Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 21:49   #1061
Jesu li nekoć King sladoledi bili puno veći?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 22:02   #1062
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Jesu li nekoć King sladoledi bili puno veći?
ma nisu. samo smo mi narasli
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 08:30   #1063
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Jesu li nekoć King sladoledi bili puno veći?
Uvjerena sam da jesu
Ima u Lidlu odlicnih, velikih i jeftinih u odnosu na Kingove
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:47   #1064
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Uvjerena sam da jesu
Ima u Lidlu odlicnih, velikih i jeftinih u odnosu na Kingove
slobodno reci i boljih. jedina razlika je što nema izdrkavanja s kombinacijama okusa, nego dobiješ sladoled s preljevom. pardon, ukusan sladoled s ukusnim preljevom. za razliku od ove Ledove nebuloze izgubljene u vremenu i prostoru.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 11:52   #1065
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
slobodno reci i boljih. jedina razlika je što nema izdrkavanja s kombinacijama okusa, nego dobiješ sladoled s preljevom. pardon, ukusan sladoled s ukusnim preljevom. za razliku od ove Ledove nebuloze izgubljene u vremenu i prostoru.
ma dobro, malo brijes. double i caramel adventure su sasvim dobro pogodjene kombinacije
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:02   #1066
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ma dobro, malo brijes. double i caramel adventure su sasvim dobro pogodjene kombinacije
slažem se. ajde, i onaj kikiriki je dobar. ali su počeli lutati poprilično. (nisam se dosad nikad okomio na Ledo, ali baš su počeli očajno padati ne samo kvalitativno, već im je i izbor nikakav. i da ne kažeš da samo kenjkam po njima, Macho je još uvijek odličan, a od novih mi je onaj Maximo s malinom stvarno famozan, samo ne volim baš inudustrijske kornete, ali ovaj je spektakularan)
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:07   #1067
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
slažem se. ajde, i onaj kikiriki je dobar. ali su počeli lutati poprilično. (nisam se dosad nikad okomio na Ledo, ali baš su počeli očajno padati ne samo kvalitativno, već im je i izbor nikakav. i da ne kažeš da samo kenjkam po njima, Macho je još uvijek odličan, a od novih mi je onaj Maximo s malinom stvarno famozan, samo ne volim baš inudustrijske kornete, ali ovaj je spektakularan)
ok, al danas svi to rade. pogledaj npr pastete ili cokolade - sto ludje, to bolje
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:18   #1068
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ok, al danas svi to rade. pogledaj npr pastete ili cokolade - sto ludje, to bolje
znam. čak još možemo ići ekstremnije pa spomenuti kako i na placu već postaje nešto teže pronaći sir koji nije dimljeni, s paprikom, sa špicama, s chia sjemenkama, s ovim, s onim... samo čekam da se počne pojavljivati u obliku plamenaca.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 12:33   #1069
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
slobodno reci i boljih. jedina razlika je što nema izdrkavanja s kombinacijama okusa, nego dobiješ sladoled s preljevom. pardon, ukusan sladoled s ukusnim preljevom. za razliku od ove Ledove nebuloze izgubljene u vremenu i prostoru.
Rekoh "odličnih", a upravo time podrazumijevah "boljih" U principu se ubijem u onom Lidlovom s bademima u čokoladi (dvije su verzije, onaj u bijelom omotu mi je manje dobar od drugog, mislim da je u smeđem omotu, al oba su odlična).

Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ma dobro, malo brijes. double i caramel adventure su sasvim dobro pogodjene kombinacije
Double ne jedem, a caremel mi prepresladak, kikiriki mi ok za povremeno uzet.

Algidini Magnumi su mi puno bolji od Kingova, odličan mi je bijela čokolada-jagoda (osvježavajuće kiselkast, nije presladak), a imam i obožavatelja one manje verzije Magnuma s duplom malinom.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 13:59   #1070
Mene je King Caramel Adventure ugodno iznenado. Inače ne volim ništa s karamelom jer me svaki put ubije od šećera do razine dijabetesa , ali ovo je bilo baš ok. Slana karamela se fino nadopunjuje s bijelom čokoladom.

Premda, da je još i manje slatko ne bih se bunio...
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 15:08   #1071
Meni je King chocolate obsession nesto predobro. Pa samo da znate da ima i nas takvih kojima se takve perverzije svidaju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 19:56   #1072
nezapamceni forumski junak pred koji je tjedan spomenuo podravinku jetrenu pastetu u pozitivnom kontekstu, pa reko da probam nakon xy godina

mascoba bez imalo okusa. cisti uzas za baciti u smece
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:46   #1073
dimljeni losos, valjda je to bilo to.

znam da je velika pomama za tim, ali meni je to skroz bezveze. onak, mljeckavo, bezukusno.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 18:07   #1074
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
dimljeni losos, valjda je to bilo to.

znam da je velika pomama za tim, ali meni je to skroz bezveze. onak, mljeckavo, bezukusno.
I meni
A kad još znamo koji je shit taj uzgojeni losos, onda mu se ne približavam uopće, ni dimljenom, ni friškom.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:07   #1075
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
I meni
A kad još znamo koji je shit taj uzgojeni losos, onda mu se ne približavam uopće, ni dimljenom, ni friškom.
a ni cjenovno nije baš

iako ostajem još otvorena za opciju svježeg pa ga marinirati s nekim začinima.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 00:06   #1076
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
iako ostajem još otvorena za opciju svježeg pa ga marinirati s nekim začinima.
Misliš da taj nije iz uzgoja?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:09   #1077
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Misliš da taj nije iz uzgoja?
ma znam da je iz uzgoja, ali se nadam da je bar ukusniji
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:59   #1078
Sondey BioVital Organic keksi od kikirikija, grozdjica i suncokretovih sjemenki, iz Lidla, na akciji.
Rok trajanja ok. Ali cim se otvori vrecica, zapuhne uzegli smrad. Keksi prhki, ali uzegli i prepreslatki.
Valjda zato i jesu na -50%
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 08:53   #1079
Ajvar s patliđanom Bakina tajna. Joj kako je to loše, a tako lijepo izgleda. Daje kiseli aftertaste. Završio u smeću

https://www.konzum.hr/klik/images/pr...jpg?1464156872
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 08:52   #1080
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ajvar s patliđanom Bakina tajna. Joj kako je to loše, a tako lijepo izgleda. Daje kiseli aftertaste. Završio u smeću

https://www.konzum.hr/klik/images/pr...jpg?1464156872
+1
tako nešto bezukusno i loše odavno nisam probala ... i moj je završio u bio otpadu, ja recikliram
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.