Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2007., 12:45   #61
Izašao je i drugi!
Oba su pala,oba su pala!!

Samo,Mislavu prvo izađe samo točkica,a ne cijela površina zuba..Onda polako,pa nakon par dana se vidi cijeli zubek.
jel to normalno?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:19   #62
i drugi je tu!

Dobrodošli u klub "Dva zubića"

a to da prvo vidiš točkicu - normalno kad nisu ravni, pa se prvo vrh probija
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:20   #63
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
i drugi je tu!

Dobrodošli u klub "Dva zubića"

a to da prvo vidiš točkicu - normalno kad nisu ravni, pa se prvo vrh probija


Klub Zubatac!

,znači imat će neravne zube?Ou bojjjjjjjj
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:24   #64
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Klub Zubatac!

,znači imat će neravne zube?Ou bojjjjjjjj
ma ne znači to ništa
imaju oni još do trajnih zubiju...

Klub Zubatac
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 14:29   #65
u,super!Već mi jutros palo na pamet kakvi su to krivi zubi kad tako izlaze.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 15:22   #66
Cestitam na zubicima!!! I nama je prije sedam dana krenuo prvi i to tacno na dan kad je napunio sest mjeseci. Ja sam ostala sokirana jer nismo imali nikakvih problema osim sto je puno balavio i stavljao sve u usta. Nisam se jos nadala jer je curici prvi krenuo sa deset mjeseci i sa svakim zubom su bile muke po temperaturi,proljevu,upaljenom grlu itd. A mali beban je momcina koja to ocigledno dobro podnosi.
Zdenka1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:01   #67
zdenka, dobrodosli

evo kici jos ni z od zuba. ajd da jednom i on ne bude prvi
imam nekak filing da ce mi bezubo bit dijete do 10 mjeseci... za inat bakama i tetama koje se vec brinu i strasno im je to cudno
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:15   #68
Hvala na dobrodoslici
nema veze sto beban kasnije dobije zubice,kazu da poslije budu jaci
Zdenka1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 22:00   #69
Veli moja mama da mi je pogledala u usta i gotovo odjednom svi zubi su bili tu. Mama mi je inače zubarka :-)
I gleda baka njemu u usta neki dan i veli nam da se vidi prvi zub. Teška srca mu vadimo prstiće iz usta jer to mu je najveća utjeha. Grickalica iz frižidera samo je blijeda zamjena za prstiće. Duda više nije in. Nikakva sredstva iz apoteke (bar zasad) ne koristimo. Nit mu je mast za grčeve pomogla (derao se ko da sam ga namazao Tigrovom mašću!!) nit išta drugo.
Vidjet ćemo dalje kad će nas opet posjetiti Bolizub.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:37   #70
eto i mene na ovoj temi koju pokušavam zaobići.. bar još neko vrijeme..

ha.. nas definitivno svrbe desni.. ali ono ssssssssssvvvvvvrrrrrrbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeee...

duda nije dovoljna.. trpamo u usta sa strane sve kaj nam stane u usta bez obzira dal se znamo tim koristiti ili ne..
jedemo si ruke, moje ruke, tetra pelene, igračke, moju bradu, kolica a najbolji je moj prst koji tura daleko u usta pod desni..
i daaaaa slinimo sve u 16...
ja sam mislila da je to nemoguće pa me moja mama prosvjetlila da sam ja sa 4 mj već imala zube.. :hmmmmmmm:
oboružali smo se nekim igračkama kaj se u drže u ledu pa su hladne.. no to nam niš neide u usta.. našli neku igračku kao ključeve i oni nam za sada pašu jedino ih neznamo turnut u usta.. mučimo se sa zadržavanjem u ustima.. pridržavanjem..
tak da sam ja zapravo lagano očajna..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:57   #71
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
eto i mene na ovoj temi koju pokušavam zaobići.. bar još neko vrijeme..
ha.. nas definitivno svrbe desni.. ali ono ssssssssssvvvvvvrrrrrrbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeee...
evo nakon sto sam ovo procitala moram se i ja/mi predruzit ovom topicu...

hmm sada ce mo cekat kad ce izbit zubic
__________________
*CLARA&EMMA*
milky78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 13:10   #72
Hay, ja isto nova bar što se tiče ovog foruma. Bebo 2,5 i čini mi se nešto bijelo na doljnjem mesu. Slini ful pa jel moguće? Ima tek 2,5 Jučer je skužio ruku pa je stalno u ustima???!!!
crvena11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 13:13   #73
Quote:
crvena11 kaže: Pogledaj post
Hay, ja isto nova bar što se tiče ovog foruma. Bebo 2,5 i čini mi se nešto bijelo na doljnjem mesu. Slini ful pa jel moguće? Ima tek 2,5 Jučer je skužio ruku pa je stalno u ustima???!!!

I nama tako počelo,isto sa 2,5.Evo,prvi izašao s 5 mjeseci.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 11:02   #74
moj je s tri miseca počeo balit i stavljat rukicu u usta, sad ima 5 miseci. Vide mu se dva zubića, još nisu izbili, ali se vidi bilo na donjem djelu
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:44   #75
Quote:
crvena11 kaže: Pogledaj post
Hay, ja isto nova bar što se tiče ovog foruma. Bebo 2,5 i čini mi se nešto bijelo na doljnjem mesu. Slini ful pa jel moguće? Ima tek 2,5 Jučer je skužio ruku pa je stalno u ustima???!!!
Nije nemoguce da beba tako rano dobuje zubice,ali je rijetkost. Po mom iskustvu sa obadvoje beba rano pocne stavljati ruke u usta i vidi se "to nesto bijelo" ali to jos nije zub. Prije nego zubic izadje donje desni se zacrvene i malo nateknu e onda je moguca temperatura i proljev(nije kod svake bebe)pa se poslije pojavi mala linija na mjestu gdje ce zubic da naraste. Ako uzmes malu zlicu i lagano kucnes po toj maloj liniji cuces PREKRASNO CIN,CIN!!!
Zdenka1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 12:54   #76
a onda te nakon cin-cin bebo opizdi sakom u oko jerbo ga tamo boli a ti jos i zlicom picis po osjetljivom mjestu
e'o i mi muku mucimo jer vec danima ne spava, nista ne jede, temeperaturu ima i sav je zajapuren. vec 2 dana gledam na casu jel ima sta, al nista se ne pojavljuje
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 13:11   #77
jelde kak je super kad bembu vidiš prvi zub????????????
ja sam svom opazila u autu, slučajno sam se okrenula na semaforu, jer se smijao i vidjela. e, skoro sam svršila od topline
doduše, načekala sam se 11 i pol mjeseci
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 13:51   #78
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
a onda te nakon cin-cin bebo opizdi sakom u oko jerbo ga tamo boli a ti jos i zlicom picis po osjetljivom mjestu
e'o i mi muku mucimo jer vec danima ne spava, nista ne jede, temeperaturu ima i sav je zajapuren. vec 2 dana gledam na casu jel ima sta, al nista se ne pojavljuje
Ma jok njemu bas prija jer ja zlicu malo rashladim u vodi, a jos ga i nasmijava dok ja vristim od srece EVO GA ZUUUB!!!!!
Zdenka1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 22:16   #79
Mom malenom je danas izašao prvi zub.

Ima 5mj i 18 dana
Anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2007., 09:45   #80
anki cestitke

kod nas jos nista i sad me frka da ja ne mislim da su zubici, a ono nesto puno gore. ali samo mu je glava vruca, rukice i nogice hladne i ne jede. A nema proljeva, ne povraca, ne kaslje, ne smrce, nist
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.