Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 15:47   #61
Trenirala sam nekad aktivno odbojku,sad je to više rekreativno
Ali se uvijek rado prisjetim tih dana i zaigram sa starom ekipom,
naime sjećaju me se najviše po ubojitom servisu
 
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 00:54   #62
ejjjj..ljudi ako ete to stvarno organizirati javite.imate još jednu poštenu ne mora biti samo pijesak..pozz
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 22:21   #63
...

El zna netko el ima u zagrebu neki klub di se rekreativno moze igrat odbojka'!??!?
__________________
....Da sam boljaa, nebi valjala.... :)
Cvetak_Zanov... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 14:51   #64
BUDENJEEEEE!!!

Svi koji ste tu vec pisali dobili ste pm, ali ovo vam je jos jedan poziv a i potraga za novima....

Tko zna, mozda nakon 2 godine i uspijemo zaigrat tu odbojku!
Poceci su uvjek najtezi ali kad se forumaska ekipa skupi brijem da bumo do groba igrali skupa...

Ajde, dosta zafrkancije, AKCIJA!

@tvuk: jesam, samo za tebe...
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 19:25   #65
Kupio sam si loptu prije jedno 3-4 godine. Od onda je uvijek je u autu da bude pri ruci za slučaj da se nađe društvo za "dobacivanje". Međutim, ili neće, ili neznaju... i ništa. Svi bi smo nogomet ili košarku, a najviše ležaljku. U međuvremenu sam zakržljao radeći za kompjutorom, a ostatak vremena za ležaljkom s daljinskim. Kralježnica postala staklena, mišići se stanjili... mislim da, kad bi pokušao servirati onako kao nekad da bi se raspao i sasuo u komadićke.
Ali ako treba poginut s loptom u rukama, neka!

Dakle, sramežljivo bih se prijavio, ako nema neka dobna granica? Gornja, mislim.
__________________
It's like the heartbreak hotel,
with the heartbreak but nowhere to stay (B.S.)
parizerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 20:34   #66
Quote:
parizerer kaže: Pogledaj post
Kupio sam si loptu prije jedno 3-4 godine. Od onda je uvijek je u autu da bude pri ruci za slučaj da se nađe društvo za "dobacivanje". Međutim, ili neće, ili neznaju... i ništa. Svi bi smo nogomet ili košarku, a najviše ležaljku. U međuvremenu sam zakržljao radeći za kompjutorom, a ostatak vremena za ležaljkom s daljinskim. Kralježnica postala staklena, mišići se stanjili... mislim da, kad bi pokušao servirati onako kao nekad da bi se raspao i sasuo u komadićke.
Ali ako treba poginut s loptom u rukama, neka!

Dakle, sramežljivo bih se prijavio, ako nema neka dobna granica? Gornja, mislim.

Ne samo da si primljen u ovu OGROMNU skupinu entuzijasta već si od sad pa nadalje ''mali od opte''!!!

A koliko STE to stari?
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 15:15   #67
Ja sam jos uvijek ZA!!!

__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 21:46   #68
Joj ja zaboravila na taj PM

Ugl, ja za, a di si ti to mislio zaigrat?
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 13:48   #69
Quote:
sheeva kaže: Pogledaj post
Joj ja zaboravila na taj PM

Ugl, ja za, a di si ti to mislio zaigrat?
u dvorani.....

neka, ajmo jos!!!!
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 12:39   #70
Bok ljudi! Uračunajte i mene ..I ja bih igrala Btw mogla bih dovest i svoje frendice,frendove..pa da zabacimo! Igrala sam nekad davno a sad već stare kosti ..hehe ,pa da se vratim malo u kondiciju
SuperMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2009., 12:29   #71
Quote:
SuperMare kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! Uračunajte i mene ..I ja bih igrala Btw mogla bih dovest i svoje frendice,frendove..pa da zabacimo! Igrala sam nekad davno a sad već stare kosti ..hehe ,pa da se vratim malo u kondiciju

Ovisno o tome koliko frendova imas mogli bismo vec biti spremni!!!

Reci broj!!!
MEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 13:27   #72
ajmo ljudi..angažirajmo se..gdje ima neka dvorana i nešto..?! ja sam gledala na netu da ima tu na jarunu mladost..al ne znam jel su tu ono organizirani treninzi i plaća se članarina il kako već (juniori,kadeti..lala..)ima i ovaj neki don bosco na knežiji..zna li tko išta o tome?
SuperMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 00:18   #73
Quote:
SuperMare kaže: Pogledaj post
ajmo ljudi..angažirajmo se..gdje ima neka dvorana i nešto..?! ja sam gledala na netu da ima tu na jarunu mladost..al ne znam jel su tu ono organizirani treninzi i plaća se članarina il kako već (juniori,kadeti..lala..)ima i ovaj neki don bosco na knežiji..zna li tko išta o tome?
Znam da se može u Viti na rotoru isto iznajmiti dvorana..ali ću provjeriti kolika je cijena, termini, pa javim..by the way.. i ja sam za!
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 17:24   #74
super,ajde javi pa idemo! uuuf..dok se organizujemo,past će prvi snijeg
SuperMare is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 18:01   #75
i ja bih..ajmo u srijedu, 30.09 u 17:00 na jarunu na pijesku, trenirala sam 4god, ali nisam takla loptu 8 godina pa vjerojatno ne znam nista, osim pravila

imam dva pitanja:
tko dolazi?
tko nosi loptu? (ja nemam)
replayme is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 13:29   #76
Ja dolazim!
Imam i loptu!
Ali ne mogu u 5 do 5 radim.
Može u 6?
Notsom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 20:43   #77
pošto se nitko nije javio(osim notsom), produžujem rok za nedjelju u 16h, ti onda nosi loptu
replayme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 00:24   #78
Šta onda ned u 16? Ja mogu povesti ću i frendicu..tko još dolazi..ajd javite da znamo se organizirati.za dvoranu: http://www.vitafitness.hr/Hrvatski/cjenik.htm
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2009., 23:04   #79
Quote:
replayme kaže: Pogledaj post
pošto se nitko nije javio(osim notsom), produžujem rok za nedjelju u 16h, ti onda nosi loptu
Šta opet ništa???
la primavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 18:26   #80
fak,ja tek sad vidjela..sorkač;(
SuperMare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.