Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2009., 16:30   #2001
Cure molim vas "mišljenje" o Loreal happy derm kremi za suhu kožu!! Dali je ok? thanks
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 19:15   #2002
Ja sam ju nekad davno koristila i prvih par dana mi je bila super, ali kad se koza navikla mi je postala grozna.. Ostavljala mi je mastan film na licu i osjecala sam se kao da mi koza uopce ne dise ispod tog ljepljivo-masnog sloja. Nije mi izazvala nikakve pristice, ali je osjecaj bio grozan.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 08:54   #2003
Isto!
Ja sam imala za normalnu kožu.Prva kutijica mi je bila odlična. I zato kupih i drugu, no druga mi više nije odgovarala.....ali kod mene je tako sa svim kremama; još jeni ne potrošim,a koža se zasiti. U svakom slučaju, nije akupa,a mislim da je sasvim solidna!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 12:12   #2004
Da li sve Niveine kreme za lice ostavljaju onak neki film na licu?

Zadnje uređivanje Erato321 : 03.04.2009. at 12:19.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 13:22   #2005
Taj film jedino mi nije ostavljala njihova Aqua sensation! Preporučam je!
Napomena: oxigen kremu nisam probala, sve druge jesam..
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 11:12   #2006
Molim vas, da li mi neka od upucenih cura (vidim da ih ovdje ima) moze reci kakva je ova krema po sastavu? Hvala unaprijed .

Sastojci:

Aqua, dicaprylyl carbonate,glycerin,kaolin,caprylic/capric triglyceride,cetearyl alcohol,propylene glycol,alcohol denat,pentaerythrityl distearate,glyceryl stearate,parfum,phenoxyethanol,montmorillonite,dim enthicone,sodium stearoyl glumate,hamamelis virginiana water,niacinamide,zinc pca,xanthum gum,methylparaben,citric acid,sodium polyacrylate,ethylparaben,isobutylparaben,titanium dioxide,butylparaben,propylparaben,citral.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 19:31   #2007
nakon toliko brandova i kremica koje sam isprobala, te kremica za ovakav tip kože, pa da se ne sjajim, pa da nije komedogena, da nema kemije previše u sebi, bla, bla, bla...i danas kupim malu staru Niveu, ne znam zakaj tak mi bila slatka kutijica tak majušna, pa rekoh ak ništa drugo za ruke...i sada se namazala po licu, a ono koža jest malo masna, ali višak sam upila maramicom, ali koji osjećaj ugode i olakšanja na licu , a miris me totalno vratio u djetinjstvo
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 13:24   #2008
do sada sam koristila dr scheller kremu od pasjeg trna..super mi je bila za zimu jer imam suhu kožu, ali evo sad kad je došlo lijepo vrijeme sad bi neku laganiju, sa prirodnim sastojcima a i u skladu sa mojim godinama, imam 20.god pa ne bi neku agresivnu... uopće nemam ideju koju da koristim... samo da je lagana i da vlaži...
anika5555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 21:31   #2009
cure, koju biste mi kremicu preporučile? isprobala sam čitav vagon i niti jedna mi ne odgovara kak spada (bila je jedna od loreala nutrissime, tako nešto, ali je nema više).
imam osjetljivu kožu, na T zoni imam mitesere i jako često mi se peruta, brzo se crveni. inače mi je koža jako mekana i svilenkasta i imam pjegice. ako koristim protiv mitesera, odnosno protiv prištića mi isušuje kožu, a ako koristim za osjetljivu stvaraju mi se prištići.
znam da mi treba nešto jako hidratantno, ali da mi ne čepi pore, ali stvarno više ne znam što da probam (apsolutno sam sve kreme iz DM-a i takvih dućana probala, osim protiv bora, ali to mi ne treba; te probala sam Vichy i još nekoliko iz ljekarne). izluđuje me, pomoć!!!
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 11:16   #2010
Pokušaj s Aveneom ili La Roche Posay kremama, to su kreme za osjetljivu kožu, meni jedino one ne izazivaju iritacije.
__________________
O onome o čemu se ne može govoriti, treba šutjeti
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 14:00   #2011
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Taj film jedino mi nije ostavljala njihova Aqua sensation! Preporučam je!
Napomena: oxigen kremu nisam probala, sve druge jesam..
Evo ja baš htjela pitati za tu kremu Aqua sensation jer tražim neku jako, jako laganu kremicu koja mi neće ostavljati nikakav film na koži, niti začepljivati pore, nego da je full prozračna, jednostavno se upije, ne stvara prištiće i nije masna..

jel mislite da bi mi odgovarala ta aqua seensation? ili biste mi preporučile neku drugu?
pliz, očajna sam !
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 12:55   #2012
Djevojke ,

možete li mi preporučiti neku laganu, hidratantnu kremu za lice, imam 23 godine i mješoviti tip kože, no u zadnje vrijeme primjećujem kako su mi se obrazi lagano isušili, a nemam pojma za kojom kremom posegnuti ... Merci!
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 13:41   #2013
Nivea aqua sensation!
Ako želiš skuplje varijante, preporučam La Roche Posay kreme!
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:06   #2014
leek, hvala na savjetu, probat ću s njom.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 14:15   #2015
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
cure, koju biste mi kremicu preporučile? isprobala sam čitav vagon i niti jedna mi ne odgovara kak spada (bila je jedna od loreala nutrissime, tako nešto, ali je nema više).
imam osjetljivu kožu, na T zoni imam mitesere i jako često mi se peruta, brzo se crveni. inače mi je koža jako mekana i svilenkasta i imam pjegice. ako koristim protiv mitesera, odnosno protiv prištića mi isušuje kožu, a ako koristim za osjetljivu stvaraju mi se prištići.
znam da mi treba nešto jako hidratantno, ali da mi ne čepi pore, ali stvarno više ne znam što da probam (apsolutno sam sve kreme iz DM-a i takvih dućana probala, osim protiv bora, ali to mi ne treba; te probala sam Vichy i još nekoliko iz ljekarne). izluđuje me, pomoć!!!
Clinique superdefense ili extra surge. Imam gotovo isti tip kože.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 14:17   #2016
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Djevojke ,

možete li mi preporučiti neku laganu, hidratantnu kremu za lice, imam 23 godine i mješoviti tip kože, no u zadnje vrijeme primjećujem kako su mi se obrazi lagano isušili, a nemam pojma za kojom kremom posegnuti ... Merci!
Isto clinigue superdefense tip 2, ima faktor kaj je bitno, ne ostavlja mastan trag, savršeno hidratizira i kaj je najbitnije, ne stvara prišteve nego baš naprotiv.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 15:01   #2017
...imate šta "jednostavnije" za takvu kožu? Iz domene ljekarni ili dm-a?
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 15:51   #2018
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
...imate šta "jednostavnije" za takvu kožu? Iz domene ljekarni ili dm-a?
Pa ja koristim Nivea moisturizing,day care, meni je ok za uvece i danju kao podloga za sminku, ne zapusava pore, malo je stavim, cak je stavim i na deo ispod ociju.
Bila mi je super 1 koju sam jos davnih dana u apoteci kupila, koju oni prave, vise je kao emulzija nego kao krema, meniz a moju mesovitu kozu, ta je bila super, no posle su prestali da je prave, pa sam presla na Nivea.

Od Vichy-a sam dobila za rodj neki onaj malecni gel za ispod ociju, super je posle neprospavane noci, smiri otoke...
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 14:29   #2019
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
...imate šta "jednostavnije" za takvu kožu? Iz domene ljekarni ili dm-a?
Jonhson's za normalnu do mješovitu, novo pakiranje ima, super kremica, lagana a hrani, odlična podloga za šminku ili Afrodita kamilica/zeleni čaj vlažilna krema ili Loreal Happyderm za mješovitu..To su moja tri favorita, a trenutno ovu prvu imam.
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 14:53   #2020
Quote:
Hermione Granger kaže: Pogledaj post
Djevojke ,

možete li mi preporučiti neku laganu, hidratantnu kremu za lice, imam 23 godine i mješoviti tip kože, no u zadnje vrijeme primjećujem kako su mi se obrazi lagano isušili, a nemam pojma za kojom kremom posegnuti ... Merci!
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
...imate šta "jednostavnije" za takvu kožu? Iz domene ljekarni ili dm-a?
Jeftinije i meni osobno dobre kreme:
Balea face - Reichhaltige Tagescreme za suhu i osjetljivu kozu u tubici od 50ml.
Garnier Skin Naturals - Fresh - hidratantna krema 50ml.
Dobre su i kao podloge za make up.
Morganne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.