Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 11:46   #101
Meni je zapravo super ta muslimanska shema s tusiranjem guj'sce.

Postoje ti mali tusici uz skoljku. Sve skupa mi djeluje puno cisce i higijenskije, a i stedi se silan papir. (Ekologija jel)

No ove krpe.. evo jos uvijek ih nemrem izbit iz glave
Pa kako jbt..??
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:51   #102
Znam ljude koji su sredili fasadu na kući samo sa strane koja se vidi s ceste. I rugaju se svima koji nisu toliko dovitljivi pa su cijelu kuću opiturali.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:32   #103
Ova tema je vrh
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:35   #104
Moja mama nece bacit papirice od racuna jer se po njima moze nesto zapisat. Dobijem klaustrofobiju kad udjem u njihov stan pun ambalaze koja se ne smije bacit.
I baka je to isto radila. Imala je cak jednu cijelu sobu namijenjenu cuvanju svega toga.
Sad su to vec muzejski primjerci.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:38   #105
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Meni je zapravo super ta muslimanska shema s tusiranjem guj'sce.
Meni isto, u sljedeću renovaciju kupaone stavljam tuš na wc.

Ontopic, morala bih razmisliti. Ovako iz prve padaju mi na pamet torbice i majice.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:40   #106
Član familije dovlači doma sve što mu netko poznat planira baciti. Stari namještaj, željezariju, pokvarene mašine, bicikle. Jer će napravit nešto od toga. Jednog dana.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:41   #107
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Član familije dovlači doma sve što mu netko poznat planira baciti. Stari namještaj, željezariju, pokvarene mašine, bicikle. Jer će napravit nešto od toga. Jednog dana.
Je li stariji? Oće to ako su odrasli u siromaštvu.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:42   #108
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Je li stariji? Oće to ako su odrasli u siromaštvu.
Nije. 38 godinica.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:43   #109
Auč.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:48   #110
Uz dva posla ne znam ni kako stigne razmišljat šta bi mogao napraviti. A živi u kući s još dvije obitelji po katovima. Dvorište je samo njegovo, ni kutija za cipele tu više ne stane. Po stanu stalno nešto zaobilaziš. Popizdila bi odavno da moram to trpit.
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:47   #111
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Moja mama nece bacit papirice od racuna jer se po njima moze nesto zapisat. Dobijem klaustrofobiju kad udjem u njihov stan pun ambalaze koja se ne smije bacit.
I baka je to isto radila. Imala je cak jednu cijelu sobu namijenjenu cuvanju svega toga.
Sad su to vec muzejski primjerci.
Moja cuva svw zive vrecice, sto kuzim ak je normalna vrecica pa posluzi ali ona cuva one kad kupi povrce u konzumu, one najtanje i najjadnije. Ja ih recimo.cuvam jer su mi dobre za macja govna ali njoj ne stan puuuuun tih kesa a cemu, nista nemres u njima ponjet.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:59   #112
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Član familije dovlači doma sve što mu netko poznat planira baciti. Stari namještaj, željezariju, pokvarene mašine, bicikle. Jer će napravit nešto od toga. Jednog dana.
Hoarding je zeznut problem, da. :/
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:00   #113
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Tako je mene jeenom moja frizerka izgrdila da "ko me to tako lose ofarbo".
Ja sam rekla da je frendica.
A farbala sam se sama.

Idi bre, sisanje je kod nje 170kn paz da se ne bi jos i farbala. A sijeda sam i moram taj izrast prekrivat cirka svako mjesec dana. Paz da ne bi, eto za to sam bas skrta

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Sama se sisam i farbam i zadovoljnija sam nego godinama kad sam hodocastila kod frizera i ostavljala im malo bogatstvo.

Inace mi veliki dio ovog topica spada pod stedljivost, a ne skrtost. To su dva skoro pa suprotna pojma u mojoj glavi.

Osim krpa. Krpa za brisanje guzice.
Imat cu nocne more od te slike u glavi.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:05   #114
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Hoarding je zeznut problem, da. :/
"...only a third of patients who hoard show an adequate response to these medications and therapeutic interventions." Strava. A i taj nikad ne bi priznao da ima problem. A još 9 ljudi oko njega ima njegov problem.  
Ay Carmela is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:33   #115
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Mene fascinira kak ljude nije sram npr. u bircu umakati istu vrećicu čaja u nove šalice vruće vode. Scena za najškrtije škrtice. Kao platila sam 10kn pa ću ih iskoristiti do zadnje lipe. Iscijedit ću boga isusa iz te vrećice šipka.
Dakle, vas puno više smeta što ta osoba ne poštuje određena društvena pravila, tj. radi ono što je vama zabranjeno, a ne to što je “škrta”.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:41   #116
Treba mi takav da mi unhoarda kuću da ne moram platiti odvoz :škrta:
Anyone? Imam stvari koje bi za hoardača dušu dale, samo nek nosi

đepika ne, kvragu (nisam upoznata s činjenicom da je zabranjeno umakati vrećice čaja u javnosti bilo koliko puta) a inače imam crush kad napišeš nešto ah tako elaborirano
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:45   #117
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Moja cuva svw zive vrecice, sto kuzim ak je normalna vrecica pa posluzi ali ona cuva one kad kupi povrce u konzumu, one najtanje i najjadnije. Ja ih recimo.cuvam jer su mi dobre za macja govna ali njoj ne stan puuuuun tih kesa a cemu, nista nemres u njima ponjet.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
I moja. I recimo one u kojima se kupi WC papir i slicno.
Koji put to pobacam kad ne vidi, a ona nema pojma koliko i gdje sve toga ima.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:04   #118
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ovo ja uzmem u Lidlu cujelu rolu tih vrecica za macja govna.
Smatram to nagradom za vrijernost obzirim na zo koliko kupujem kod njih

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Pa dobro, kaj, za to se i koriste razne vrecice, kolko put sam ja u nedostatku onih za pseci drek znala takve koristit.
Onak, idem u setnjju, nema vise tih za drek, pa uzmem iz ladice par onih u kojima sam donijela nes od voca iz ducana.

Sad ih ne cuvam, ali tada esam i to bas za tu namjenu.

Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ili samo da istuširaju dupe nakon nužde. Samo kaj tu imaju trošak vode. Poliju dupe s vodom skupljenom iz veš mašine. Ili skupljaju kišnicu.

Mene fascinira kak ljude nije sram npr. u bircu umakati istu vrećicu čaja u nove šalice vruće vode. Scena za najškrtije škrtice. Kao platila sam 10kn pa ću ih iskoristiti do zadnje lipe. Iscijedit ću boga isusa iz te vrećice šipka.
Ahahahaha!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:16   #119
Štedim na hrani koliko je to moguće s obzirom da mi je jedenje prvi i omiljeni hobi. Kupujem namirnice na akcijama samo, a vani jedem što jeftinije, nekad se baš počastim nekim restačem ako ga baš upikiram.
Volim kupovati odjeću, ali imam dojam da stvarno rijetko koja krpa može vrijediti troznamenkasti broj. Znači obleka dolazi u obzir ako je 99kn i naniže, sve drugo za hlače ili majicu je pljačka. Živio sekenhenšop i popusti. Za cipele znam dati više nekada, ali opet radije posjetim hrelić i za 30 kuna se obujem ko bog.

Ono na čemu ne škrtarim i zbog čega najčešće i bankrotiram je alkohol haha u kafiću popijem 70-100 kuna bez da primjetim, jednostavno tih 4-5 krigli pive nestane u sekundi, rado ću popiti još dvije, a meni novčanik prazan
metoda koju sad primjenjujem za to je da, ako se želim baš napiti, odem u vrutak i kupim dvije-tri fine butelje vina i odem doma haha
Iskreno zavidim ljudima koji popiju jedno ili dva pića i ne žele više, ja sebi velim da ću popiti dvije pive i dosta, i onda te dvije pive popiju još 4 i zajebu me
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 16:17   #120
Inace ovo s cajevima bi imalo smisla da su to pravi cajeci a ne frank mjesavine.

Ja cajeve pretezito radim od trave sto poberem na otoku srece i osusim, to.nema vezesa cajevima u vrecicama. E takav caj kad skuham, prokuhavam g u jos bar 3 vode, jednostavno toliko ima jacine u njemu da se moze.
Isto radim i kad kuham crni turski caj u onom duplom cajniku, samo nadodajem vodu. Taj caj to trpi jer je domaci a po njihivom pritokolu se ionako razrjedjuje i stalno drzi na toplom jer kao uvijek moras imat pripravan caj za goste

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.