Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 15:58   #101
Pozdrav svima...
Eto me sa nekim novim informacijama... L. je danas bio u Zg na punkciji koštane srži. Nalazi su sutra. On se vratio doma u Međimurje i dobro je ali nisam ga vidjela jer je moja djevojčica bolesna pa izbjegavamo kontakte...

Puse svima koji posjećuju ovu temu.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:12   #102
pročitala sam cijelu temu i potpuno vas razumijem kako se osječate. Želim vam što brže ozdravljenje nečaka.Moje dijete se također ljećilo na šalati i sad je dobro.Grozan je osjećaj jedino kad idemo na kontrolu svaka dva mjeseca i ćekanje nalaza.Znam da bi je povratak bolesti psihićki slomio.htjela bih vam reći da je nas izvukla vjera i dobri ljudi.U tim preteškim trenucima desilo se toliko prekrasnih stvari zbog kojih se moja obitelj zbližila i počela cijeniti neke druge vrijednosti u životu.drugaćije se volimo.
anemesk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:06   #103
Quote:
anemesk1 kaže: Pogledaj post
pročitala sam cijelu temu i potpuno vas razumijem kako se osječate. Želim vam što brže ozdravljenje nečaka.Moje dijete se također ljećilo na šalati i sad je dobro.Grozan je osjećaj jedino kad idemo na kontrolu svaka dva mjeseca i ćekanje nalaza.Znam da bi je povratak bolesti psihićki slomio.htjela bih vam reći da je nas izvukla vjera i dobri ljudi.U tim preteškim trenucima desilo se toliko prekrasnih stvari zbog kojih se moja obitelj zbližila i počela cijeniti neke druge vrijednosti u životu.drugaćije se volimo.

Hvala na toplim riječima... Ako je suditi po vjeri i dobrim ljudima onda je ozdravljenje mog nećaka neupitno jer i jednog i drugog nam ne nedostaje...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 11:08   #104
Javljam super vijest!!! Nalaz koštane srži je dobar, tj. Lovro je i dalje u remisiji bez obzira što već 9 dana ne prima terapiju...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 15:24   #105
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Javljam super vijest!!! Nalaz koštane srži je dobar, tj. Lovro je i dalje u remisiji bez obzira što već 9 dana ne prima terapiju...
Hej.. super..

Znala sam da bu dobro... Samo sam čekala da napišeš..

Pusa svima...
natasa 1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 19:29   #106
Quote:
natasa 1974 kaže: Pogledaj post
Hej.. super..

Znala sam da bu dobro... Samo sam čekala da napišeš..

__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 14:44   #107
Pošto smo svi skupa ozdravili, danas smo se lijepo družili sa L.
smijali se , igrali, surfali , (na netu tražimo lijepu i toplu kapu za glavicu bez kose)...

Jednom riječju uživali smo...


Obožavam tog malog genijalca...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 21:45   #108
Zašto vrijeme tako leti kad smo svi na okopu? Nije fer.
Kad je L. u Zagrebu dani su dugi ko godine.

Pomalo se već pripremam za njegov skori odlazak ( u nedjelju 07.12.) natrag u Zagreb, mada svaki put kad odlazi je teže umjesto da je lakše...

A ništa ostaje nam da čekamo i radujemo se njegovom skorom povratku (iako još nije ni otišao)...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 12:59   #109


Danas sam posebno tužna. L. je u opet bolnici. Tak je glupo bez njega. Stalno mislim sad će mi uletjeti u kuću i pitati : Bea, doma je L..a???

Mrvica mala...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 15:11   #110
Quote:
mura kaže: Pogledaj post


Danas sam posebno tužna. L. je u opet bolnici. Tak je glupo bez njega. Stalno mislim sad će mi uletjeti u kuću i pitati : Bea, doma je L..a???

Mrvica mala...

Hej bok...

Nema mjesta tuzi mala... Sve bu ok.. On je otišao po svoje zdravlje, a to bu i dobil na kraju te sve patnje. Znam da vam je teško bez njega. Zato se držite, čujte se čim više s njim (vjerujem da je tako), i molite se.

LIjep pozdrav i pusa svima
natasa 1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 10:34   #111
Quote:
natasa 1974 kaže: Pogledaj post
Hej bok...

Nema mjesta tuzi mala... Sve bu ok.. On je otišao po svoje zdravlje, a to bu i dobil na kraju te sve patnje. Znam da vam je teško bez njega. Zato se držite, čujte se čim više s njim (vjerujem da je tako), i molite se.

LIjep pozdrav i pusa svima

Naravno da se čujemo s njim... Računi za mob. su da ti ne pričam..., ali nema veze, nebre mi nitko i ništa zamjeniti taj osjećaj dok ga čujem preko telefona...

Molimo za njega...

Hvala i ljubi svoje dečke!
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 10:21   #112
Eto me opet malo s Vama. Još 1 dan i opet nam se L. vraća u Međimurje.
Mogu reči da dosta dobro podnosi terapiju jedino je u ponedjeljak imao jaču glavobolju.

Sutra bi nakon dobivene terapije i kontrole nalaza (ako budu ok) trebao doći doma.

Puse svime i ljubite svoju dječicu...
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 10:36   #113
Mura,
Svaki dan skicnem na temu... i vibram za vas.

Hoce li L. preko Bozica biti doma?
Ako bude sve uspjesno po planu - koliko je jos na lijecenju?
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 12:26   #114
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 12:40   #115
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Mura,
Svaki dan skicnem na temu... i vibram za vas.

Hoce li L. preko Bozica biti doma?
Ako bude sve uspjesno po planu - koliko je jos na lijecenju?
Zmijica.

Nažalost L. će preko Božića biti u bolnici., ako sutra dođe doma onda se opet u nedjelju 21.12. mora vratiti na 5 dana... Ako sam ja dobro skužila sestru 2. ciklus sastoji se od 4 termina od kojih je svaki put 5 dana u bolnici i 9 dana odmora.

Treći ciklus je nešto duži, tj. puno duži... Sastoji se od tri termina od po 21 dan u bolnici i 6 tjedana odmora... Između 1. i 2. termina trebao bi proći i zračenje...

Teško je reči koliko će još sve skupa trajati, sve ovisi kako će se L. osječati i kakvi će nalazi biti...

Ali ima nešto dobro u svim ovim izračunavanjima po danima... Naime drugi petak 19. mrvica slavi svoj 11. rođendan i bit će doma isto kao i na doćeku nove godine... Jedva čekam....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 12:44   #116
Vezano uz L. rođendan želim napomenuti da samo pravi dečki imaju rođendan na taj dan!!! (19.12.)

Jel tako nordstage???
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 23:48   #117
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Vezano uz L. rođendan želim napomenuti da samo pravi dečki imaju rođendan na taj dan!!! (19.12.)

Jel tako nordstage???
slažem se,već smo razgovarali da mu je sad rođendan.
uživajte u petak,zaboravite na sve probleme,jer nema toga kaj strijelci ne mogu pobijediti i kad padnemo uvijek nađemo način da se dignemo,tak da sam ja siguran da bu L. to sve progural.
dojdi na kavu već jedamput
ovo je sad službena pozivnica(vidim da drukčije ne ide).
pusa svima
nordstage is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:36   #118
Nordsatage, bumo došli na kavu... . Još ovaj tjedan mi Lj. radi i onda je do 07.01.doma... tak da planiramo dojti do vas.

Naravno da bumo uživali u petak... jedva čekam... a i ti se zabavi...
Vidim te po televiziji... Pravi si đek.

Lj. i ja smo u petak dopelali L. doma... Sretan je bio dok me ugledao u bolnici, a tek ja

Sad opet uživamo do nedjelje dok se mora vratiti...

Puse svima i ljubite svoju dječicu.
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:44   #119
Quote:
mura kaže: Pogledaj post
Vezano uz L. rođendan želim napomenuti da samo pravi dečki imaju rođendan na taj dan!!! (19.12.)

Jel tako nordstage???
Nadam se da ce proslaviti lijepo rodendan.

Zelim vam puno snage i ljubavi i drzite se samo zajedno jer takvi ste najjaci.

Tebi Mura ,a Leni ogromna pusaaaaa!
styria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 13:57   #120
Quote:
styria kaže: Pogledaj post
Nadam se da ce proslaviti lijepo rodendan.

Zelim vam puno snage i ljubavi i drzite se samo zajedno jer takvi ste najjaci.

Tebi Mura ,a Leni ogromna pusaaaaa!

Hvala Styria, kad se vidimo?

Ljubi Jonu i sinčiće....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.