Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.10.2011., 14:10   #11
volim dobru raspravu i debatu, ali mi nikad nije bio jasan ovaj ogranak foruma, tj. alternativa, na kojem se većina rasprava vodi na temu zanstvenog dokazivanja postojanja određenih pojava..pobogu, ako ste na ovom forumu, neka je pretpostavka da u najmanju ruku vjerujete da nešto od ovog postoji/funkcionira...ista stvar i na 'kristalima'...osobno, smatram da funkcioniraju jednako kao bilo koji drugi alat - onoliko dobro koliko ga je netko u stanju upotrijebiti...dakle, ako kupite najveći stećak ametista koji postoji i samo ga zasadite kraj glave, on vas sam od sebe neće učiniti vidovitim, s kristalima, kao i sa svim drugim sl. pomagalima, treba znati raditi..dobar uvod i objašnjenje kako početi ima stranica: http://www.nebeski-dar.hr/index.php?...d=17&Itemid=31, s lijeve strane pod programiranje i održavanje..

netko je spomenuo poklapanje kristala i horoskopskog znaka..iz mog iskustva, te tablice na kojima piše da je tigrovo oko za blizance, a oniks za jarce, apsolutno nemaju veze,tj. nisu bitne. svatko bi trebao odabrati kristal koji mu odgovara i koji ga privlači...

što se vidovitosti same tiče, uf, kompleksna tematika, i smatram da ne možete odjednom postati vidoviti uporabom kristala (ili bilo čega), ali recimo to ovako, za nekoga tko bi želio malo više potaknuti ajna čakru (treće oko),
preporučila bi rad s tigrovim oko (posebice onim plavim, tzv. hawk's eye), lapis lazulijem, ametistom..gorski kristal, jer je pogodan za gotovo sve, te azurit. ovo je čisto iz mojeg osobnog iskustva, mišljenja, te rada s kristalima, dakle postoje šanse da neka tabela negdje tvrdi drugačije
Zannah is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.