Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2012., 13:34   #181
nek mi netko ovo prevede:

The effective date of registration is established when the application, payment AND the material being registered have been received. If you have not yet sent the material to be registered, logon to ... and click the blue case number associated with your claim in the Open Cases table, then do one of the following:

Upload a digital copy (if eligible): Click the “Upload Deposit” button at the top of the Case Summary screen, then browse and select the file(s) you wish to upload. Be sure to click the “Upload Complete” button on the Case Summary screen when you have finished uploading your file(s). Note: only certain categories of works are eligible to be registered with digital copies

ovaj dio mi nije jasan:

Mail a physical copy(ies): Click the Create Shipping Slip button at the top of the Case Summary screen, then click the Shipping Slip link that appears in the Send By Mail table. Print out and attach the shipping slip to the copy(ies) of your work. For multiple works, be sure to attach shipping slips to the corresponding copies.

A printable copy of the application will be available within 24 hours of its receipt. To access the application, click the My Applications link in the left top most navigation menu of the Home screen.

You will be issued a paper certificate by mail after the registration has been completed.
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 17:45   #182
jeli ima netko tko bi mi pregledao sastavak na engleskom i uputio me na eventualne pogreške
Vector is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 11:30   #183
Ima netko neki web sitek oji je dobar za englesku gramatiku ( i vjezbanje iste) + za prevađanje ( neki dicitonary online) a da nije google "nevalja" translate
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 20:38   #184
zna li netko šta znači riječ confab?
mal@ tinic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 21:46   #185
Prezentacija na poslovnom engleskom

kao što vidite imam zadak napraviti prezentaciju u power pointu na engleskom jeziku u trajanju min. 10 minuta, a stvarno neznam što, trebala bi biti neka poslovna tema jer je busines english!!!!!

jle netko možda već ima takvo nešto...send to pp!!
HELPPPPPPPP and tnx!!!
jan mari is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 12:25   #186
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ima netko neki web sitek oji je dobar za englesku gramatiku ( i vjezbanje iste) + za prevađanje ( neki dicitonary online) a da nije google "nevalja" translate
ova ti je stranica odlična za prevođenje, našla sam i ja ovu riječ šta sam pitala na ovom topicu, ali za nju moraš imat solidno znanje engleskog jer nema prijevoda na hrv nego je riječ koju tražiš objašnjena na eng.
http://dictionary.cambridge.org/
mal@ tinic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 18:35   #187
Ima li netko kojim slučajem iskustva u pisanju poslovnih dopisa na engleskom jeziku?

Konkretno, trebao bi mi izgled sadržaja tj. primjer potvrde o primitku narudžbe na engleskom jeziku. Ako netko ima na hrvatskom, može i to, pa ću sama pokušati prevesti.

Unaprijed hvala.
Hopery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 22:32   #188
Esej engleski

Bok

Jel mi može netko sastavit esej?
Stvarno mi je hitno i volio bih da mi se netko javi u poruke.

Hvala
unknown88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 16:56   #189
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Ima netko neki web sitek oji je dobar za englesku gramatiku ( i vjezbanje iste) + za prevađanje ( neki dicitonary online) a da nije google "nevalja" translate
http://www.englishpage.com/ meni je svojedobno poslužila i ova stranica za gramatiku. Ima i rječnik.
Aira is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 23:05   #190
engleski jezik - hitna pomoć molim vas

dakle evo moj problem... imam 3 zadatka koje bi trebalo rjesit, inace nije da nisam sam sposoban ali stvarno nemam vremena pritisnila me skola maksimalno.. drzavna matura i tako to
pa ako je neko voljan a zna, stvarno bi mi znacilo puno puno






znan da je puno al hitno je da ne može bit hitnije
HVALA
kungfupanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:15   #191
trebam razloge za i protiv za esej na temu, društvo će se društvo promijeniti na bolje, a drugi misle da će se promijeniti na gore
molim vas pomozitee
__________________
Svaki dan živi kao da ti je posljednji. Jednom ćeš biti u pravu.
Princess005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 22:48   #192
Može li mi itko pomoći s ovom rečenicom? Treba je nadopuniti sa Present Perfect Simple-om ili Present Perfect Continiousom.
The wall is blue! Somebody _________(paint) it.

Je l' sad tu ide "has painted" ili " has been painting"?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Gamer09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 00:33   #193
Quote:
Gamer09 kaže: Pogledaj post
Može li mi itko pomoći s ovom rečenicom? Treba je nadopuniti sa Present Perfect Simple-om ili Present Perfect Continiousom.
The wall is blue! Somebody _________(paint) it.

Je l' sad tu ide "has painted" ili " has been painting"?
has painted
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 10:47   #194
Pozz ljudi...
zna li netko da li je dobro napisati Gear reviews (takav je sad naziv) ili mora biti Gear`s review ili reviews by Gear? pitam radi naziva bloga, pa me sad to kopka, mislim da je krivo...ako netko zna što je točno, zahvaljujem!
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 11:08   #195
može Gear's reviews
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 23:44   #196
Quote:
Gear kaže: Pogledaj post
Pozz ljudi...
zna li netko da li je dobro napisati Gear reviews (takav je sad naziv) ili mora biti Gear`s review ili reviews by Gear? pitam radi naziva bloga, pa me sad to kopka, mislim da je krivo...ako netko zna što je točno, zahvaljujem!
Želiš li reći da radiš recenzije zupčanika ili da se zoveš Gear i radiš recenzije čega već? Naziv Gear Reviews znači da radiš prvo, a Gear's Reviews da radiš drugo.

EDIT: A koliko vidim, nemaš recenzije zupčanika, dakle mijenjaj naslov što prije
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 12:49   #197
Onda će bit Gear`s reviews , hvala puno!
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:39   #198
ima koga ođe??
__________________
Kad žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
krvnijevoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 21:43   #199
Evo, meni ovo nije jasno. Otvoriš temu na kokošinjcu. Pošaljemo te tu. I ti dođeš tu i ne postaviš konkretno pitanje nego pitaš jel ima koga ođe.

Kad si mutav, prevodi si sam.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:16   #200
ENGLESKI -pomoć

Znam da je malo kasno,ali tek sad se sjetio :S

Trebam napravit sastavak iz Engleskog kao da nekome pišem pismo.

" Pismo se sastoji od pozdrava,par pitanja,par komentara na to
glavni razlog pisanja, odgovaranje na pitanja iz pisma koje je stiglo
planovima o posjeti mojoj zemlji (onoga kome pišem)
završetak s isprikom za prestanak pisanja
pozdravi "


To je kao idealno pismo kakvo bi trebalo bit,

ako netko nešto ima,bilo kakvo pismo koje je pisao iz engleskog bilo kome pls neka ga podijeli samnom

Trenutno sam 2. razred srednje
onto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.