Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2011., 20:16   #1
Cool A-HSP

P O Z I V

na tribinu Autohtone – Hrvatske stranke prava, dana 09. travnja 2011. godine ( subota ) s početkom od 11, 00 sati u dvorani stranke, Ilica 31 u Zagrebu.

Tribina je upriličena povodom 10. travnja, dana Nezavisne Države Hrvatske.

Na tribini govorit će : Zoran Grujić, Mladen Schwartz i Dražen Keleminec.

BOG I HRVATI !

ZA DOM SPREMNI !
Pravaš1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:30   #2
Koliko trenutno ima hsp-ova?

1) hsp
2) hčsp
3) ahsp
4) hsp -as... sam zaboravio koga?
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 22:43   #3
Quote:
von_ungern kaže: Pogledaj post
Koliko trenutno ima hsp-ova?

1) hsp
2) hčsp
3) ahsp
4) hsp -as... sam zaboravio koga?
5) hsp 1861
6) hpb
Scorpius Primus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 06:50   #4
Ma i ova i HČSP su nekakve wannabe ustaške stranke, to sve živi u prošlosti a program za sadašnjost i budućnost je sveden na parole i lupanje po hrvatskom srcu. Šteta što se uopće zovu "pravaškim" jer samo sramote to ime.
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:03   #5
Jednom prilikom bio sam se našao na Trgu bana Jelačića,i naišao na okupljeni svijet od kojih dvadeset ljudi,raznih profila,među kojima je prevladavao siromaštvo u odjevnom pogledu i rumeni obrazi po iskustvu sa ispucanima kapilarima.
Bio je ovdje i poneki pubertetlija od kojih 40 godina,i neki uvijeni čovjek za kojeg tvrdim da ne bi prošao na psiho testu.
A iz megafona,koji uopće nije bio potreban jer su ljudi stajali u krugu,kao neka skupina izviđača,dopirao je bijesni zvuk nekog omanjeg čovjeka.Kasnije sam doznao da se zove Keleminec.Uz njega je bio i g.M.Schwarz,predsjednik NHD-a,orginalni humoristični desničar,koji je kasnije preuzeo riječ,vrlo odrješito i poluumno je pričao o g.Paveliću.
Zatim je govorio neki čiča iz Amerike sa kaubojskim šeširom i brčićima,i uopće nije odavao dojam lokalne seljačine.Vjerovatno je bio recidivista koji je umakao preko Italije do Novog svijeta neke godine,pa sad je nešto podijelio s tim ljudima,koje je držao za prijatelje,jer je očito sebi preporučio da to čini kad god ga netko sluša.S obzirom da živi sam sa psom negdje u kamp-prikolici,nakon što ga je obitelj ostavila zbog uznapredovale bolesti pomiješane sa alkoholom.Mogu reći da je on jedini bio koji ne mrzi nikoga.On je samo bio usamljen.
Na koncu govorio je neki mladac,prosječne visine.Obučen u znakovitu crnu jaknu,preuzeo je govor.Očekivao sam da će pokušati minimalizirati gluposti izrečene od prethodnika,ali on se svojski uhvatio pasa,srba,židova i cigana.
Ljuto je izgledao,ali u konačnici i on je bezopasan..Dok ne dođe vrijeme koje mu omogući da nosi kamu u ruci.Tada je dovoljno pozvati 112..
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:14   #6
Volio bih vidjeti jednu pravu lijevu nacionalnu stranku (mislim pravu lijevu stranku,a ne liberalnu),a opet i jaku nacionalnu stranku koja se neće uguzivati niti EU niti zapadu generalno.A opet da je moderna i u skladu sa današnjim vremenom.
Nažalost takva stranka u Hrvatskoj ne postoji.
Možda je došlo vrijeme da takva stranka se oformi.
Kako će se zvati je manje bitno...bitno je da je socijalistička i nacionalna hrvatska stranka.
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 18:18   #7
Bebić-bombarder sa Kvarnera je bio za ljevicu pravi borac.
Takvih ljevičara dignute glave trebamo!
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 15:02   #8
Quote:
NewWorldOrder kaže: Pogledaj post
Volio bih vidjeti jednu pravu lijevu nacionalnu stranku (mislim pravu lijevu stranku,a ne liberalnu),a opet i jaku nacionalnu stranku koja se neće uguzivati niti EU niti zapadu generalno.A opet da je moderna i u skladu sa današnjim vremenom.
Nažalost takva stranka u Hrvatskoj ne postoji.
Možda je došlo vrijeme da takva stranka se oformi.
Kako će se zvati je manje bitno...bitno je da je socijalistička i nacionalna hrvatska stranka.
Zato što su ljevičari liberalni i ne žele biti nacionalisti...

Liberali su pametniji od konzervativaca http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ca/546283.aspx
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 15:10   #9
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Zato što su ljevičari liberalni i ne žele biti nacionalisti...

Liberali su pametniji od konzervativaca http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ca/546283.aspx
Ne bih rekao.Pravi ljevičari nisu liberali.A nisu ni konzervativci.
I uostalom otkuda nacionalistima pravo da svojataju državotvornost?
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 16:45   #10
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Zato što su ljevičari liberalni i ne žele biti nacionalisti...

Liberali su pametniji od konzervativaca http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ca/546283.aspx
Bio je prije koji tjedan jedan forumaš objavio istraživanje poznatog psihologa koji tvrdi da su liberali bolesni i često pate od krize identiteta.
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 18:54   #11
Uglavnom,da li je netko bio na ovoj tribini AHSP-a na kojoj je bio i g.Shwartz?

Jel bilo smiješno ili je bio umoran?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 20:22   #12
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Zato što su ljevičari liberalni i ne žele biti nacionalisti...

Liberali su pametniji od konzervativaca http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ca/546283.aspx
Super! A gdje su ljevičari?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 10:18   #13
ako su ljevičari pametniji od desničara, zašto je onda HDZ dva desetljeća na vlasti?
Scorpius Primus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 10:58   #14
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
ako su ljevičari pametniji od desničara, zašto je onda HDZ dva desetljeća na vlasti?
Baš zato.
schmokljan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 11:28   #15
Quote:
Scorpius Primus kaže: Pogledaj post
ako su ljevičari pametniji od desničara, zašto je onda HDZ dva desetljeća na vlasti?
Pa,dvije su stavke koje su već dokazane;

-ako na izbore izlazi ispod 50% birača,i ako od tog postotka disciplinirani poklonici hadezea daju 25%,treba li što dodatno pojašnjavati.Bit će zanimljivo pratiti koliko će sada HDZ dobiti u BIH,nakon debakla g.Hebranga.
Kada bi izašlo 80% birača na glasanje,HDZ bi ima dva zastupnika.

-dobar dio ljudi koji radi u državnom aparatu,povezan kroz svoje obitelji čini dobar postotak birača HDZ-a.Oni se ne slažu sa tim političkim ljudima,ali socijalni aspekt priče prevladava

Ljevica je pametnija,ali dozvoljava divljanje drugima pa gubi bodove na hvalisanju i hvastanju.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 15:20   #16
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Zato što su ljevičari liberalni i ne žele biti nacionalisti...
E baš zato sam protiv vas....što ima lošega u nacionalizmu?
__________________
Bolje da te Turčin goni mačem nego Nijemac sa perom.
Zagorski Križar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 15:36   #17
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Zato što su ljevičari liberalni i ne žele biti nacionalisti...
ja sam nacionalistički ljevičar (kao npr. Sinn Fein)

jel sam ja pametan il glup? det is d kveščn
Scorpius Primus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 05:31   #18
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
E baš zato sam protiv vas....što ima lošega u nacionalizmu?
Neznam, možda zato što pretjerani nacionalizam donosi ratove i mržnju? Treba voljeti svoju državu, znači biti patriot, ali nacionalist je ipak previše, treba voljet državu normalno.
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 14:46   #19
Quote:
Harry_potter kaže: Pogledaj post
Neznam, možda zato što pretjerani nacionalizam donosi ratove i mržnju? Treba voljeti svoju državu, znači biti patriot, ali nacionalist je ipak previše, treba voljet državu normalno.
slažem se,ali taj nacionalizam kod ljudi proizlazi zbog sluganjske politike koja se provodi,pretjerane liberalizacije,kad bi stanje bilo normalno,kad bi generali bili slobodni,kad se nebi održavali komunjarski derneci pod pokroviteljstvom predsjednika,nebi bili ni pretjeranog nacionalizma
mato-vcf is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:48   #20
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
Bio je prije koji tjedan jedan forumaš objavio istraživanje poznatog psihologa koji tvrdi da su liberali bolesni i često pate od krize identiteta.
procitao sam to istrazivanje, i veci postotak ljevicara ima problema s mozgom (podrazumjeva se)! znanstveno dokazano
Aberdeen cro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.