Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 13:14   #201
Dragi i ja se dosta razlikujemo karakterno no oboje imamo jednu zračnu komponentu koja nas veže emotivno. No stalno dobivam infornacije da vjetropiri nisu za duge veze dok on govori suprotno (i pokazuje!).
Da prijeđem na stvar. Ako su mjesec,venera,mars i sedma kuća bitni za veze i brak,on mi je tu skroz proturječan.
1.Mjesec mu je u lavu u sedmoj(ispada da traži neku fancy ženicu sa statusom, a on se žestoko protivi toj površnosti, i mjesec mu ne pravi neke bitne aspekte, odnosno nema aspekata sa suncem venerom i marsom nego samo sa vanjskim planetama.
2.Venera mu je u prvoj kući u vodenjaku! što bi značilo da je nevjeran i da voli slobodne veze u tom smislu, no on ističe kako mu nije u cilju tako rasipati energiju, da se ta "sloboda" ne očituje u potrebi za hrpom partnera i kojekakvim perverzijama nego u tome, da mu je princip mentalne slobode bitan(i merkur mu je u vodenjaku u prvoj u konjukciji s tom venerom). Vjeran je, a to je vjerojatno zato što mu je venera retrogradana.
3.Mars mu je u vagi,znači još malo zraka i slobode...
(neznam da li je bitno, ali u osmoj je kući,u trigonu s venerom...u osmoj mu je i pluton i saturn koji prave konjukciju ali ne i s marsom)....

Ispada po natalnoj da ništa za brak nije tu dobro osim mjeseca u sedmoj,a on stalno spominje kako želi provesti život samnom i sve u tom kontekstu.
Nadam se da nisam bila preopširna,ako jesam, već ćete mi poslati PM da obrišem tekst,još se prilagođavam,nova sam
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 14:34   #202
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
Dragi i ja se dosta razlikujemo karakterno no oboje imamo jednu zračnu komponentu koja nas veže emotivno. No stalno dobivam infornacije da vjetropiri nisu za duge veze dok on govori suprotno (i pokazuje!).
Da prijeđem na stvar. Ako su mjesec,venera,mars i sedma kuća bitni za veze i brak,on mi je tu skroz proturječan.
1.Mjesec mu je u lavu u sedmoj(ispada da traži neku fancy ženicu sa statusom, a on se žestoko protivi toj površnosti, i mjesec mu ne pravi neke bitne aspekte, odnosno nema aspekata sa suncem venerom i marsom nego samo sa vanjskim planetama.
2.Venera mu je u prvoj kući u vodenjaku! što bi značilo da je nevjeran i da voli slobodne veze u tom smislu, no on ističe kako mu nije u cilju tako rasipati energiju, da se ta "sloboda" ne očituje u potrebi za hrpom partnera i kojekakvim perverzijama nego u tome, da mu je princip mentalne slobode bitan(i merkur mu je u vodenjaku u prvoj u konjukciji s tom venerom). Vjeran je, a to je vjerojatno zato što mu je venera retrogradana.
3.Mars mu je u vagi,znači još malo zraka i slobode...
(neznam da li je bitno, ali u osmoj je kući,u trigonu s venerom...u osmoj mu je i pluton i saturn koji prave konjukciju ali ne i s marsom)....

Ispada po natalnoj da ništa za brak nije tu dobro osim mjeseca u sedmoj,a on stalno spominje kako želi provesti život samnom i sve u tom kontekstu.
Nadam se da nisam bila preopširna,ako jesam, već ćete mi poslati PM da obrišem tekst,još se prilagođavam,nova sam
Po tebi ispada da se "zračni" ljudi(Blizanci, Vage i vodenjaci) ne bi trebali uopće ženiti jer misle samo na slobodu. A to si skroz krivo shvatila, njima je sloboda bitna ali to ne mora biti u vezi, može i u poslu i u drugim poljima života. A ako ih partner ne ograničava i vjeruje im mogu biti odlični partneri i u vezi i u braku. Zrak samo ne voli da ga kontroliraju i da mu ne vjeruju, onda bježi iz tog odnosa glavom bez obzira
zvjezdoznanac is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 19:23   #203
pa dobro, onda za kakav jest brak ? za sve ostale shvaćam znakove osim za vjetropire.
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 01:39   #204
Nemam nikakve tranzite kroz sedmu kuću (niti u natalnom planete), vladar neptun moje sedme kuće koja je par stupnjeva u ribama ne radi neki aspekt, natalni mars vladar moje druge polovice ne prima nikakav aspekt. Brak mi se raspao ne na moju inicijativu? Ništa mi nije jasno, kako bi u slučaju braka trebali biti tranziti, dali se gleda uran jer turbulencije su velike. Saturnov prolaz 12-om kućom nikako mi nije donijelo na vani dobrih stvari. Tu mi je mars, tajni neprijatelji, to se također potvrdilo i to od djevice gdje se nalazi mars....već dva puta ove godine od dvije različite.

Jedino trazitni Jupiter radi opoziciju na natalnu konjukciju sunce-saturn u 11-toj, i kvadrira natatalni uran u 2. kući (sada je i sunce tu došlo kraj Jupitera i također radi iste aspekte prema astro.comu). Uzmimo njega kao tradicionalnog vladara riba. Opet se pitam zar tih par stupnjeva u ribama me toliko označilo što se tiče braka. I žena (bivša) mi je riba/strijelac

Ako netko ima preporuku za astrologa koji me može savjetovati neka mi pošalje poruku.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 01:31   #205
mjesec mi u raku i 8.kući-rame za plakanje, u konj. s merkurom i jupiterom i opoz. saturnu, uranu, neptunu i plutonu

venera mi u lavu i 9.kući- venus konj. mars-to bi značilo neku sreću u braku al je venera i u kvadratu s plutonom kaj malo suzbija ovu prethodnu sreću

mars je u lavu i u 9.kući-radi kvadrat s plutonom i asc (škorpija)-neko nasilje il temperament oboje ovo

7.kuća prazna a u vrhu bik

ovaj dio o pogledu na ljubav i brak u natalnoj mi jednostavno nejde...pa što bi sve ovo značilo?
nešto navodi na ranu udaju, udaju za stranca...

jel bi netko znao to objasnit??
__________________
- If u don't like where u are, then change it. U are not a tree. -
ana xd is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:36   #206
Wink

Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Nemam nikakve tranzite kroz sedmu kuću (niti u natalnom planete), vladar neptun moje sedme kuće koja je par stupnjeva u ribama ne radi neki aspekt, natalni mars vladar moje druge polovice ne prima nikakav aspekt. Brak mi se raspao ne na moju inicijativu? Ništa mi nije jasno, kako bi u slučaju braka trebali biti tranziti, dali se gleda uran jer turbulencije su velike. Saturnov prolaz 12-om kućom nikako mi nije donijelo na vani dobrih stvari. Tu mi je mars, tajni neprijatelji, to se također potvrdilo i to od djevice gdje se nalazi mars....već dva puta ove godine od dvije različite.

Jedino trazitni Jupiter radi opoziciju na natalnu konjukciju sunce-saturn u 11-toj, i kvadrira natatalni uran u 2. kući (sada je i sunce tu došlo kraj Jupitera i također radi iste aspekte prema astro.comu). Uzmimo njega kao tradicionalnog vladara riba. Opet se pitam zar tih par stupnjeva u ribama me toliko označilo što se tiče braka. I žena (bivša) mi je riba/strijelac

Ako netko ima preporuku za astrologa koji me može savjetovati neka mi pošalje poruku.
Nisi naveo dovoljno podataka, ali ti mogu reči na osnovu iskustva za razvod uz ostale aspekte važan je tranzit Urana, kad tranzitira 12 kuću i primiče se AC - tko izdrži ostaje , tko ne- odlazi...
ion321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 14:20   #207
Ur kroz 7 zna "donijeti" razvod...
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 19:00   #208
Uran mi je u šestoj, natalni u drugoj nema teške aspekte sa nijednim tranzitom. Još živimo zajedno, ali nema govora o nekom budućem zajedničkom životu. Saturn prolazi 12 kućom, natalna venera u 11 kući radi opoziciju sa tranzitnim Kironom.
Neznam kako bi skinuo kartu da je postavim tu. Svaka pomoć je dobro došla.
Jupiter je u opoziciji sa natalnim saturnom i to je stanje koje me najbolje opisuje trenutno zadnjih dana. Taman me optimizam ponese, i onda ispadne neki "leš" iz ormara i pere me po pleksusu. Tu je natalno sunce u konjukciji sa saturnom u 11 kući koji isto radi opziciju do danas.
Sve me piči ponovo na duhovnost i nutrinu, saturn radi svoj posao....da je lagano, nije. Puno iluzornih slika i ideja je palo, ne samo što se tiče braka. Mislim da mi je prolaz Saturna kroz 12 kuću najteži period u životu emocionalno, dok prolaz 11 kućom gdje mi je 5 planeta donijelo dosta ugodan svjetovni život.

Pluton koji mi je u konjukciji sa asc. natalno nategnuto (mislim 9 stupnjeva), je u 4 kući već neko vrijeme (jarac).
-----------------------
Od svega najjači utisak mi ostavlja valjda Saturn koji mi daje poruku koliko je važan brak temeljen na tradicionalnim vrijednostima, što nisam shvaćao, ali nekada određena pravila čuvaju tu zajednicu na kojoj se temelji svijet. Bez toga čini mi se svijet tone u veliku rupu.
Izgleda da tradicionalne vrijednosti nisu primitivizam kako danas moj brat uči u 8 razredu...
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 00:59   #209
...evo jedno pitanje, tu ću ga postaviti pa ćemo vidjeti treba li ga negdje prebaciti: kako se gledaju 05. i 07. polje kada je brak u pitanju, je li prije braka značajnije 05. polje, a nakon ulaska u bračni oblik partnerstva dominira 07. polje ili uvijek djeluju ujednačeno ili se, neovisno o braku prednost daje onom koje je naglašenije, vladarem ili planetama u svakom od njih? Kakav je odnos tih dvaju polja i što uvjetuje njihovu povezanost odnosno nepovezanost, mogu li se tumačiti kako cjelina kada je u pitanju jedan odnos?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 23:32   #210
Quote:
"Ti si karakterno jak Vodenjak (Sunce i Mjesec), a podznak ti je u Vagi (isto zrak ali profinjeniji) Međutim imaš Veneru u Ribi, pa si jaaaakoo (možda čak i previše) romantična, zbog čega se možeš u ljubavi puno puta razočarati(sex bi bio bolji izbor, jer kako se kaže Vodenjaci-perverznjaci). Ali, žensko si i tvoja Vaga traži partnera,a Venera(vladar podznaka-jaka planeta) u Ribi traži romantiku i svijeće, pa još u 5 kući(bez ljubavi ne možeš živjeti). Međutim, zadnja 3 mjeseca napadnuta je od Saturna(Venera), pa ako si u vezi mogu slijediti prekidi, razočaranja, a u težem slučaju trudnoće i pobačaji. Ali, ako si slobodna, ovo je period povećane ljubavne ambicije, i možda prvi put u životu tražiš osobu puno probranije, ili, ideš u drugu krajnost (lošiji način) i ne biraš uopće.

Vaga probire(zgodnije primjerke) ali Vodenjak ti je jači od Vage(Sunce i Mjesec) a njemu vanjština ne igra nikakvu ulogu (više ga mora privući neki faktor x), tako da ako biraš dečke isključivo po vanjštini i mladosti nećeš nikad biti sretna, jer zna se, što zgodniji to i glupaviji (jer ne rade na sebi) a na glupost tvoj Vodenjak puca. venera opet kaže da ti moraju biti napeti ali i dirnuti duševne strune, uglavnom puno komplikacija do ostvarenja zadovoljavajuće veze. Znači tek kad izmiješaš izgled i ponašanje, pamet i naprednost, kao i zabavu i romantiku dobiješ tvog budućeg dečka..."
ovo je citat tumacenja moje natalne od strane jednog forumasa prije par mjeseci, koji me vrlo dobro okarakterizirao (jedino sto osporavam je izrazita romanticnost)

...e sad kad sve ovo procitate shvatite da su me zvjezde dobro emocionalno zakomplicirale. Buduci do sad nisam imala srece u ljubavi ni vezama (sexa uvijek imam u ponudi) zanima me hoce li uskoro bit kakvih promjena na tom planu i da li uopce u mojoj natalnoj (http://i26.tinypic.com/35jbar6.gif) negdje stoje brak i djeca... iako sam vodenjak slobodnog duha...zelim potomstvo i obitelj
molim pomoc jer proljece me vec dobro pocelo pucat a nista od na vidiku
creditico is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 23:02   #211
Kako u karti vidimo da osoba nece imati brak?
__________________
in my secret life
n.gemini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 23:23   #212
pronašla sam nešto zanimljivo.....os njegove 7. kuće pada usred mog natalnog znaka, a vladar te 7. kuće (mog nat. znaka) je u njegovoj 11. kući...os moje 7. kuće ne pada u njegov natalni znak, ali ga cijelog obuhvaća (jel se to broji?) i ono što je zanimljivo je to da vladar njegovog nat. znaka stoji u mojoj 11. kući...jel to ima kakve veze s našom vezom?


a ono što me posebno plaši i rastužuje je to da imam Pluton i to retro skor na samom kraju svoje 7. kuće. to je nešto jako loše, zar ne?....da se bar samo malo pogurao u 8. kuću.
blueberry10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 00:02   #213
zaista se trudim na naucim oko natalne karte i celu ovu temu procitah,ali ili ja ne znam da gledam ili sam totalni duduk ,zaista nisam vise pametna..

naime meni je ASc u Lavu..
ako se gleda 7.kuca ona mi je prazna,ali ako da nadjem ko mi je vladar u toj kuci kad nemam kad nemam nijednu dodirnu tacku sa nekom drugom kucom ili znakom...mozda gresim ali to ja vidim...
a prva kuca ono sto ja vidim je prazno i tu mi pocinje podznak i nista drugo...

u 5.kuci imam Jupiter u Jarcu i Neptun u Strelcu...
e sad tu kako idu stvari zasita se uvek zbunim i ne znam kako da gledam povezanost sa drugim kucama jer se spetljam...

da li neko moze da mi vidi natalnu kartu i objasni kako ide za brak i ljubav kod mene?

hvala unapred i nadam se da ne idem van teme.
__________________
"Permission to be afraid has been denied"
jovana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 11:34   #214
@jovana
vladatelj polja = vladatelj znaka u koji to polje pada
tebi je 7. polje u lavu, vladatelj lava je sunce a ono je u 8.polju u ovnu.
i to je to
protumačit ti na žalost ne znam...
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 12:52   #215
Quote:
dersette kaže: Pogledaj post
Dragi i ja se dosta razlikujemo karakterno no oboje imamo jednu zračnu komponentu koja nas veže emotivno. No stalno dobivam infornacije da vjetropiri nisu za duge veze dok on govori suprotno (i pokazuje!).
Da prijeđem na stvar. Ako su mjesec,venera,mars i sedma kuća bitni za veze i brak,on mi je tu skroz proturječan.
1.Mjesec mu je u lavu u sedmoj(ispada da traži neku fancy ženicu sa statusom, a on se žestoko protivi toj površnosti, i mjesec mu ne pravi neke bitne aspekte, odnosno nema aspekata sa suncem venerom i marsom nego samo sa vanjskim planetama.
2.Venera mu je u prvoj kući u vodenjaku! što bi značilo da je nevjeran i da voli slobodne veze u tom smislu, no on ističe kako mu nije u cilju tako rasipati energiju, da se ta "sloboda" ne očituje u potrebi za hrpom partnera i kojekakvim perverzijama nego u tome, da mu je princip mentalne slobode bitan(i merkur mu je u vodenjaku u prvoj u konjukciji s tom venerom). Vjeran je, a to je vjerojatno zato što mu je venera retrogradana.
3.Mars mu je u vagi,znači još malo zraka i slobode...
(neznam da li je bitno, ali u osmoj je kući,u trigonu s venerom...u osmoj mu je i pluton i saturn koji prave konjukciju ali ne i s marsom)....

Ispada po natalnoj da ništa za brak nije tu dobro osim mjeseca u sedmoj,a on stalno spominje kako želi provesti život samnom i sve u tom kontekstu.
Nadam se da nisam bila preopširna,ako jesam, već ćete mi poslati PM da obrišem tekst,još se prilagođavam,nova sam
ne znam na osnovu čega si ti izvukla zaključke da bi tvoj dragi trebao biti nevjeran i da ne bi trebao biti za brak. .

tamo gdje je mjesec tamo je usmjeren interes čovjeka (usmjerenost njegove pažnje, da tako kažem), dakle čovjek sa mjesecom u 7. kući i te kako je zainteresiran za brak i drži do njega.

ima trigonal venere i marsa - to je bogme krasan aspekt, koji obično daje emocionalno uravnotežene ljude (i harmonične veze), a ne neke jebivjetre i bezveznjake.

sve u svemu, meni se čini da bi tvoj dečko mogao imati krasan i stabilan brak, a sad jel s tobom ili s nekom drugom sretnicom, to ne znam.
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 16:09   #216
Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
@jovana
vladatelj polja = vladatelj znaka u koji to polje pada
tebi je 7. polje u lavu, vladatelj lava je sunce a ono je u 8.polju u ovnu.
i to je to
protumačit ti na žalost ne znam...
hvala puno i to mnogo znaci ...pokusacu ja da nesto skalabudzim sa ovim kineskim pismom....a ako ne...vristacu ovde...
__________________
"Permission to be afraid has been denied"
jovana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 17:14   #217
Cool

Quote:
Wonder Woman kaže: Pogledaj post
@jovana
vladatelj polja = vladatelj znaka u koji to polje pada
tebi je 7. polje u lavu, vladatelj lava je sunce a ono je u 8.polju u ovnu.
i to je to
protumačit ti na žalost ne znam...
Svjetlo (Sunce) su osnova psihičkog polariteta, Sunce je vanjski izražaj – energija ispoljavanja prema onome što smatramo vanjskim svijetom, odvojenim od vlastitog identiteta.Sunce je aktivno načelo, poriv, energija i sposobnost da kao pojedinci ostavimo trag, izrazimo kreativnost i dobijemo priznanje od drugih. Ono je kreativno individualno načelo. U osobnom je horoskopu mjesto gdje prirodno isijavamo energiju i autonomiju. Ono je autoritet koji nastaje od radosti individualnog postojanja i izričaja. Vlada našom slikom o sebi i razinom samopoštovanja. Predstavlja oca kao uzor za samoprojekciju i postignuće. Govori o razini vitalne energije. Sunce je načelo egocentričnosti. To ti sve znači sunce u osmoj kuci (koja označava Smrt, regeneraciju, transcendencija, novac koji dolazi kroz nasljedstvo, tuđe vrijednosti, honorari, podrška javnosti).

SUNCE U OSMOJ KUĆI - u potrazi za saznanjem o sebi
Sunce u ovoj kući nameće čovjeku da veliki dio svog života potroši u pokušajima da definira ko je on. To je posljedica iz djetinjstva jer mu je očinska figura previše udaljena ili od oca koji je imao veliku borbu za egzistenciju ili ispoljavanja ili dokazivanja samoga sebe. Sličan problem imate i vi, pa vaš put smjerom unutrašnjeg traganja, i dostignuti uvidi, ponekad vas bacaju na samo dno. Te uspone i padove, vide ljudi s kojima se susrećete. Vide vašu frustriranost, koja vas iscrpljuje, vide vašu nervozu proisteklu iz zategnutih odnosa, naročito, na intimnom planu – gde vi, ustvari, testirate sebe. Neko će reći – šta će vam to? Naravno, zar ona moraju biti pitanje života i smrti? U situacijama snažnih pritisaka na poslu, vaše stečeno iskustvo može doprinjeti da razumijete pozadinu takvog stanja. Samim tim, pravovremeno vam se može probuditi impuls za opreznošću, umjesto da srljate.
Prepoznavanje tih tananih niti može vam pomoći u karijeri, u poslovima gde postoji veza materijalnog i državne institucije, banke, osiguravajuća društva i slično. Takođe i problemi ljudske duše, koja sve to prepoznaje, i duboki psihološki problemi pojedinaca, mogu biti interesantni. Ukoliko ste na položaju puno ćete strahovati da zadržite to stanje ili strah od gubitaka materijalnih dobara. Problem identiteta bit ce riješen kada dostignete toliko potrebnu unutrašnju sigurnost.
Ovo sunce pokazuje neminovne životne krize, osobi često "svane" poslije neke smrti jer dobija nasljedstvo. Uvijek je interesuje sustina, bilo šta da je u pitanju. Veliki je borac, ima jaku volju. Ne može da izbjegne uspone i padove. Jako malo ima perioda zatisja u životu. Jako mnogo ispituje sebe, samokriticna je i dobar psiholog. Ineteresuju je tabu-teme, misterije. Obavezno život posveti proucavanju teme koje su na rubu uobićajenog. Ali ovdje Sunce i stiti od violentnih pojava, jaca strasti, eros, seksualnost, vitalnost, moc regeneracije. Životne situacije isceniraju da preuzme moc i odgovornost.
-UPOZORENJE - sredina života je kriticna. Inače osoba treba da se cuva sukoba, da se namjerno ne izlaze opasnosti jer je kraj neminovan.
SMRT - umire svjesno, zna da mu dolazi kraj života. Poslije smrti dozivi priznanje, dive joj se. Položaj herojske smrti.
-Novac od drugih stice nasljedjem ili dobitak kroz muske clanove u obitelji.
-Neharmonični aspekti ukazuju na preranu smrt nekog roditelja, progonstvo, teška odricanja. Može pretrpeti životnu opasnost, operaciju. Ali neko stradanje i patnja u vezi tog će biti prisutna.
Sunce01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 17:20   #218
Quote:
Sunce01 kaže: Pogledaj post
Svjetlo (Sunce) su osnova psihičkog polariteta, Sunce je vanjski izražaj – energija ispoljavanja prema onome što smatramo vanjskim svijetom, odvojenim od vlastitog identiteta.Sunce je aktivno načelo, poriv, energija i sposobnost da kao pojedinci ostavimo trag, izrazimo kreativnost i dobijemo priznanje od drugih. Ono je kreativno individualno načelo. U osobnom je horoskopu mjesto gdje prirodno isijavamo energiju i autonomiju. Ono je autoritet koji nastaje od radosti individualnog postojanja i izričaja. Vlada našom slikom o sebi i razinom samopoštovanja. Predstavlja oca kao uzor za samoprojekciju i postignuće. Govori o razini vitalne energije. Sunce je načelo egocentričnosti. To ti sve znači sunce u osmoj kuci (koja označava Smrt, regeneraciju, transcendencija, novac koji dolazi kroz nasljedstvo, tuđe vrijednosti, honorari, podrška javnosti).

SUNCE U OSMOJ KUĆI - u potrazi za saznanjem o sebi
Sunce u ovoj kući nameće čovjeku da veliki dio svog života potroši u pokušajima da definira ko je on. To je posljedica iz djetinjstva jer mu je očinska figura previše udaljena ili od oca koji je imao veliku borbu za egzistenciju ili ispoljavanja ili dokazivanja samoga sebe. Sličan problem imate i vi, pa vaš put smjerom unutrašnjeg traganja, i dostignuti uvidi, ponekad vas bacaju na samo dno. Te uspone i padove, vide ljudi s kojima se susrećete. Vide vašu frustriranost, koja vas iscrpljuje, vide vašu nervozu proisteklu iz zategnutih odnosa, naročito, na intimnom planu – gde vi, ustvari, testirate sebe. Neko će reći – šta će vam to? Naravno, zar ona moraju biti pitanje života i smrti? U situacijama snažnih pritisaka na poslu, vaše stečeno iskustvo može doprinjeti da razumijete pozadinu takvog stanja. Samim tim, pravovremeno vam se može probuditi impuls za opreznošću, umjesto da srljate.
Prepoznavanje tih tananih niti može vam pomoći u karijeri, u poslovima gde postoji veza materijalnog i državne institucije, banke, osiguravajuća društva i slično. Takođe i problemi ljudske duše, koja sve to prepoznaje, i duboki psihološki problemi pojedinaca, mogu biti interesantni. Ukoliko ste na položaju puno ćete strahovati da zadržite to stanje ili strah od gubitaka materijalnih dobara. Problem identiteta bit ce riješen kada dostignete toliko potrebnu unutrašnju sigurnost.
Ovo sunce pokazuje neminovne životne krize, osobi često "svane" poslije neke smrti jer dobija nasljedstvo. Uvijek je interesuje sustina, bilo šta da je u pitanju. Veliki je borac, ima jaku volju. Ne može da izbjegne uspone i padove. Jako malo ima perioda zatisja u životu. Jako mnogo ispituje sebe, samokriticna je i dobar psiholog. Ineteresuju je tabu-teme, misterije. Obavezno život posveti proucavanju teme koje su na rubu uobićajenog. Ali ovdje Sunce i stiti od violentnih pojava, jaca strasti, eros, seksualnost, vitalnost, moc regeneracije. Životne situacije isceniraju da preuzme moc i odgovornost.
-UPOZORENJE - sredina života je kriticna. Inače osoba treba da se cuva sukoba, da se namjerno ne izlaze opasnosti jer je kraj neminovan.
SMRT - umire svjesno, zna da mu dolazi kraj života. Poslije smrti dozivi priznanje, dive joj se. Položaj herojske smrti.
-Novac od drugih stice nasljedjem ili dobitak kroz muske clanove u obitelji.
-Neharmonični aspekti ukazuju na preranu smrt nekog roditelja, progonstvo, teška odricanja. Može pretrpeti životnu opasnost, operaciju. Ali neko stradanje i patnja u vezi tog će biti prisutna.
hvala hvala...
ali me bas utesi....
__________________
"Permission to be afraid has been denied"
jovana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 17:22   #219
Quote:
jovana84 kaže: Pogledaj post
hvala hvala...
ali me bas utesi....
pazi, nemoj nista uzimat zdravo za gotovo, puno jako ovisi o drugim aspektima, tako da nikad nemoj gledat samo jednu stranu vec sve skupa, da dobijes cijeli pregled, stoga bez panike, sve je ok
Sunce01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 19:22   #220
Quote:
Sunce01 kaže: Pogledaj post
pazi, nemoj nista uzimat zdravo za gotovo, puno jako ovisi o drugim aspektima, tako da nikad nemoj gledat samo jednu stranu vec sve skupa, da dobijes cijeli pregled, stoga bez panike, sve je ok
hvala hvala...
znam da ne treba da uzimam zdravo za gotovo i da ovo ne mora da znaci...znam da treba procitati sve aspekte u karti....
videcu ovih dana kad budem imala manje posla da zvrcnem jednog astrologa iz mog grada odakle sam....kazu da je ok...pa cu da vidim preko mame...
ali sta cukad i ja volim da ceprkam po astrologiji...
pa bi volela sama...ali ne ide...
bas sam antitalent ...ali ne odustajem...
__________________
"Permission to be afraid has been denied"
jovana84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.