Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2003., 00:19   #1
The Blues Brothers

Najbolji mjuzikl svih vremena, nesto sto uvek mogu gledati... savrsena muzika, savrsena prica, savrsena gluma...
Zao mi je sto je Belusi mrtav, inave i BB2000 bi sa njime bio bingo.. ovako ... steta.. mislim nije bilo lose, ali nije ni u rangu originala
__________________
|ME|MY LOGO|MY FORUM|MY PROFILE|MY RANKSETS|etc.||
|KELLY|KELLY2|KELLY3|KELLY4|LOVE|DUNEX|etc.||
Gambino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2003., 17:59   #2
noc je,nosimo suncane naocale , rezervar je pun
zozon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2003., 14:52   #3
Steta da se niko ne javi na ovaj topic. Ja nisam gledao 2000 ali prvi dio je bio strava. Taj film je tada oborio rekord u broju unistenih auta. Ekipa je iz Saturday night live i skeceve koje su pravili 80-tih i pocetkom 90-tih su legendarni.
J Belushi je legenda i zbilja steta sto je preminuo tako rano. "1941" je njegov najbolji film.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2003., 17:19   #4
Prije dva mjeseca sam ga opet gledala... Sto da kazem?
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2003., 17:41   #5
aha
 
Odgovori s citatom
Old 18.01.2003., 21:32   #6
... da ne pričam do preksutra, ovo je dovoljno
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 10:43   #7
bb2000 je gubljenje vremena.

bb je mrak, ali treba bi ti sklon njihovim forama
Guzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 11:42   #8
što reći osim,...




u privtanoj dvd-teci, odgledani x miliona puta
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 20:00   #9
Nikad nisam shvatio zašto ljudi tolko vole ovaj film. Meni je osobno bez veze, živa dosada. Probo sam ga gledat nekoliko puta ali nikad nisam izdržo do kraja.
Inače ne volim akcijske filmove, užasno su mi dosadni i izbjegavam ih, a ovo je akcijski film koji se svodi na razbijanje auta!? Činjenica da se kao najveća vrlina filma navodi rekord u broju razbijenih auta dovoljno govori o stupdnosti filma.
Boooring!
Znam da nisam baš objektivan jer meni su svi akcijski filmovi(dobro, možda ima 2-3 koji su OK) glupi ali stvarno ne kužim zašto je baš ovaj toliko cijenjen i stekao kultni status.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 20:05   #10
Quote:
Ed Wood kaže:
Nikad nisam shvatio zašto ljudi tolko vole ovaj film. Meni je osobno bez veze, živa dosada. Probo sam ga gledat nekoliko puta ali nikad nisam izdržo do kraja.
Inače ne volim akcijske filmove, užasno su mi dosadni i izbjegavam ih, a ovo je akcijski film koji se svodi na razbijanje auta!? Činjenica da se kao najveća vrlina filma navodi rekord u broju razbijenih auta dovoljno govori o stupdnosti filma.
Boooring!
Znam da nisam baš objektivan jer meni su svi akcijski filmovi(dobro, možda ima 2-3 koji su OK) glupi ali stvarno ne kužim zašto je baš ovaj toliko cijenjen i stekao kultni status.
Možda baš zato što nije tipičan akcijski film već neki spoj akcije, komedije i mjuzikla. I još k tomu uspješan spoj.

Besides, BB se pojavio baš u vijeme kad se počelo lagano zapostavljti takav tip glazbe da bi ju vratio ponovno na vrh i podsjetio amere na neke odlične hitove.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 23:51   #11
O glumi nekih bi se dalo raspravit al se firmu mora priznat muzika, i jos vaznije najbolji car chase koj sam ikad gledo (stotine murjaka i nijedan nezna vozit )
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 13:23   #12
Sjećam se da su BB igrali u Zadru u kinu početko 90-ih, ne znam kako ni zašto. A nisu imali valjda dovoljno plakata, pa su plakat fotokopirali (crno-bijela kopirka, fkors), i stavili na panoe za kina.

Uglavnom, na plakatu je pisalo da su Blues Brothers "najeksplozivniji duo nakon nitra i glicerina".

Zakon.
__________________
Mene, ako se sete za dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete, nikom ništa.
emerald is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 18:23   #13
upravo ga pogledo xx put...

kvotovi...

...170km to Chicago, we have full tank of gas, half pack of cigarets, it's dark and we are wearing sunglasses... HIT IT !!

...are you police? no ma'am, we're musicians.

Elwood: Illinois Nazis.
Jake: I hate Illinois Nazis

Jake: How often does the train go by?
Elwood: So often that you won't even notice it.

Jake: Disco pants and haircuts...
Elwood: Yeah, lots of space in this mall.
rune88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 18:31   #14
Odličan film...odmah sam išla tražit torrent za skinut blues muzike......iako je već imam tonu,ali ovaj film me svaki put potakne da opet i opet tražim...ponekad poželim da sam živila u to vrime...blues se doslovno zavuče pod kožu... everybody need somebody 2 loooove
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 17:54   #15
mjuza odlična,ali mi je film glup.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 19:09   #16
BB jedan od najdrazih mi filmova svih vremena.....
glazba odlicna, a radnja komicna.......
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:36   #17
ne vidim što je posebno u tom filmu...čista 3 (trojka)
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 20:51   #18
Meni je i nastavak sjajan.
Malo se udaljio od ideja orginala ali sa vremena na vrijeme dođe nekakva bizarnost baš specifična za BB.
Treba se samo prepustiti.
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 23:01   #19
ja sam jučer gledao, i film je odličan.
ona skuliranost, i ono držanje (kad je ona cura digla u zrak hotel, a oni: kasnimo na posao)...
a ovo tek: (scena everybody needs somebody)

Were so glad to see so many of you lovely people here tonight, and we would especially
to welcome all the representatives of illinois law enforcement community who have chosen
join us
. In the palace hotel ballroom at this time. we do sincerely hope youll all enjoy
show, and please remember people, that no matter who you are, and what you do to
thrive and survive, there's still some things that make us all the same. you, me them,
everybody.

uglavnom, zakon film...
(pingvinka )
komarcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 19:09   #20
i ja ga skinuh, poslije kaj je bio na novoj.
zgodno je kaj su sve preveli, i tekstove pjesama. (meni ne treba ali...)

nastavak je loooš u usporedbi s originalom
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.