Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2010., 17:04   #3501
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Dakle, zbilja...prevarena_ri, ne daj se zbunit ovim gunđalima koji ponekad ničim izazvani udare u ratne bubnjeve... kao prvo, čestitam na bebi, to ti je sigurno trenutno najvažnija stvar.
Kao drugo, sigurna sam da će ti cure bez beda priskočit sa svime što znaju u pomoć. Evo ja ti mogu a propos vile Ariston reći da su nenormalno skupi (menu-i od 500kn i sl.), a da ne govorimo da informacije preko Neta ili telefona ne daju jer, citiram, "ako zbilja postoji interes, onda ćete i osobno doći". Jamais
Ako te zanimaju 4 cvijeta ili Milenij (cijene od prošlog ljeta), to ti pošaljem. Profesionalne slike koštaju, tako da ako je to too much za vaš budžet, zaposli nekog prijatelja da vas slika u crkvi, a uzvanici neka slikaju svojima tokom večere. Svadba ti je jedna i jedina, i boli te "johnny", ovako će isto super biti
ma znam, da sam mislila da mi neće pomoći nebih se ni javljala i naravno da mi je jedino beba sada na pameti, ali to naravno ne znači da želim dan svog vjenčanja obilježiti odlaskom matičaru sa kumovima... mislim da se može i slatko malo vjenčanje napraviti bez puno novaca...
i pretpostavljala sam da je ariston skup ali eto vrijedi pitati zato i postoji forum haha
zanimaju me i milenij ili 4 cvijeta ali koliko sam shvatila oni imaju samo velike sale za stotinjak ljudi... meni će biti 40-ak ljudi... ako i toliko.. zato sam mislila restoran. ali ako cijene nisu strašne, tko zna pošaljem ti mail na pm pa ti meni proslijedi da vidim da li bi se tu moglo nešto iskombinirati... sviđa mi se i hotel jadran (onaj na pećinama) pa ako netko slučajno ima i njihovu ponudu...
što se tiče slika, imam jednu curu koja mi radi nokte i profesionalni je fotograf, pa ću nju pitati... ako ništa drugo iskeširati ću tih 3000-4000 kn... htjela bih lijepe fotke...
a jel imao neko dj-a na svadbi? nisam baš nigdje pročitala da se neki na našem području preporuča... čula sam za dj bruna iz zg-a i tako ali zašto da dovlačim nekoga iz zg ako ima i u ri netko dobar...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 17:14   #3502
Čini mi se da je Ally imala u Jadranu, pa ti je definitivno za to nadležna a propos gostiju, mi imamo ravno 40 (skupa s nama), tako da nema to veze - i 4 cvijeta i Milenij to mogu bez beda, a u Mileniju imaš i ljetnu VIP terasu kat iznad Wagnera koja je divna (mi smo tamo)
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 19:12   #3503
mi radimo svadbu za 30-40 ljudi u mileniju.. meni je njihova terasa iako je bilo teško odlučiti između milenija i sv. jakova jer su obje lokacije posebne.. jedini nedostatak je što nema paketa pića.. kome god pošalješ e mail poslati će ti cjenik.. mislim da jadran nije za male svadbe..
ako sam dobro skužila želiš obično slikanje, a ne book? mislim da nije preko 2000kn.. ovisno o broju slika.. mi smo uzeli slugu jer je jeftiniji i lijepši mi je album..
bend smo htjeli uzeti trio, ali s obzirom da je mala svadba duo je dovoljan..
belize is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 19:13   #3504
uuuuu ta terasica mi se sviđa... možda vam ukradem ideju
a za piće se može s njima dogovoriti? mislim, da možda donesemo svoje?
pa da ja bi obično slikanje ali da to napravi neko tko zna svoj posao.. ako su takve cijene onda super!
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 19:55   #3505
Quote:
prevarena_ri kaže: Pogledaj post
a za piće se može s njima dogovoriti? mislim, da možda donesemo svoje?
pa da ja bi obično slikanje ali da to napravi neko tko zna svoj posao.. ako su takve cijene onda super!
svoje možeš donijeti vino, ali svejedno plaćaš 20kn po odrasloj osobi točenje.. žestice ne dozvoljavaju.. mi ćemo staviti da ljudi mogu naručiti vino, pivo, sokove koliko hoće, a žestice plaćaju sami.. iako nam to nebu bio problem jer od svih žestoko pijemo samo seka i ja
ako ne želiš book onda slikanje uopće nije skupo..
belize is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 20:39   #3506
Mi smo kod Kurtija isto uzeli samo slikanje bez booka i to paket za 2800kn( album sa 120 fotografija), book mi je preskup, nudio nam je neki od 5000 i neki od 7000kn, meni je to too much za dati, dovoljan mi je samo album i cd u punoj rezoluciji. Kurti ima i paket od 1700kn (dobiješ album sa 80 fotografija). Dal ima ko jeftiniji neznam.

Još ga moram pitati za slideshow na cd-u uz muziku koju mi odaberemo ( da se polagano vrte slike iz djetinsva, slike hodanja i slike vjenčanja). Neznam koliko bi to došlo.
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 21:45   #3507
ma da i mi planiramo da žestice sami plaćaju... a dobro, to onda oko pića s njima treba vidjeti (njihovo ili naše vino).
pa ja sam nekako planirala da uzmem najosnovniji paket da imam lijepe slike koje ću staviti u taj album, a ostale slikice kada se već napijemo i zabava bude u punom jeku, onda ćemo se sami slikavati.. to mi je i nekako prirodnije biti će svakakvih slikica znači ima i jeftinijih opcija... to mi je drago čuti a ovaj slideshow mi je baš fora... načula sam da to dj napravi u suradnji s nama pa se veselim tome naravno, ovisi i o dj-u.
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 00:13   #3508
Quote:
libetoži kaže: Pogledaj post
Mi smo kod Kurtija isto uzeli samo slikanje bez booka i to paket za 2800kn( album sa 120 fotografija),
Evo jedne koja ima vjenčani album iz Kurtija
Mi smo imali baš taj paket, fotograf je bio odličan, album je prekrasan, taman veličina, bijeli, velike slike. Dobili smo hrpu fotki na CD-u u punoj rezoluciji što nam neki fotografi nisu htjeli dati.
Ne znam kako vam je zgodno ali ima na Viškovu, kod benzinske, frizerski salon Harmony. Šefica radi savršene vjenčane frizure i nije skupa. Donijela na probno fotke kako bi htjela pa smo isprobavali, nakraju mi ona predložila i fenomenalno je izgledalo
A za šminkanje uvijek preporučam Maju, mislim da je tu prije 2 god. dosta spominjana, ne znam da li to još radi, to joj je bio fuš pored rada u salonu. Meni se sviđa što našminka tako da istakne ono najbolje ali se ne kuži da si skroz pod šminkom, žena stvarno ima oko za to. A i dođe doma, to mi je puno olakšalo.
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 00:47   #3509
ja sam udana i nemam vise takvih uzbuđenja,vama budućim mladenkama želim sve najbooooolje u pripremama i svemu što želite da vam uspije,da budete sretne i zadovoljne,da podijelite međusobna iskustva koja uvijek dobro dođu i kojih ćete se sjećati,a ova piromanka koja vam se ubacila neka gleda svoja posla jer je očito da ima problema sama sa sobom,sretno
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 08:29   #3510
Quote:
libetoži kaže: Pogledaj post

... Ma puno ti hvala...
Vjenčanje nam je krajem 4mj., kad bi se onda trebala naručiti?
I briši brojeve sa svog posta dok te modi ne skuže , to se nesmije, ja sam ih u quotiranju izbrisala (prepisala na papir
Ja bih zvala odmah .
Kod Ksenije rezerviraš dan, kažeš otprilike koje vrijeme bi ti odgovaralo, a onda te ona tjedan ili dva prije zove s točnim terminom.

To su brojevi tel. povučeni iz t-com imenika, . Al' ako misle da je za brisanje, neka brišu.

U Rijeci je još na glasu salon Iva za vjenčane frizure, no nisam čula ni poz. ni neg. kritike. Tako da, osim da su totalno izreklamirani, ne znam ništa.

Zadnje uređivanje sara4 : 21.01.2010. at 08:35.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 08:35   #3511
prevarena_ri, i mi smo bili u Jadranu...56 ljudi u kongresnoj, a vidjeli smo je sređenu za pir i od 35. Meni jako fora, intiman i simpa prostor. Što se tiče hrane i svega toga, bez zamjerke smo. Sve super ukusno...mi smo bili jako zadovoljni.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 12:16   #3512
ozbiljno? znači i tamo može... ajme super imam opcija a mislila sam da ću se morati zadovoljiti sa prvim što naiđe ma opcija hotel mi puuuuno više paše jer bih odmah tamo i sobu unajmila da imam malca gdje staviti... ipak će imati 3 mj. i nećemo se moći baš odvajati...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 12:30   #3513
U Jadranu dobiješ sobu za mladence koja ti je na raspolaganju od tog jutra (na dan pira) do drugi dan...odlično je jer je to najbliža soba restoranu i kongresnoj i stvarno si za čas tamo. Za bebicu perfektno, a pogled...

Ako budete išli pogledati kongresnu salu, kad su u njoj samo stolice za kongres izgleda poprilično bezveze. Tražite da vam pokažu slikice uređene sale s nekog pira, to je skroz druga pjesma. Mi smo je najprije vidjeli uređenu i zaljubili se, a onda je vidjeli neuređenu i skužili da je baš dobro da je tako ispalo .
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:02   #3514
ozbiljno??? ajme pa sve neke super vijesti! jedva čekam da to sve počnem obilaziti...
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:18   #3515
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Dakle, zbilja...prevarena_ri, ne daj se zbunit ovim gunđalima koji ponekad ničim izazvani udare u ratne bubnjeve... kao prvo, čestitam na bebi, to ti je sigurno trenutno najvažnija stvar.
Kao drugo, sigurna sam da će ti cure bez beda priskočit sa svime što znaju u pomoć. Evo ja ti mogu a propos vile Ariston reći da su nenormalno skupi (menu-i od 500kn i sl.), a da ne govorimo da informacije preko Neta ili telefona ne daju jer, citiram, "ako zbilja postoji interes, onda ćete i osobno doći". Jamais
Ako te zanimaju 4 cvijeta ili Milenij (cijene od prošlog ljeta), to ti pošaljem. Profesionalne slike koštaju, tako da ako je to too much za vaš budžet, zaposli nekog prijatelja da vas slika u crkvi, a uzvanici neka slikaju svojima tokom večere. Svadba ti je jedna i jedina, i boli te "johnny", ovako će isto super biti
ne znam odakle ti ta cijena menija..

mi smo se ženili u villi ariston i bilo je fenomenalno, mi smo sami sa šeficom sastavili meni (koji je bio i više nego bogat) i to hladno topli buffet i došlo nas je 300 kn po osobi (bez pića). normalno da ti ne mogu ništa govoriti preko telefona, jer sve je stvar dogovora. mi smo došli, popili kavicu, popričali, sastavili meni i sve pet. osoblje je stvarno super. nama je jedan frend puštao muziku i bilo je 5. i dobili smo gratis noćenje.
naravno sve ovo tvrdim pod uvjetom da se nije nešto promijenilo, obzirom da smo se mi ženili 2007.

netko je pitao i za sv jakov, može se podijeliti trošak kićenja sa ostalim parovima koji se žene taj dan, mene je bila zvala jedna cura.. ali kako to obično biva - jedni bi ruže, drugi kale itd. pa je teško naći kompromis...
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:21   #3516
Quote:
head over heels kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je Ally imala u Jadranu, pa ti je definitivno za to nadležna a propos gostiju, mi imamo ravno 40 (skupa s nama), tako da nema to veze - i 4 cvijeta i Milenij to mogu bez beda, a u Mileniju imaš i ljetnu VIP terasu kat iznad Wagnera koja je divna (mi smo tamo)
Osjetila sam da me netko spominje... hahahaha... je je, Jadran je moja domena... ali i sara4 se tamo vjenčala tako da nisma jedina...

nadalje Sv.Jakov... išla sam vidjeti Adiedus jer se ona tamo udavala i što se tiče vjenčanja jedno za drugim ummm ima ih... ona se vjenčala prvu subotu u 7. mjesecu i kad je njima već bilo vrijeme za uči u crkvu ekipa sa prijašnje svadbe je još svirala ispred crkve.... tamo vjenčanja znaju biti sat za satom... koliko se ja sjećam ona je novac dala svečeniku za dekoracije kao i svi ostali taj dan....

što se šminkanja tiče ja sam se šminkala kod Paole u Edenu... meni je njen rad presavršen... ako nekog interesir akako je to izgledalo uputim ga na slikice...

za fotografa nisam mjerodavna jer smo mi uzeli Art Studio iz Samobora... eto toliko....
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:41   #3517
Hvala vam cure na prijedlozima
... znači sad se moram odlučiti za šminkanje između Paole i Xenie, za obe su dobri komentari, Maju Zatezalo nemogu naći na internetu pa ako netko ima njezin kontakt neka ga ostavi...
...Što se tiće frizure, Olivera ili Iva, zna netko kolike su cijene kod njih?
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:48   #3518
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Evo jedne koja ima vjenčani album iz Kurtija
Mi smo imali baš taj paket, fotograf je bio odličan, album je prekrasan, taman veličina, bijeli, velike slike. Dobili smo hrpu fotki na CD-u u punoj rezoluciji što nam neki fotografi nisu htjeli dati.
Drago mi je da su za Kurtija pozitivni komentari i znači dobimo puno više slika na CD-u, e to mi je bitno jer sam se razmišljala ako bude na CD-u samo 120 slika, to mi je malo, nek je na CD-u puno slika pa ću si ja onda razvijati kako me volja
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 14:54   #3519
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ne znam odakle ti ta cijena menija..
normalno da ti ne mogu ništa govoriti preko telefona, jer sve je stvar dogovora.
naravno sve ovo tvrdim pod uvjetom da se nije nešto promijenilo, obzirom da smo se mi ženili 2007.
Nitko sretniji od mene ako sam krivo informirana a ipak su prošle i 3 godine, u to vrijeme su svi digli svjetski cijene...
A i nije normalno, sorry, ovakva reakcija iz Aristona, jer sam ja uredno i iz Mozarta, i 4 cvijeta, Milenija i Bonavije dobila cjenike i okvirne informacije od pića do cijene parkiranja, sve preko maila a bez da sam ikog vidjela ja zbilja ne znam tko će njima sa tako bahatim odgovorima preko maila ("ako interes postoji onda i dođite") zbilja i navratiti...
a da je u konačnici divno tamo, to zbilja, od hrane nadalje sve dobri komentari ali kažem, zbilja na tako divan dan neću takvu bahatu karmu...
__________________
Amor omnia vincit...
head over heels is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 15:01   #3520
Ally.. ja bi volila vidjeti slikice.. da vidim šminku..
belize is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.