Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2016., 06:38   #61
Hvala!!! I ja se nadam dobrim vijestima!!
alegra4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 13:53   #62
Sad vidim da nisam na ovoj temi napisala. Nakon prvog stimuliranog postupka početkom godine i biokemijske, u 5. mjesecu smo išli na FET i evo nas sad ulazimo u 18. tjedan trudnoće!!!!! Sve je ok, bebica lijepo napreduje i samo neka i dalje bude sve ok!!
alegra4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:53   #63
Čestitam alegra!




Bio je IVF ili ICSI?
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 20:14   #64
Hvala!! Bio je ICSI, loš spermiogram.
alegra4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 20:43   #65
Ma super, super! I mi se borimo s losim, odnosno katastrofalnim spermiogramom.

Sretno do kraja draga, nek sve bude školski!
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:09   #66
Hvala, hvala!! Pratila sam tvoje postove i želim ti da ti sljedeći postupak bude uspješan, sretno!!!!!
alegra4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 10:24   #67
Hvala draga!
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 22:44   #68
Ima li netko trenutno u postupku, friškija iskustva?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2019., 14:23   #69
Ima netko svjeza iskustva?

Vidim na webu u cjeniku drugacije cijene no sto se na ovoj temi spominju.

Lijekovi se ne moraju kupovat kod njih?
I ak moze popis sto mi sve treba od nalaza, da vidim ako mi sto fali.

Hvala.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 16:45   #70
Bio netko skoro u postupku? Može iu PM plz
Auspicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 19:02   #71
Quote:
Auspicious kaže: Pogledaj post
Bio netko skoro u postupku? Može iu PM plz
Sta ti spada pod skoro?
Ja sam bila kroz 2019.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 20:23   #72
Pa to je skoro sad, 2020. se ne broji ahha. Možeš malo napisati, stanje (godine, AMH), što si imala od terapije, je li uspjelo (nadam se) i sl. Njihov pristup, broj dolazaka, ne znam, sve
Auspicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 20:38   #73
I mene zanimasve Planiram početkom godine tamo.. Najviše me muči koliko će me to novaca izaći (full stimulacija). A drugo me muči što sam dosta "beznadan" slučaj (nizak amh, visok fsh, endometrioza, jako slabi rezultati u postupcima do sad) i strah me da me Alebić neće niti htjeti liječiti (nego samo uputiti na donaciju)
joallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 21:02   #74
joallina, tako je i kod mene, samo ne znam koliko imaš godina, ali sve ostalo isto... i isti strahovi, al kažu da za novce primaju? Ne znam
Auspicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 22:06   #75
Quote:
Auspicious kaže: Pogledaj post
joallina, tako je i kod mene, samo ne znam koliko imaš godina, ali sve ostalo isto... i isti strahovi, al kažu da za novce primaju? Ne znam
Od mene gora sigurno nisi Uz sve imam i visoke godine (40) i dosta loš spermiogram dragi.. Mene neće primit privatnici preko hzzo-a zbog nisokg amh (ne primaju ispod 5).
Zato me i strah kako će Alebić reagirat.
Al valja probat..
joallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 22:09   #76
Cure znam nekoliko beba iz doniranih js, nije to takav bauk
Vi ih i dalje nosite pod srcem i one su uvijek samo vase bebe, vi ih rodite
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 22:11   #77
Kad sam bila gore,33 god,amh oko 6 (morala bi ptovjerit tocno u papirima).
Dosla tamo nakon 5 ivfova i 2 aih kod skvorca.
Dosli smo kao idiopati,bez dijagnoze.
Alebic je odma reko da idiopata nema,da postoji neki problem koji jos nije detektiran.
Stavio me odma na antibebi 2 mjeseca i 3.ciklus nakon konzultacija smo krenuli u prvi ivf.
Elonva,menopur i cetrotide mislim da su bili u igri.
Dobili 4 zrele stanice (vise nego ikad prije) i u dogovoru s biologom smo dali 2 na ivf a 2 na icsi. Sve su se oplodile al ove ivf su stale. Ove 2 icsi su dosle do 5.dana (prvi put da smo imali blastice) i jednu smo vratili odma,drugu smrznuli.
Beta negativna. Za 2 mj smo isli u fet. Beta negativna.
Odma iduci ciklus opet stimulacija,mislim da smo krenuli s femarom pa dodali menopur i orgalutran (za ljekove zbilja vise nisam 100% koja komba je bila).
Dobili 2 zrele,obje na icsi. Jednu smo vratili 2.dan,opet u dogovoru s biologom jer to jos nismo probali. Druga je pustena do 5.dana i smrznuta.
Beta negativna. Fet iduci mjesec,beta negativna. E da,taj fet smo isli i sa intralipidnom infuzijom,alebic je jedini u hrvatskoj kod kojeg je to moguce.
Nakon toga smo imali 2 ivfa u prirodnom ciklusu,prvi put smo dobili stanicu,vracali 5.dan a drugi put su nazalost folikuli pukli prije punkcije.

Postupak ide tako da prvi uzv ide 2dc,tad gleda situaciju i dogovarate protokol.
Onda obicno ide uzv oko 8dc. Dalje po potrebi,ovisno i o endometriju.

Meni je sve bilo neuspjesno al za cijeli tim imam samo rijeci hvale. Divni ljudi,vrhunski strucnjaci. S alebicem se sve moze dogovorit. Biolog je ukljucen non stop,nekad imate dojam da vise vidite njega nego alebica.

Ako cu ikad opet na mpo bez razmisljanja idem opet gore.

Punkcija ide pod anestezijom,anesteziolozi su isto krasni,mene su mazili po glavi svaki put.
Svi sve pricaju,u sve ste upucene maksimalno. Kaj ne vele sami,slobodno pitajte,sve objasne.
Muz je isto bio skroz ukljucen,sa mnom na svakom uzv i uvijek sa mnom u sobi prije i nakon punkcije i transfera (to ne znam kako je sad obzirom na koronu)


Ak vas jos kaj zanima sam pitajte

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 22:38   #78
TweetyBirdy puno hvala na detaljnim informacijama! Neke su mi korisne dosta!
Francesca nije mi ni na kraju mozga nit pomisao da je donacija bauk, vjeruj mi, dapače. Ali nekim parovima to jest put za dalje, a nekima nije. I to je legitimno..
joallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 22:40   #79
Tweety, ako nije problem i ako se sjećaš.. koliko je novaca neki najskuplji (najviše stimulacije) postupak izašao.. sve skupa.. onako bar odokativno
joallina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2020., 22:48   #80
Quote:
TweetyBirdy kaže: Pogledaj post
Kad sam bila gore,33 god,amh oko 6 (morala bi ptovjerit tocno u papirima).
Dosla tamo nakon 5 ivfova i 2 aih kod skvorca.
Dosli smo kao idiopati,bez dijagnoze.
Alebic je odma reko da idiopata nema,da postoji neki problem koji jos nije detektiran.
Stavio me odma na antibebi 2 mjeseca i 3.ciklus nakon konzultacija smo krenuli u prvi ivf.
Elonva,menopur i cetrotide mislim da su bili u igri.
Dobili 4 zrele stanice (vise nego ikad prije) i u dogovoru s biologom smo dali 2 na ivf a 2 na icsi. Sve su se oplodile al ove ivf su stale. Ove 2 icsi su dosle do 5.dana (prvi put da smo imali blastice) i jednu smo vratili odma,drugu smrznuli.
Beta negativna. Za 2 mj smo isli u fet. Beta negativna.
Odma iduci ciklus opet stimulacija,mislim da smo krenuli s femarom pa dodali menopur i orgalutran (za ljekove zbilja vise nisam 100% koja komba je bila).
Dobili 2 zrele,obje na icsi. Jednu smo vratili 2.dan,opet u dogovoru s biologom jer to jos nismo probali. Druga je pustena do 5.dana i smrznuta.
Beta negativna. Fet iduci mjesec,beta negativna. E da,taj fet smo isli i sa intralipidnom infuzijom,alebic je jedini u hrvatskoj kod kojeg je to moguce.
Nakon toga smo imali 2 ivfa u prirodnom ciklusu,prvi put smo dobili stanicu,vracali 5.dan a drugi put su nazalost folikuli pukli prije punkcije.

Postupak ide tako da prvi uzv ide 2dc,tad gleda situaciju i dogovarate protokol.
Onda obicno ide uzv oko 8dc. Dalje po potrebi,ovisno i o endometriju.

Meni je sve bilo neuspjesno al za cijeli tim imam samo rijeci hvale. Divni ljudi,vrhunski strucnjaci. S alebicem se sve moze dogovorit. Biolog je ukljucen non stop,nekad imate dojam da vise vidite njega nego alebica.

Ako cu ikad opet na mpo bez razmisljanja idem opet gore.

Punkcija ide pod anestezijom,anesteziolozi su isto krasni,mene su mazili po glavi svaki put.
Svi sve pricaju,u sve ste upucene maksimalno. Kaj ne vele sami,slobodno pitajte,sve objasne.
Muz je isto bio skroz ukljucen,sa mnom na svakom uzv i uvijek sa mnom u sobi prije i nakon punkcije i transfera (to ne znam kako je sad obzirom na koronu)


Ak vas jos kaj zanima sam pitajte

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Daj bas pogledaj koliko ti amh, fsh i afc pa javi.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.