Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2005., 15:48   #21
Quote:
plavva kaže:
ima bolji restoran, kod telke, zove se marijino zvono.
te su cure prije vodile "pri zvoncu", napravile mu reputaciju pa ih je gazda izbacio i odlucio sam raditi.

vjeruj, marijino zvono trebas
bila, probala, nije me fasciniralo
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 17:07   #22
Quote:
Emericzy kaže:
Jebo te event. Govori li itko više u ovoj zemlji hrvatski?
a jebiga, sluzbeni jezik u uredu je engl.

ot, restac zelendvor na staroj samoborskoj ima vrhunska pecenja..
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 18:56   #23
Sva ta mjesta imaju dobar roštilj, ali ništa super posebno.

Zvonce je ok, obilne porcije, uglavnom uvijek isti okus, sve 5
Ostala mjesta kaj ste naveli nisu ništa bolja ni lošija, jedino malo drugačiji okus, izgled ... svaki na svoj način.

Na svakom tom mjestu obično postoji jedno jelo koje je vrhunsko, ostala su ok. Možete dodati još par mjesta na listu, od MZ-a, Grane, itd ....

Nažalost nema mjesta gdje je sve sa roštilja posebno ...
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 19:09   #24
Quote:
plavva kaže:
vjeruj, marijino zvono trebas
Bio dvaput. Prvi put, pred godinu dana, neljubazna konobarica i super hrana. Drugi put, pred dan-dva, ljubazna konobarica i totalna katastrofa od hrane! Sad me strah tamo ići.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 19:12   #25
Quote:
Martinn kaže:
Nažalost nema mjesta gdje je sve sa roštilja posebno ...
Meni je kod Labusa baš sve izvrsno -- ništa me još nije razočaralo u desetak posjeta kroz oko godinu dana. A točka na i mi je to što ima Velebitsko pivo.

Jedini problem mi je grozna gužva. Uvijek moram stajati na ulazu i čekati da dobijem stol, a to mi ide na živce.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 19:43   #26
Quote:
Emericzy kaže:
Meni je kod Labusa baš sve izvrsno -- ništa me još nije razočaralo u desetak posjeta kroz oko godinu dana. A točka na i mi je to što ima Velebitsko pivo.

Jedini problem mi je grozna gužva. Uvijek moram stajati na ulazu i čekati da dobijem stol, a to mi ide na živce.
e on je odličan.

čekanje slobodnog stola me ne smeta jer znam da ću uvijek fino jest.



i jeftino
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 21:30   #27
Quote:
Emericzy kaže:
Meni je kod Labusa baš sve izvrsno --
njega nisam posjetila na novoj lokaciji
na staroj mi je bil sused
i bil je za
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 22:37   #28
Quote:
Emericzy kaže:
Meni je kod Labusa baš sve izvrsno -- ništa me još nije razočaralo u desetak posjeta kroz oko godinu dana. A točka na i mi je to što ima Velebitsko pivo.

Jedini problem mi je grozna gužva. Uvijek moram stajati na ulazu i čekati da dobijem stol, a to mi ide na živce.
Jel to ono "kod Srbina" na Ravnicama? Ako je, onda je Bar što se klope tiče. Posluga je, khm, druga priča.

Prvi put sam bila prije mjesec dana (sramota, jer stanujem poprilično blizu) - bilo nas je petoro: ja, moj dragi, buraz, njegova cura i frend. Jebate, čekali smo skoro sat vremena klopu.

I ono, nismo ništa turbo spešl naručili, uglavnom pljeskavice i mješano meso. Da, i gravče na tavče.

I još gledamo kako ljudi koji su došli poslije nas - prije dobivaju. (Valjda su dobri s gazdom, štajaznam )

Ali, buraz je s frendom bio nakon jedno 2 tjedna i veli da su dobili za cca 15-20 minuta narudžbu.

I da, fakat je uvijek gužva.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 22:47   #29
Quote:
te@ kaže:
Jel to ono "kod Srbina" na Ravnicama? Ako je, onda je Bar što se klope tiče. Posluga je, khm, druga priča.
je, je kod srbina.

a zove se m & z.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 16:54   #30
može netko navesti adresu i puno ime tog restorana na Ravnicama jer nisam nikad tamo bio. Hvala unaprijed!!!
medo101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 19:21   #31
zove s M & Z samo post isred tvog sam napisala

u sklopu teniskog centra ti je.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2005., 19:42   #32
hvala, iduceg tjedna smo u Zg pa cemo u pohode, kod Srbina (he!) i u Zvonce...

Hvala
medo101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2011., 11:14   #33
Bijah nedavno u Marijinom zvonu i kratko rečeno - prava katastrofa! Pri ulasku nitko od konobara nas nije dočekao, sami smo si našli mjesto. Konobarica nam nije donijela menu, nego nas je pitala šta ćemo? Izbor hrane je užasan, a kvaliteta katastrofalna. Izbor salata i dodataka jelima je siromašan, a na pitanje da li ima šrukli za desert dobili smo odgovor da trenutno nemaju zbog gužve. Osim toga, ambijent je očajan, kao neki vatrogasni dom iz osamdesetih. Moje mišljenje je da to nije restoran, već najobičnija pečenjara sa malo većim prostorom.
Pri zvoncu je potpuno suprotna priča, apsolutno nikakve zamjerke nemam na taj restoran i dalje ga jednom mjesečno posjećujem već 5 godina.
Fer-de-lance is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:59   #34
Quote:
medo101 kaže: Pogledaj post
može netko navesti adresu i puno ime tog restorana na Ravnicama jer nisam nikad tamo bio. Hvala unaprijed!!!
Evo link Mz Bistro
Isti vlasnik vodi i Mitnicu na Črnomercu ako ti je bliže.
Klopa i usluga je na isti kalup.
Standardno dobra
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 14:54   #35
Quote:
Jwalk kaže: Pogledaj post
Evo link Mz Bistro
Isti vlasnik vodi i Mitnicu na Črnomercu ako ti je bliže.
Klopa i usluga je na isti kalup.
Standardno dobra
Khm, khm, kasniš otprilike 1875 dana.
Bubi Trubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 21:40   #36
Quote:
Bubi Trubi kaže: Pogledaj post
Khm, khm, kasniš otprilike 1875 dana.
khm, da
Ne vidjeh datum gore...
Jwalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:05   #37
Ni u ludilu

Quote:
Jwalk kaže: Pogledaj post
khm, da
Ne vidjeh datum gore...
A ja ću ti se pridružiti. Ne idi ni u ludilu. Bila sam prije mjesec dana. Došli mi znanci izvana i vodim iz na provjereno dobro mjesto, na roštilj. Ukratko: Bruka i katastrofa.Na Ravnicama smo bili.
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 18:55   #38
a kaj nije ovo topic o zvoncu?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 00:22   #39
gazda Dražen (Zvonac) zna kaj dela, društvo od starog je tam već preko 10 godina, sad kad im je jedan član nedavno poginul počastio je večerom svih njih prostalih 13, kolko li, kao kakve karmine svojevrsne u spomen pokojnom (veli da je to njegova stara tradicija, što obiteljska, a što smatra i "zagrebačka", među nekim starim ugostiteljima), a i inače zna ovo ili ono počastit. jbga, stari gost je stari gost i dovuć će mu usmenom preporukom još brdo novih pa pametni maheri to smtraju ulaganjerm, a ne troškom. rijetki su takvi ugostitelji, mogo bi ih na prste jedne ruke nabrojat, s tim šnjofom, šlifom za biznis-balans...

osobno tamo nikad nikakve zamjerke, vrhunska mirisna mesina, prejebeno! konobari i gazda fini, simpa. domaća, opuštena atmosfera. ako ne najjači, onda jedan od najjačih roštilja i to onih pravih, "velikih" roštilja s "konkretnim" mesom tipa lungić, vješalica, pletenica i sl., ne samo sitno-pečenjarskim ćevap-ražanj-pljeska mljevenim varijantama, da viš samo kak se dalmoši valjaju u svinjetini kad ih dopeljam, ne vjeruju svojim očima, nosevima i jezicima, na obilnosti porcija i zamamnim okusima i mirisima (a da nije pršut, teletina ili janjetina)... LOL
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 19:46   #40
Quote:
Fer-de-lance kaže: Pogledaj post
Bijah nedavno u Marijinom zvonu i kratko rečeno - prava katastrofa! Pri ulasku nitko od konobara nas nije dočekao, sami smo si našli mjesto. Konobarica nam nije donijela menu, nego nas je pitala šta ćemo? Izbor hrane je užasan, a kvaliteta katastrofalna. Izbor salata i dodataka jelima je siromašan, a na pitanje da li ima šrukli za desert dobili smo odgovor da trenutno nemaju zbog gužve. Osim toga, ambijent je očajan, kao neki vatrogasni dom iz osamdesetih. Moje mišljenje je da to nije restoran, već najobičnija pečenjara sa malo većim prostorom.
Pri zvoncu je potpuno suprotna priča, apsolutno nikakve zamjerke nemam na taj restoran i dalje ga jednom mjesečno posjećujem već 5 godina.
Ovaj opis nebih nikad povezala s tim restoranom.Marijino zvono je jedan od meni omiljenih restorana, hrana je odlicna, ambijent profesionalan i ugodan.Deserti su odlicni pogotovo njihova gibanica.Neznam kako imas ovakav dozivljaj od posjeta restorana, vjerojatno si naletio na neku novu neiskusnu konobaricu jer mene jos nikad tamo nije posluzivao neprofesionalan konobar.Godinama tamo dolazim i slavim sve obiteljske događaje.
whitebutterfly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.