Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2012., 16:23   #5361
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Da da... ta situacija mi se i prije svidjala... Sofi & Levant

...Nadam se da ce sad prikazivati malo vise patnju od Sanem ... sad bi bilo dobro da ona i Feriha zamjene stanove

uhh sanem je grozna, da bilo bi dobro

slika sa seta, emir, feriha, halil i još neki
http://www.facebook.com/pages/Adini-...type=1&theater
umrla sam kad sam vidjela ovo http://www.facebook.com/pages/Adini-...type=1&theater
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.01.2012., 17:25   #5362
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Ja nisam rekla -ili ljubav ili mrznja. Nisi me shvatila. Ja sam rekla,sta god,ali otvoreno. Ako volis nekoga-pokazi to. Ako ne volis-i to pokazi. Srce na rukavu.

HAha,ovo za Ferihu si pogodila-nema,sve ih je pospremila.

Levent inace,ako se ja pitam ide na Tibet
Ja mislim da bi tamo uzivao,ali se bojim da ce mu dati da prevaspitava Mehmeta ili da vrati Hande na pravi put,tj.da je dovede na pravi put jer nije tamo nikad ni bila.Nije mi sipmatican trenutno,ali mu to ne zelim


Ona slika kad Halil i Emir stoje-to je na samom pocetku. Kad mu ubrizga injekciju,pa je Emir jos pri sebi i bori se...
Scarlett, hahahhaha
Levent - MARŠ NA TIBET!!!
seca2204 is offline  
Old 12.01.2012., 18:07   #5363
Da mi je bilo docekati Emira u svoje ruke poslije kad mu Halil utrpa onu inekciju a on lagano pada po podu,isto bi bilo kao sa Edwardom i Bellom ona pada a Edo za sekundu se stvori i stavlja ruke ispod
Jedva cekam sutra samo se nadam se nece forum stekati kao ova zadnja dva dana
Oh da Sofi i Levant savrsenstvo
Kendi is offline  
Old 12.01.2012., 18:16   #5364
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Levent inace,ako se ja pitam ide na Tibet
Ja mislim da bi tamo uzivao,ali se bojim da ce mu dati da prevaspitava Mehmeta ili da vrati Hande na pravi put,tj.da je dovede na pravi put jer nije tamo nikad ni bila.Nije mi sipmatican trenutno,ali mu to ne zelim
Ma kud ga šalješ tako daleko od Miss? Čak u Tibet, što će siromah Levent (uh kako je sladak) raditi tamo? Uživaće tamo samo ako uspije povesti Ferihu.

Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
voljela bih da Sofi vrate u seriju..ona mi je baš bila drag lik, prava dama bilo bi dobro da spoje nju i ferihu, da postanu prijateljice..a onda ko će znati, možda u tu priču dođe i levent bili bi dobar par.
Vidim ja, svima vama smeta latin lover, Levent. Što god bio bolji vama više smeta. Ali eto priznajem da je Sofi pravi izbor za njega.

Seca dobro nam došla! I ne diraj mi Leventa.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 12.01.2012., 18:39   #5365
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ma kud ga šalješ tako daleko od Miss? Čak u Tibet, što će siromah Levent (uh kako je sladak) raditi tamo? Uživaće tamo samo ako uspije povesti Ferihu.



Vidim ja, svima vama smeta latin lover, Levent. Što god bio bolji vama više smeta. Ali eto priznajem da je Sofi pravi izbor za njega.

Seca dobro nam došla! I ne diraj mi Leventa.
Missy, hvala na dobrodošlici! Bila sam ja i prije ovde, samo me dugo nije bilo!
Leventa neću puno dirati, samo malo
seca2204 is offline  
Old 12.01.2012., 19:20   #5366
Ovo je za sve nove koje zele Levanta
Kendi is offline  
Old 12.01.2012., 19:35   #5367
sutra je točno godinu dana otkako se počela prikazivati serija
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 12.01.2012., 20:11   #5368
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sutra je točno godinu dana otkako se počela prikazivati serija
WOW .. vec...

Sutra je mom decku rodjendan
Eysan is offline  
Old 12.01.2012., 20:13   #5369
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
sutra je točno godinu dana otkako se počela prikazivati serija
Nisam znala,kako vrijeme prolazi
Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 14:16   #5370
jel se vidimo danas ..
scarlet -- spremna za simultrani prijevod...
Githa is offline  
Old 13.01.2012., 14:44   #5371
danas ne mogu dočekati!
danas je petak 13, a naša serija se pretvorila u horor (šprice, sjekire, pištolji.. ufff)
baš me zanima hoće li naše golupčiće danas spasiti. voljela bih da to bude policija ili da sami pobjegnu.
ja uvijek pratim ovdi http://www.canlitv.com/?id=4&hl=fr&l...ww-n6z56nk1eaq ne budu smetnje
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 13.01.2012., 15:43   #5372
Cure nemojte me zaboraviti danas pliz,na poslu sam necu imati sansu da gledam


Jedva cekam
Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 16:11   #5373
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Cure nemojte me zaboraviti danas pliz,na poslu sam necu imati sansu da gledam


Jedva cekam
kendi ne brini, uvik je netko tu da prenosi...ako scarlet ne bude bila tu, ja ću prenosit svaki put kada budu bile reklame
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 13.01.2012., 16:28   #5374
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
kendi ne brini, uvik je netko tu da prenosi...ako scarlet ne bude bila tu, ja ću prenosit svaki put kada budu bile reklame
Ti si prošli put odlično prenijela što se događalo. Na žalost ja neću gledati zbog obaveza u RL, ali ako me netko ne preduhitri mogu napraviti sažetak, ali samo u slučaju potrebe. Scarlet nam sve rjeđe dolazi, ovdje joj više nije baza.

Moram pohvaliti i Maminu princezu koja je pretprošli put prenosila događaje iz serije i pri tome bila duhovita. Samo i ona je rijetko ovdje.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 13.01.2012., 16:39   #5375
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
kendi ne brini, uvik je netko tu da prenosi...ako scarlet ne bude bila tu, ja ću prenosit svaki put kada budu bile reklame

Kendi is offline  
Old 13.01.2012., 16:40   #5376
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ti si prošli put odlično prenijela što se događalo. Na žalost ja neću gledati zbog obaveza u RL, ali ako me netko ne preduhitri mogu napraviti sažetak, ali samo u slučaju potrebe. Scarlet nam sve rjeđe dolazi, ovdje joj više nije baza.

Moram pohvaliti i Maminu princezu koja je pretprošli put prenosila događaje iz serije i pri tome bila duhovita. Samo i ona je rijetko ovdje.
pda, scarlet je sve rjeđe tu utekla..baš nedostaje njen humor
ja ću vam i danas prenosti (ako scarlet ne dođe), i ako nešta uspijem prevesti iz razgovora (valjd sam i ja nekog vraga morala naučiti iz svih silnih tur.serija ).
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 13.01.2012., 16:48   #5377
Quote:
seca2204 kaže: Pogledaj post
Scarlett, hahahhaha
Levent - MARŠ NA TIBET!!!
Da,mislim da se moja vika na fb proslog petka cula daleko

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ma kud ga šalješ tako daleko od Miss? Čak u Tibet, što će siromah Levent (uh kako je sladak) raditi tamo? Uživaće tamo samo ako uspije povesti Ferihu.

Vidim ja, svima vama smeta latin lover, Levent. Što god bio bolji vama više smeta. Ali eto priznajem da je Sofi pravi izbor za njega.
Leventu zelim sve najbolje-tebe,Sofi,sta god...Samo da se on meni naspava.XD
Sladak je,priznajem. Nisam slijepa. Sofi je za njega,ja odavno pricam,o treba u Belgiju za njom da ode hahaha

Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
kendi ne brini, uvik je netko tu da prenosi...ako scarlet ne bude bila tu, ja ću prenosit svaki put kada budu bile reklame
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ti si prošliili put odlično prenijela što se događalo. Na žalost ja neću gledati zbog obaveza u RL, ali ako me netko ne preduhitri mogu napraviti sažetak, ali samo u slučaju potrebe. Scarlet nam sve rjeđe dolazi, ovdje joj više nije baza.

Moram pohvaliti i Maminu princezu koja je pretprošli put prenosila događaje iz serije i pri tome bila duhovita. Samo i ona je rijetko ovdje.
Ja sam proslog petka pokusavala da udjem,ali 503,504 ,505 sa crtom su me sprijecili,i onda sam poslije pola sata izgubila zivce.

Ja cu,ako budem mogla doci kad budu reklame,a sigurno poslije serije. Nocas ili ujutro cete imati prevod nekih bitnih scena,mislim-onoliko koliko ja budem razumjela,a i sto budu cure na engleski prevele
Miss,juce mi je neko na fb rekao isto-vise mi forum nije baza,da nisi bila ti??

Ne znam je li ko pisao vec-nocas cemo imati najduzu scenu u serijama-novi rekord-6min 59s
Producent se svadjao s reziserom i scenaristima jer je smatrao da je za tv,gdje scene traju 1,5-2 min to previse. Rekao im je da to skrate,ali su ga oni ubijedili da se ta scena mora prikazati u cjelini. Inace,scena je sa Ferihom,Emirom i Halilom . Emir udari Halila a Halil uzvrati. I da,Halil u toj sceni ima sjekiru. Vjerovatno je to zadnja scena.

Inace,pomirenje ide iz 1 u 1. Nema tu vise sumnje. Oni ce u ovoj reci askim,ss,i to. A u iducoj predvidjam pravo pomirenje.
Sto se predstojecih problema tice-pa molim vas,ne zaboravite "roditelje" Emirove. Ne mislim da ce Riza biti problem neki (jos kad vidi da je Emir spasio Ferihu,tj,umalo poginuo zbog nje).

Danas je na fb bila slika policajca u civilu,koji je u smokingu i drzi pistolj,kazu da ce policija doci da sprijeci vjencanje. Meni nije jasno kako ce saznati za isto,al ajde. Bice da nam nesto promice...

Gulsum je ziva,eno je u krevetu sa zavojem oko vrata.

Odoh sad da ucim,treba do serije sve zavrsiti.
Nadam se da ce linkovi raditi,nocas ce biti veliko interesovanje.
1.trailer 180 000 i kusur pregleda.
2.trailer preko 100 000 u roku od nekoliko sati,ne znam kakvo je sad stanje.
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 13.01.2012., 17:20   #5378
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Miss,juce mi je neko na fb rekao isto-vise mi forum nije baza,da nisi bila ti??
Producent se svadjao s reziserom i scenaristima jer je smatrao da je za tv,gdje scene traju 1,5-2 min to previse. Rekao im je da to skrate,ali su ga oni ubijedili da se ta scena mora prikazati u cjelini. Inace,scena je sa Ferihom,Emirom i Halilom . Emir udari Halila a Halil uzvrati. I da,Halil u toj sceni ima sjekiru. Vjerovatno je to zadnja scena.

Inace,pomirenje ide iz 1 u 1. Nema tu vise sumnje. Oni ce u ovoj reci askim,ss,i to. A u iducoj predvidjam pravo pomirenje.
Sto se predstojecih problema tice-pa molim vas,ne zaboravite "roditelje" Emirove. Ne mislim da ce Riza biti problem neki (jos kad vidi da je Emir spasio Ferihu,tj,umalo poginuo zbog nje).

Danas je na fb bila slika policajca u civilu,koji je u smokingu i drzi pistolj,kazu da ce policija doci da sprijeci vjencanje. Meni nije jasno kako ce saznati za isto,al ajde. Bice da nam nesto promice...

Gulsum je ziva,eno je u krevetu sa zavojem oko vrata.
Bold NIsam, jer ja doista rijetko idem na fejs. Inače ja sam ti u Leventovom fan clubu, tako da sve informacije dobijem odatle, nevolja je jedino što su na turskom jeziku, ali nekako se snalazim.

Opet produžuju agoniju. Najprije kažu da će pomirenje biti u ovoj epizodi, kako je krenulo prije ćemo se preseliti na Mars.
Za Gulsum sam znala.
Policija napokon učinkovita. Čudo jedno...ali neka.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 13.01.2012., 17:42   #5379
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
Da,mislim da se moja vika na fb proslog petka cula daleko



Leventu zelim sve najbolje-tebe,Sofi,sta god...Samo da se on meni naspava.XD
Sladak je,priznajem. Nisam slijepa. Sofi je za njega,ja odavno pricam,o treba u Belgiju za njom da ode hahaha





Ja sam proslog petka pokusavala da udjem,ali 503,504 ,505 sa crtom su me sprijecili,i onda sam poslije pola sata izgubila zivce.

Ja cu,ako budem mogla doci kad budu reklame,a sigurno poslije serije. Nocas ili ujutro cete imati prevod nekih bitnih scena,mislim-onoliko koliko ja budem razumjela,a i sto budu cure na engleski prevele
Miss,juce mi je neko na fb rekao isto-vise mi forum nije baza,da nisi bila ti??

Ne znam je li ko pisao vec-nocas cemo imati najduzu scenu u serijama-novi rekord-6min 59s
Producent se svadjao s reziserom i scenaristima jer je smatrao da je za tv,gdje scene traju 1,5-2 min to previse. Rekao im je da to skrate,ali su ga oni ubijedili da se ta scena mora prikazati u cjelini. Inace,scena je sa Ferihom,Emirom i Halilom . Emir udari Halila a Halil uzvrati. I da,Halil u toj sceni ima sjekiru. Vjerovatno je to zadnja scena.

Inace,pomirenje ide iz 1 u 1. Nema tu vise sumnje. Oni ce u ovoj reci askim,ss,i to. A u iducoj predvidjam pravo pomirenje.
Sto se predstojecih problema tice-pa molim vas,ne zaboravite "roditelje" Emirove. Ne mislim da ce Riza biti problem neki (jos kad vidi da je Emir spasio Ferihu,tj,umalo poginuo zbog nje).

Danas je na fb bila slika policajca u civilu,koji je u smokingu i drzi pistolj,kazu da ce policija doci da sprijeci vjencanje. Meni nije jasno kako ce saznati za isto,al ajde. Bice da nam nesto promice...

Gulsum je ziva,eno je u krevetu sa zavojem oko vrata.

Odoh sad da ucim,treba do serije sve zavrsiti.
Nadam se da ce linkovi raditi,nocas ce biti veliko interesovanje.
1.trailer 180 000 i kusur pregleda.
2.trailer preko 100 000 u roku od nekoliko sati,ne znam kakvo je sad stanje.
Scarlett, djevojko, naravno da se čula, a i ja sam je bogme dobro zapamtila i postavila tvoju viku u dokument na FB! GOLUBICE MOJA
Mislim da ti više ne trebam govoriti ko sam, zar ne?
seca2204 is offline  
Old 13.01.2012., 17:46   #5380
pozdrav svim ženama na forumu koje obavještavaju AFK zanima me na kojoj stranici pratite seriju jer na stranici koju je navela studentica meni ne radi traži mi plugin.
LeonaLeonski is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.