Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 19:43   #361
Ja sam na 2. tretman išla nakon 2 mjeseca, a na 3. nakon 3 mjeseca. Sada na 4. idem opet nakon 3 mjeseca...dakle Dr nije takav da naručuje svaka 4 tjedna samo da pobere lovu. Meni je rekao da je češće dolaženje samo bacnje novca.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 11:40   #362
@beady
inače u člancima o laseru tako i govore,generalno negdje oko 20% dlačica uništava svaki put
ali ovo s boli, svaka čast što izdržiš to, mene nije jako bolilo. inače, kakve si puti?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 17:06   #363
Laserska depilacija u Splitu?

Dakle, odluka je pala, na jesen odlucno krecem na lasersku depilaciju, pripremila sam se psihicki i donekle financijski za ta pothvat, najvise su mi pomogli savjeti i iskustva forumasica i forumasa.
Ali neznam gdje u Splitu mogu napraviti lasersku, cula sam samo da to radi Studio Gorica, ali nemam nikakav feetback, ali ne vjerujem da u Splitu nema vise salona, poliklinika..itd., gdje mogu reci zbogom svojim uzasnim dlakama!
Zato, molim vas za pomoc!
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 20:18   #364
Ako svaku put ode 20% onda mi ne gine 5. tretmana. Čista matematika
Ipak ja sam čula za veći postotak...no, nema pravila, izgleda.
A što se tiče puti..nisam izrazito svjetla, a tamna nisam. Znaci nesto srednje.
__________________
Ne postoje problemi, samo rješenja koja treba pronaći..
beady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 21:02   #365
To sa puti i nema neke veze...ja sam za prva 2 tretmana bila svjetla, a najbolji rezultat mi je nakon 3. kad sam već bila dosta crna od sunca.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:22   #366
nikako kod gorice...ta žena je katastrofa,neprofesionalna i lažljiva...viruj mi,ja sam kod nje radila bio tetovažu,neke cure su radile lasersku i bile nezadovoljne a opelješene...
mislim da ti to rafi još salona u splitu,estetica moderna-nisam sigurna da se tako zove...tamo to radi neka doktorica...proguglaj malo..nije gorica jedina, samo se reklamira ka jedina.
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:25   #367
Ima ti salon u Fregati, ali ne znam kako se zove, mislim Anđela,ali nisam sigurna.Tamo dolazi (bar je dolazio prije 4 god kad sam je ja radila) dr. iz Rijeke.
Koliko sam vidila,Gorica ima isti ap kao taj kojim je meni rađena laserska.
Ja spadam u grupu onih koji su skeptični prema "Gorici", al sve se razmišljam otić kod nje na depil šećernom pastom.
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:26   #368
Meni je i Est.moderna očajna, tamo sam bila na najlošijoj i najneprofesionalnijoj pedikuri ikad!
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 23:46   #369
Quote:
zviri kaže: Pogledaj post
Ima ti salon u Fregati, ali ne znam kako se zove, mislim Anđela,ali nisam sigurna.Tamo dolazi (bar je dolazio prije 4 god kad sam je ja radila) dr. iz Rijeke.
Koliko sam vidila,Gorica ima isti ap kao taj kojim je meni rađena laserska.
Ja spadam u grupu onih koji su skeptični prema "Gorici", al sve se razmišljam otić kod nje na depil šećernom pastom.
je,anđela..tamo sam bila u solariju i masažama....čine mi se ok..možda bi čak tamo najprije išla na lasersku...ovo za esteticu modernu sam isto čula sve ok,pa ne znam..al gorica...no way..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:30   #370
@ ladyZg, zanima me kad govoriš o svjetlijim i slabijim dlačicama koje si uspjela skinuti; ja bih s trbuha skidala dlačice, nisu jake (ni približno bikini zoni i nogama) i srednje tamne su ali dosta se vide, da li bi to uspjelo? kad sam se raspitivala malo svi govore da dlake moraju biti jake i tamne. kako se zove taj laser na koji ideš i gdje ga ima?
bananarama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 10:59   #371
Quote:
bananarama kaže: Pogledaj post
@ ladyZg, zanima me kad govoriš o svjetlijim i slabijim dlačicama koje si uspjela skinuti; ja bih s trbuha skidala dlačice, nisu jake (ni približno bikini zoni i nogama) i srednje tamne su ali dosta se vide, da li bi to uspjelo? kad sam se raspitivala malo svi govore da dlake moraju biti jake i tamne. kako se zove taj laser na koji ideš i gdje ga ima?
Poslala sam ti PM.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 13:44   #372
Zar nitko nije bio u tom salonu?
__________________
Najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se vidjeti, niti dotaknuti...već osjetiti u srcu.
Flower24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 17:24   #373
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
nikako kod gorice...ta žena je katastrofa,neprofesionalna i lažljiva....
jel stara šefica ili mlada?
U svakom slučaju izgleda da nisam jedina, bit će od tuda ova akcija od 50 posto popusta
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 09:30   #374
Ne da mi se sad citat cijelu temu.
Jel ima tko info o salonima koji nude ovu uslugu u Splitu?
Šima is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:34   #375
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
nikako kod gorice...ta žena je katastrofa,neprofesionalna i lažljiva...viruj mi,ja sam kod nje radila bio tetovažu,neke cure su radile lasersku i bile nezadovoljne a opelješene...
mislim da ti to rafi još salona u splitu,estetica moderna-nisam sigurna da se tako zove...tamo to radi neka doktorica...proguglaj malo..nije gorica jedina, samo se reklamira ka jedina.
Ljudi bila sam i ja kod Gorice na 2 tretmana laserom za nadusnicu, prije 6 godina. Meni je uzela 1000KN, dlake se jesu prorijedile, ali zato što sam ostala trudna (hormoni, prorijedile su se i na nogama), čim sam rodila morala sam ponovo čupat brkove.

Gorica je neprofesionalna i greza, prvo ti obeća da će sve rješit u 3 tretmana (tada je to koštalo 1400KN), a na kraju sve cure u čekaoni dolaze 6. ili 7.put, (a tada je svaki tretman košta 400KN a prvi 600KN).

Ne bi više kod nje ni da daje mukte
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 23:13   #376
Bok,dali itko od vas bio kod dr.Kaliterne,kakve su cijene kod njega i kakvi su rezlutati?(nisam čitala sve prijašnje postove pa neznam dali ga je netko spominjao).
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 02:14   #377
ah,ovo mi se jako sviđa već odavno s frendicama planiram da ćemo od prve plaće skupa otići na lasersko uklanjanje svih dlaka s tijela
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 23:22   #378
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
ah,ovo mi se jako sviđa već odavno s frendicama planiram da ćemo od prve plaće skupa otići na lasersko uklanjanje svih dlaka s tijela
evo i ja prilažem ovog smajlića na ovo podcrtano

ne želim bit skeptik u slučaju da su te prve plaće menagerski ugovori ili zastupničke (Sabor) plaće, inače bi za taj pothvat tribalo više od jedne plaće...
moje prije i ja planiramo kupit taj laser, naime, kad smo zbrojile račune, shvatiš da se to isplati
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 23:58   #379
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
evo i ja prilažem ovog smajlića na ovo podcrtano

ne želim bit skeptik u slučaju da su te prve plaće menagerski ugovori ili zastupničke (Sabor) plaće, inače bi za taj pothvat tribalo više od jedne plaće...
moje prije i ja planiramo kupit taj laser, naime, kad smo zbrojile račune, shvatiš da se to isplati

U pravu ste,svaka čast.
Rozea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 23:59   #380
koliko to dođe uopće? nije to valjda tako skupo,ili ...
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.