbog pizdarija koje je radila a za koje je trebalo po sat dva u turbo pecnici i sastojaka koje mogu nabaviti samo ako imam ''stelu'' na placu (emisije u kojima kuhaju ne gledam da bi me neka baba zadivila gluparijama koje ne mogu naci, nego da dobijem neku ''ideju'' sta napraviti za koji dan u tjednu ili pak da ideju modoficiram prema svojim zeljama, al nju sam vecinom gledala da vidim dokle to ide ).

Procitala sam na netu da je otvorila restac (da ne pisu pizdarije po portalima ne bi ni znala).

S obzirom na dojam koji je ostavila u tim emisijama na mene predmnijevala sam da ce biti neko preseratorsko mjesto sa preseratorskim porcijicama pa sam navratila i ovdje pocitala cijene i iste komentirala.
Zamisli problema, to radim na forum.hr-u vec 9 godina pa mi nitko nije prosro da trolam.

Quote:
i nepretenciozno i neobavezno ne znači samim time i jeftino
Slusaj. Bicu iskrena. Na netu postoje fotke te birtije.
Izgleda - bezvezno ili ako cemo biti fini nepretenciono i neobavezno.

Ako ti birtija izgleda tako, onda sve treba biti takvo.
A ne da ti birtija izgleda ko malo bolja stajacica, a zahtjevaju se rezervacije (i bez toga te nece usluzit iako mjesta ima), a cijene su povelike (za nesto sto stremi nekom vidu skupljih gableca ili jedenju s nogu nekih manjih porcijica pa onda u grad/naopacke).

Moguce da ja ne razumijem njezin ''koncept'', kao sto ne razumijem ni njezino kuhanje u emisijama, al, eto svoje nerazumijevanje koncepta iznosim ovdje.

Quote:
a kaj se tiče pohanih cvjetova buče to je tak neobično kak i pohani šnicl, ne kužim čemu čuđenje nad tim
Sori, ja ne znam zivu osobu koja je pohala ikad cvjetove buce.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 20:35   #211
Dora malo si zabrijala.

Prvo neki sade tikve tikvice buce ili kako god samo radi cvjetova,pohanja, punjenja.

Drugo, mozes o svemu imati misljenje, ali ako ne zelis ici cemu se opterecujes?
Ja se u MB nisam dobro provela, ali bih ipak rado probala recimo cokoladni kolac sa maslinovim ulje i usporedila sa vec tudim probanima. I platila to. Ne bi platila torbicu 1000 € ali o tome ne pisem na modi, ne trebam takvu torbicu ali postujem pravo onih koji to zele.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 20:36   #212
sory al gadno si ga zabrijala

Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Slusaj. Bicu iskrena. Na netu postoje fotke te birtije.
Izgleda - bezvezno ili ako cemo biti fini nepretenciono i neobavezno.

Ako ti birtija izgleda tako, onda sve treba biti takvo.
A ne da ti birtija izgleda ko malo bolja stajacica, a zahtjevaju se rezervacije (i bez toga te nece usluzit iako mjesta ima), a cijene su povelike (za nesto sto stremi nekom vidu skupljih gableca ili jedenju s nogu nekih manjih porcijica pa onda u grad/naopacke).

Moguce da ja ne razumijem njezin ''koncept'', kao sto ne razumijem ni njezino kuhanje u emisijama, al, eto svoje nerazumijevanje koncepta iznosim ovdje.


Sori, ja ne znam zivu osobu koja je pohala ikad cvjetove buce.
ja sam bio gore i lokal je simpaticno, nepretenciozno uredjen i ima jednu domacinsku toplinu u sebi da se tak izrazim. sa slika je tesko donijeti sud kako nesto izgleda i na kaj slici. eto recimo ja na sliki izgledam simpaticno, a kad me vidis onda se pitas tko je to bio na sliki..

pohani cvjetovi buce ili tikvica su stara stvar, me prvi put sreo prije 20+godina. ak ides placom u sezoni tikvica onda si mogla vidit da kumice i nude cvjetove od tikvica, pa ih pitaj zakaj ih nude i kaj se s njima radi
suncek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 21:01   #213
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Zanimljivo. Dakle ja bi mogla (smjela?) komentirati cijene u necijem baru samo ako sam bila tamo? Seriously?

pa prvo bi morala probati da bi mogla ocijeniti jel jelo opravdava cijenu ili ne
jel nije nebitno koji sastojci se nalaze u jelu, kolika je porcija, koliko je ukusno na kraju svega
reć npr. "20 kn je previše za juhu" ne znači apsolutno ništa
Quote:
Zasto?
Gledala sam trebu na tevu.
Isla mi je vecinom na zivce zbog pizdarija koje je radila a za koje je trebalo po sat dva u turbo pecnici i sastojaka koje mogu nabaviti samo ako imam ''stelu'' na placu (emisije u kojima kuhaju ne gledam da bi me neka baba zadivila gluparijama koje ne mogu naci, nego da dobijem neku ''ideju'' sta napraviti za koji dan u tjednu ili pak da ideju modoficiram prema svojim zeljama, al nju sam vecinom gledala da vidim dokle to ide ).

ja nisam pogledala sve emisije, možda pola, ali očito je da sam ja gledala jednu anu a ti drugu
što je ona to toliko neobično za zagreb kuhala? čega nema u cijelom gradu ili da je preskupo? i da to osoba prosječnih kulinarskih sposobnosti ne može napraviti?


Quote:
Procitala sam na netu da je otvorila restac (da ne pisu pizdarije po portalima ne bi ni znala).

S obzirom na dojam koji je ostavila u tim emisijama na mene predmnijevala sam da ce biti neko preseratorsko mjesto sa preseratorskim porcijicama pa sam navratila i ovdje pocitala cijene i iste komentirala.
Zamisli problema, to radim na forum.hr-u vec 9 godina pa mi nitko nije prosro da trolam.


Slusaj. Bicu iskrena. Na netu postoje fotke te birtije.
Izgleda - bezvezno ili ako cemo biti fini nepretenciono i neobavezno.

Ako ti birtija izgleda tako, onda sve treba biti takvo.
A ne da ti birtija izgleda ko malo bolja stajacica, a zahtjevaju se rezervacije (i bez toga te nece usluzit iako mjesta ima), a cijene su povelike (za nesto sto stremi nekom vidu skupljih gableca ili jedenju s nogu nekih manjih porcijica pa onda u grad/naopacke).

Moguce da ja ne razumijem njezin ''koncept'', kao sto ne razumijem ni njezino kuhanje u emisijama, al, eto svoje nerazumijevanje koncepta iznosim ovdje.

u zagrebu imaš mjesto koje izgleda gore od kolodvorske birtije u zadnjem zabitom selu, cijene jela su obrnuto proporcionalne, kaj se na to nisi spotaknula?
njezin je koncept takav kakav je, jel bu opstala ili ne bu ne ovisi o nama dvjema jer niti jedna nećemo tamo otić
mislim da je žena poprilično neorganizirana i zavisna od drugih te da će joj samostalan posao otić k vragu
nadam se da će se sabrati i ispraviti to što ne valja no nekako sumnjam u to


Quote:
Sori, ja ne znam zivu osobu koja je pohala ikad cvjetove buce.
cvjetove buče su prije 100 godina pohale babe po selima, prazne i punjenje
ja fakat i dalje ne kužim kaj je u tome čudno
ajd da ih je namakala u golubljem mlijeku
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 21:46   #214
Hebo vas sve mali bar.

Odite na tapase i ostalu finu neobaveznu klopu u dobra vina wine bar u green goldu. Mi bili danas. Ne treba rezervacija. Ima mjesta. Osoblje ljubazno.

Natočite si na vinomatima nešto kad ste već tamo, ima od jeftikanera pa do pretencioznih butelja, skoro pa po maloprodajnim cijenama.

Ovo nije reklama, ali čitam ovu temu već danima kako se razvija i sve mi žao da toliki ljudi hrle silom jest u MB, kad je očito da vas tamo ne mogu ili ne žele nahranit/ugostit a zagreb već ima mjesto koje nudi sve ono što bi MB trebao biti.
pbayvip is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 23:08   #215
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Sori, ja ne znam zivu osobu koja je pohala ikad cvjetove buce.
Ne znam za bucu ali cvjetove tikvice je meni pohovala moja baba kad sam bila mala,a pohujem ih i ja.To se u mene zove pupatori i spadaju mi među omiljenu hranu.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 23:28   #216
Ugarkovićka niti ne cilja na to da njeno mjesto bude pretenciozno, ona samo vješto gađa tekuće trendove. Dakle, to da se radi o mjestu na kojem se nešto normalno može pojesti bez rezervacija i kada si gladan bez prenemaganja je zadnjih godina i te kako fensi u Zg-u. Prava stvar na koju pada elita.

A gađanje i pakiranje trenda se plaća. I to je to.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 00:58   #217
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Sori, ja ne znam zivu osobu koja je pohala ikad cvjetove buce.
Dozvoli da se upoznamo. Ja sam Pelle i živ sam.

No, nisam siguran da ti znaš razliku između tikvice, buče i bundeve.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 08:19   #218
Oduvijek su se jeli pohani cvjetovi buče, tikve i tikvica. Mi smo to voljeli. Ana je to malo oplemenila, mislim da je punila mekim kozjim sirom.
A reći za ženu da je "treba" samo zato što kuha na TV i što je popularno TV lice i što se komentira njezin restoran ili što je već ,je u najmanju ruku ružno!
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 09:57   #219
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
...
No, nisam siguran da ti znaš razliku između tikvice, buče i bundeve.
ajd ne bumo sad cepali dlakice
zna se na kaj se misli
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 10:59   #220
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Drugo, mozes o svemu imati misljenje, ali ako ne zelis ici cemu se opterecujes?
Ovo je forum, tema je tu, zasvrbila me tipkovnica i napisala sam par komentara.
Nes ti opterecavanja.
Cime zaboga?
Jel ti sudjelujes u temama i komentiras koje te opterecuju ili te se ticu na ikakav nacin?
Ja ne. Perticipiram u temama koje su mi zbog ovog ili onog zabavne i na koje imam nesto za prokomentirat.

Na kraju krajeva smijesno je da se ja uopce idem opravdavati ikome zasto postam na nekoj temi.

Quote:
suncek kaže: Pogledaj post
Ja sam bio gore i lokal je simpaticno, nepretenciozno uredjen i ima jednu domacinsku toplinu u sebi da se tak izrazim. Sa slika je tesko donijeti sud kako nesto izgleda i na kaj slici. Eto recimo ja na sliki izgledam simpaticno, a kad me vidis onda se pitas tko je to bio na sliki..
Bice da si fotogenicna

Quote:
Ak ides placom u sezoni tikvica onda si mogla vidit da kumice i nude cvjetove od tikvica, pa ih pitaj zakaj ih nude i kaj se s njima radi
Ne jedem pohanu hranu, a kamoli neke gluposti kao pohano cvijece iceg.

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Ja nisam pogledala sve emisije, možda pola, ali očito je da sam ja gledala jednu anu a ti drugu
što je ona to toliko neobično za zagreb kuhala? čega nema u cijelom gradu ili da je preskupo? i da to osoba prosječnih kulinarskih sposobnosti ne može napraviti?
Tocnije, gledale smo istu, samo smo ju razlicito dozivjele.

Sto je kuhala tocno, ne znam, bilo je to davno, ali koliko me sjecanje sluzi bilo je masu perverzija za koje ti treba par sati, sastojaka koje bog te pitaj di mozes nabavit a da i mozes upitno je kolka bi cijena toga bila, da je stavljala decilitre maslinovog ulja u svaki drek i hrpe persina.

Ako te vise zanima, baci oko , komentirali su dan za danom, tjedan za tjednom.

Quote:
U zagrebu imaš mjesto koje izgleda gore od kolodvorske birtije u zadnjem zabitom selu, cijene jela su obrnuto proporcionalne, kaj se na to nisi spotaknula?
Pa nije da cu prosirit problematiku na ostala mjesta, te napravit analizu prostora, cijena i usluge
Rekoh zasto sam uopce dosla komentirati ista na ovoj temi... zensku sam gledala na tevu i ostavila je dojam na mene kakav je ostavila te me zanimalo kakve su cijene.

Isto ko i da... ne znam... Đejmi Oliver otvori neki restac u Zagrebu bi komentirala jer je ostavio odredeni dojam u svojim emisijama na mene

Predmnijevam da se Ana Ugarkovic nikad nije pojavila na teveu i da niz godina nije iskakala iz pastete na svim programima ne bi komentirala nista, jer ne bi bilo niceg sto je ostavilo taj famozni dojam.
Bio bi to samo neki restac... ko restac.

Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
No, nisam siguran da ti znaš razliku između tikvice, buče i bundeve.
A u to si siguran jer ne znam nikog tko je ikad pohao cvjetove buce? Jeben zakljucak
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.