Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2008., 19:19   #41
Meni je najbolja čestitka ova: "Dragi mladenci, nek vam je ovo prvi i zadnji put!!"
Moo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 22:24   #42
Quote:
Moo kaže: Pogledaj post
Meni je najbolja čestitka ova: "Dragi mladenci, nek vam je ovo prvi i zadnji put!!"
Ovo mi je super
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 22:47   #43
ja sam šogi kad sam joj išla u svatove dala lovu i onda sam kupila drveni okvir za fotografiju, na njega zalijepila par kamenčića, stavila fotku prozora neke kamene kuće u njega, a lovu stavila iza te fotke da se ne vidi. Uz okvir je bila mala čestitka na kojoj je pisalo: Kamen, po kamen palača! Sretno! P.S. zaviri kroz prozor...
Nazvala me i umrla od smijeha jer je potrajalo dok je shvatila da treba pogledati iza fotke..

A inače, ako nemam inspiraciju tj ako mi nije netko jako blizak samo napišem sretno!
__________________
otkočen.... zakočen....

Zadnje uređivanje blaah : 07.11.2008. at 22:56.
blaah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 21:03   #44
mi jednom frendu napisali: dragi ... opala ti sjekira u med (pošto je našao predivnu ženicu) a tebi draga naša...- mogla si ti i bolje!

puno predivne dječice, sreće i sve ostalo klasik dalje.
naravno da je to bilo i da je i shvaćeno kao šala...

drugom pak paru, frendu i frendici koji su krajobrazni arhitekti kupili smo onu
srce labud sa zlatnim cifranim rubekom i cifranim zastor ružama čestitku i također napisali nešto u skladu s tim i personalizirali čestitku.

uglavnom, uvijek se potrudimo dodat nešto osobnije od puno zdravlja, sreće bla bla tra tra.
lizianthus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:44   #45
Quote:
Nana_dbk kaže: Pogledaj post
Sretnu plovidbu bračnom lukom uz uvijek povoljan vjetar u leđa

Od srca xy!
Svaka čast na ovom, iako je napisano ohoho..sasvim pristojno za muškog - još kad si kum, bez puno sladunjavosti i stihova..još smo i dalmatinci....
bodulo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 11:23   #46
Quote:
MalaLola kaže: Pogledaj post
Budući da sam literalno nadarena, obično pišem neke srcedrapajuće tekstove i zanimljivo je, a meni već pomalo smiješno, da mi najčešće za početak paše riječ Neka....

Evo ti primjera...

Neka vas obasja svjetlost Božje ljubavi na putu života kojim ste odlučili zajedno kročiti.... i ne zaboravite, od danas život ne postaje ljepši... on vam samo pruža još dvije ruke koje će vam pomagati, i jednu glavu koja će uvijek na vas misliti...

blablabla
S ljubavlju
taj i ta i ta i taj....
ah....

I tak kad počneš s neka onda samo nižeš neke metafore, pesonifikacije i puno epiteta..... kako bi se to književno reklo
Vidim da si baš nadarena za pisanje. Ja nikako. Baš sam u krizi.

Kako biš ti napisala čestitku za kuma kojemu smo, uz novac, odlučili pokloniti i stabljiku masline? Ako sam dobro razumjela simbol obnove, mira, blagostanja, zdravlja, bogatstva i ljepote.

Nadam se da ćeš dobiti inspiraciju i pomoć mi u pisanju te čestitke.
Unaprijed zahvaljujem.
istria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:07   #47
probaj joj poslat pm.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:24   #48
probat ću, hvala
istria is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 20:38   #49
Ljudi pomagajte.
Trebam napisati čestitku mami i tati za godišnjicu braka, unutra će biti novci (za novi štednjak -ta riječ bi se trebala pojaviti u pjesmici) pa smo mislili neke šaljive stihove napisati, kad već neće biti poklon nego novci.

E, sad, nitko od nas nije baš od riječi (nego od brojki) pa se mučimo već mjesec dana.

Probala sam malo čačkati na netu, pronalazim samo pjesmice ovog tipa:

Sjedim u hladu
grickam čokoladu,
dignem nogu
da prdnem
koliko mogu

Ja sam već , a suprug je oduševljen s pjesmicama
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 20:45   #50
A recimo: Tko izda, pi*da!
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:56   #51
Quote:
božepetra kaže: Pogledaj post
A recimo: Tko izda, pi*da!
Tko izda...

Taj dio je nama ugraviran. Očekujem razapinjanje uže i šire publike.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 13:46   #52
Meni je to genijalno!
božepetra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 15:21   #53
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Tko izda...

Taj dio je nama ugraviran. Očekujem razapinjanje uže i šire publike.
Ajme ovo je super! A mi bas mozgamo kaj bi si ugravirali na prstenje... mozda ukradem ovu ideju!
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 12:09   #54
kako nisam pobornik nekih vjerskih i srcedrapajućih čestitki, odabrala sam pjesme pjevača koje mladenci vole i od tih stihova "sklepala" tekst čestitke i bili su oduševljeni. Jedino što prilikom ispipavanja kada sam pitala koje pjesme voli jedan a koji drugi (od omiljenih pjevača) samo sam govorila e ta mi ne paše, a oni zbunjeni kaj ti ne paše
Tinnka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.