Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2013., 20:40   #2361
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
joj jel ko stavio intervju od današnjeg in magazin,a nisam gledala a neda mi se sad cijela tema čitat,pa ak bi mogli postat?

Evo link:

http://www.youtube.com/watch?v=OTqJ1FX7kAU
globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:41   #2362
možda je nanutica imala zabranu postavljanja pitanja o cansu; mislim i laik, a kamoli ne novinar bi pitao pitanje o glavnoj glumici, njegovoj kolegici, to se pitanje podrazumijeva; šta mislite da novinari, pogotovo oni skloni provokaciji ne bi to pitali pogotovo zbog svega šta je pisano; to je pitanje uobičajeno u takvim intervjuima, a kamoli ne sa takvom podlogom. mislim da postoje dva razloga zašto nije postavila to pitanje-ili je on zabranio ili ga ona nije htjela pitati iz nekog obzira ili čega već ne, kao svaki novinar bi to pitao,a ja ću biti fer pa neću (što mi je malo vjerojatno). svi vi govorite mi bi ono, mi bi ovo, ali ustvari ne znamo što se krije u pozadini, koliko on/njegov menadžment ograničavaju razgovor. meni je intervju bio solidan, nanutica nimalo simpatična, u ovom drugom dijelu nije bila bahata već ga je zavodnički gledala, ali da sam ja muškarac bio bih nezainteresiran jer se nije pokazala baš srdačnom. voljela bih znati šta se ustvari desilo između njega i cansu i njega i kostimografkinje, ali novinar bi trebao imati velika muda da to pita (ukoliko nema zabrane) jer ide s rizikom da on prekine intervju.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:43   #2363
Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
hvala stara
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:48   #2364
Quote:
crnokosa2103 kaže: Pogledaj post
pošteno si me nasmijala, respect za majku u našoj kući kad je Sila na programu ni muha se ne čuje.. čak i tatu nadjačamo moja zna kada je to snimano ( jer je ja zasipam informacijama) ali je isto kao i tvoja zaključila da se za njim ne bi okrenula da ga vidi u sadašnjem izdanju...
Ja mram priznati da bih, dokle god mu one oke onako zrače i osmijeh je uvijek tu za mene mane nema!

Moja mama kaže sve isto ....ali mislim da to izjavljuje djelomično zbog tog što misli da će me s tim malo spustiti na zemlju...već se zabrinula za svoju kćer A dobro, nije da baš nema razloga...skroz naskroz sam prošvikala!!!

Btw, naravno da su čuvali "najsočnije" za kraj...mrzim navlakuše, ali logično je. Nego, samo se bojim da to ne ispadne mlaka voda, ono, da nam umjesto odgovora Makif pokaže ono njemu svojstveno zatvaranje zipa preko ustiju Sjećate se, on o intimnom životu ne priča!!!! To bi bila stvarno žestoka ekskluziva i presedan u njegovom slučaju.... ma nismo mi te sreće
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:50   #2365
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
2010. su prekinuli, ona je od 2010. pa sve do početka ove godine bila u vezi s jednim starijim redateljem.
Pa znala sam ja da meni tu nešto smrdi al s obzirom da se radi o našoj tiskanoj štampi i poučena prijašnjim iskustvima, ovakve me dezinformacije ne bi trebale ni čuditi.

a što se drugog djela intervjua tiče.. ja sam mu samo gledala u oči i osmijeh ( pogotovo osmijeh to je nemoguće ne zamjetiti )
Nanuticu sam skroz isključila.. uopće je ne doživjeh.. Ivana Nanut? who?
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:53   #2366
sad sam pogledala najbolje mi bilo ono kad je reko da mu je neko pokušo dijete kroz prozor uvalit

joj a kak bi ja da ga neš o Cansu pitaju baš me zanim kaj bi odgovorio
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:55   #2367
Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
Moja mama kaže sve isto ....ali mislim da to izjavljuje djelomično zbog tog što misli da će me s tim malo spustiti na zemlju...već se zabrinula za svoju kćer A dobro, nije da baš nema razloga...skroz naskroz sam prošvikala!!!

Btw, naravno da su čuvali "najsočnije" za kraj...mrzim navlakuše, ali logično je. Nego, samo se bojim da to ne ispadne mlaka voda, ono, da nam umjesto odgovora Makif pokaže ono njemu svojstveno zatvaranje zipa preko ustiju Sjećate se, on o intimnom životu ne priča!!!! To bi bila stvarno žestoka ekskluziva i presedan u njegovom slučaju.... ma nismo mi te sreće
ista stvar danas krene intervju a ja se namjestila u fotelji i s onim blago telećim osmijehom blejim u ekran, ni ne dišem .. i samo skužim mamu kako krajičkom oka gleda u mene i smije mi se!

a što se eksklutive u nedeljnom djelu tiče.. mislim ja da od te ekskluzive neće biti ni E... čovjek jako čuva svoju privatnost, i ne vidim razloga da sad jednoj Ivani Nanut otvori dušu i počne sipati privatne detalje k'o iz rukava.. ( pogotovo nakon što se gospođa/ica onako postavila! )
al kako bilo da bilo.. ja ću i taj dio hipnotizirano odgledati.. pa makar on ne rekao ništa sočno-- da samozatajan je i skroman, zato mi se i svidio u konačnici
crnokosa2103 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 20:58   #2368
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
možda je nanutica imala zabranu postavljanja pitanja o cansu; mislim i laik, a kamoli ne novinar bi pitao pitanje o glavnoj glumici, njegovoj kolegici, to se pitanje podrazumijeva; šta mislite da novinari, pogotovo oni skloni provokaciji ne bi to pitali pogotovo zbog svega šta je pisano; to je pitanje uobičajeno u takvim intervjuima, a kamoli ne sa takvom podlogom. mislim da postoje dva razloga zašto nije postavila to pitanje-ili je on zabranio ili ga ona nije htjela pitati iz nekog obzira ili čega već ne, kao svaki novinar bi to pitao,a ja ću biti fer pa neću (što mi je malo vjerojatno). svi vi govorite mi bi ono, mi bi ovo, ali ustvari ne znamo što se krije u pozadini, koliko on/njegov menadžment ograničavaju razgovor. meni je intervju bio solidan, nanutica nimalo simpatična, u ovom drugom dijelu nije bila bahata već ga je zavodnički gledala, ali da sam ja muškarac bio bih nezainteresiran jer se nije pokazala baš srdačnom. voljela bih znati šta se ustvari desilo između njega i cansu i njega i kostimografkinje, ali novinar bi trebao imati velika muda da to pita (ukoliko nema zabrane) jer ide s rizikom da on prekine intervju.
Sve što si napisala stoji...osim bih nadodala svoja razmišljanja:
1) čisto sumnjam da bi on zabranio pitanja o Cansu, jer je već sto puta odgovarao na takva i slična pitanja u drugim intervjuima
2) rečeno je da on nema menadžera
3) bez obzira na raniji dogovor oko pitanja koji je sasvim sigurno postojao, njen intervju je i dalje bezličan...i to ne zato što smo mi preinformirane, već zato što dobar intervju podrazumijeva novinara koji domišljatošću zna i može izvući najbolje iz sugovornika

Činjenica da ni jedna od svih vas ovdje prisutnih nije rekla: odličan intervju!, govori sama za sebe....nemoguće da smo sve baš toliko neobjektivne...
__________________
… Evo moje tajne. Sasvim je jednostavna: čovjek samo srcem dobro vidi. Suština se očima ne da sagledati. Oči su slijepe. Treba gledati srcem. (Mali princ, Antonie de Saint-Exupery)
Syrenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:22   #2369
Uz njen jako loše odrađen posao, veliki je problem što su isjekli samo prevođenje. Ovako sve izgleda namješteno, nema spontanosti. Bilo bi jako lijepo da smo mogli vidjeti njegove reakcije dok sluša prevoditelja.
Malo me frustrira da je toliko dugo iščekivani intervju odrađen jako traljavo. Ne očekujem ništa posebno u nedjelju. I za ova dva dijela su najave bile bombastične, a na kraju jako mršav rezultat. Bilo bi još puno gore da on nije tako neposredan i raspoložen
O njegovim očima ne smijem, ispao bi cijeli esej. Ljepše ne postoje.
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:30   #2370
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Nego sad znamo odakle na leksikonu profilna slika MMA borilacka vjestina, sad sam 100% sigurna da je to njegov leksikon(globigerina)
Drage Djevojčice, treba se potruditi pa pročitati cijeli post od početka, pa ne bi bilo zabune ...davno je to potvrdjeno, a da ne napominjem kako je nasmijano molila da mu se ne šalju poruke, da Oko naše ne zatvori profil...i naravno da je nitko nije poslušao i da su nam nakon toga informacije postale nedostupnije.

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
On je veliki brbljavac cini mi se,uz prava pitanja dalo bi se puno toga saznati.
Ma presladak je,onaj pogled na kraju kad ju onak pogleda
Upravo to, veliki je brbljavac, puno se toga moglo izvući

Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Nego znate šta ja se sad pojedoh a evo i zašto.Prije sigurno sedmicu a možda i dvije pročitam na turskom forumu da serija počinje u aprilu i kontam ja ma to oni nagađaju možda GT nije dobro preveo eto mogla sam ovdje ekskluzivu stavit prije Nanutice.
Inarak molim te ubuduće sve što na umu, to i na forumu , pa ako prođe, prođe.

Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
Činjenica da ni jedna od svih vas ovdje prisutnih nije rekla: odličan intervju!, govori sama za sebe....nemoguće da smo sve baš toliko neobjektivne...
Naravno da nismo baš sve budalaste, dobro, ajde, jesmo malo, ali ipak smo mi Djevojčice u najboljim godinama i različitih zanimanja..ipak treba imat force (snage) za pročitat svih 119 stranica topica punog slinjenja, sličica, khm khm i svih ostalih misli i izmedju njih protrijebiti one ključne elemente...e da je to netko napravio za Nanuticu, imala bi i ona odličan interview..ovako ..i da, da nam se dočepat raw materiala interviewa, to bi bila poslastica, jer ovako suludo izgleda: ona ga kao zainteresirano gleda dok on govori anegdote, a Bože tebe ne razumije ga
__________________
Bože, daj mi strpljenja!

Zadnje uređivanje orange123 : 14.02.2013. at 21:36.
orange123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:32   #2371
Molila sam vas i ja, pa džabe. I za brata. I eto, sad je brat zaključao slike jer je nekome baš bilo zabavno jučer komentirati sliku kad je vidio Mehmetov komentar.

Muka mi je od te teme, ali mislila sam da imamo sve dovoljno godina da tako ne napastvujemo čovjeka.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:35   #2372
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Molila sam vas i ja, pa džabe. I za brata. I eto, sad je brat zaključao slike jer je nekome baš bilo zabavno jučer komentirati sliku kad je vidio Mehmetov komentar.

Muka mi je od te teme, ali mislila sam da imamo sve dovoljno godina da tako ne napastvujemo čovjeka.

Točno, Nicole, i ti si molila...i ja sam otkrila bratov profil, uostalom, nije to neka mudrost (ako sam ja to uspjela ), i onda vidim da je netko sa ovih prostora lajkao neku njegovu fotku...i samo sam čekala trentutak kad će ga zatvoriti... pa stvarno imamo dovoljno godina
__________________
Bože, daj mi strpljenja!
orange123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:47   #2373
Quote:
orange123 kaže: Pogledaj post
Točno, Nicole, i ti si molila...i ja sam otkrila bratov profil, uostalom, nije to neka mudrost (ako sam ja to uspjela ), i onda vidim da je netko sa ovih prostora lajkao neku njegovu fotku...i samo sam čekala trentutak kad će ga zatvoriti... pa stvarno imamo dovoljno godina
Ako nije problem, molila bih da mi netko proslijedi link meni sigurno neće pasti na pamet raditi takve gluposti

Ne vjerujem da je Nanutici netko branio pitanja, vidjeli smo da ga je pitala i o novom projektu,a on o tome ne može razgovarati. To je bila čista nepripremljenost Da se pripremila, zar bi ga oslovila samo prvim imenom, a da ne bude da je to slučajno napravila, na kraju prvog dijela kaže Mehmet Alakurt. Jako nepristojno, bahato i neprofesionalno
Tincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:48   #2374
Quote:
orange123 kaže: Pogledaj post
Drage Djevojčice, treba se potruditi pa pročitati cijeli post od početka, pa ne bi bilo zabune ...davno je to potvrdjeno, a da ne napominjem kako je nasmijano molila da mu se ne šalju poruke, da Oko naše ne zatvori profil...i naravno da je nitko nije poslušao i da su nam nakon toga informacije postale nedostupnije.
Lako je sad pametovati, onda kad je isplivao njegov leksikon sve smo bile opcinjene istim, ja sam se jako dvoumila dali da posaljem ili ne i onda je na kraju on ogranicio vidljivost, ali sve jedno je jos uvijek tu, a i mozda se nesto promijeni sad nakon ovog svega ovdje mi je totalno dijelovao kao da bi sa svima nama popio kavu totalno mi dijeluje toplo, pristupacno, prijateljski(ali doslovno) Ah...AGA....Ah
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:54   #2375
Slažem za ove l i c profile.Sve se može gledat koliko se može jel bez napastvovanja na c je već druga priča jer vidim da N i S hoće i odgovorit sve se može vidjet.
__________________
Know any English?No,but I can do Jack Nicholson :-)Tayanc Ayaydin Mustafa Bulut yani Engin Akyürek seni çok ama çok seviyorum EA:"Tabi ki ilk başrol oynadığım “Bir Bulut Olsam” dizisinin bendeki yeri çok ayrıdır." XaviIvančica
Ina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:12   #2376
Quote:
inarak84 kaže: Pogledaj post
Slažem za ove l i c profile.Sve se može gledat koliko se može jel bez napastvovanja na c je već druga priča jer vidim da N i S hoće i odgovorit sve se može vidjet.
Imaš potpuno pravo...Možda je stvarno najpametnije govorit u šiframa, pa ako je nešto nerazumljivo, lijepo se upita objašnjenje na pm ,...ili samo pročitati postove unazad..

Lipo vjerujem da sada jesmo pametnije, barem onaj dio forumske ekipe koji se ovdje stalno muva , no treba upozoravati nove, educirati ih
__________________
Bože, daj mi strpljenja!
orange123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:30   #2377
Quote:
orange123 kaže: Pogledaj post
Imaš potpuno pravo...Možda je stvarno najpametnije govorit u šiframa, pa ako je nešto nerazumljivo, lijepo se upita objašnjenje na pm ,...ili samo pročitati postove unazad..

Lipo vjerujem da sada jesmo pametnije, barem onaj dio forumske ekipe koji se ovdje stalno muva , no treba upozoravati nove, educirati ih
Slazem se, meni nije palo napamet(ne kazem da me nije kopkalo, ipak jos uvijek sve u sebi imamo jedan mali tracak znatizelje), jer polazim od sebe kad vidim zahtjev/inbox od nepoznate osobe prvo mi padne napamet "wtf, ko je ovo" i istog trena ignore.....Vjerujem da su mnoge cure mislile(mislim na ove koje su mu slale) i imale nade da ce odgovoriti nesto, ali nazalost dogodio se kontra efekat, ali dobro je sto nije obriso, jos uvijek vidimo da je tu i da je aktivan pa cak i sa MMA slikom, za koju smo danas saznali sta znaci Veliki nas djecarac u dusi
lipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 22:41   #2378
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
možda je nanutica imala zabranu postavljanja pitanja o cansu; mislim i laik, a kamoli ne novinar bi pitao pitanje o glavnoj glumici, njegovoj kolegici, to se pitanje podrazumijeva; šta mislite da novinari, pogotovo oni skloni provokaciji ne bi to pitali pogotovo zbog svega šta je pisano; to je pitanje uobičajeno u takvim intervjuima, a kamoli ne sa takvom podlogom. mislim da postoje dva razloga zašto nije postavila to pitanje-ili je on zabranio ili ga ona nije htjela pitati iz nekog obzira ili čega već ne, kao svaki novinar bi to pitao,a ja ću biti fer pa neću (što mi je malo vjerojatno). svi vi govorite mi bi ono, mi bi ovo, ali ustvari ne znamo što se krije u pozadini, koliko on/njegov menadžment ograničavaju razgovor. meni je intervju bio solidan, nanutica nimalo simpatična, u ovom drugom dijelu nije bila bahata već ga je zavodnički gledala, ali da sam ja muškarac bio bih nezainteresiran jer se nije pokazala baš srdačnom. voljela bih znati šta se ustvari desilo između njega i cansu i njega i kostimografkinje, ali novinar bi trebao imati velika muda da to pita (ukoliko nema zabrane) jer ide s rizikom da on prekine intervju.
Slazem se...nema teorijske sanse da bi se on izvukao bez bilo kakvog pitanja o odnosu sa partnerkom iz serije,ako prethodno nije postignut neki dogovor da ga ne pita odredjeni stvari...a da je voditeljka sama toliko uvidjajna i obazriva,pa na svoju ruku odlucila da ga ne uznemirava,to mi je stvarno tesko da poverujem.

Quote:
Syrenas kaže: Pogledaj post
Sve što si napisala stoji...osim bih nadodala svoja razmišljanja:
1) čisto sumnjam da bi on zabranio pitanja o Cansu, jer je već sto puta odgovarao na takva i slična pitanja u drugim intervjuima
Jedan jedini put,da je iz njegovih usta izaslo nesto o Cansu je ona zezancija o slicnosti sa Sukran Ovali...nikad je nigde drugde nije pomenuo(ako ne racunamo onaj tekst sa kraja snimanja Sile),bar ja nisam videla...ovo bi bila prilika sad i ko zna kad za bilo kakvo pitanje o njihovoj saradnji,a videcemo u trecem delu da li je voditeljka reskirala da se veseli Meho u trenutku narogusi i napusti intervju
dolcevita026 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 23:09   #2379
Zašto nema šanse? Mogla je biti njihova odluka da ga to ne pitaju, ovisno o tome kako je tekao intervju i koliko su daleko mislili da mogu ići s njim.

I ja bih rado da su ga pitali, ali ne vjerujem da je stavio zabranu na takva pitanja, dao je milijun i jedan intervju o Sili, imam dojam da mu ni ne padne na pamet da bi ga nešto takvo mogli pitati. Kao ni njoj, a najbolje mi se to vidi baš po reakcijama kad ih i pitaju nešto slično.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 23:22   #2380
Ja bih voljela da ga pita o Cansu da vidim što bi ovako, da kažem, hladne glave odgovorio. Ipak je prošlo dosta godina od svega toga.

I ne vidim baš zašto bi stavio zabranu na to pitanje, jer bi time samo potvrdio da je nešto bilo. Uostalom, onda je mogao i reći da ga ne pitaju o snimanju nove serije niti bi govorio kad počinje.

Quote:
globigerina kaže: Pogledaj post
Hvala
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.