Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 22:15   #61
Izgleda da ću i ja morati tako, pitao sam i Optimu, ista stvar.
Neka ti T-com sve spoji, pa onda zovi nas.
Mag99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 18:38   #62
Uskoro ću valjda dobiti telefonski priključak. Zna li netko do kuda moram imati svoj kabel za telefonski priključak? Da li oni (davatelj priključka) dolaze sa kabelom u stan ili ja vodim svoj kabel od stana do ceste tj. do ruba mojeg zemljišta?
Aftermath is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 00:35   #63
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Uskoro ću valjda dobiti telefonski priključak. Zna li netko do kuda moram imati svoj kabel za telefonski priključak? Da li oni (davatelj priključka) dolaze sa kabelom u stan ili ja vodim svoj kabel od stana do ceste tj. do ruba mojeg zemljišta?
imaš stan ili kuću?
Na cestu je zralni ili podzemni vod ???
Oni dovedu do tvoje kuće a ostalo je tvoje
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 09:07   #64
Kuća sa 2 stana. Samo u jedan se uvodi telefonski priključak.
Na cesti je podzemni vod. Znači oni mi daju kabel do kuće? Jer od ceste do kuće ima oko 30 m.
Aftermath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 23:37   #65
Exclamation

Ukoliko nova kuća nema nikakvu telefonsku liniju da li postoji i jedan operater koji nudi internet (tel. nije nužan) ali neka mormalna cijena bez da imam T-comovu infrakstururu. Ovi u T-comu su toliko bezobrazni da mi se muči od njih. Evo zašto-

Prije više od mjesec dana tražlili smo za novu kući internet i telefon. Rekli su unutar 15-30 dana da će sve biti rješeno. U međuvremenu zvala nekoliko puta kažu bit će. Kad je rok prošao zovemo opet nitko ništa nezna zašto nije spojeno niti mi daje ikakav info. Nitko se nije niti udostojio od njih u tih mjesec dana javiti. Zovem svaki dan i pišem e-mailove a oni ignoriraju BEZ IKAKVOG OBJAŠNJENA. Sad je već prošlo 40 dana i ne želim s njima imati posla pa me zanima da li ako nema te njihove infrakstrukture itko drugi može uvesti liniju?

HVALA
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 23:39   #66
Ne, jedino bežični (mobilni) net ...
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2015., 18:08   #67
Nakon 50 dana od predanoh zahtjeva, bezbroj telefonskih poziva prema njima, žalbi na e-mail i slično dotična gospoda iz Tcoma udostojili su se javiti poslati netkog na teren da bi isti ustanovio da na našem području internet na žicu neće raditi - centrale su predaleko.

S obzirom da nam je vip Signal dosta loš (na mobu 2-3 crte na stick-u 1-2 crtice - jedva radi) da li netko ima njihov Tbox i li kako se to već zove i kakva su iskustva?
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 19:34   #68
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Nakon 50 dana od predanoh zahtjeva, bezbroj telefonskih poziva prema njima, žalbi na e-mail i slično dotična gospoda iz Tcoma udostojili su se javiti poslati netkog na teren da bi isti ustanovio da na našem području internet na žicu neće raditi - centrale su predaleko.

S obzirom da nam je vip Signal dosta loš (na mobu 2-3 crte na stick-u 1-2 crtice - jedva radi) da li netko ima njihov Tbox i li kako se to već zove i kakva su iskustva?
Moj brat je bas uzeo to od HT-a,naravno po njihovo karti je super pokrivenost,ali nista od toga,imao je samo 2g signal, download brzina nije prelazila 300 kbps,testirali kartice u drugom uredaji ali i dalje isto,sljedeci dan im je sve vratio...U svakom slucaju imas probni period od 5 dana kaf potpises tako da u tom roku vratis sve bez ikakvih problema ako ti ne odgovara
TonyZg12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 01:19   #69
Telefonski prikljucak

ajmo ekipa molim pomoc...radim kucu..htio bih uvest internet...koja je procesura za prikljucenje.Da li moram ici u Tcom?
eduardo12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 07:43   #70
Pa jel ti nije lakše nazvati bilo kojeg operatera i pitati direktno?
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 07:55   #71
Tako je, nazovi HT da vidiš postoji li uopće opcija da ti dovedu žicu. Ako nema tu gdje jesi već dosta korisnika i blizu imaš susjeda s fiksnom linijom očekuj da će te vjerojatno otkantati i ponuditi ti bežičnu verziju. Onda uzmi nekoliko kartica operatera i vidi čijim LTE signalom si najbolje pokriven. Imaš više opcija, VIPov homebox, ovaj novi terabajt i paket od tele 2...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:21   #72
Quote:
eduardo12345 kaže: Pogledaj post
ajmo ekipa molim pomoc...radim kucu..htio bih uvest internet...koja je procesura za prikljucenje.Da li moram ici u Tcom?
Pa ako radis kucu od nule onda ti trebaju posebni uvjeti za dobivanje gradevinske dozvole, a koji su onda dio glavnog projekta.
Jedan od tih posebn uvjeta izdaje i HAKOM i na njega se odazivaju svi teleoperateri sa odgovorom vezanim za infrastrukturu.
Mekto is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 10:54   #73
Quote:
eduardo12345 kaže: Pogledaj post
ajmo ekipa molim pomoc...radim kucu..htio bih uvest internet...koja je procesura za prikljucenje.Da li moram ici u Tcom?
Ja sam zvao HT i podnio zahtjev za priključak. Za par dana je došao tip, vanjski suradnik pogledati kako se može spojiti i sad čekam da mi se javi netko da dođe razvuči kablove do kuće.
Ako tek počinješ raditi moraš reči električaru da li će iči podzemno ili nadzemno da zna razvuči kablove.
Ja želim podzemno, a budući da upravo rade cestu platio sam dečkima da mi ukopaju cijev kroz koju će ići kablovi (ne znam dal inaće to ht radi ili moraš sam organizirati kopanje)
Sad se samo nadam da mi neće odmah početi naplačivati pretplatu jer mi treba tek na proljeće.
Ciberdream is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 09:13   #74
pa naravno da ćeš odmah plaćati pretplatu, tko te tjerao da podneseš zahtjev? Inače, ako ti ne treba ipTV (npr. maxTV, amisTV, vipTV, ...) i živiš izvan dosega optičke infrastrukture, puno bolje je uzeti mobilni internet, ima sad i od Tele2 i od VIP-a takav internet s praktički neograničenim prometom za manje novaca uz veće brzine nego što se dobiju fiksnim priključom, osobito ako je kuća negdje na strani daleko od centrale.
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2019., 09:36   #75
Pozdrav, zanima me jeli još uvijek ista procedura za uvođenje telefonske linije u kuću? Radi se o otoku gdje vidim većina da imaju "pjate" tj. Satelitske antene ali imaju i internet ...
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.