Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 18:26   #61
Update

Quote:
MoroHr kaže: Pogledaj post
Stranica 15 (sve)
Stranica 16 i 17 (sve)
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline  
Old 12.09.2017., 06:29   #62
Update

Quote:
MoroHr kaže: Pogledaj post
Stranica 16 i 17 (sve)
Stranica 18, 19, 20 (sve)

Ukratko za ubuduće, neka se sve nove stranice nakon 20 tj. 21, 22 itd. također sve u potpunosti izbrišu.
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline  
Old 13.09.2017., 18:40   #63
Postovani,
koji je razlog izostanka moderatora na threadu "Vojna povijest i tehnologija"?
Naime, vec par mjeseci Mod-a na threadu nema sto je otvorilo prostor raznim individuama koji doslovce maltretiraju na par podforuma.
Da li se doista moderator ulijenio ili netko smisljeno pusta trolanje u svom najgorem obliku?
Probao sam i sam u par navrata isprovocirati reakciju moderatora neprimjerenim rjecnikom no to je proslo "ispod radara"..Dakle, moda ni od korova..
Ako je toleriranje trolova u sklopu podforuma smisljeno zbog odredjenih razloga onda to mogu prozvakati i podvesti pod neke druge (sigurnosne) sfere uzevsi u obzir tematiku...
Ukoliko je ovaj kaos rezultanta nemara moderatora, onda nemam rijeci. Jer forum je devastiran zaslugom par individua..
Nadam se da ce se netko (konacno) ukazati i uvesti reda u skladu s pravilima foruma...
Jer ovog trena je hibridni rat u svojim nekim osnovnim naznakama vec mjesecima u tijeku...
Hvala unaprijed...
__________________
Knowledge is power. Information is liberating. Education is the premise of progress, in every society, in every family.
SaleRi is offline  
Old 26.09.2017., 08:40   #64
cijenjeni..

naveo sam na temi
Quote:
Tumačenje povijesnih migracija pomoću populacijske genetike
da jedna osoba iz karina u dalmaciji dolazi genetski iz albanije odnosno ima genetsku mutaciju u tom području i tome priložio dokaz tj. genetiku osobe iz albanije i genetiku osobe iz gornjeg karina koje su identične...

naveo sam i da su lokalne porodice ili plemena po crnoj gori i srbiji u rodbinskoj vezi sa današnjim albancima po muškoj liniji i da nisu povijesno migrirali odakle već srbi dolaze na balkan...

znači upotrijebio sam genetiku kako bi potvrdili ili osporili povijesne migracije za dio populacije srba a u konačnici i hrvata jer i manji dio hrvata ima tih mutcija...

iz tog razloga me zanima gdje da prezentiram te podatke koji osporavaju neke povijesne migracije, dali je to zabranjeno ili da otvorim neku temu svoju a ti mi predloži naslov teme da mogu stavljati genetske podatke a da me se ne briše...

ne znam kako da dokazujem nečiju povijesnu seobu kada ne mogu prezentirati sadašnju genetiku koja postoji u određenom području u konkretnim osobama..

ako se tu ne smiju spominjati konkretne osobe onda neka se to izričito navede...jer moram navesti primjer a to je jedino moguće ako sa javnih baza podataka uzmem ime osobe i njen haplotip....

vrlo moguće da to netko prijavljuje a ja ne znam iz kojeg razloga pa me molim te i nas sve obavijesti u čemu je problem..

unaprijed hvala..
hrvat22 is offline  
Old 26.09.2017., 09:57   #65
Quote:
hrvat22 kaže: Pogledaj post
jedna osoba iz karina u dalmaciji dolazi genetski iz albanije odnosno ima genetsku mutaciju u tom području i tome priložio dokaz tj. genetiku osobe iz albanije i genetiku osobe iz gornjeg karina koje su identične...

dali je to zabranjeno ili da otvorim neku temu svoju a ti mi predloži naslov teme da mogu stavljati genetske podatke a da me se ne briše...

ako se tu ne smiju spominjati konkretne osobe onda neka se to izričito navede...jer moram navesti primjer a to je jedino moguće ako sa javnih baza podataka uzmem ime osobe i njen haplotip...
Ovaj forum ne mora imati izričito navedeno u pravilima da se takvi podaci (osobno ime i genetski rezultati) ne smiju spominjati jer su navedeni kao kršenje pravila privatnosti kod npr. Gene by Gene i tako dalje. Čak i kada su objavljena javno u nekoj bazi podataka pravila nisu u potpunosti određena jer npr. u slučaju Ysearch.org dodatno piše i "all contents ... shall not be reproduced without written authorization". Zapravo, javne tabele na koje se vjerojatno odnosite, kupci su svjesno odlučili podijeliti takve podatke uglavnom u namjeri da budu korištena od strane genealoga i stručnjaka ili drugih kupaca. Moralno gledano oni vjerojatno ne bi prihvatili da njihovi osobni i genetski podaci budu kopirani i korišteni od strane anonimnih i amaterskih forumaša u svrhu nekakvih interpretacija, moguće pogrešnih zbog nestručnosti i manjka neutralnosti, npr. citiranom gore. Vrlo osjetljiva tema koja iziskuje oprez zbog mogućeg kršenja pravila o privatnosti.
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline  
Old 21.10.2017., 11:49   #66
Zbog cega se PDF-u Povijest ne moze pristupiti s naslovne stranice?

Pokusao sam ga naci pa nisam uspio.
__________________
Smrt fašizmu sloboda narodu
The Instruktor is offline  
Old 25.10.2017., 00:06   #67
Dragi moderatori, molio bih vas u svoje i ime još nekolicine članova foruma koji aktivno sudjeluju na temi "Tumačenje povijesnih migracija pomoću populacijske genetike" da pobrišete blok postova koji značajno ostupaju od teme. Blok koji bi trebalo obrisati počinje od broja #1604 na stranici 81, a završava s postom #1869 na stranici 94. Hvala!
Liudewitus is offline  
Old 25.10.2017., 15:34   #68
Quote:
Liudewitus kaže: Pogledaj post
Dragi moderatori, molio bih vas u svoje i ime još nekolicine članova foruma koji aktivno sudjeluju na temi "Tumačenje povijesnih migracija pomoću populacijske genetike" da pobrišete blok postova koji značajno ostupaju od teme. Blok koji bi trebalo obrisati počinje od broja #1604 na stranici 81, a završava s postom #1869 na stranici 94. Hvala!
Potpisujem
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 28.10.2017., 17:31   #69
Obrisano.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 09.11.2017., 12:11   #70
Ovo https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=296
Čovjek trola i vrijeđa.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 09.11.2017., 13:24   #71
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Riješeno.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 09.11.2017., 15:55   #72
Zahvaljujem
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 10.11.2017., 11:34   #73
Priče o moderaturi https://www.forum.hr/showthread.php?t=589110&page=15 ne bi trebale biti dio rasprave...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 05.12.2017., 11:43   #74
Može neka intervencija na https://www.forum.hr/showthread.php?t=935701&page=89 ?
Ako Moro.hr ima nekih tvrdnji, bilo bi lijepo da ih iznese na civliziran način, dosadno mi je čitati njegova prepucavanja s hrvat22-om, to je vrćenje u krug, uzduž i poprijeko...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 05.12.2017., 16:34   #75
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Može neka intervencija na https://www.forum.hr/showthread.php?t=935701&page=89 ?
Ako Moro.hr ima nekih tvrdnji, bilo bi lijepo da ih iznese na civliziran način, dosadno mi je čitati njegova prepucavanja s hrvat22-om, to je vrćenje u krug, uzduž i poprijeko...
Ja sam svoje tvrdnje već naveo stranicama prije, sada sam napravio i dekonstrukciju (ponovno) "dokaza" tj. laži koje iznosi hrvat22, koji krši pravilnik jer iznosi lažne argumente i već godinama se pravi glup (on je doslovno rečeno kreten, to nije niti vrijeđanje već činjenično stanje jer ovo što on piše i pokušava je pravljenje od ostalih budale, on vrijeđa zdrav razum!), a korisnici poput tebe ga podržavaju da se uzdržava ovaj začarani krug izmišljotina jer vam odgovara u vašim hrvatskim šovinističkim načrtanijama. Ovo što vi pišete nema veze s kritičkim i argumentiranim razmišljanjem niti populacijskom genetikom, već ideologizacijom znanosti. Sve vas može biti sram jer mi je ponovno pukao film slušati jedno te iste pizdarije, a stvarno imam jebeno dugo strpljenje. Kada ja puknem, znaš da je gotovo. Sada je Gotovo. Moderatore također može biti sram da nakon tolikih prijava toliko dugo vremena dopuštaju kršenje pravila br. 15 "praviti se glupim".
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
You can neither remember nor forget what you do not understand.
Truth doesn't mind being questioned. A lie doesn't like being challenged.
MoroHr is offline  
Old 08.12.2017., 08:09   #76
Lijepo vas molim da prestanete koristiti ovu temu za osobna prepucavanja.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 08.12.2017., 15:48   #77
Oprosti, nije bila namjera
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 09.12.2017., 15:42   #78
Temi "Budućnost nadzvučne komponente HRZ IV" nuzno treba aktivan moderator. Trenutno se tamo mudruje o Katolickoj Crkvi i gej udrugama. Moze li "vijece mudraca" poslati andjela cuvara na "Vojnu povijest i tehnologiju", narocito temu "Budućnost nadzvučne komponente HRZ IV"?

Zahvaljujem.
__________________
Već odavna bijaše Bjesomar zamrzio starca Vjesta. Zamrzio ga, kako pogana čeljad mrzi pravedna čovjeka, a mrzi ga ponajviše poradi toga, što starac bijaše na krčevini zaveo sveti oganj, da se nikad ne ugasi. A Bjesomaru se ljuto kašljalo od svetoga dima.
Starac Vjest is offline  
Old 12.12.2017., 07:55   #79
Quote:
Starac Vjest kaže: Pogledaj post
Temi "Budućnost nadzvučne komponente HRZ IV" nuzno treba aktivan moderator. Trenutno se tamo mudruje o Katolickoj Crkvi i gej udrugama. Moze li "vijece mudraca" poslati andjela cuvara na "Vojnu povijest i tehnologiju", narocito temu "Budućnost nadzvučne komponente HRZ IV"?

Zahvaljujem.
Pobrisao sam prepucavanja od jučer, ali ću proći još jednom. Imam posla u RL malo štekam ovih dana.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 12.12.2017., 14:50   #80
Zašto se ovakove grube provokacije dozvoljavaju?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=993

Koliko vidim autor ovog posta ne samo da nije banovan nego nije dobio čak niti crveni karton za ovo.
Dilberth is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.