Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2005., 11:31   #61
A kakva je Rosalova?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 11:38   #62
Quote:
Lola kaže:
meni je lumineuse najbolja. nivea bezveze. u mojoj su mi apoteci narucili lumineuse izvana, na njoj sve pise isto, ali to nazalost nije ta krema. naime, ona za nase trziste mi je bila puno bolja, imala je neke sitne sjajne cestice koje ova nema
Jesi sigurna da su ti naručili pravu? Naime postoji za različite vrste kože, ova za suhu (satinee) ima te čestice, ova za normalnu nema
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2005., 23:54   #63
znam patagonija, na tubi ne pise za kakvu je kozu, ali obzirom da sam jednom imala tu za normalnu nekak mi se ne cini da je ova koju trenutno imam ta. imam ekstra suhu kozu i sjecam se da bi me ta zabetonirala, ova ne, samo je nekako losija i bez cestica. evo, na tubi pise creme teintee revelatrice d'eclat, ili sheer radiance tinted moisturizer, boja 01 claire satinee. a tuba je ne kao ona koja se prodavala kod nas spljostena, nego kao od njihovog pudera...
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 01:14   #64
probala niveu i dopada mi se, hvala na preporuci
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2005., 12:59   #65
Quote:
Lola kaže:
znam patagonija, na tubi ne pise za kakvu je kozu, ali obzirom da sam jednom imala tu za normalnu nekak mi se ne cini da je ova koju trenutno imam ta. imam ekstra suhu kozu i sjecam se da bi me ta zabetonirala, ova ne, samo je nekako losija i bez cestica. evo, na tubi pise creme teintee revelatrice d'eclat, ili sheer radiance tinted moisturizer, boja 01 claire satinee. a tuba je ne kao ona koja se prodavala kod nas spljostena, nego kao od njihovog pudera...
Nemam pojma, onda je to valjda neka treća

Šteta kaj ih nema kod nas, meni je Lumineuse isto bila mrak (Iako se nešto govorilo da će ih ponovo biti? )

Nešto slično toj toniranoj ti je Diorskin pure light tekući puder, još je laganiji od te tonirane, nije za prikrivanje nedostataka, ali ako ti to ni ne treba onda je odličan Skroz prirodan, samo malo podigne Njega stavim za dan, kad mi se neda zezat s težim puderima..
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 18:20   #66
ja se namjerila na shiseidovu kremu u boji al budući da stoji preko 300kn neda mi se zajebavat pa uzest krivu nijansu pogotvo sta sad i gubim svoj preplanuli ten
kako vi rješavate taj problem? imate ljetnu i zimsku kolekciju? ok znam da bi takvo sto trebalo isposlovat glede pudera al tonirane..one su kao ful light..
enivej ja se raspisah, dosadno mi naposlu...
dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 23:04   #67
Quote:
dalija kaže:
ja se namjerila na shiseidovu kremu u boji al budući da stoji preko 300kn neda mi se zajebavat pa uzest krivu nijansu pogotvo sta sad i gubim svoj preplanuli ten
kako vi rješavate taj problem? imate ljetnu i zimsku kolekciju? ok znam da bi takvo sto trebalo isposlovat glede pudera al tonirane..one su kao ful light..
enivej ja se raspisah, dosadno mi naposlu...

kad imam preplanuli ten, ne koristim nista u boji, samo prozirne kreme
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 00:09   #68
Quote:
Bocca della Verita kaže:
kad imam preplanuli ten, ne koristim nista u boji, samo prozirne kreme
jemas prav
ma u biti moram si plesnit bar malo pudera na tvrdokorne podočnjake
dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 00:12   #69
Ja nikad nemam preplanuli ten
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 10:44   #70
tonirane kreme

ne zelim korisititi pudere, a tonirane kreme mi se cine super, puno laganije. imate kakav savjet sta da uzmem?
tnx
ja sam lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 17:12   #71
Pocetkom zime kupila Niveinu - imaju samo dvije nijanse i ona svjetlija mi je definitivno pretamna, tako da mi faca izgleda spaljeno, a pokrivnost je losa (ok, ipak je to krema pa nisam ni mislila da ce biti ne znam sto). No, inace mi je sad preko zime ok (nekako je osvijetlim puderom u prahu) jer mi se koza manje susi. Eto, jedino bi bilo super da imaju jos koju svjetliju nijansu. Ne znam za kog je onda ona tamnija, za crnce? Spremam se izvidjeti kakva je Vichyjeva tonirana krema Lumineuse - imaju dosta nijansi i za dva tipa koze. Kad se napokon odlucim na kupnju, javim... Svojedobno, prije stvarno dosta godina, imala sam neku Oriflameovu, ali sad vise nemam nikoga ublizini tko dila Oriflame...
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 17:48   #72
vichyjeve tonirane kreme su povucene iz proizvodnje,ja ih trazila neki dan.ja koristim od diega dalla palme lightening fluid foundation,to ti je nesto izmedu kreme i pudera,jako lagano i super mi je. inace imam suhu i osjetljivu kozu pa mi puderi smetaju.kosta oko 150 kn,ali se isplati,mozes ga kupiti u nekim irisovim ducanima(ja kupila u branimir centru).imas i od cliniqua slicnu stvar(mislim da se zove sheer tint,tako nekako),nisam probala,al cula sam da je super za osjetljivu kozu.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 18:05   #73
meni je najbolja od oriflamea sheer colour tinted moisturiser.vjerna sam joj godinama jer je jednostavno fantasticna,lagana,prozracna i tocno je pogodena boja mog tena.i odlicno prekriva,a ne masti niti imas osjecaj da imas necto na licu.inace sam ih podosta probala,ali na ovoj sam ostala.inace jos imam i tu niveinu i to tamniju(meni je kad se razmaze samo malo tamnija od moje prirodne koze-no ja sam "mediteranski tip")ali mi je ona dosta masna i ostavlja fleke nakon nanosenja ako ne razmazes jakojako dobro.i vole mi izbiti pristici od nje.tako da je koristim samo zimi i samo kada zelim preplanuli look
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 23:44   #74
probaj iz avona, toniranu kremu iz linije sheer botanicals, meni je odlicna, fina lagana.
coconut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 00:31   #75
coconut,je li to ona koja se prilagođava svakoj boji tena?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 02:49   #76
mislim da nije, to što ti mislis je vjerovatno puder personal match kojeg ima za kao prirodni ili mat efekt. Ovo ne bude među puderima nego uglavnom u toj botanicals liniji, najčešće je na stranicama na kojima su nijanse ruzeva, sjenila, olovaka itd.
coconut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2006., 18:43   #77
nije puder,zove se visual perfection hidratantna krema spf 20 iz linije solutions,piše da se prilagođava svakom tipu i tonu kože.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 13:17   #78
Hidratantna tonirana krema

kako mi ponestaje oriflamove tonizirane kreme koja ne da je odlicna nego je savrsena hvata me panika jer je vec dugo nisam vidla u katalogu,a moram kupiti nesto jer ovako blijeda i ispijena izgledam ocajno.ta kremica mi je za ovo doba bila odlicna jer je skroz lagana(ne znojis se),brzo se upija i relativno dobro prikriva,te odlicno hidratizira kozu.jel zna netko za nesto slicno,jer do sad sve tonizirane kreme su mi bile ili premasne,preteske,ostavljale mrlje ili bile skroz cudne boje.hvala
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 13:26   #79
kupi lagani tekući puder. meni nijedna obojana ne valja.
eventualno visual perfection od avona
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 16:19   #80
šta je to tonizirana krema?

zanm za tonirane ergo obojene kreme.
tonizirana bi bila s dodanim tonikom?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.