Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 17:06   #21
joj, ja i moj dugi jezik, evo mi ga potkoznjak izbio na sred nosa, pa je onda s vremenom gravitirao prema povrsini i onda sam ga ubila
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 21:31   #22
5 potkožnih u krug (donekle prošle),prištić kod nosa i na čelu...
a tek ću sutra vidjeti jer to zbog trudnoće!
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 21:57   #23
Ajme ja još neznam kojeg je spola bebač ali sam čirava isto kao i prije trudnoće i samo se iskreno nadam da će mi prestat izbijat kad rodim! Stvarno mi ih je više preko glave i mislim da je glupo i neprikladno imat akne sa 28 godina!!! Neko vrijeme sam pila pilule samo zbog akni i pomoglo mi je, baš su bile nestale ali sam od pilula imala drugih smetnji pa sam ih prestala pit. I opet dobila akne hehehe
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 21:58   #24
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
5 potkožnih u krug (donekle prošle),prištić kod nosa i na čelu...
a tek ću sutra vidjeti jer to zbog trudnoće!
Ja imam feeling da si ti trudna!! Javi nam sutra + !!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 11:50   #25
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
5 potkožnih u krug (donekle prošle),prištić kod nosa i na čelu...
a tek ću sutra vidjeti jer to zbog trudnoće!
držim ti fige da jest!!! ja sam se isto oprištavila u početku, a kako vrijeme odmiče lice mi se pročistilo, ima tu i tamo koja nevolja na licu, potkožna pa ja to kopam..uvijek sam imala čisto lice i sad zabijam prste u svaku koja iziđe pa pogoršam stvari
__________________
Baš kad trebam spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 14:01   #26
I ja sam oprištavila nakon nekih 5-6 tjedana trudnoće... i traje još , od prošlog tjedna (23. tj.) nije narasao nijedan novi i čini mi se da bi se mogla malo proljepšati
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:00   #27
Akne-prije, za vrijeme i nakon trudnoće

U biti me zanima ovo nakon trudnoće!
Ja sam ih imala zadnjih par godina i evo do nedavno, sad pimjećujem poboljšanje veeeliko, možda izbije jedna tu i tamo a to je meni ništa kako bi prije bilo, ono po dvi tri, pet, deset...kako kad, bilo je boljih i gorih perioda...

Uglavnom me zanima hoće li se vratit kad rodim ili napokon prestat?!?
Kažu da uglavnom prestanu kad žena rodi, da se reguliraju hormoni itd.
Jel to istina?!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:12   #28
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
U biti me zanima ovo nakon trudnoće!
Ja sam ih imala zadnjih par godina i evo do nedavno, sad pimjećujem poboljšanje veeeliko, možda izbije jedna tu i tamo a to je meni ništa kako bi prije bilo, ono po dvi tri, pet, deset...kako kad, bilo je boljih i gorih perioda...

Uglavnom me zanima hoće li se vratit kad rodim ili napokon prestat?!?
Kažu da uglavnom prestanu kad žena rodi, da se reguliraju hormoni itd.
Jel to istina?!
Kako kome, Lake. Neke zbilja kažu da su se preporodile kad su rodile, ali nekim stanje ostane isto. Ja mislim da moj tip (ok ja nemam akne, nego more malih, bijelih - sad i ne baš strašno) prestaje tamo oko 40-te. Dakle, još samo 10 god. Obzirom da ih imam već 15god, još će mi i falit kad ih ne bude
vista is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2008., 17:34   #29
Quote:
vista kaže: Pogledaj post
Kako kome, Lake. Neke zbilja kažu da su se preporodile kad su rodile, ali nekim stanje ostane isto. Ja mislim da moj tip (ok ja nemam akne, nego more malih, bijelih - sad i ne baš strašno) prestaje tamo oko 40-te. Dakle, još samo 10 god. Obzirom da ih imam već 15god, još će mi i falit kad ih ne bude
bome meni nisu bili mali...nego sve samo ne mali...svakakvi! prvo miteseri pa iz njih akne...prvo potkožni pa izbije...užas! Sad san super, stali su miteseri pa me to tješi da bi se mogli povuć zauvijek, da nije neka trenutna faza...

ima li ijedna slična meni, da je imala kasni pubertet, pa rodila i rješila se napasti?!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 15:22   #30
drage moje,

kod mene je prije trudnoće bilo nekad ok, nekad katastrofa, pogotovo prije drage mi M (policistične jajnike sam imala),u trudnoći sam odvratno lice puno prišteva i akni imala od 5.-6. tj. do kraja 12. tjedna, a sad mi je lice prekrasno, nikad mi nije bilo ljepše.

možda da to ovisi i o tome da sam prije imala nezdraviji način života -pušila kutiju cigareta na dan, neredovito jela.... a sada toga nema više, sva sreća, tako da se i osjećam super zbog toga,iako mi je dosta teško s trbuhom (malo se nazire, al je meni ogroman ) i novim kilama obavljati svakodnevne obveze.
natal8ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 19:59   #31
evo i ja sam odmah u 5-6. tj. dobila bubuljice.. bas ih je izaslo puno i bile su opake..
sad se vec smanjuje broj, ali ih ima jos, onih sitnih...

zaista nisam imala ni pikne na licu i bas me ovo nervira, ali sta je , tu je...


i da.. osjecam da nosim curicu premda nema veze s tenom...
nocas sam sanjala da sam rodila curu hehehe...

meni svi kazu da sam se proljepsala unatoc bubuljicama.. ne kuzim ..
__________________
Džanica *20.12.2008.*Slikice
Suncica_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 11:50   #32
Moje iskustvo:

prištava otkad sam ušla u pubertet, mada ništa strašno. Ali mi lice nikada nije bilo ko u bebine guze ( osim kada sam pila kontracepcijske ). U prvih nekoliko tjedana trudnoće, lice katastrofalno, pa se negdje oko 12. tjedna smirilo, ali sada sam u 20. tjednu i opet katastrofa. Upravo sam jučer bila na čišćenju lica, pa mi kozmetičarka kaže da osim prištića imam i smeđe flekice...Uglavnom, ona kaže da će mi se poboljšati sada nakon čišćenja, ali mislim da idućih 7 dana neću izlaziti iz kuće jer mi ni Stipe Drviš nije ravan ( sva sam u krastama i natečena )

Ma, meni je bitno da je bebo dobro! E da, nosim dečkića tako da...
__________________
ENA29
ENA29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 13:14   #33
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Navodno bas i nisu... bebica "zna" otpocetka jel decko il curica pa salje preko krvi upute hipofizi, koje hormone trebaju da bi se piso i mozak razvili musko/zenski, i u kojim omjerima.
Trudnica je samo jedan veliki inkubator programiran na "jedi i spavaj", svi drugi sustavi su u outu...

To je samo jedna od teorija koju sam negdje procitala i lose prenijela (meni sve jednostavnim rijecima treba objasnjavat zadnjih tjedana ), pa me nemojte razapet
Ovo mi se baš čini istinito...valjda mi je Luka pokupio višak testosterona koji su mi izazivali odvratne akne i sad ih stvarno nemam...ni jednu!! Ali šta će bit poslije poroda?! To mene zanima, hoće li se opet vratit ili će se ti hormoni unormalit i regulirat!!??
Ima li koja mama ex- čiravica ?!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 13:16   #34
Quote:
ENA29 kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo:

prištava otkad sam ušla u pubertet, mada ništa strašno. Ali mi lice nikada nije bilo ko u bebine guze ( osim kada sam pila kontracepcijske ). U prvih nekoliko tjedana trudnoće, lice katastrofalno, pa se negdje oko 12. tjedna smirilo, ali sada sam u 20. tjednu i opet katastrofa. Upravo sam jučer bila na čišćenju lica, pa mi kozmetičarka kaže da osim prištića imam i smeđe flekice...Uglavnom, ona kaže da će mi se poboljšati sada nakon čišćenja, ali mislim da idućih 7 dana neću izlaziti iz kuće jer mi ni Stipe Drviš nije ravan ( sva sam u krastama i natečena )

Ma, meni je bitno da je bebo dobro! E da, nosim dečkića tako da...
Kozmetičarka mi je rekla da smeđe flekice obično imaju mamice koje nose dečke I ja ih imam... Kod tebe je ispalo točno, vidjet ćemo kod mene
__________________
Roba prodaja
bABY_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 11:43   #35
cure mene zanima kaj da radim s licem i tijelom ne sam da sam po licu opristavila vec po cijelom tijelu svugdje po malo, ne znam kad sam zadnji put bila tak pristava, uzas
ja defintiivno nisam medu onima kaj se proljepsaju
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 11:25   #36
evo čitam vaše komentare i sama imam problema s prištićima, već je 18. tj. i još ne znam je li curica ili dečko, svi govore da je dečko, ali ja bih tako curicu...
uglavnom, javit ću vam za otprilike dva tjedna, nadam se da ćemo tada otkriti tko se krije u meni... pa ćemo vidjeti ima li istine u ovome što kažu za prištiće...
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 16:38   #37
imala jako nečistu kožu, puno akni za vrijeme prve i druge trundoće i imam dvije cure
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 11:45   #38
joj i meni lice puno pristica, a prije trudnoce lice cisto..uzas cistim lice vise puta na dan ali nista ne pomaze. ja sam ih dobila negdje nakon 12 tt. jedino se nadam da bude uskoro.
a da, vele da su pristici znak da je curica.. ne vjerujem u te price, sljedeci tjedan je pregleda pa cemo vidjet kolko ima istine u tome
carollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 22:18   #39
U prvoj trudnoći sam imala hrpu prištića po licu i leđima, rodila sam curicu. Sad sam drugi put trudna i imam nešto prištića, ali ni blizu kao prvi put i čekam dečka
__________________
Naš paketić stigao 2.10.2010.
woodlands is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 22:27   #40
Quote:
woodlands kaže: Pogledaj post
U prvoj trudnoći sam imala hrpu prištića po licu i leđima, rodila sam curicu. Sad sam drugi put trudna i imam nešto prištića, ali ni blizu kao prvi put i čekam dečka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ne vjerujem!!!
Cestitam!

On topic: Meni se u trudnoci ten skroz popravio, a inace sam imala velikih problema. Rodila sam decka.
Jos uvijek mi je lice ok jer dojim, a kak ce biti poslije, vidjet cemo...

wood, idem ti poslat pp!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.