Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2011., 15:57   #61
Quote:
lezerni88 kaže: Pogledaj post
samo usporedi lanjsku melzerovu sezonu na zemlji uoči rg-a s aktualnom, vidjet ćeš da nema puno razlike. prošle godine više pobjeda, ali mučenje s pikzibnerima (hernandez ga je skoro dobio, a igrao je loše.) ove godine je već dobio federera. ne znam koliki će hendikep biti ozljedica, no zet nam je mačka s devet života. od njega uvijek i svugdje očekujem i sve i ništa.

što se mugra tiče, jedna mala sugestija: lanjski poraz od nadala - tijesan k'o sueski kanal.
ma upravo zato što su obojica takvi idioti u glavi mi je to i tako lagan ždrijeb. dok se njima posloži u glavi već tenisač poput mareja vodi 2 0. dobit federera i nije tako teško ove godine kao prijašnjih melzer u QF je nešto kao Stanlio u QF, 99% da će se usrat (ne računam prošlu godinu)
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:01   #62
Rafa opet skida pritisak sa sebe. Smišljeno nema kaj,biti ce zanimljivo

Quote:
„Đoković je ove godine dosad osvojio četiri najveća turnira. Sada imamo još jednog igrača koji sve radi savršeno. No, za mene je favorit i Roger Federer. Najbolji tenisač svih vremena jednostavno mora biti i favorit", poručio je Rafa.
http://gol.hr/clanak/rubrika/tenis/d...jim-ga-se.html
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:03   #63
po meni najzanimljivi dio za orva 2 kola je
Hradecka-Sevastova
........VS................
Petkovic-Jovabovski

Isner-Nadal, moglo je i lakse, iako ce Rafa to lako proci

Ljubo mi mogo doc do Nadala, ako prvo dodje do Verdasca koji zna lose odigrati, i to sve cesce zna lose odigrati
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:10   #64
pusti ti formu almagra i melzera, svi oni tempiraju pripreme za RG, sve je podređeno tom turniru. Almagro na zemlji ne može biti dobar ždrijeb pa da se svemir okrene naglavačke
Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:40   #65
Aj da čujem asocijacije na ovu fotku

Sht is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 16:41   #66
niš mi nije jasno, pa škotić ima najteži ždrijeb melzer, almagro, dolgač, jedan ga izbacuje sigurno


navijam da nadal i plačipička budu u jednom dijelu ždrijeba, a dick u drugom da konačno uzme taj wimbledon.
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 17:02   #67
Uh ,jedva sam vas pronašao! Allene,Allene! Pogledaj stari forum ! Tamo sam
(opet) pogodio.Rano jutros.Polufinale M-N i F- Đ Dalje znaš i sam...

Zadnje uređivanje oxydant : 20.05.2011. at 17:06. Reason: ispravak
oxydant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 17:31   #68
sta ti treba asocijacije, rafa je frajer i švalerčina samo takav, guzio je i karolinu, a di nece ovu.
krox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 17:42   #69
rafa, please !!! pleeeease !!! tell verdasco that I still ...

Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
niš mi nije jasno, pa škotić ima najteži ždrijeb melzer, almagro, dolgač, jedan ga izbacuje sigurno

navijam da nadal i plačipička budu u jednom dijelu ždrijeba, a dick u drugom da konačno uzme taj wimbledon.
melzer i almagro se prije murraya u četvrtom kolu sastaju međusobno a almagro sutra još igra finale nice.

dolgopolov neće doć ni do troickog ili trećeg kola, kako igra zadnje vrijeme.

del potro je zaista imao sreće jer je najvjerojatnije izbjegao moćnog škota i do osvajanja RG treba proć samo
karlovića, gulbisa, đokovića, gasqueta, berdycha, federera i nadala

Zadnje uređivanje ursamajor : 20.05.2011. at 18:28.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 19:07   #70
Quote:
oxydant kaže: Pogledaj post
Uh ,jedva sam vas pronašao! Allene,Allene! Pogledaj stari forum ! Tamo sam
(opet) pogodio.Rano jutros.Polufinale M-N i F- Đ Dalje znaš i sam...
vidio sam. ti si jedan od boljih vizionara ovdje

Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
rafa, please !!! pleeeease !!! tell verdasco that I still ...



melzer i almagro se prije murraya u četvrtom kolu sastaju međusobno a almagro sutra još igra finale nice.

dolgopolov neće doć ni do troickog ili trećeg kola, kako igra zadnje vrijeme.

del potro je zaista imao sreće jer je najvjerojatnije izbjegao moćnog škota i do osvajanja RG treba proć samo
karlovića, gulbisa, đokovića, gasqueta, berdycha, federera i nadala
a neam pojma ždrijeb. tako sam ovdje pročitao. onda ne izgleda baš težak, iako mislim da bi ga i melzer, a pogotovo almagro dobili.
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 21:17   #71
Veic ide na Cuevasa kojeg nije nemoguce pobijediti i ukoliko dobije ide na Kolju sto takoder nije toliko los zdrijeb.Ako nekako prode to,ispada od Steroitka.
Niti jedan naš nema zdrijeb za dalje od treceg kola,no prvo bi svi mogli proci,osim Karlovica koji odma leti od Delpa.Dodig bi mogao dobiti Ribu,pa ni Tipsu nije nemoguce dobiti na zemlji,no onda dolazi Rođi.Bojim se da ce Montanes sprasiti Cilica,ako vec Marin ne ispadne na pocetku od Hidalga,a Ljubo vjerojatno ispada u drugom od Kohlija.
Lucicka skuplja poene protiv Sharapove.

Od favorita Murray dobio kamilicu,dok ce Novak morat od pocetka stisnuti jako,no mislim da dolazi do polufinala sigurno.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 22:38   #72
PAMET, ŠARM I OSTALO

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=991413
DrŠ_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 22:41   #73
Vijesti iz prošlosti

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=969856
DrŠ_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 22:44   #74
PAMET, ŠARM I OSTALO (II)

http://www.e-novine.com/entertainmen...ove-Novak.html
DrŠ_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 22:45   #75
Molio bih da ga uoči susreta ne predstavljaju kao trećega na svijetu!

http://www.e-novine.com/sport/sport_...o-Federer.html
DrŠ_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 22:55   #76
Daj ne spammaj, čovječe, stane ti sve to u jedan post.
__________________
I turn another corner, I go down a corridor + I see this guy / He must be about 100ft tall + he only has 1 eye;
He asks me 4 my autograph, I write NOBODY & then / I wrap myself up in a woolly coat + blind him with my pen
J.Ralston is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 23:22   #77
J.Ralston nemoj se toliko opterecivati spamanjem , nema potrebe da dizemo tenzije,to je poznari drsov stil... bolje je po meno stavljati to tako nego sve u jedan post jer se nestavlja sve u isto vrijeme.
krox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 23:41   #78
mi ovdje smo uz Wozniacki, Petković i Šarapovu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 00:09   #79
Chika DrS, mnogo se opterecujes pisanjem e-novina. To je smece koje uredjuje smece od coveka, Petar Pijani Lukovic. Eto, postao je strucnjak i za tenis, kao sto je onomad bio strucan i za rock and roll (iako nikad gitaru nije uzeo u ruke a poznavaoci kazu da je nesluhista), oprobao se i kao knjizevni kriticar iako nije nacitan, bio je i filmski kriticar ali je platio silnu sudsku globu Emiru Kusturici, probao je i politikom da se bavi ali su ga najurili iz LDP-a... trenutno mu je aktuelan tenis, zbog popularnosti Djokovica ali sa Perinih 100+kg ne verujem da je ikad uzeo reket u ruke.
LionsGate is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 01:06   #80
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
na papiru najteži raspored ima đoković iako je do federera tu mislim samo del potro u trećem kolu sa pravom šansom za prekid niza, naravno ako odigra kao 2009.
DP nema nikakvu sansu protiv Novaka. Kao sto nije imao ni u prethodna 3 meca.
U slucaju njihovog ukrstanja u 3 kolu, ocekuje ga konstantno setanje levo desno i milion dropshotova od strane Djokovica. Nakon drugog seta ce Del Potra izneti na nosilima
Whitelight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.