Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 15:13   #4681
Quote:
cajna_mjesavina kaže: Pogledaj post
Pa takvi muški ne bi došli na tečaj, došli bi ovi koji se opće ne kuže u osnovne bauštelarske stvari.
Moja slobodna procjena je da većima muških rođena nakon 1990. ne zna ni stan pokrečit, a kamoli pločice isfugirati ili postaviti laminat.

Većina ljudi čak plaća nekoga da im složi Ikea namještaj.

Tako da ne vidim da bi se oni nametali svojim znanjem ženama.
A taman sam krenula pitati jeste li vidjeli Husquarninu reklamu.
Tri muškarca s bradurinom, jedan ima vljda neki pametni telefon, jedan ima laptop s kruškicom i jedan ima pilu. Iznad prvog piše hipster, iznad drugog programer, a iznad trećeg pravi muškarac.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:21   #4682
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja idem u all female gym i upravo se ovako trenira. Baš je gym.

Inače, se opet smije govorit da postoje razlike izmedju žena i muškaraca ili je to još uvijek politički nekorektno?
Kako ne, pa zenski trening se razlikuje dosta od muskog
Nebo i zemlja.

Nemam nijedan zemski gym u blizini.
Al nelos koncept.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:54   #4683
Šteta. Super je. Možda se otvori, to sad pomalo postaje hit.

I lijepo je. Nema krkana koji zauzme spravu sat vremena ili ti bulji u dupe dok vježbaš nagužena. <3

I bolje miriše prostor, definitivno
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:02   #4684
Ima ih po Zg ali nijedan u dijelovima koji meni pasu.
A blizina mi je kljucna za ustrajnost. Mozda se nes otvori.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:43   #4685
Je, da. I meni je kumovala blizina.

Imam i pole dance studio blizu, ali nije mi to to. Gym je najbolji.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:54   #4686
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Šteta. Super je. Možda se otvori, to sad pomalo postaje hit.

I lijepo je. Nema krkana koji zauzme spravu sat vremena ili ti bulji u dupe dok vježbaš nagužena. <3

I bolje miriše prostor, definitivno
U mojoj teretani postoji odvojen dio samo za žene (s tim da žene smiju trenirati i drugdje, naravno) i obavezno se nađe neka kojoj voda i dezić nisu prijatelji.

Tu i tamo se nađe neki muškić koji uleti i trenira, praveći se da nije vidio ogromne znakove na svim postojećim vratima. Valjda im je to jedina prilika da budu blizu žena, štoli?
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:23   #4687
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
U mojoj teretani postoji odvojen dio samo za žene (s tim da žene smiju trenirati i drugdje, naravno) i obavezno se nađe neka kojoj voda i dezić nisu prijatelji.
i šta se radi u tom posebnom dijelu? po čemu se razlikuje od muškog?

meni je to bezveze. čitav koncept. ko' neki rezervat.
ako je problem u tome što muškarci znaju biti glupi u teretani, onda je rješenje da se muškarci uljude, a ne da se moramo razdvajati vratima.
pritom žene smiju u drugi dio, a muškarci ne smiju. svašta.

doduše, ja ne znam što bi to bio ženski trening u gymu?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:19   #4688
U jednom od gymova u Norge je normalno bio odvojen dio za zene.
Bilo mi je cudno obzirom da je to Norveska jel, ali sam usla i vidjela da su koke tamo uglavnom muslimanke, vjezbaju s onim na glavi citavo vrijeme, da prostite ne znam kak se zove.
Cura je inace bilo i u mijesanom dijelu a i ja sam ugl bila tamo jer je prostranije i ljepse.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:24   #4689
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i šta se radi u tom posebnom dijelu? po čemu se razlikuje od muškog?

meni je to bezveze. čitav koncept. ko' neki rezervat.
ako je problem u tome što muškarci znaju biti glupi u teretani, onda je rješenje da se muškarci uljude, a ne da se moramo razdvajati vratima.
pritom žene smiju u drugi dio, a muškarci ne smiju. svašta.

doduše, ja ne znam što bi to bio ženski trening u gymu?
Žene više treniraju noge i guzicu, muškarci prsa i ruke? Imam dojam da bi kod nas to bilo neisplativo.

Malo mi je glupo da se netko žali na mirise u teretani. Ono, teretani. Niste u wellnesu da možete očekivati svježinu. I ako nešto smrdi to nije zato jer se netko ne pere nego jer se odjeća u kojoj se vježba usmrdi. A ne možeš je baš baciti čim počne smrditi. Ni pranje ne pomaže puno.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:29   #4690
Kako pranje ne pomaže?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:39   #4691
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako pranje ne pomaže?
Opereš i čim se malo oznojiš počne smrditi. Nikad se ne opere da se riješi tog ustajalog mirisa-smrada.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:48   #4692
I tako sa svim materijalima? Meni se to događalo.s jednom jedinom majicom, ali ta se nije mogla prati na visokoj temperaturi pa da probam i to, pa sam je bacila. Za sve mi je drugo i pranje u hladnoj vodi ok, ali čudno bi mi bilo da išta preživi pranje na 90 i dezinficijens umjesto omekšivača. Znam da je vježbanje u pamuku meh, ali radije to (ako djeluje) nego smrad.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:01   #4693
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
I tako sa svim materijalima? Meni se to događalo.s jednom jedinom majicom, ali ta se nije mogla prati na visokoj temperaturi pa da probam i to, pa sam je bacila. Za sve mi je drugo i pranje u hladnoj vodi ok, ali čudno bi mi bilo da išta preživi pranje na 90 i dezinficijens umjesto omekšivača. Znam da je vježbanje u pamuku meh, ali radije to (ako djeluje) nego smrad.
A ne mogu one sportske grudnjake prati na 90. Bivši je imao majicu koju je nosio u teretanu. Nakon jednog posjeta teretan je smrdila kao da je mjesecima nije prao, a prao je svaki put. Na ruke, istina, i kratko je držao. Sintetika.
Ja vježbam u pamuku inače.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:03   #4694
Nemojte koristiti omekšivač na sportskoj odjeći. Ne znam točno kako, ima neke veze sa čepljenjem onih pora koje bi trebale disati.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:04   #4695
Pa nije da mi toliko smeta miris znoja, koliko miris znoja začinjenog steroidima. Ako si ikad bila u radijusu konzumera steroida dok vježba, znat ćeš na što mislim.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:04   #4696
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Nemojte koristiti omekšivač na sportskoj odjeći. Ne znam točno kako, ima neke veze sa čepljenjem onih pora koje bi trebale disati.
Potvrđujem.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:08   #4697
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Nemojte koristiti omekšivač na sportskoj odjeći. Ne znam točno kako, ima neke veze sa čepljenjem onih pora koje bi trebale disati.
Eh da, to se meni desilo na goretex jakni.
Sad moram oprati je ponovno, da prodiše.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:14   #4698
Mrzim goretex. Treba ga pazit više nego bebu.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:16   #4699
Kad perem u mašini, perem s normalnom odjećom. I stavljam omekšivač. Jbg. Srećom, vježbam doma.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:16   #4700
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Bivši je imao majicu koju je nosio u teretanu. Nakon jednog posjeta teretan je smrdila kao da je mjesecima nije prao, a prao je svaki put. Na ruke, istina, i kratko je držao.
Za grudnjak razumijem, ali da imam smrdeću plastičnu majicu ne bih je propirala nego bacila u smeće, trenirala u nečem što bih prala potrebnim intenzitetom, i trenirala svježe istuširana i dezodorirana. Mislim da stvarno nema razloga da čovjek smrdi u dalj.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.