Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2015., 20:19   #5621
Mene je Sunday Riley Luna gotovo potpuno rijesio akni i vecine oziljaka (u kombinaciji sa Foreo Luna aparatichem), ostalo je jos nesto sitno na jednom obrazu, razmisljam da uzmem jos nesto hidratantnije da kombiniram svaki drugi dan, jer je dosta jak. SR Flora zvuci odlicno, nadam se da je iste kvalitete kao i Luna.

Za Estee Lauder sve pohvale, lice mi je bilo bas mekano i blistavo kada sam ga korisila.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:34   #5622
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
sto se tice paule, resist weekly i daily sam koristila cijelu proslu zimu, sve do 5. mjeseca.
u kombinaciji stvarno odlicne stvari, lice mi je na proljece bilo bez ijedne flekice, nikakvih reakcija nisam imala u pocetku koristenja.
stvarno, preporuke za te dvije stvarcice.

sto se tice el seruma, njega sam koristila u kombinaciji sa kiehls c serumom ujutro, ista stvar, lice je bilo stvarno njezno, glatko i fleke su se bile povukle, samo mi se cini da sam puno prije sa paulom vidjela rezultate.

caudalie za mene 0 bodova u odnosu na ove dvije kombinacije.
sada trenutno koristim ujutro jmo c serum, puno bolji sto se tice sjedanja i upijanja u kozu od kiehlsa.
kad potrosim jmo, mislim isprobati filorgin perfect + serum, ima dosta dobre recenzije, i za mjesovito masnu je kozu.
inace su njhove stvari odlicne, koristim meso masku, nocnu sleep and peel, time filler mat dnevnu, i pjenu za umivanje.
I meni je perfect+ serum sljedeći za kupnju taman mi je EL pri kraju
__________________
Varaždin

Zadnje uređivanje Leonharda : 30.08.2015. at 21:07.
Leonharda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 00:50   #5623
serum..za svašta

Drage žene i djevojke...stvarno nemam snage čitati sve Vaše dosadašnje misli, dojmove, iskustva ( troje klinaca, 40g) no zamolila bih Vas iskrenu preporuku za kupnju seruma jer već naoko vidim da imate iskustva i znanja :
-od zadnje trudnoće ostale mi pigmentacijske mrlje na nausnici ( na licu sam "riješila" zimus Eucerinovom linijom, noćna, dnevna, serumići)

-normalan tip kože, ponekad u PMS pokoje iznenađenje

-pomalo se opuštaju obrazi ( buckasto trudničko razdoblje ostavilo traga), izražena bora na obrazu zbog toga, drugdje ih baš nemam...možda između obrva..hm...da...oko očiju ih nema

-najviše volim noćne kreme ili serume za noć( ako to postoji) jer ujutro samo natracam bb obojenu kremu sa faktorom 50 i to je to...

Svi prijedlozi su dobrodošli, hvala!Može do 800kn maksimalno!
egzotična is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 08:48   #5624
@egzotična ja bih ti preporučila kombinaciju:

Alpha-H Liquid Gold (http://www.beautybay.com/beautyoffer...ah/liquidgold/)
i Alpha-H Liquid Gold Intensive Night Repair Serum (http://www.beautybay.com/skincare/al...htrepairserum/)

Meni je ta kombinacija super (koristi se naizmjence svaku drugu večer jedan pa drugi) s tim da ja još imam i treći koji jako hidrtizira pa rotiram tri (ja imam suhu kožu). Ali za normalnu ova dva bi bila super, djeluju na bore, ožiljke ali i na akne (meni se daleko manje pojavljuju od kad ovo koristim).
Može ih se naći i na popustima, ali ukupno ne dođu skuplje od od tvog limita a ipak su dva proizvoda i traju duže.
Ja uz njih redovno koristim i piling Omorovicza Copper Peel s mliječnom kiselinom (http://www.lookfantastic.com/omorovi...idget_id=92835). Sad još planiram probati neki serum za noć s mliječnom i serum s retinolom. Ali tu još nemam neke preporuke.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:37   #5625
Gdje kupujete te Vital plus glimolne kapi, gdje je najpovoljnije?


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:39   #5626
Quote:
mariane engel kaže: Pogledaj post
Trenutno koristim navečer SVR hydracid c20 i oduševljena sam. Malo ga pojačam uljnom mješavinom i koža mi je blistava i nahranjena ujutro. Ujutro, prije dnevne kreme, stavljam Madara time miracle serum. Prema njemu sam ravnodušna, nisam primijetila da išta radi mom tenu. Ni blizu učinku koji ima JMO serum. Razočarana sam,
ajoooj, neee... baš sam ga nedavno kupila. kakvu kožu imaš?
meni je od tog SVRa koža bila nahranjena ali bez nekih pomaka osim manje prištića.

Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Ako je itko koristio Balea Aqua serum i Afrodita Natural Lift serum, možete li ih, molim, usporediti?
Balea serum mi se jako sviđa jer je lagan, ne izaziva nered i ne masti moje masno lice, no treba mi nešto zeru hidratantnije.
Balea je vodenasta i lagana, meni je bila ljepljiva i nedovoljno hidratantna prije par godina, a sada kada mi je koža u boljem stanju ipak nisam išla na njega već serum sa q10om i sa njim isto nisam najzadovoljnija, samo "može proći" kao neka najobičnija njega. on je hidratantniji od balea aqua seruma. afrodita natural lift je za 3 puta jača od balea aqua i za 2x od balea q10 seruma. meni je bila dobra kao krema u hladnijim danima, zapravo odlična, bez ikakve zamjerke. preporučila bih ti serum iz plave afrodita linije, on je jedan od najhidratantijih koje sam probala, dobro se upija, dugo vlaži kožu

Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Imam svo troje (glikolnu, kolagen i hijaluronsku)
Glikolna je izvrsna, nema nigdje podataka o koncentraciji ali mi je ta najbolja glikolna od svih isprobanih. Moja sestra je s tim uspjela vecinu hiper skinuti.

Hijaluronske i kolagen, nista spektakularno, ljepljive su na kozi i iako koza bude fina nakon nanosenja ipak ne vidim neke spektakularne promjene tipa hidratacija, osvježenja kože ili ista drugo. Mozda je i do koze - moja je masna i teško upija a hijaluronske i kolagen kapi su guste, kao da ima silikona u sastavu.
ni meni se ne upija dobro i dosta su ljepljive kolagen kapi ali to je sigurno do masne kože. poslije mi je jako hidratizirana koža.
sad me zanimaju te glikolne kapi

Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Mene je Sunday Riley Luna gotovo potpuno rijesio akni i vecine oziljaka (u kombinaciji sa Foreo Luna aparatichem), ostalo je jos nesto sitno na jednom obrazu, razmisljam da uzmem jos nesto hidratantnije da kombiniram svaki drugi dan, jer je dosta jak. SR Flora zvuci odlicno, nadam se da je iste kvalitete kao i Luna.
Za Estee Lauder sve pohvale, lice mi je bilo bas mekano i blistavo kada sam ga korisila.
o kojim ožiljcima pišeš - crvenim mrljicama ili udubinama u koži?
kakvu promjenu si vidjela sa Foreo Luna aparatićem i koju vrstu koristiš, te koliko tvoja koža ima godina?
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:49   #5627
koliko dođe taj serum od green girl s vitaminom c? znam da je individualno, ali otprilike. mada bih ja rado kupila zeleni apivitin, imala sam nekoliko testera i bio mi je odličan čak i za to kratko vrijeme.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:53   #5628
meni je jmo nekako bolji od apivitinog, pogotovo ako imas mjesovitu ili masnu kozu.
jmo mi se odmah upije, dok apivita ne bas, i brzo sam ga potrosila nekako.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 11:59   #5629
jmo imam ali nisam probala jos, apivita zeleni serum sam testirala i bila sam iznenađena djelovanjem, čini mi se da se i ok upio.
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:33   #5630
Quote:
Sofia Victoria kaže: Pogledaj post
koliko dođe taj serum od green girl s vitaminom c? znam da je individualno, ali otprilike. mada bih ja rado kupila zeleni apivitin, imala sam nekoliko testera i bio mi je odličan čak i za to kratko vrijeme.
mislim 150-180kn
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:55   #5631
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
meni je jmo nekako bolji od apivitinog, pogotovo ako imas mjesovitu ili masnu kozu.
jmo mi se odmah upije, dok apivita ne bas, i brzo sam ga potrosila nekako.
Imam baš takvu kožu, ali meni se savim ok upijao. Ne mogu usporediti s JMO kad nažalost nisam probala. Nadam se da imaju testere.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 14:59   #5632
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
o kojim ožiljcima pišeš - crvenim mrljicama ili udubinama u koži?
kakvu promjenu si vidjela sa Foreo Luna aparatićem i koju vrstu koristiš, te koliko tvoja koža ima godina?
Mrljama, od crvenih do tamnijih ljubicastih, imala sam ih jako dugo (vec godinu i pol imam problema, nikako da ih se rijesim). Probala sam sa svim mogucim kiselinama prije Luna, ali nikako nije islo. Cak ni s vitamin c serumom nisam vidjela neko poboljsanje. Kad sam krenula s ovim duplim Luna rezimom, prvo mi se lice cijelo poljuskavilo (sigurno od retinola), zatim se nakon nekih tri tjedna smirilo, a nakon mjesec dana sam imala jos samo na jednom obrazu kolekciju od tri mrljice, drugo je gotovo pa nevidljivo. Kada stavim puder, ni ne vide se. Mislim da mi je SR Luna pomogla s mrljama i aknama, a plavi Foreo sa bijelim miteserima, nemam ni njih vise. Uglavnom, zadovoljna sam. Za anti age efekt neznam, ali eto pore, akne,, tu je definitivno pomoglo. Nastavljam, definitivno. Moja koza je mjesovita, sklona dehidraciji i aknama, 28 godina.

Od ostale preparative koristim Caudalie SOS serum ujutro i Sorbet kremu, za cistac lica imam neki Alpha H Thyme gel koji je dosao u setu, za sminku Garnier dvofazni ili The Body Shop ulje od kamilice. Zbog tih akni bas moram jako paziti na preparativu, i ovi proizvodi su se pokazali kao pouzdani.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 16:39   #5633
Serumi za lice

Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Gdje kupujete te Vital plus glikolne kapi, gdje je najpovoljnije?


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk

Kvotam samu sebe, kupila u Ljekarni Coner


Sent from my lovely iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 20:07   #5634
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
Balea je vodenasta i lagana, meni je bila ljepljiva i nedovoljno hidratantna prije par godina, a sada kada mi je koža u boljem stanju ipak nisam išla na njega već serum sa q10om i sa njim isto nisam najzadovoljnija, samo "može proći" kao neka najobičnija njega. on je hidratantniji od balea aqua seruma. afrodita natural lift je za 3 puta jača od balea aqua i za 2x od balea q10 seruma. meni je bila dobra kao krema u hladnijim danima, zapravo odlična, bez ikakve zamjerke. preporučila bih ti serum iz plave afrodita linije, on je jedan od najhidratantijih koje sam probala, dobro se upija, dugo vlaži kožu
Hvala na detaljnom odgovoru i preporuci, draga, srce si
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 22:04   #5635
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Imam svo troje (glikolnu, kolagen i hijaluronsku)
Glikolna je izvrsna, nema nigdje podataka o koncentraciji ali mi je ta najbolja glikolna od svih isprobanih. Moja sestra je s tim uspjela vecinu hiper skinuti.

Preporučam glikolnu vital plus
draga, da li se nakon glikolnih kapi može nanositi krema, imam odličnu filorginu noćnu kremu sleep and peel, ona je sa aha i bha kiselinama., pa nzn da li da je stavljam ili da je koristim u one dane kada ne stavljam kapi.
btw, i ja sam ih naručila na coner.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 09:19   #5636
maine glikolna je aha, pa bi onda ispalo da je stalno koristiš samo u različitim proizvodima, a mislim da je nju najbolje koristiti par puta tjedno, navećer, a ako je u obliku seruma onda nakon nekih 15 min može neka krema gore (ali nebih opet s aha)

inače glikolni serumi su moj HG proizvod, a posebno u kombinaciji s retinol kremama, no imam problem s tim retinol proizvodima jer nakon nekih mjesec-dva koža mi postane nekako napeta (što mi je dobro ) i tanka (što mi se ne sviđa baš)
i ne zaboravite po danu spf kad koristite takve stvarčice
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 10:03   #5637
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Mrljama, od crvenih do tamnijih ljubicastih, imala sam ih jako dugo (vec godinu i pol imam problema, nikako da ih se rijesim). Probala sam sa svim mogucim kiselinama prije Luna, ali nikako nije islo. Cak ni s vitamin c serumom nisam vidjela neko poboljsanje. Kad sam krenula s ovim duplim Luna rezimom, prvo mi se lice cijelo poljuskavilo (sigurno od retinola), zatim se nakon nekih tri tjedna smirilo, a nakon mjesec dana sam imala jos samo na jednom obrazu kolekciju od tri mrljice, drugo je gotovo pa nevidljivo. Kada stavim puder, ni ne vide se. Mislim da mi je SR Luna pomogla s mrljama i aknama, a plavi Foreo sa bijelim miteserima, nemam ni njih vise. Uglavnom, zadovoljna sam. Za anti age efekt neznam, ali eto pore, akne,, tu je definitivno pomoglo. Nastavljam, definitivno. Moja koza je mjesovita, sklona dehidraciji i aknama, 28 godina.

Od ostale preparative koristim Caudalie SOS serum ujutro i Sorbet kremu, za cistac lica imam neki Alpha H Thyme gel koji je dosao u setu, za sminku Garnier dvofazni ili The Body Shop ulje od kamilice. Zbog tih akni bas moram jako paziti na preparativu, i ovi proizvodi su se pokazali kao pouzdani.
hvala na iscrpnom odgovoru!
slično smo godište, a mislila sam da je prerano za njegu sa retinolima + meni proizvodi sa AHA kiselinama daju super rezultate, a ne nadraže mi nešto posebno kožu osim što ju malo isuše. razmišljala sam o foreo luna aparatiću no mišljenja su podijeljena o njemu pa se još nisam odlučila iako bih ga voljela probati. sa konjac spužvom sam zadovoljna, s tim da ju se treba upotrebljavati redovito da se vidi sužavanje pora, no nakon svakog korištenja koža je iznimno glatka i odstranjene su mrtve stanice, te koža svu njegu bolje upija, a puder super sjeda na nju.

Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Hvala na detaljnom odgovoru i preporuci, draga, srce si
nema na čemu!
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 11:18   #5638
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
maine glikolna je aha, pa bi onda ispalo da je stalno koristiš samo u različitim proizvodima, a mislim da je nju najbolje koristiti par puta tjedno, navećer, a ako je u obliku seruma onda nakon nekih 15 min može neka krema gore (ali nebih opet s aha)

inače glikolni serumi su moj HG proizvod, a posebno u kombinaciji s retinol kremama, no imam problem s tim retinol proizvodima jer nakon nekih mjesec-dva koža mi postane nekako napeta (što mi je dobro ) i tanka (što mi se ne sviđa baš)
i ne zaboravite po danu spf kad koristite takve stvarčice
znam za glikolnu da je aha, baš mi super pašu, pauline i od alphe sam imala gold serum i noćni serum , ali nekako mi se nisu dobro upijali u kožu.

koju trenutno retinol kremu koristiš.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 13:04   #5639
niti jednu sad preko ljeta,tj već 2mj, ali krećem danas-sutra
imam 3 na lageru, roc za osjetljivu (već sam koristila i ostalo mi je još za potrošiti do kraja, koristim za oči)
onda neki roc 2step noćni sistem imam na lageru (bilo je jakojako sniženo na frd).
i potrošila preko zime već 2ili3 bočice avon af33 seruma u kojem sam skužila da ima retinola i da mi stvarno radi nešto
i još se jako nadam da će avon opet uvrstiti onaj serum s glikolnom šta su imali prije jednodvije god, to je bio odličan proizvod, nakon 2.većeri već sam imala vidljive rezultate
uglavnom ja uvijek nekako pretjeram s korištenjem jer sam nestrpljiva, a ten jako osjetljiv, ali od sada krećem pametno, tj namjeravam serume s aktivnim đinđama koristiti samo naizmjence i ukupno ne češće od 3x tjedno

imam i nekih 30kom paulinih proba, ali nemam pojma kako da ih uvrstim u rutinu

i još sam si i shiseido benef.24 svašta nakupovala kad sam se posvađala s mm tako da stvarno moramm dobro isplanirati rutinu jer imam previše toga
trenutno sam na biobazi peršinu

Zadnje uređivanje moćna carica : 02.09.2015. at 14:32.
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:20   #5640
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
draga, da li se nakon glikolnih kapi može nanositi krema, imam odličnu filorginu noćnu kremu sleep and peel, ona je sa aha i bha kiselinama., pa nzn da li da je stavljam ili da je koristim u one dane kada ne stavljam kapi.
btw, i ja sam ih naručila na coner.
Ja ne bih jedno na drugo u ovom slučaju.
Prvo bih stavila kapi, držala na licu pola sata-sat, isprala, i onda stavila sleep and peel.
Ili dan kad stavljas kapi nemoj kremu.
Ne znam vise što piše na uputi jer sam bacila kutijicu i upute. Piše li kako ih koristiti?
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.