Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2008., 10:44   #41
a to je i meni palo na pamet oko busenja, jer i ja stalno premjestam stvari. kaze muz malo gipsa (ili sta se vec stavlja), preko bijele boje i stvar gotova
znam, lakse je reci nego uraditi, a pogotovo on i fizicki radovi tog tipa..
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 13:32   #42
Quote:
PiaLolla kaže: Pogledaj post
Curke to sa baldahinom......kaj ako izbushimo rupicu i onda nakon nekog vremena odluchimo premjestiti krevet (mi uvijek imamo neke inovacije, tako da chisto sumnjam da che Zufljin krevet uvijek biti na jednom mjestu).

Jel ima netko neku alternativu da se ne bushi?

BTW......mi chemo napraviti sami baldahin.....gledala uzorke i skuzila da mogu i ja napraviti tak neshto
mojoj curki baka kupila baldahin koji se zakači na krevet tako da nema nikakvog bušenja i dođe nešto malo kojih 100 njak kuna (šipke + materijal) koji naravno se da promijeniti..
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 13:46   #43
a moja dva bandita (4 god) zele one visoke krevete. meni se to cini odlicno s obzirom da ce im soba biti mala (12 kvadrata) pa mislim da bi im to moglo ostaviti malo vise mjesta za igru. s druge strane brinu me eventualna divljanja i skokovi na glavu
Novi Kolacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:00   #44
Quote:
al1972 kaže: Pogledaj post
ugavnom uz baldahin dobijes i kukicu. i onda izbusis rupu u plafonu, stavis tiplu (ili kako se vec zove ona plastika), i zasarafis kukicu i onda kacis sa spagom na tu kukicu.
kod nas je doduse totalna improvizacija jer nije bilo kukice. izbusili rupu, tiplu, saraf sa sto vecom glavom i onda nekako svezali oko tog sarafa , ali drzi, i to je najbitnije
Hvala ti,kad uradimo baldahhin slikam i pokazem ,nasa je soba u roza boje po volji curama ,i nikako da je dovedemo da bude svaki dan uredna i igracke sređene.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:03   #45
Quote:
šiljo kaže: Pogledaj post
mojoj curki baka kupila baldahin koji se zakači na krevet tako da nema nikakvog bušenja i dođe nešto malo kojih 100 njak kuna (šipke + materijal) koji naravno se da promijeniti..
A pitash baku/mamu gdje je kupila?
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:14   #46
a sta mislis PiaLolla, onako skroz po zenski, malo bijelog plastelina u rupicu i stvar gotova
ako ti je strop bijel normalno. ako je rozi, malo rozog plastelina...ma zasto komplikovano kad moze jednostavno
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 16:11   #47
pia
koteks - split
šiljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 20:20   #48
Ma ne brine mene estetika

Neg ak se nekak moze bez, zake bushit!

Vidish da moze.....al u Splitu

Ma naljepish one zvjedice shto svijetle u mraku....hehhehe.....tako mozemo seliti krevet gdje nas je volja
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:03   #49
Quote:
al1972 kaže: Pogledaj post
i ja volim svijetle djecje sobe. nasa ima bijeli namjestaj. djeluje mi romanticno i veselo.

dimenzije su ti slijedece:
kompletna duzina kreveta je 211 (sa onim daskama sa strane), inace povrsina za spavanje je 80x200 kad je sklopljen , odnosno 160x200 kad je rasiren. znaci trebaju ti dva madraca od 80x200 (kad se sklopi stave se jedan preko drugog)...
i dalje..kad je sklopljen kompletna sirina je 87cm (radi daske iza), a visina 86cm.
Thanks!

Pia, moj muz ti je u Lidlu nasao nda :mrezu za komarce" za krevet i to ima neki nastavak gore koji se sam nalijepi na strop i super cvrsto drzi, mi koristili na moru. Mozda uspijes tak nekaj nac.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:19   #50
Dora, de ocisti malo privatne poruke, htjela sam ti nesto poslati
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 23:43   #51
Cisto
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 18:58   #52
dječja soba

BOK EVO I MENE.
ALICA72 MORAM TI REĆI DA JE KREVET FENOMENALAN ČIM SAM GA VIDJELA ZALJUBILA SAM SE U NJEGA ALI ŠTETA JE ŠTO SE NE MOŽE KUPITI KOD NAS.
EVO AKO MI NETKO MOŽE DOFURATI TAKAV KREVET SPREMNA SAM MU PLATITI 500 EURA AK NETKO MOŽE NEK SE JAVI POZDRAV.
ninavz123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 06:50   #53
Pa puno toga mozete sami napraviti ili nadji dobrog stolara i nek ti spoji tih par dasaka, pa nije to nauka. MOj muz je nama napravio bracni krevet, ni jedan kupljen nam nije pasao po visini.
Mi ce mo ovo ljeto napravit djecju sobu(uredit) onak ko gimnasticku dvoranu. Kupila sam neke stvari u IKEA-i a namjestaj i sve veliko ce mo sami sagraditi. Sad trazim dobro drvo. Imat ce tobogan, zid za penjanje, ljuljacku, umjetnicki atelje, ljestve, ruce, ma svasta smo osmislili.
http://www.sweetdreambed.com/girlsgallery.htm
Evo vam par ideja, znam da su ovo over the top dizajni i da kod nas tesko tak nesto izvest ali mozda nekome dobro dodje.
Meni je vazno da po zimi kad ne mogu van puno s njima da se imaju gdje izdivljati i zato im radimo takvu sobu. Ovo s princezama me bas ne zanima, mada da to pokazem maloj nebi mi dala mira dok joj to nebi tak napravili, meni je bitno da ima dost za veranje, skakanje i divljanje.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 13:56   #54
Dječja soba "Apart" - Gorenje

Da lije netko kupio nešto od ovog kompleta? Po kojoj cijeni? Lesnina ih više nema u ponudi, teško im je složiti cijenu za narudžbu iz Slovenije.
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 21:55   #55
Dječja soba - ideje i iskustva

imam sina od 3 godine.vrckaavo dijete.soba mu je limun žuta ,i zizovi takođe te iste boje.jedan zid ide na okruglo (nema čoška) poslati cu slike za savjet.pa me zanima ideja kako da malo osvježim nekim jarkim bojama.dali da nekog pitam da mi nacrta nekakvu sliku.....dajte ideju mamice.hvala.pozz
luci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 22:47   #56

soba se može razmjestiti.sada trenutno ima i mali krevetić u njoj jer još spava u njemu,ali kad ga ubrzo maknem biti će puno vise mjesta

zavjese na medvjediće
luci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 22:58   #57


to otprilike izgleda ovako za sada.htjela bih mu staviti neki veseli tepih jer ovaj služi samo da nije na hladnom.i te male sličice po zidu sam tako zaljepila jer je prazno.voljela bih staviti nekoliko polica po zidu jer nema ni jedne.ali bi neke neobične.ne obične drvene.radje neka druga varijanta
luci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 23:19   #58
mozda kakve police za igracke,imas za kupit veliki izbor djecjih tepiha,mi smo nasoj slagali puzzle sa likovima iz crtica i ljepili na zid,mozda kakva djecja posteljina...
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 23:21   #59
vidjela sam u kiki police obicne ali u bojama pa mozda ti to moze pomoci....... neznam jesi iz zagreba
a ima i neka stranica gdje mozes naruciti bas djecje drvene police pokusat cu pronaci stranicu..
i ja imam sina i kupila sam mu onaj tepison sa stazom za autice pa on tamo parkira autice ili ih voza po tome...
a imas i razne naljepnice za zidove za kupit......
eto mozda ti nesto pomogne
renatap is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 23:34   #60

http://www.zvjezdica.hr/police.html

evo tu ima par zgodnih djecjih polica
Mozda ti se nesto svidi
renatap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.