Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2009., 21:31   #1
Umjetni kuk i kontrola težine [bilo:pomoc!!!]

pozdrav!! imam rotvajlera starog 4 mjeseca prije par dana je bio na operaciji ( desna sapa mu je bila kraca, operirali su mu kuk koji je bio ozljezen pri porodu, odrezali mu dio kuka koji je bio smrskan i spojila sa zdravim djelom kosti ), operacija je prosla dobro i on se dobro oporavlja ali je problem jer nebi smio imati vise od 35 kila, sta je nemoguce... veterinar je reko ako se to dogodi da ce morati dobiti umjetni kuk, pa bi me zanimalo dali netko ima kakvih slicnih iskustva, cijena kuka i tako to....?
lamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 07:27   #2
Quote:
lamela kaže: Pogledaj post
pozdrav!! imam rotvajlera starog 4 mjeseca prije par dana je bio na operaciji ( desna sapa mu je bila kraca, operirali su mu kuk koji je bio ozljezen pri porodu, odrezali mu dio kuka koji je bio smrskan i spojila sa zdravim djelom kosti ), operacija je prosla dobro i on se dobro oporavlja ali je problem jer nebi smio imati vise od 35 kila, sta je nemoguce... veterinar je reko ako se to dogodi da ce morati dobiti umjetni kuk, pa bi me zanimalo dali netko ima kakvih slicnih iskustva, cijena kuka i tako to....?
a di si operirala psa ako se smije znati? Možeš mi poslati privat ako je bed.
Možda je veterinar mislio da pas ne smije naglo narasti i imati 35 kila u bližoj budućnosti, jer rot od 35 kila ili je jako sićušan ili je izgladnjeo. Pa moja kuja koja čak i ne spada u one veće i jače ima 40-tak. Možda kilu-dve manje.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 14:21   #3
operiran je na veterinarskom, ( samo operacija 2500 kn ) i bas su rekli da nebi smio imati vise od 35 kila da bi sve bilo super, inace mora dobiti umjetan kuk, procitala sam na nekoj stranice da je takve operacije mogu napraviti samo u sloveniji i da je cijena oko 3000 eura...
lamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 18:59   #4
Quote:
lamela kaže: Pogledaj post
operiran je na veterinarskom, ( samo operacija 2500 kn ) i bas su rekli da nebi smio imati vise od 35 kila da bi sve bilo super, inace mora dobiti umjetan kuk, procitala sam na nekoj stranice da je takve operacije mogu napraviti samo u sloveniji i da je cijena oko 3000 eura...
Imaš privatnu poruku Lamela. Da, takve operacije najbolje je raditi u Sloveniji, poslala sam ti na pm. detalje i kod koga točno ako ćeš ići. Ima i drugdje, naravno, al oni su najbliži i zaista su fantastični.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.