Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2009., 21:32   #121
@Blue... banaliziraš. Nudizam nije seksualna praksa. Gola i obučena žena? U kontekstu žena - svejedno. U kontekstu "nešto za pod jaja" (čitaj seksualna partnerica) ovisi u što je obučena. Neću je ševit na nudističkoj plaži. U moru možda ali opet dovoljno daleko da nikom ne smetam i nikog ne uznemiravam.
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 21:38   #122
Meni se čini Blue da je tebi više problem tvoje skidanje nego gole žene svud unaokolo, to je malo alfizma da prikrije stvarni issue (sori na psihologiziranju, ali barem ti ne naplaćujem )

Ja nisam nudist ni naturist, ali sam nekoliko puta bio na tim plažama i iznenadio se kako u stvari i moji strahovi nisu bili opravdani... Prvo, nisam imao problem sa kroćenjem erekcije, je da vidiš gole žene i to je automatizam u tijelu, ali ne treba podcijeniti ni vlastitu sposobnost da se skuliraš, pogotovo ako bi se moga obrukat Drugo, ljudi ne zure jedni u druge, naravno da baciš pogled, ali nećeš slinit... svako gleda svoja posla, kupa se, sunča itd... Ljudi uglavnom leže ili sjede, a ne našetavaju se okolo mašući genitalijama, tako da većinu vremena ni nemaš direktan pogled na nečije intimne dijelove...A samo kupanje kad si gol je puno ugodnije, kao što je ugodnije i ne imati mokru krpu oko bubrega kad izađeš...

Ne idem često, meni je ipak još uvijek kupanje na moru povezano sa običnim plažama, ali ako se zateknem negdje blizu nudističke ili me put tamo nanese, nije mi bed... Zapravo mi nije ni padalo na pamet kao opcija dok se jednom nismo kupali na nekoj plaži di je bilo pola-pola pa sam eto skinuo kupaće da me ne tlače i ostalo je povijest...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 22:00   #123
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Meni se čini Blue da je tebi više problem tvoje skidanje nego gole žene svud unaokolo, to je malo alfizma da prikrije stvarni issue (sori na psihologiziranju, ali barem ti ne naplaćujem )
Whatever, da smo različitog spola ili različite seksualne orijentacije, rekao bih da žicaš sliku mojih genitalija na PM

Odo ja na godišnji a vi se zabavljajte. Javim se za desetak dana na temu ako mi se digne na nudističkoj, mogao bi otić iz fore
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 22:11   #124
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Whatever, da smo različitog spola ili različite seksualne orijentacije, rekao bih da žicaš sliku mojih genitalija na PM

Odo ja na godišnji a vi se zabavljajte. Javim se za desetak dana na temu ako mi se digne na nudističkoj, mogao bi otić iz fore
Kad mi bude trebao laksativ, svakako ću ti se javiti za tu sliku

Aj uživaj na godišnjem i otiđi na nudističku pa napiši izvještaj ovde
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 22:28   #125
Nudizam je zakon. Odogojen ut om duhu, bio s curom nedavno, njoj prvi put, bilo joj malo cudno, isto imala predrasude, kako se svi gledaju, mjerkaju, tko zna sto ne. A prava istina je da vise gledanja, skicanja, barenja, svega toga ima na obicnim plazama. Na nudisticke idu najpristojniji ljudi od svih kupača, ne samo u seksualnom, vec i u svakom drugom smislu, od ponasanja, manira itd itd. To garantiram, zanimljiv fenomen
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 22:51   #126
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Ustvari, nije ni smetati pravi izraz.... prije da bih se osjecala poprilicno nelagodno sa svim tim golim ljudima oko sebe.
Zašto jednom u životu ne napraviš jednostavan i bezbolan pokus: nađi neku plažu gdje nema mogućnosti da naletiš na nekoga poznatog (to je obično prvi strah onih kojima je nelagodno) i skini se - postoji ogromna vjerojatnost da ćeš imati efekt "spavanja kraj Nijagarinih vodopada" - nakon kratkog vremena privikavanja i nelagode, nešto što je u početku izgledalo kao nepremostiva zapreka odjednom "prestaje postojati".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 22:52   #127
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Ček malo, gola i obučena žena - tebi svejedno?
Gola i oskudno obučena (tj. u kupaćem kostimu) - da, svejedno. Doduše, nijednu ne promatram predatorski.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:00   #128
meni su cak privlacnije zene sa malo odjece nego skroz bez nje

naravno, pritom nista lose ne mislim ni o golim zenama, jel
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:08   #129
Nisam se nikako kupao na nud. plaži i pošto mi se digne i na "normalnoj" sta bi tek bilo na nudistickoj. Nije mi se tesko skinuti pred nepoznatim osobama.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 00:25   #130
Quote:
EgerijaOs kaže: Pogledaj post
kao i za potpuni doživljau pravog vina, ili recim kamenica.Netko to ima, netko će možda tjekom života steći, netko neće nikada, i ostati će u svojim "čahurama" malograđanštine. Znači, tko voli nek uživa, kome smo mi nepojmljivi i odbojni, neka ne bude s nama.
jozooooo is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.08.2009., 00:31   #131
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
U nudizmu nema baš mnogo erotike... sve se vidi, sve se zna, svi pogledaju i nitko se previše oko toga ne uzbuđuje.
e baš to. nudizam je čista golotinja, ne u 'prostom' smislu
nego čisto otkrivanje svog tijela. kod 'normalnih' plaža, gdje ljudi šeću u badićima ima još neke seksualnosti, nešto je ostalo skriveno, 'misterija'..
Eccentric Freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 15:45   #132
[QUOTE=Blue;22016964]Ma nemoj, priroda i divlja plaža su rezervirani za vas golaće? Vot abaut maj filingz?

Gle, stari, ak se skidaš skupa sa svojim komadom na mjestima gdje je takav način kupanja/sunčanja nepisano ostavljen na diskrecionu procjenu (umjesto da se podrazumijeva kao dio običaja na posebnoj nudističkoj plaži), onda izvoliš otrpit tekstilce pored sebe. Bez greške ću zavaljat svoj ručnik negdje blizu ako mi je takav bio plan kad sam ujutro krenuo na plažu, a goli komad u suisjedstvu bit će mi samo plus. Ako njoj ili njenom dragom smeta što si gledam njene guzice i cice, neka se pokriju ili neka se kupe na nudističku plažu gdje su ljudi slobodni od tih prizemnih nagona.

To je valjda jedini slučaj gdje fašisti nisu tekstilci nego upravo golaći. Sve kao nije ih briga za druge i goli su zbog sebe, ali božesačuvaj nekog u gaćama. QUOTE]

nakon ovoga post-a jedna činjenica,naime obilježenih nudističkih plaža u Dalmaciji je jako malo.
E sad ako se želim kupati gol a npr.to mjesto ima 10 pješčanih i 6 kamenitih plaža i zna se da se na 1 od tih kamenitih kupaju nudisti,zašto tu moraju doći tekstilci
Kažeš krenuo sam baš sa namjerom na tu plažu i nije obilježena kao nudistička pa si ti u pravu,točno ali zašto ne postoji malo tolerancije i ostane ta plaža kao nudistička jer je legalna nudistička udaljena 200km od tog mjesta a u tom mjestu postoji puno lipih plaža za tekstilce
Ili šta se desilo nedavno došli ja i draga na nudističku koja je kamenita i stvarno ružna plaža ali eto jedina nudistička u tom mjestu koje obiluje prekrasnim pješčanim plažama.E sad na toj plaži ima jedno lipo misto baš za dva ručnika i mi tamo a kad tamo dvi obučene žene
i nisam moga izdržati otišao sam do njih i pitao ih zašto se tu kupaju pokraj stvarno puno lijepih pješčanim plaža?
A njihov odgovor pa eto ovo je javna plaža i svatko se može kupati gdje hoće.
Odustao sam ali ako može vaša pomoć,zašto bi došao se tamo kupati i sunčati,ako si u kupaćem,a plaža je ružna i kamenita i naravno nudistička?
dr.smoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:31   #133
[QUOTE=dr.smoje;22033555]
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Ma nemoj, priroda i divlja plaža su rezervirani za vas golaće? Vot abaut maj filingz?

Gle, stari, ak se skidaš skupa sa svojim komadom na mjestima gdje je takav način kupanja/sunčanja nepisano ostavljen na diskrecionu procjenu (umjesto da se podrazumijeva kao dio običaja na posebnoj nudističkoj plaži), onda izvoliš otrpit tekstilce pored sebe. Bez greške ću zavaljat svoj ručnik negdje blizu ako mi je takav bio plan kad sam ujutro krenuo na plažu, a goli komad u suisjedstvu bit će mi samo plus. Ako njoj ili njenom dragom smeta što si gledam njene guzice i cice, neka se pokriju ili neka se kupe na nudističku plažu gdje su ljudi slobodni od tih prizemnih nagona.

To je valjda jedini slučaj gdje fašisti nisu tekstilci nego upravo golaći. Sve kao nije ih briga za druge i goli su zbog sebe, ali božesačuvaj nekog u gaćama. QUOTE]

nakon ovoga post-a jedna činjenica,naime obilježenih nudističkih plaža u Dalmaciji je jako malo.
E sad ako se želim kupati gol a npr.to mjesto ima 10 pješčanih i 6 kamenitih plaža i zna se da se na 1 od tih kamenitih kupaju nudisti,zašto tu moraju doći tekstilci
Kažeš krenuo sam baš sa namjerom na tu plažu i nije obilježena kao nudistička pa si ti u pravu,točno ali zašto ne postoji malo tolerancije i ostane ta plaža kao nudistička jer je legalna nudistička udaljena 200km od tog mjesta a u tom mjestu postoji puno lipih plaža za tekstilce
Ili šta se desilo nedavno došli ja i draga na nudističku koja je kamenita i stvarno ružna plaža ali eto jedina nudistička u tom mjestu koje obiluje prekrasnim pješčanim plažama.E sad na toj plaži ima jedno lipo misto baš za dva ručnika i mi tamo a kad tamo dvi obučene žene
i nisam moga izdržati otišao sam do njih i pitao ih zašto se tu kupaju pokraj stvarno puno lijepih pješčanim plaža?
A njihov odgovor pa eto ovo je javna plaža i svatko se može kupati gdje hoće.
Odustao sam ali ako može vaša pomoć,zašto bi došao se tamo kupati i sunčati,ako si u kupaćem,a plaža je ružna i kamenita i naravno nudistička?
Pa toga sam se ja dotaknuo u svom zadnjem postu, no do tebe se nitko nije dotaknuo te (pod)teme....valjda je to OffTopic.
No doktore cinjenica je da nas muci isti problem
-clansman- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 11:55   #134
nudizam me ne uzbuđuje niti malo, jer su nudisti kod nas uglavnom ljudi srednjih godina koji imaju problema sa mokraćnim kanalima pa im je kao doktor preporučio da ne drže mokar kupaći na sebi...iskreno,kupam se u blizini nudističke plaže,u toplessu sa dečkom i to me uzbuđuje svaki put završi khm...sexom i to jaakooo dobrim...naravno na osamljenim plažama
__________________
...Neki su rođeni za maske,neki statiraju do daske,ja sam pozitivno-negativan lik...
character is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 12:02   #135
Quote:
character kaže: Pogledaj post
nudizam me ne uzbuđuje niti malo, jer su nudisti kod nas uglavnom ljudi srednjih godina koji imaju problema sa mokraćnim kanalima pa im je kao doktor preporučio da ne drže mokar kupaći na sebi...iskreno,kupam se u blizini nudističke plaže,u toplessu sa dečkom i to me uzbuđuje svaki put završi khm...sexom i to jaakooo dobrim...naravno na osamljenim plažama
Pa to i jeste poanta topica!
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 12:12   #136
Quote:
character kaže: Pogledaj post
nudizam me ne uzbuđuje niti malo, jer su nudisti kod nas uglavnom ljudi srednjih godina koji imaju problema sa mokraćnim kanalima pa im je kao doktor preporučio da ne drže mokar kupaći na sebi...iskreno,kupam se u blizini nudističke plaže,u toplessu sa dečkom i to me uzbuđuje svaki put završi khm...sexom i to jaakooo dobrim...naravno na osamljenim plažama
well... pitanje i dogovor u jednom.

@princesslea -
parizankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 12:40   #137
Quote:
PaRiŽanKa kaže: Pogledaj post
well... pitanje i dogovor u jednom.

@princesslea -
ljudi na nudističkoj plaži me mogu samo zgaditi,nikako uzbuditi,dok ja i dečko na osamljenoj plaži-to je već druga priča..i mislim da sam jasna!
__________________
...Neki su rođeni za maske,neki statiraju do daske,ja sam pozitivno-negativan lik...
character is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2009., 17:07   #138
Quote:
PaRiŽanKa kaže: Pogledaj post
well... pitanje i (o)dogovor u jednom.

@princesslea -
@PaRiŽanKa - ....jesi me nasmijala
Hvala
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 10:29   #139
Evo me natrag s ljetovanja. Nisam išao na nudističku plažu, a oko mene nije bilo ni divljih, tako da ništa od eksperimentiranja s golotinjom. Međutim, iznenadile su me dvije stvari: prvo, toplesa je ove godine bilo užasno malo; i drugo, zamijetio sam povećan broj kupačica u tangama

Bila je jedna teta pored bazena koja se očito tjerala, pa je svakog dana izvodila svoje rituale. Jednodjelni kupaći u stilu osamdesetih (model kojeg je nosila Lepa Brena u Hajde da se volimo), pa skine naramenice kad se ide sunčati. Onda te naramenice padnu, pa sisa ostane gola, pa nakon nekog vremena ona vrati to malo kupaćeg da prekrije bradavicu, ali druga sisa ispadne, pa se pridigne da ponovo navuče badić kako spada a sise gole... I sve nešto kao da neće
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 10:59   #140
Evo i mene s produženog vikenda na moru i friško s nudističke plaže
Bilo je divno vrijeme.


Nisam isključivi nudista i uglavnom sam na plažama za tekstilce,nije da ne bih rađe bila na nudističkoj,ali slabije su uređene i nama sadržaja kao na običnoj.

Ne vidim ništa pretjerano seksualno ni na jednoj,ni na drugoj plaži...jesam ja vizualni tip i volim vidjeti sve što je lijepo,ali sama slika mi nije dovoljna da me sexualno uzbudi...vjerovatno je slika predaleko,pa imam slabilji prijem

Na običnoj plaži kad izađem iz vode skinem gornji dio,a i većina kupaćih kostima je polu prozirna tako da ne ostavlja baš puno prostora mašti(pogotovo kad su mokri)

Tako da mi nije jasno zašto je ljudima grozno kad neko skine ona četiri trokutića sa sebe i poštedi se neugodnog mokraog osjećaja među nogama i na sisama

Biti gol je na nudističkoj normalno,baš kao što je normalno biti gol u turskoj sauni,tamo si neobičan ako si u kupaćem kostimu.
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger