Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 23:14   #3421
Pozdrav, daklem imam jedno pitanjce.
Prije 3 tjedna sam bušila prednji helix na desnom uhu, zarastanje prolazi super, nema crvenila, mogu spavati na njemu, sve idealno. Budući da su cure zatvarale ZGBPS ja požurila nakon 10 dana i bušila tragus lijevo, a ja jako volim spavati na lijevom boku . Sve je bilo idealno, prvi dan sam na poslu već stetoskop normalno nosila, spavam na toj strani, nema crvenila, oteklina splašnjava kad ono zadnja tri dana kad ga čistim puf kuglica ostane u ruci, a onda kreće muka, jako ju teško vraćam.
Da napomenem da na oba pierca imam labret. Rupica na tragusu je uredna ali vidim da se oko lateralnog ruba rupice koža kao razmakla i vidi se meso ( potencijalno keloid u nastajanju, budući da sam im jako sklona- 4% sretnih bijelaca i ja među njima). Da li je moguće da mi je labret prekratak? ukoliko i je, kamo ići???? cure više ne rade, a ne znam tko je u Zg-u dobar po tom pitanju?
pomagajte
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 07:12   #3422
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Jel postoji negdje da se može kupit piercing nakit, ali od zlata?
Pa obično ga ima po piercing salonima, i znam da sam vidjela na netu (ne znam što te točno zanima).
Samo je moje pitanje, zašto? Zlato je zapravo dosta loš materijal za piercing nakit, jer moraš jako paziti koja je čistoća (minimalno 14 ili 18k), pri čemu već i 18k ima zapravo samo 75% zlata, a ostalo su srebro, bakar etc... plus, kod lošijih slitina ima i nikla koji uzrokuje alergijsku reakciju.

enivejs, pogledaj tu. meni je momak donio 2 spikea iz tog dućana (crni titan) i to je najbolji nakit koji sam ikad imala
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:37   #3423
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Jel postoji negdje da se može kupit piercing nakit, ali od zlata?
Zlato ti se za piercing nikako ne isplati, em je skupo, em je nezahvalno (u slučaju piercinga nije plemeniti metal ).

Eventualno kirurški nehrđajući čelik (od kojeg se piercing izrađuje) zlatne boje
__________________
"The truth is everybody is going to hurt you. You just got to find the ones worth suffering for!" Bob Marley
Dragonflyina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 20:14   #3424
Quote:
Dragonflyina kaže: Pogledaj post
Zlato ti se za piercing nikako ne isplati, em je skupo, em je nezahvalno (u slučaju piercinga nije plemeniti metal ).

Eventualno kirurški nehrđajući čelik (od kojeg se piercing izrađuje) zlatne boje
Ma nije mi do boje, vec do metala... Nekako mi se cini da mi sporo zarastaju, a imala sam ranije probleme sa nakitom koji ima nikla u sebi pa sam posumnjala na to da reagiram na čelik i da zato sporo zarasta, al mi je Irena rekla da bi mi se alergija na nikal manifestirala ranije i u obliku crvenila i svrbeža. Pa sad ne znam zakaj onda tak zafrkava pri zarastanju
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 17:39   #3425
Quote:
pace pacic kaže: Pogledaj post
cure više ne rade, a ne znam tko je u Zg-u dobar po tom pitanju?
pomagajte
odi kod irene u octopus (gunduliceva)...ona ili ivana ce ti znat rec u cem je stvar
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 08:45   #3426
freakette, nos ti zarasta užasno sporo jer je debeli . heck, ja svoj imam probušen 6 godina, pao mi je nakit prošli vikend i nisam odmah skužila i sad mi se oporavlja već tjedan dana. Ako hoćeš baš biti 100% sigurna uzmi titan, ili probaj s bioplastom, možda će ti bolje odgovarati. titan bi trebao biti najčišći
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 09:32   #3427
Quote:
~*Aurora*~ kaže: Pogledaj post
freakette, nos ti zarasta užasno sporo jer je debeli . heck, ja svoj imam probušen 6 godina, pao mi je nakit prošli vikend i nisam odmah skužila i sad mi se oporavlja već tjedan dana. Ako hoćeš baš biti 100% sigurna uzmi titan, ili probaj s bioplastom, možda će ti bolje odgovarati. titan bi trebao biti najčišći
Nemam nos, imam tragus i resicu, al i oni zafrkavaju Dobro, za tragus još nije ni prošlo preporučeno vrijeme zarastanja. Al planiram možda probati sa promjenom nakita, da vidim kak će rupica reagirat na neki drugi materijal.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 09:59   #3428
ne znam kako sam shvatila da je nos u pitanju, pardon . tragus i resica još 10 puta gore . hrskavica je grozna za zarastanje, postoji šansa da i spavaš na toj strani a nisi toga ni svjesna, tako je frendici bilo, pola godine joj se stalno gnojilo, sad je bolje ali isto nije super
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:15   #3429
Pirsala pupak prošli utorak u Octopusu, bušila me Ivana, sve pohvale na higijeni i općoj profesionalnosti. Stavila sam najobičniji bananabell od titana, 350 kn s bušenjem, dobila savjet o čišćenju Octeniseptom i fiziološkom, na trbuhu ionako ne spavam, hlače su sve niskog struka, sve u svemu crvenilo oko rupica se u potpunosti povuklo, još me samo malo češka kao i svaka ranica kad zarasta i jako lijepo i diskretno izgleda jeeej. Ne znam što sam čekala s pirsingom ovako dugo...
scythe meister is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 22:12   #3430
pirsala sam nos krajem 5.mjeseca,no i dalje se pojavljuje keloidic i crvenilo okolo,nisam mijenjala nakit,strah me je jer je spirala dosta velika,pa se bojim da necu moci sama izvaditi ga...mozda mi nakit ne pase,ali pirserica veli da nije moguce posto je od kirurskog celika...ne znam ni sama vise sto da radim...cistim da redovno,mozda i previse,koristim fiziolosku i bepanthen,no svako malo imam kuglicu oko pirsa(koja ne boli samo je iritantna),vec sam luda...s pupkom nisam imala apsolutno nikakvih problema,a nos me ubija!!!ima li tko savjet?????
tish kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 00:01   #3431
Meni je u petak ispao pirsing na pupku, da li moze do pon izdrzati da se to skroz ne zatvori? Ako mi netko moze pomoci
iwanamilinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:36   #3432
do kad iz pirsa na pupku izlazi ono bljakavo? imam pirs već dva i pol mjeseca i još uvijek ga moram čistiti svaki dan..niš me ne boli i nije mi upaljeno :/
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 00:45   #3433
gdje pirsati nos u osijeku i koliko otprilike košta bušenje plus nakit?
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 17:29   #3434
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
gdje pirsati nos u osijeku i koliko otprilike košta bušenje plus nakit?
Anubis
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 21:40   #3435
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
Anubis
hvala punoo
jel znaš još molim te koliko se ranije trebam naručit i otprilike cijena + nakit ?
mine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 23:34   #3436
Quote:
mine123 kaže: Pogledaj post
hvala punoo
jel znaš još molim te koliko se ranije trebam naručit i otprilike cijena + nakit ?
samo nazovi, Žvaki: 0917834388
za piercing se ne čeka
cijene ne znam, ja sam bila zbog tetovaže
__________________
"Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away." Antoine de Saint-Exupery
Anna Freud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 00:08   #3437
Irena u Octopusu vam ima akciju, 20% na sva piercanja te 50% na sav nakit, čini mi se. pogledajte na fejsu do kada traje, nisam zapamtila
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 08:06   #3438
jucer my new one VERTICAL TRAGUS!!!!!!extraaaa!!!!
tish kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 09:05   #3439
Ako se tko razumije u pirsanje i nosenje nakita u religijske, ezoterijske i sl. svrhe, moze li mi reci da li se bas mora radit rupa u tkivu? Zar nije nakit sam po sebi dovoljan? Ako je pak rupa bitnija, moze li se nositi skriveni nakit?
niyyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 13:59   #3440
Pitanje za one koje imaju iskustva molim! Znači imam ravne bradavice koje izlaze na podražaj, a ako stavim pirseve da li cu imat problema i da li ce se bradavice izvuci na stalno??
jasammarijeta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:45.