Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 22:30   #221
bio

Quote:
tamica kaže: Pogledaj post
Je li mozda netko bio kod Vladimira Grudena i kakva su iskustva?
KATASTROFAAAAA!!! Vjeruj mi, da te najvise mrzim, da te nemogu pogledati od muke nebi te poslao k njemu niti besplatno !!!!!

Bio sam, naravno 1.5 h , 600 kn, radi tu u poliklinici Exacta na kvatricu, to je inace poliklinika prof. Curkovica (koji je medu par najboljih ocnih kirurga u Europi), a ovaj gruden (naravno malim slovima i bez titule) ti je politicar a ne psihijatar....
Imao sam jako teski period u zivotu, kreten u isto vrijeme kada mene slusa dogovara sastanke na mobitel i uopce te nedozivi (naravno jedino ako ides preko dobreeee veze), bilo mi je katastrofa, mucnine,vrtoglavice, bolnica par dana....., poslao me samo kuci i rekao ma sve je to ok ??? a meni takva koma , iako se kod njega dode bez problema a isto tako ima i slobodnih termina zato sto ga svi izbjegavaju.....

Uglavnom, zelim ti samo pomoci s ovim postom, i uopce ja grudena nemrzim, ali kada mi je bilo najteze on te nedozivi....

Imam velika poznanstva u med. krugovima, i njega ti cijene samo reda radi, i na mjestu na faxu ti je po politickoj liniji....

Neki dan je bio na radiu, neka emisija, i zvalo ga bivsih 20ak pacijenata, tako ga poceli pljuvati da je napustio studio...

Probaj otici ovdje.....ako imas mogucnosti i zelim ti SRECU I ZDRAVLJE OD SRCA !!!

I ako ste voljni otici ,po meni (a jakoooo puno sam se raspitao) najboljih pshihijatara u ZG, i hocete pravu i iskrenu pomoc javite se nekome od njih...

Prim.Dr. Anto Dugonjić,polikilinika Polimed, Slovenska 8, Zagreb,
Tel: 3776-038

Dr. Branko Potočnik,psihijatrijska ordinacija,Crikvenička 55, Zagreb
Tel: 3024 971

Mr.sc.dr. Jasmina Grubišin, KBC Zagreb, Kišpatićeva 12, Zagreb,
Tel: 2421-843 (ako uspijete doci do nje, moze i na uputnicu)
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 23:12   #222
Quote:
pukovnik kaže: Pogledaj post
KATASTROFAAAAA!!! Vjeruj mi, da te najvise mrzim, da te nemogu pogledati od muke nebi te poslao k njemu niti besplatno !!!!!

...
I mislila sam da nije dobar, ali sam pitala, zbog toga sto mi je jedna osoba koja njega osobno poznaje rekla kako je on super i da mi njega preporucuje.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 09:02   #223
hej

Quote:
tamica kaže: Pogledaj post
I mislila sam da nije dobar, ali sam pitala, zbog toga sto mi je jedna osoba koja njega osobno poznaje rekla kako je on super i da mi njega preporucuje.
Njega ti moze preporuciti jedino osoba koja nije imala velikih problema i koja nije trebala pravog psihijatra...

Vjeruj mi na rijec, nemam ti potrebe nista lagati, iste gore koje sam ti naveo...
prvi ti je stalni sudski vjestak za psihijatriju na Zupanijskom sudu u Zagrebu, ad 2 i 3 su ti strucni savjetnici u casopisu zivot i zdravlje...

Ono sto je asim kurjak (namjerno malim slovima i bez titule) u ginekologiji, najobicniji plagijator to ti je gruden u psihijatriji...

OOO, daaa, dosta sam se ja raspitivao o grudenu po "njegovim" krugovima od prof. i prim. medicine......
pukovnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 20:07   #224
Quote:
Sukuba kaže: Pogledaj post
pozdrav!
može li netko reći ako zna ima li psihoanalitičara u zagrebu?
probala sam na google al bez rezultata.
ima ima po zagrebu, npr. na rebru...
uzdaj se use i u svoje kljuse
Sukuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 10:07   #225
Quote:
Sukuba kaže: Pogledaj post
pozdrav!
može li netko reći ako zna ima li psihoanalitičara u zagrebu?
probala sam na google al bez rezultata.
A jesi sigurna da ti treba baš psihoanalitičar, danas imaš puno drugih pristupa u psihijatriji.
holstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 18:00   #226
Čula sam da je Potočnik samo za tablete. Dakle razgovor 15 min i terapija što znači da nije psihoanalitičar već samo psihijatar. Mislila si valjda psihoterapeut.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 19:50   #227
ma znam da ima drugih metoda, još sam u fazi prikupljanja informacija, al sam u međuvremenu bila na razgovoru kod jedne psihologinje pa mi je i ona sama rekla da bi možda tako nešto kao šta je psihoanalitička terapija, bilo bolje za mene (nego grupna terapija šta ona radi). sama mi je preporučila rebro jer se oni tamo orijentiraju na psihoanalitičke metode..
ima više metoda al uglavnom se baziraju na psihoanalizi, ako sam dobro shvatila, na njihovoj stranici sve piše..

za Potočnika nisam čula, al na rebru ima njih više.. a nisu li svi oni psihoterapeuti samo ovisi kako liječe, neki su psihoanalitičari, neki su psihijatri, neki štajaznam, imaju grupne seanse..
Sukuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:27   #228
a why to želiš znati?
__________________
"...Let the girl fight and she will know...
...Let the boy cry and he will know..."

.....ja ne znam drugačije.....
scarms is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 22:30   #229
Pa ja recimo kod ovog svog uopće nisam dugo, namjesti mi terapiju, a ovo ostalo kratko traje, i onda čini mi se da primjeni što misli da je u tom trenutku najbolje. Ali nikada previše pričanja - a možda zato što sam psihotičan.
holstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:13   #230
dr. Željka Smerdelj
Zagreb
Kastavska 11
01/3638 687

prof.Dubravka Kocijan- Hercigonja
Zagreb
Kranjčevićeva 8
01/ 3646 817
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 22:01   #231
a valjda svakome odgovara nešto više nešto manje, mislim da meni i netko stručan preporuči tablete, ja opet ne bi na takvu terapiju..možda je za tebe bolje takvo štogod, a u biti, mislim da je u tim stvarima mjerilo svatko sam-koliko si zadovoljan, al ako mogu birat rađe razgovor. ma meni inače psihoanaliza sama po sebi zanimljiva, a još ako ne moram platit samo ne znam koliko je jednostavno dobiti termin na taj način, koliko se čeka i to..

Astrice, hvala za preporuke. možeš možda samo još reć rade li one privatno i kakvu terapiju provode ako znaš?
Sukuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 13:03   #232
Čini mi se da na uputnicu to možeš dobiti samo na rebru na klinici za psihološku medicinu
holstein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 14:14   #233
Baš tako kako kaže Holstein.@ Sukuba ovdje rade privatno pa nisam bila ni kod jedne. Kod ove prve idu par mojih frendica.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 15:52   #234
Meni je jedna od najboljih prijateljica psiholog.
Družimo se već 14 godina od kad su me u6. osnovne poslali kod nje zbog neke školske zadaće.
Mogu ti reći da je cool imati nekog objektivnog i dobro potkovanog u psihologiji pri ruci kad ti dođe neka frka.
Da moram platit, ne bih išla psihologu.
Sentinel & Onyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:11   #235
molim vas da mi preporucite dobro psihoterapeuta u Rijeci...hvala Vam
__________________
PrAsIčIcA
prasičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 18:36   #236
Ako si studentica odi u savjetovalište na Filozofski faks, Odsjek za psihologiju na Trsatu jer tamo rade super ženske, KBT terapiju i besplatno je.
Možeš i kod Inke Miškulin, za koju sam čula samo pohvale od puno ljudi!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:14   #237
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Ako si studentica odi u savjetovalište na Filozofski faks, Odsjek za psihologiju na Trsatu jer tamo rade super ženske, KBT terapiju i besplatno je.
Možeš i kod Inke Miškulin, za koju sam čula samo pohvale od puno ljudi!
imas li mozda kakv broj telefona da se javim za KBT terapiju? I sto to znaci KBT terapija?
__________________
PrAsIčIcA
prasičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 13:11   #238
Broj je od referade 051 22 88 00 pa traži da te spoje sa savjetovalištem.
KBT je kognitivno-bihevioralna terapija!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 16:00   #239
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
Broj je od referade 051 22 88 00 pa traži da te spoje sa savjetovalištem.
KBT je kognitivno-bihevioralna terapija!
ejla, evo mene, opet gnjavim za savjet ja imam neki dr. broj koji sam izvukla iz brošure 315 - 225, znas li mozda ako gore radis ili si bila na savjetovanju koji je dobar od ta dva? bas sam razmisljala otici po savjet, pa čak i o KBT. čitala sam malo od čega se sastoji, one 3 faze, pa sam bas mislila kako sam prve dvije recimo već i sama savladala, al onu 3. bih trebala proći sa stručnom osobom.
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:44   #240
To je vjerovatno pravi broj s brošure, ovaj koji sam napisala je broj referade faksa. Gore rade dvije profesorice koje predaju na faksu kliničku psihologiju i dvije mlađe cure koje također završavaju terapiju.
Ako misliš o upisivanju KBT kao terapijskog pravca to se organizira svake godine u drugom gradu (ove godine mislim da je u ZG; nisam 100%sigurna) jer nema toliko stručnih osoba.Inače prof. Živčić-Bečirević koja radi u savjetovalištu je najveći autoritet za KBT u Hrvatskoj pa se njoj uvijek možeš obratiti. Ne znam na što misliš kada kažeš da si dvije faze sama savladala? Sve tri se rade pod stručnim vodstvom psihoterapeuta.. E, i koji faks si završila ako smijem znati?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.