Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2015., 10:38   #1
Prepreke za ulazak s nekim u vezu?

Za ulazak u vezu s nekim imamo svi raznih prepreka. Znamo one najcesce, a to su bar po meni; ne odgovarajuci izgled, nekompatibilnost u razmisljanju i neimanje zajedničkih tema za razgovor, interesa u hobijima i razdaljina.

Gore navedene stvari su mi ok i razumne.

Međutim naslušao sam se i nadozivio i mnogih drugih razloga tipa:

- nema fakultet završen
- ne dolazi iz "the family" (Vjerujte da ima, o da ima)
- nije moje vjere (kod nas jako zastupljeno)
- razveden (a ako je razveden i ima dijete hrak pu na njega)
- razvedena (a ako je razvedena i ima dijete hrak pu na nju)
- nema rijeseno stambeno pitanje (i ovo sam cuo, vjerujte)

ove stvari su mi nejasne...

Da se nadovezem za fakultet, smatram da sa osobom mozes biti intelektualno kompatibilan bez da je zavrsio fakultet i da, smatram da je intelektualna kompatibilnost bitna.

Zasto vi s nekim ne ulazite u vezu, bilo kakvu?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 10:45   #2
I da kazem da je meni bitan izgled i intelektualna kompatibilnost, kao i nekompatibilnost u razmisljanjima.....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 10:50   #3
Ja ne želim da mi je ijedna od tih stvari presudna za ulazak u vezu.
Ne želim imati popis ispred sebe i križat ga.
I jedina prepreka bi mi bila da dotična osoba IMA takav neki popis.
Kad sam ulazila u veze, bitan je bio samo taj osjećaj.
I uglavnom je bio dobar osjećaj.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 10:55   #4
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
Ja ne želim da mi je ijedna od tih stvari presudna za ulazak u vezu.
Ne želim imati popis ispred sebe i križat ga.
I jedina prepreka bi mi bila da dotična osoba IMA takav neki popis.
Kad sam ulazila u veze, bitan je bio samo taj osjećaj.
I uglavnom je bio dobar osjećaj.
ali nesto je sto te odbije, a nesto sto privuce.... to je neminovno
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:11   #5
Nekompatibilnost u razmišljanju i neimanje zajedničkih tema za razgovor su mi prepreka generalno za druženje s ljudima, kamoli ne za vezu. Izgled mi nikad nije bio presudan. Veza na daljinu je nemoguća, a interesi u hobijima su osobna stvar i ne moraju nam se poklapati jer nismo ista osoba niti bi trebali biti.

A jednostavno rečeno, pepreka za ulazak u vezu s nekim uvijek je bila ta neka intuitivna procjena da jednostavno nismo kompatibilni i da ne bismo dobro funkcionirali, bez obzira na ove duge nabrojane faktore. Ono što ja po kratkom postupku napravim je procjena karaktera uvidom u ponašanje, način razmišljanja, navike...i pretpostavim kako bi nam odnos izgledao. Ako mi se tu ukaže vizija kako ja cijeli dan vičem i pokušavam ga dohvatit oklagijom, križam mogućnost veze. Uvijek vjerujem svojoj intuiciji.
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:13   #6
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
Zasto vi s nekim ne ulazite u vezu, bilo kakvu?
Pretjerana konzumacija alkohola, droga, duhan, nezdrav odnos prema tijelu općenito (ne mora nužno vježbati), divljakuša u smislu izlazaka i neodgovornosti općenito, nije dovoljno liberalna, zatucana , neobrazovana (bar neka solidna srednja), nema ambicija i želju za učenjem i napredovanjem, izrazita feminiskinja, depresivna sa crnim pogledom na sebe i svijet oko sebe, zatvorena, namrgođena, dosadna, neuredna, nema mota u izboru odjeće, nezaposlena godinama, ne zna što hoće u životu općenito, sramežljiva u sexu naročito, razmišlja pičkom, agresivna, svadljiva, povodljiva, bezobrazna, umišljena, neodgovorna prema novcu, ne zna ništa skuhati, nije se u životu makla iz svog sela i svojih običaja, pretjerano religiozna (ateist sam), izrazito praznovjerna, razočarana u ljubav, rastavljena sa djetetom..totalno različit pogled na život i svijet općenito, potpuno različiti hobiji i interesi.. ima toga još...

Ne smeta mi..
Ako je malo bucmastija a to kompenzira zadovoljstvom sobom i osmjehom..
Ako je iz siromašne familije, nema novaca, stan i slično, ima problema sa roditeljima itd
Ako žena pristojno izgleda (sexualno mi je bitno) i općenito na zdravim nogama i pozitivno orjentirana prema sebi i životu, otvorena, vesela to me pobere na prvu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:55   #7
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
... neuredna, nema mota u izboru odjeće, nezaposlena godinama, ne zna što hoće u životu općenito, sramežljiva u sexu naročito, razmišlja pičkom, agresivna, svadljiva, povodljiva, bezobrazna, umišljena, neodgovorna prema novcu, ne zna ništa skuhati...
Splicanke su lijepe zene al' brate ne smeta li ti kad tu napucanu ugledas ujutro bez umjetnih trepavica,grudnjaka punjenog silikonom,traperica koje su joj sinoc "dale guzicu",kilo fasade sa lica(puder)... nema svoju kosu vec ekstenzije

Nisu sve ali velika vecina je takva!
Radila sam jedno vrijeme u Splitu i naslusala se prica od njihovih oceva i muzeva o tome kako su to zene koje ne znaju kuhat,rade mjesec dana da dobiju placu od 3000 kn da odu kupiti markirane traperice i daju otkaz,da im je bitan sam pun novcanik...

Ima ih prirodno lijepih i zgodnih(bez dodataka) i normalnih sto se tice posla i love al ih je malo

To je moje iskustvo s njima

A muskarci zbog takvih kupuju aute koje ne mogu otplacivati i ekstremno skupu odjecu da bi ih impresionirali...

I da,sve su "opatice" ,dok se ne maknu iza prvog kuta sa nekim tko si moze priustit da je sevi

Zagrepcanke za razliku od njih,isto kao i Slavonke i ostale jesu mozda u po bijela dana u trenirci ali zato je vidis izvornu i nema iznenadenja ujutro
__________________
Čovjek mora biti dovoljno veliki da prizna svoje greške, dovoljno pametan da profitira iz njih i dovoljno snažan da ih ispravi.
luda umjetnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 12:38   #8
Quote:
luda umjetnica kaže: Pogledaj post
Splicanke su lijepe zene al' brate ne smeta li ti kad tu napucanu ugledas ujutro bez umjetnih trepavica,grudnjaka punjenog silikonom,traperica koje su joj sinoc "dale guzicu",kilo fasade sa lica(puder)... nema svoju kosu vec ekstenzije

Nisu sve ali velika vecina je takva!
Radila sam jedno vrijeme u Splitu i naslusala se prica od njihovih oceva i muzeva o tome kako su to zene koje ne znaju kuhat,rade mjesec dana da dobiju placu od 3000 kn da odu kupiti markirane traperice i daju otkaz,da im je bitan sam pun novcanik...

Ima ih prirodno lijepih i zgodnih(bez dodataka) i normalnih sto se tice posla i love al ih je malo

To je moje iskustvo s njima

A muskarci zbog takvih kupuju aute koje ne mogu otplacivati i ekstremno skupu odjecu da bi ih impresionirali...

I da,sve su "opatice" ,dok se ne maknu iza prvog kuta sa nekim tko si moze priustit da je sevi

Zagrepcanke za razliku od njih,isto kao i Slavonke i ostale jesu mozda u po bijela dana u trenirci ali zato je vidis izvornu i nema iznenadenja ujutro
Nikad nisam volio žene sa fasadom na licu, to mi je odbojno.. rimel, sjajilo za usne i malo si prekrije nedostatake i to je to. Previše fasade mi je totalni turn off.. Prirodna ljepota me očarava kao i velike grudi (nije bitno ako od četvorke ispadne trojka ni ona nije loša). Prirodna ljepota se lijepo uočava, kako izvana tako i iznutra. Trenerka je možda udobra ali mi je također odbojna.. možeš se uvuć u neki komad robe da furaš neki stil a ne onako bezlično kao sa treninga... Za splićanke si u pravu, to je interesantno selo koje živi po svojim blesavim običajima..teško je tu naći kvalitetnu ženu ako se o vezi radi ali pronađe se.. mislim ja sam pronašao 20km od Splita, uz more, na gore u vlaškoj.....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 13:01   #9
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nikad nisam volio žene sa fasadom na licu, to mi je odbojno.. rimel, sjajilo za usne i malo si prekrije nedostatake i to je to. Previše fasade mi je totalni turn off.. Prirodna ljepota me očarava kao i velike grudi (nije bitno ako od četvorke ispadne trojka ni ona nije loša). Prirodna ljepota se lijepo uočava, kako izvana tako i iznutra. Trenerka je možda udobra ali mi je također odbojna.. možeš se uvuć u neki komad robe da furaš neki stil a ne onako bezlično kao sa treninga... Za splićanke si u pravu, to je interesantno selo koje živi po svojim blesavim običajima..teško je tu naći kvalitetnu ženu ako se o vezi radi ali pronađe se.. mislim ja sam pronašao 20km od Splita, uz more, na gore u vlaškoj.....
Trenirka moze jako dobro stajat(ako ima na cemu) a to vise govorim onako figurativno jer pritom mislim na bilo koji odjevni predmet koji pristaje za dan,mogu bit i tajice(mada ih rijetko koja zna nosit jer nije svacije dupe za to)

Meni vjera i nije toliko bitna,jer ako bi on postivao moju i ja bi njegovu!Imam problem sa nacionalnosti,tu sam ne popustljiva!
Nije me briga jel' ima stan,kucu,lovu dokle god vidim da radi i trudi se kroz zivot.Alergicna sam na ljencuge iliti parazite.
Slican pogled na svijet je bitan ali isto tako i premostiv(znam iz svog slucaja) ali valjda zato trebas i imat neki jeben karakter.
Sto se tice faxa,to mi je ono totalno glupo stajaliste to su obicno ljudi koji jako dobro znaju ono sto su nabubali na pamet iz knjige a u stvarnom zivotu su izgubljeni i za zivot s njima covjek treba kupit puno prirucnika tipa "sam svoj majstor" a to meni kao zeni sa urodenom genetskom manom "zenke" nije nimalo privlacn da muskarac sa 30 g prije nego bilo sto napravi mora procitat negdje kako
__________________
Čovjek mora biti dovoljno veliki da prizna svoje greške, dovoljno pametan da profitira iz njih i dovoljno snažan da ih ispravi.
luda umjetnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:23   #10
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
Odjeću si izvukla....
Ma ne sorry, ja sam splićo.. a ti znaš kako se žene ovdje srede kad u dućan idu... jest da je blesavo ali se teško naviknuti na niže kriterije.. kad dođem u Zg pa većinu cura vidim u sivim/crnim trenerkama...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:32   #11
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Odjeću si izvukla....
Ma ne sorry, ja sam splićo.. a ti znaš kako se žene ovdje srede kad u dućan idu... jest da je blesavo ali se teško naviknuti na niže kriterije.. kad dođem u Zg pa većinu cura vidim u sivim/crnim trenerkama...
splicanke su najzajebanije zene koje upoznah
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:38   #12
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
splicanke su najzajebanije zene koje upoznah
Ako si pametan maknut ćeš se od splićanski.. jest da su zgodne žene i održavaju se na visokom nivou ali to ti je bolest u glavi posebne vrste. Furaju kao na modnoj pisti, jako umišljene i nerealno visoko pucaju, živjele bi od potkoženog muža i apartmana, netko takav životni stil mora poplaćati...
Na sjeveru su žene otvorenije, prizemljenije i mnogo zrelije u glavi, gore su ljudi naučili na rad a ovdje je cilj u 3 mjeseca ljeta oguliti turiste i ostatak godine šepuriti se po rivi, piti kavu i baviti se pizdarijama...čast iznimkama...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.03.2015., 11:50   #13
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
gore su ljudi naučili na rad a ovdje je cilj u 3 mjeseca ljeta oguliti turiste i ostatak godine šepuriti se po rivi, piti kavu i baviti se pizdarijama...čast iznimkama...
E, pa šta? Ko uspije tako, zašto se ne bi zajebavao većinu vremena? Takvima je obično bolje nego ovima što su "navikli na rad", imaju i više para i više vremena za život. Kad bih mogla birati, bez razmišljaja bih odabrala tu opciju. I općenito one koji odaberu tu mogućnost, smatram sretnijma i pametnijima.

I nisu ovdje toliko navikli na rad koliko se tebi čini, samo nemaju izbora. Oni koji rade, crnče non stop, a na kraju ispadne nizašto. Ovi drugi se prešetavaju po špicama i ispijaju kave od roditeljskog džeparca. Trebaš vidjeti terase kafića u centru grada u podne za radnog dana. Ništa posebno zrelo i vrijedno divljenja.
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:25   #14
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako si pametan maknut ćeš se od splićanski.. jest da su zgodne žene i održavaju se na visokom nivou ali to ti je bolest u glavi posebne vrste. Furaju kao na modnoj pisti, jako umišljene i nerealno visoko pucaju, živjele bi od potkoženog muža i apartmana, netko takav životni stil mora poplaćati...
Na sjeveru su žene otvorenije, prizemljenije i mnogo zrelije u glavi, gore su ljudi naučili na rad a ovdje je cilj u 3 mjeseca ljeta oguliti turiste i ostatak godine šepuriti se po rivi, piti kavu i baviti se pizdarijama...čast iznimkama...
Ovo su takve gluposti, dakle ti ljudski karakter sudiš po MJESTU ROĐENJA???? Mislim znam da nisu svi stereotipi bezveze al' ovo je previše...
NE Kreditima is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 16:27   #15
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ako si pametan maknut ćeš se od splićanski.. jest da su zgodne žene i održavaju se na visokom nivou ali to ti je bolest u glavi posebne vrste. Furaju kao na modnoj pisti, jako umišljene i nerealno visoko pucaju, živjele bi od potkoženog muža i apartmana, netko takav životni stil mora poplaćati...
Na sjeveru su žene otvorenije, prizemljenije i mnogo zrelije u glavi, gore su ljudi naučili na rad a ovdje je cilj u 3 mjeseca ljeta oguliti turiste i ostatak godine šepuriti se po rivi, piti kavu i baviti se pizdarijama...čast iznimkama...
To što si dobio odjeb od splićanke i ostao izrevoltiran, nije naš problem.
Prvo gledaj sebe pa onda komentiraj ostale.
__________________
Anonimnost laže.
CheckThisOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:24   #16
nisam splićanka, ali mene to sram reć
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:25   #17
Quote:
satc kaže: Pogledaj post
nisam splićanka, ali mene to sram reć
Tako je u mom selu jebi ga...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:29   #18
Onako opcenito govoreci, muskarce vise smeta ako zena nije fizicki ok (jasno, koliko toliko na nivou muskarca, makar ima i onih nerealnih, recimo apeliram na Jack Black-a i Shallow Hal-a). Zene smeta ako muskarac nije "perspektivan", sto ce reci, materijalno nije osiguran, ili barem nije ambiciozan, pa ce u buducnosti biti materijalno osiguran.

Drugim rijecima, muskarci vole vidjeti sto zena donosi u brak, a zene vole znati da ce djeca biti namirena.

Iz moje osobne perspektive, to je vrlo slozeno pitanje i imam zapravo izuzetno visoke kriterije.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:31   #19
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
Onako opcenito govoreci, muskarce vise smeta ako zena nije fizicki ok (jasno, koliko toliko na nivou muskarca, makar ima i onih nerealnih, recimo apeliram na Jack Black-a i Shallow Hal-a). Zene smeta ako muskarac nije "perspektivan", sto ce reci, materijalno nije osiguran, ili barem nije ambiciozan, pa ce u buducnosti biti materijalno osiguran.

Drugim rijecima, muskarci vole vidjeti sto zena donosi u brak, a zene vole znati da ce djeca biti namirena.

Iz moje osobne perspektive, to je vrlo slozeno pitanje i imam zapravo izuzetno visoke kriterije.
pa tema i jes tu da ih čujemo
nije valjda da ih se sramiš?
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 11:54   #20
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
Onako opcenito govoreci, muskarce vise smeta ako zena nije fizicki ok (jasno, koliko toliko na nivou muskarca, makar ima i onih nerealnih, recimo apeliram na Jack Black-a i Shallow Hal-a). Zene smeta ako muskarac nije "perspektivan", sto ce reci, materijalno nije osiguran, ili barem nije ambiciozan, pa ce u buducnosti biti materijalno osiguran.

Drugim rijecima, muskarci vole vidjeti sto zena donosi u brak, a zene vole znati da ce djeca biti namirena.

Iz moje osobne perspektive, to je vrlo slozeno pitanje i imam zapravo izuzetno visoke kriterije.
nije isključivo, no kod žena prvenstveno prolazi ljepota i mladost, kod muškarca perspektiva, sposobnost. da, bitne su i ostale stvari, no one su sekundarne, niš puno manje bitnije, no ipak dolaze nakon ovog prvog. zaš svi poznati nakon razvoda, obvezno nalaze duplo mlađe..i starije glumice su danas nepoželjne u hollywoodu, nisu ni upola tražene ko duplo mlađe kolegice. čak ni vlatkica kokos nemože nać sponzora tu jer je na tržištu hrpa upola mlađih kolegica pa seli van..haha..s druge strane, situacija s muškarcem je ista..evo, kolege s posla su nedavno komentirali jednu žensku koja radi u konzumu na blagajni, dok do obratne situacije, da ženske komentiraju zgodnog tipa na blagajni, ne bi nikad došlo.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger