Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 21:22   #8761
Op trajala 3:30min
primam injekcije voltarena,sva sam modra i natecena,u ned vadim tampone a kuci ko zna kad!!
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Old 13.02.2014., 21:37   #8762
Ajme pa kaj su ti sve radili? Zelim brz oporavak.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
dzeni-zg is offline  
Old 14.02.2014., 06:27   #8763
Kazu da op koj traju 2 i po sata i vise imaju bolji esteski dojam,ako te tjesi

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
__________________
dramacrazy
mililica is offline  
Old 14.02.2014., 07:54   #8764
To nema veze.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Old 14.02.2014., 11:49   #8765
što napraviti kad odeš renomiranom plastičaru, privatniku, platiš tisuće kuna da ti napravi nos, taj nos ne ispadne dobro i onda mu odeš na reklamaciju ...on te opet operira i sad nakon dvije operacije ja još uvijek imam koma nos ! pa to je da poludiš ! nemojte me samo pitati o kome se radi ili da šaljem neke slike jer ništa od toga ....muka mi je od same pomisli da su neke cure otišle u bolnicu i besplatno estetski sredile nos koji je ispao bolje od mog 12 000 kn plaćenog i reoperiranog !
Svaki put kad nekom kažem da sam operirala nos kod plastičara -SVI ali doslovno SVI su rekli - Pa nikad ne bih rekao/la !
Ja sam samo htjela prćasti nos a ono i dalje imam isti nos. Nije ga suzio a trebao je, nije podignut itd...! Jako je mala razlika,a toliko muke i novaca.
Toliko o plastičaru privatniku !!
__________________
Malo nas je al smo govna

Zadnje uređivanje escada4life : 14.02.2014. at 11:58.
escada4life is offline  
Old 14.02.2014., 12:46   #8766
Ovo je 5 mj od op mog nosa...prije-poslije

DreamChaser is offline  
Old 14.02.2014., 23:36   #8767
Quote:
DreamChaser kaže: Pogledaj post
Ovo je 5 mj od op mog nosa...prije-poslije

Razlika je očita
nadam se da si zadovoljna .
I ja sam sa svojim,i to mučo -mučo,
a samo je prošlo mjesec dana
duda123 is offline  
Old 15.02.2014., 09:39   #8768
Imala sam izrazito hipertroficnu nosnu skoljku,skoro gnjilu hrskavicu,devijaciju udesno i jos mi je skidana grba i nos je centriran jer je isao u lijevo.Ujutro vadim tampone i ako ne bude puno krvarilo izlazim u utorak.Doktor me zeli zadrzati do subote do skidanja kalupa al meni je to previse.Daj Boze da sutra bude dobro!!
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Old 15.02.2014., 09:51   #8769
Uh. Zelim ti brz oporavak. Kad izvadis tampone, sve je lakse. Meni je danas tocno mjesec dana od op. Nos mi je jos drven na vrhu i boli na dodir. I nemrem se ljubit, hahaha! Sretno!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
dzeni-zg is offline  
Old 15.02.2014., 14:58   #8770
Quote:
DreamChaser kaže: Pogledaj post
Ovo je 5 mj od op mog nosa...prije-poslije

Ovo mi se jako sviđa! Kod koga si to bila?
Indestructible is offline  
Old 15.02.2014., 17:23   #8771
Quote:
zaged kaže: Pogledaj post
Imala sam izrazito hipertroficnu nosnu skoljku,skoro gnjilu hrskavicu,devijaciju udesno i jos mi je skidana grba i nos je centriran jer je isao u lijevo.Ujutro vadim tampone i ako ne bude puno krvarilo izlazim u utorak.Doktor me zeli zadrzati do subote do skidanja kalupa al meni je to previse.Daj Boze da sutra bude dobro!!
Povraćanje, mučnina? Kako je to prošlo? Jesi dobila šta?
poisonivy58 is offline  
Old 15.02.2014., 18:42   #8772
Jesam valjda nesto dobila jer sam povratila samo jednom
Znam da me anest pitala pa je rekla da mi daju nesto valjda uz infuziju dok sam bila u predsali.Evo proslo je 3 dana i skoro uopce nemam podljeve,samo malo ljubicaste oci.Ujutro vadim tamp,sutra ce bit 5 dana kako su unutra.
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Old 16.02.2014., 08:12   #8773
Izvadeni tamponi!Necu lagat stvarno boli,vise ona strana gdje mi je unutra cisceno,al uopce ne ide krv sto je dobro!
Je li ikome od vas jedna strana bila vise natecena?Meni je desna kao i oko ljubicasto skroz.
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Old 16.02.2014., 15:46   #8774
Quote:
escada4life kaže: Pogledaj post
što napraviti kad odeš renomiranom plastičaru, privatniku, platiš tisuće kuna da ti napravi nos, taj nos ne ispadne dobro i onda mu odeš na reklamaciju ...on te opet operira i sad nakon dvije operacije ja još uvijek imam koma nos ! pa to je da poludiš ! nemojte me samo pitati o kome se radi ili da šaljem neke slike jer ništa od toga ....muka mi je od same pomisli da su neke cure otišle u bolnicu i besplatno estetski sredile nos koji je ispao bolje od mog 12 000 kn plaćenog i reoperiranog !
Svaki put kad nekom kažem da sam operirala nos kod plastičara -SVI ali doslovno SVI su rekli - Pa nikad ne bih rekao/la !
Ja sam samo htjela prćasti nos a ono i dalje imam isti nos. Nije ga suzio a trebao je, nije podignut itd...! Jako je mala razlika,a toliko muke i novaca.
Toliko o plastičaru privatniku !!

Zaista mi je žao No bilo bi dobro da nam kažeš o kome se radi, kako mi ne bismo napravili istu grešku.
Nadam se, ako se odlučiš na treću operaciju, da će biti itekako uspješnija i da ćeš otići u puno stručnije ruke!
Pozdrav555 is offline  
Old 16.02.2014., 15:47   #8775
Quote:
DreamChaser kaže: Pogledaj post
Ovo je 5 mj od op mog nosa...prije-poslije


Slatko i prirodno!
Pozdrav555 is offline  
Old 16.02.2014., 15:48   #8776
Quote:
zaged kaže: Pogledaj post
Izvadeni tamponi!Necu lagat stvarno boli,vise ona strana gdje mi je unutra cisceno,al uopce ne ide krv sto je dobro!
Je li ikome od vas jedna strana bila vise natecena?Meni je desna kao i oko ljubicasto skroz.
Ja sam bila podjednako natečena ,vađenje tampona me uopće nije bolilo ,okej nije ugodno al nije ni bol-samo olakšanje što su vani Mene sada boli na dodir više lijeva strana koja je više rađena ...
duda123 is offline  
Old 16.02.2014., 15:52   #8777
Ja stvarno podnosim bol al ovo je bilo strasno!Koliko su ono tebi trajale otekline?
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Old 16.02.2014., 17:43   #8778
Kojem kirurgu reći "I DO"?

Bok ekipica

Dakle, odlučio sam se oprostiti od svog povećeg "ponosa". Dakle, operirat ću nos, primarno ga kratiti i maknuti grbicu.

S obzirom da nemam vremena ići okolo i procjenjivati kirurge, zanima me vrlo konkretno, kome bi se mogao dati u ruke, a da postoji ozbiljna vjerojatnost da me neće unakaziti.

Iz Zagreba sam. Budžet za operaciju mi je nekih cca 18.000 kn. Dakle, ako ću nekom davati te pare, ima da mi napravi nos ko Severini.

I molim vas bez onih proljev-odgovora tipa "slušaj svoje srce" ili "sam moraš osjetiti kirurga" jer nismo na izboru za miss.

Dakle, vrlo konkretno ime kiruga koji bi mogao napraviti dobar posao za do 18.000 kn

Pozz

B.
Bakteriyan is offline  
Old 16.02.2014., 20:36   #8779
Quote:
Bakteriyan kaže: Pogledaj post
Bok ekipica

Dakle, odlučio sam se oprostiti od svog povećeg "ponosa". Dakle, operirat ću nos, primarno ga kratiti i maknuti grbicu.

S obzirom da nemam vremena ići okolo i procjenjivati kirurge, zanima me vrlo konkretno, kome bi se mogao dati u ruke, a da postoji ozbiljna vjerojatnost da me neće unakaziti.

Iz Zagreba sam. Budžet za operaciju mi je nekih cca 18.000 kn. Dakle, ako ću nekom davati te pare, ima da mi napravi nos ko Severini.

I molim vas bez onih proljev-odgovora tipa "slušaj svoje srce" ili "sam moraš osjetiti kirurga" jer nismo na izboru za miss.

Dakle, vrlo konkretno ime kiruga koji bi mogao napraviti dobar posao za do 18.000 kn

Pozz

B.
Dr. Glušac - Makarska.
Ukoliko tražiš zaista stručnog kirurga, koji radi zatvorenom tehnikom ujedno i funkcionalnu i estetsku operaciju nosa, on ti je moja preporuka. Bila sam kod njege pred mjesec dana na operaciji i zaista sam zadovoljna. Malo voli pametovati, ali s tim da ima najveći broj operacija upravo već operiranih noseva kod dr.kirurga dosta govori. Prije njega bila sam i kod plastičara iz Zagreba, isto privatno, i sada mi je drago što sam se odlučila za drugi izbor.
Ivanicaa is offline  
Old 16.02.2014., 21:45   #8780
Quote:
zaged kaže: Pogledaj post
Ja stvarno podnosim bol al ovo je bilo strasno!Koliko su ono tebi trajale otekline?
Nakon gipsa mi je bio čitav nos i onaj dio između obrva podosta natečen,a sad nakon 40 dana još se pod prstom osjeti mala oteklina između obrva.
duda123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.