Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 15:40   #5281
samo banana, zeleni caj, mineralna voda i saka kikirikija i badema

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
milann1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 16:40   #5282
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
Čehinja, zaboravila si na masne sireve
Rekla si nek ih se klonim.
Pa ih se zbilja klonim. Iako bi mi trebao jedan.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:36   #5283
Ugl. Sefica mi je opet naglasila da s "takvom" prehranom i sa vjezbanjem ne mogu radit tu gdje radim.
A meni se ne jedu sendvici. I riba mi je dosadila. Jucer sam npr jela onaj Dukatos s bananom. Ne moram vam ni reci koja je njena reakcija bila. Zasto da se borim protiv svih koji mi osporavaju vjezbanje?
Jeste, imam 39 godina i jeste, odrasla sam osoba. Kako se vi.postavite kad su svi oko vas, protiv vas?
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:42   #5284
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Ugl. Sefica mi je opet naglasila da s "takvom" prehranom i sa vjezbanjem ne mogu radit tu gdje radim.
A meni se ne jedu sendvici. I riba mi je dosadila. Jucer sam npr jela onaj Dukatos s bananom. Ne moram vam ni reci koja je njena reakcija bila. Zasto da se borim protiv svih koji mi osporavaju vjezbanje?
Jeste, imam 39 godina i jeste, odrasla sam osoba. Kako se vi.postavite kad su svi oko vas, protiv vas?
kako se uopce sefica pojavila u kadru kada se razgovara o tvojoj prehrani i vjezbanju?

Imas pauzu za rucak - pojedes sto hoces. Ili nemas pauzu, pa nakon posla pojedes sto hoces.

Jos veca mi je enigma kakve vezeima tvoja sefica sa vjezanjem? Pa ne vjezbas na poslu?
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:42   #5285
Molim?! Pa tko bi pobogu bio protiv mene na poslu? Kaj njih briga što ja jedem, isto što ni ja njima ne solim pamet što oni jedu.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 12:48   #5286
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Ugl. Sefica mi je opet naglasila da s "takvom" prehranom i sa vjezbanjem ne mogu radit tu gdje radim.
A meni se ne jedu sendvici. I riba mi je dosadila. Jucer sam npr jela onaj Dukatos s bananom. Ne moram vam ni reci koja je njena reakcija bila. Zasto da se borim protiv svih koji mi osporavaju vjezbanje?
Jeste, imam 39 godina i jeste, odrasla sam osoba. Kako se vi.postavite kad su svi oko vas, protiv vas?
Recem im da necu jest sto oni. Nemaju pravo meni govoriti o prehrani. Ja sama se toga moram drzati i oni ili nek me puste na miru ili me podupiru.
Takav problem sam imala s roditeljima. Promjenila sam hranu i odbila sto mi nudili pa ono pa ovo i bila je dreka.
Ali uvijek se drzim toga da moj oslonac je covjek tamo u Zagrebu.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:07   #5287
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Jeste, imam 39 godina i jeste, odrasla sam osoba. Kako se vi.postavite kad su svi oko vas, protiv vas?
Da mi netko kaže da moram prestati vježbati i jesti prema njegovim/njenim uputama da bih zadržao radno mjesto iz tih stopa bi to radno mjesto postalo slobodno.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:41   #5288
Quote:
Shellan kaže: Pogledaj post
Ugl. Sefica mi je opet naglasila da s "takvom" prehranom i sa vjezbanjem ne mogu radit tu gdje radim.
Ovo je klasičan primjer mobinga.

Trebaš je napomenuti da u ugovoru o radu nije definirano šta trebaš jesti, kao ni čime se trebaš baviti u svoje slobodno vrijeme. I definitivno moraš poraditi na svom stavu u odnosu prema drugima.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:46   #5289
E, je li šefica malo "jača"?
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:01   #5290
Šef(ica) ima pravo izraziti zabrinutost (ne ponijeti se ko jebeni idiot) isključivo u slučaju pada efikasnosti rada - neostvarivanje norme koja je prije bila redovito bez problema odrađena, eventualni fizički znakovi jakog umora, ispijenosti i sl.
Sve ostalo je, ko što je već napisano, mobing.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:28   #5291
Makni se od šefice na pauzi, odi van na prvu klupicu. Samo se makni.

Meni danas želudac zadovoljan, sit i pun zdrave hrane, volumen salate i povrća toliki da ne može stat ni onaj zadnji bonbon ko kod debeljka u monty phytona, a emocije govore: kad prođe ovaj stres na poslu danas uzet ćeš teglu nutele i jesti žlicom sa sladoledom. Zar nije mogao detektor gladi biti negdje kod želudca a ne tu u mozgu negdje kod emocija tko je to tako loše dizajnirao kod mene

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
di_đej is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:08   #5292
Jel nisi ti na put otišla već?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:14   #5293
Ja u roku od 4 dana hranom skinula 1kg pa nastavljam.
Tocno brojim kcal.
Ide mi
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:39   #5294
Kao sto vec rekoh, radim kod Velikog gazde. Kod nas ne postoji pauza kao takva. Kad smo na tzv.pauzi jedemo za friziderom i ona je takodjer s nama. I vidi sta jedem. I negoduje. Kaze da joj djelujem umorno. I ispijeno. A nisam. Mozda me malo bole misici ali popijem Magnezij i eto. Stalno mi govori da citiram : I ti mi dizes tegove i vjezbas, a ne mozes podici vrecu krompira/paprika/ younameit
Da, malo je punija.
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:46   #5295
Tu smo. Žena je uvjerena da ne ostvaruješ svoju normu. Ili se popravi ili ćeš letit s posla jer je žena očiti idiot.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:52   #5296
Ne! Nego je žena bela-de i iz nekih svojih kompleksa ne želi da netko drugi bude vitak. Bapska posla 😂

Sent from mTalk
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:05   #5297
Vjerojatno je to glavni faktor, al zato ju je uzela na zub i strože promatra kaj, kak i kolko radi. Ti kad radiš fizički posao, moraš biti svijestan da u jednom radnom danu imaš zadatak koji moraš ispunit - bilo to u 6 sati očistit 18 soba ili prenijet s a na b 10 vreća nečega (karikiram). Ako ne ispuni svoj zadatak... Jedno s drugim povezano, i imaš maltretiranje.

Htjedoh nadodat edit u gornji post, ali kad pišem novi... Vreća paprike i vreća krumpira nisu isto. Po izgledu da, al prva ima možda 10 kila, dok druga već 30. Ako neko redovito vježba s težinama, zakaj ne može dići 10 kila?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:10   #5298
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Tu smo. Žena je uvjerena da ne ostvaruješ svoju normu. Ili se popravi ili ćeš letit s posla jer je žena očiti idiot.
Vec dva tjedna ne vjezbam, kontam da vidim taj umor, ali ona opet po istom. Od nervoze samo slatko jedem, slano nista. Ubija me nevjezbanje i jako grozna prehrana.
Savjet?
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:25   #5299
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je to glavni faktor, al zato ju je uzela na zub i strože promatra kaj, kak i kolko radi. Ti kad radiš fizički posao, moraš biti svijestan da u jednom radnom danu imaš zadatak koji moraš ispunit - bilo to u 6 sati očistit 18 soba ili prenijet s a na b 10 vreća nečega (karikiram). Ako ne ispuni svoj zadatak... Jedno s drugim povezano, i imaš maltretiranje.

Htjedoh nadodat edit u gornji post, ali kad pišem novi... Vreća paprike i vreća krumpira nisu isto. Po izgledu da, al prva ima možda 10 kila, dok druga već 30. Ako neko redovito vježba s težinama, zakaj ne može dići 10 kila?
Naravno da mogu dici 10 kila, ali ne brzinom koju je ona zamislila. Jbt u 6 ujutro odmah "teretana".
I da, zaboravih. Svako jutro kad sam prva smjena doruckujem zobene. Ali, ona zahtjeva od nas da ili jedemo oko 8 ili da cekamo drugu smjenu da dodje pa onda da jedemo. A ja ne mogu jesti u 8 ako sam jela kuci. I tako te nebuloze.
Shellan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:33   #5300
Ili promjenit seficu tj. K+ ili pristat na njenu stvar ili jednostavno podjet zalbu na nju.
Cehinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.