Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2006., 18:52   #1
Odvoz šute, uređaja, namještaja ...

Imam 40 vreća šute i nešto starih štokova i parketa i jednu kadu u stanu na prvom katu bez lifta. Možda netko zna tko bi to htio odvesti a da stvarno dođe u dogovoreno vrijeme i da mu ja to ne moram staviti na prometalo?
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 19:18   #2
Znam puno ljudi koji ce to odvesti ako solidno platis.
Oli si ti mislio,.... besplatno?
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 22:04   #3
Platio bih pošteno.
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 00:27   #4
Onda oglasnik u ruke, zovi i dogovori posao.
Nadji nekoga sa kamioncicem, izracunaj koliko vremena treba za utovar i odvoz, i plati ljudima.
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 09:05   #5
Pošteno. Bilo je nekakvih postova o raznim udrugama koje se time bave...( bivsi ovisnici,bokci) pa sam mislio...
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 09:58   #6
Preporučam ti RETOCENTAR (to su ti bivši ovisnici), dečki rade super, brzi su i za fer cijenu: 250 Kn/sat (ne zavlače)+cijena deponiranja (ovo tvoje je, mislim, oko 150 Kn, ipak pitaj njih), uz to da ti se vrate s računom i ostatkom para.

Tel. 2009 426

Rade selidbe, odvoz šute, čišćenja, utovar-istovar; skupljaju stari namještaj, štednjake, perilice, hladnjake, odjeću (to što mogu repariraju, imaju i trgovinu rabljenog namještaja, te starina i antikviteta).

Kako im je sada gužva (mnogi rade adaptacije), od zvanja će ti doći za tri, četiri dana.

Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 20:53   #7
Hvala na tel. broju, nigdje ga nisam mogao iskopati.
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2006., 21:06   #8
naručiš kontejner za 400kn i sam izbaciš..treba biti društveno koristan
 
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 20:37   #9
Bili su dečki iz RETOCENTRA danas i sve je bilo savršeno. Došli su u dogovoreno vrijeme, obavili ne mali posao bez velike filozofije, popili sokić i otišli.
Ludilo.
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 16:26   #10
cuj. super da si stavio iskustvo s deckima iz Retocentra, meni moze zatrebati, nije bed platit parstokuna i da imaju i oni neku korist i zanimaciju, a neko mozda ikoristi dobro neke stvari. da li je cijena isto bila u tom rangu ili ipak puno vise na kraju? i kaj su sve radili?
cosmicmama158 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 19:00   #11
Nosili su pedeset vreća sa šutom sa prvog kata na kamiončić, svaka teška cca 40-50 kg. Ja sam se brinuo kako će to iznjeti van pa sam dan prije toga osmislio nekakav sistem sa gurtnama da dvojica mogu nositi istu vreću, ali su to oni odbili da je presporo pa da ne platim više nego što treba??? Bilo mi ih je žao gledati kako se savijaju ispod tih vreća. Odvezli su još nekakav stari namještaj i parkete te neke izvađene štokove. Mislim da su na kraju ipak 20 % povoljniji od ljudi iz Oglasnika.
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2006., 19:15   #12
No pa dobro, ali ipak, kolko $$$$?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2006., 09:37   #13
Za sat i pol nošenja 375 kn, za nešto više od 2 t građevinskog otpada 120 kn i za ostalo sam im dao 250 kn. Inače zaboravio sam da su morali voziti dvije ture. Prvo su odvezli građevinski otpad a poslije sve ostalo. Ovu drugu turu procijenili su odokativno ali kažu da šalju račun na k. adresu sa viškom love ako je ostalo.
Rekao sam da to doniraju centru.
MrXL is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 18:59   #14
Ja bih trebao srušiti staru drvenu kuću cca 30m2.
Da li netko zna ekipu koja bi to napravila naravno za naknadu, a da nisu previše skupi?
Kuća nema opeke (znači šute), samo je drvo u pitanju. Srušio bih ju a drvo složio na placu.
Tražio sam u plavom oglasniku ali tamo su samo ovi sa bagerima.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 07:38   #15
znači jesu za preporučiti?
ja imam pun tavan krame, nema šute i toga ali ima starih dasaka, cijevi, starog namještaja, neke bačve, prazne i starog željeza dosta.. al sigurno ima 2 tone..
znači da ih zvrcnem?
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 08:13   #16
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ja bih trebao srušiti staru drvenu kuću cca 30m2.
Da li netko zna ekipu koja bi to napravila naravno za naknadu, a da nisu previše skupi?
Kuća nema opeke (znači šute), samo je drvo u pitanju. Srušio bih ju a drvo složio na placu.
Tražio sam u plavom oglasniku ali tamo su samo ovi sa bagerima.
Znam jednog tipa koji ruši drvene kuće.
S kanisterom benzina i upaljačem!
__________________
Z
zoranp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 08:35   #17
za drvenu kuču ako je u kako tako dobrom stanju (planjke su dobre), možeš staviti u oglasnik i netko će ti se javiti da ju uzme i odnese - ali najčešće besplatno ili za neke jako jako male pare, s druge strane morati ćeš se načekati dosta.

Jedan frend je tak nabavio kuču drvenu za vikendicu. U oglasniku je vidio oglas da tip daje kuču samo da je netko odnese i to je to.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 09:16   #18
Quote:
demosten kaže: Pogledaj post
za drvenu kuču ako je u kako tako dobrom stanju (planjke su dobre), možeš staviti u oglasnik i netko će ti se javiti da ju uzme i odnese - ali najčešće besplatno ili za neke jako jako male pare, s druge strane morati ćeš se načekati dosta.

Jedan frend je tak nabavio kuču drvenu za vikendicu. U oglasniku je vidio oglas da tip daje kuču samo da je netko odnese i to je to.
Evo ja svoju drvenu kuću poklanjam,samo neka je netko odnese i počisti iza nje.
Fakat mi smeta jer gradit ću novu, pa ako znate nekoga da mu treba za ogrijev nek mi se javi.
Dat ću i u oglas, pa možda se netko javi.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 09:17   #19
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Znam jednog tipa koji ruši drvene kuće.
S kanisterom benzina i upaljačem!
To mogu i sam, ali ak nekom treba za ogrijev zašto ne, nek si ju nosi.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 11:40   #20
zanima me jel ima netko za preporučiti neku ekipu za odvoz starog željeza (ima i malo aluminija ali uglavnom željezo, cijevi, štange, komadi ograda, stare peći, šparet, limeni ormari itd...) ima sigurno 500 kila a možda i više..
znam da bi ovi koji odvoze otpad sve odnjeli, ali radije bi dao nekom tko od toga može imati koristi, tipa Romi koji to prodaju i od toga žive..
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.