Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2017., 01:48   #5361
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Situacija ti varira sa svakim danom. Nekada je neizdrživo, nekada je ok. Uglavnom je najveća koncentracija štetnih plinova u jutarnjim satima, vjerojatno preko noći ispuštaju te čestice. Tako da te ne iznenadi miris sumpora, pogotovo ako ti razgovor bude na početku prve smjene

Što se prirode tiče, u blizini Broda imaš jezero Petnju, Sovsko jezero, Ljeskove...to mi ovako prvo pada na pamet. A u samom Brodu imaš Podvinjsko brdo (Striborova šuma), u Vinogorju je planinarski dom, uglavnom sve lijepe šetnice i staze. Izguglaj neke od ovih pojmova koje sam napisao, možda ti se nešto svidi.
Hvala
__________________
Only a life lived for others is a life worthwhile. (A. Einstein)
Penchant is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:08   #5362
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Molim vas savjet za wellnes/masaže u Sl.Brodu.
Treba mi kao rođendanski dar.
U hotelu Art i fizioterapeut Josip Lebic u Zrinskoj 44. A i u domu umirovljenika ima masaze i kazu da su ok.
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:14   #5363
U vezi Brodske glazbene scene. Nekada je bilo ok bile su svirke u Gemu i Alfi sada mislim da bude u Pubu ali kad krene ili bude neki ivent bude na brodskim portalima obavijest.
Setnica i trim staza imas od stadiona do src Poloj,pa bazeni.
Izlete mozes po okolnim brdima i izletistima kao sto je navedeno.
Karte kazalisnih predstava idu negdje do 100tinjak kuna ali nekad ih je teze nabaviti,budu odmah rasprodane pa treba biti informiran.
Moze se fino organizirat zivot u Brodu samo se treba imat mota i volje
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:18   #5364
Dobar osobni trener u Brodu? Zna li itko?
.( da nije Siser)
I cijena?
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 10:21   #5365
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se u Brodu moze napraviti dobra tetovaza?
I ovo sam saznala.
U Sibinju😎
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 09:16   #5366
Brodsko-posavska županija ove školske godine sa manjkom od 307 učenika naspram prošle školske godine...
https://www.vecernji.hr/vijesti/skol...vasici-1192254

"Brodsko-posavskoj županiji ova se školska godina upisuje kao najgora po broju prvašića – samo u Osnovnoj školi Antuna Mihanovića broj učenika u posljednjih 8 godina smanjen je za trećinu: 2009. imali su 830 učenika, a prošlu su školsku godinu završili s 561 učenikom. Sve je to zbog masovnog iseljavanja stanovništva iz slavonskih gradova"
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 10:34   #5367
reportaža iz SB večeras u Labirintu na hrt4
https://www.facebook.com/LabirintHTV...type=2&theater
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 11:30   #5368
Hajde treba gledati i pozitivnu stranu... Sad će biti dovoljno posla za sve
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:05   #5369
Samo o poslu i politici? Ima li drugih tema
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 22:21   #5370
aj daj ti jednu
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:18   #5371
Danas slucajno nabasam na reklamu da Sergej Cetkovic gostuje u Brodu. Aj dobro. Nisam upoznata sa likom i djelom al vidim da je omladina odusevljena.
Meni u Brodu fali mjesta sa svirkom a da nije folk. Kad izades vikendom da imas di. Makar jednom mjesecno dobra rock svirka.
Na RTL u 321kuhaj Toca I Bada. Vjerovatno ih poznaju neke.starije generacije.

Btw nekako slab pdaziv u dvorani Vijus u Zivotu na vagi?
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 21:50   #5372
slab odaziv u dvorani Vijuš, ali je zato McD bio krcat
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 07:53   #5373
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
Meni u Brodu fali mjesta sa svirkom a da nije folk. Kad izades vikendom da imas di.
Ozbiljno nema niti jednog mjesta u gradu gdje ne sviraju cajke? Baš nijednog? Stvarno?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 12:03   #5374
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ozbiljno nema niti jednog mjesta u gradu gdje ne sviraju cajke? Baš nijednog? Stvarno?
Ma nije baš tako, naravno da ima normalnih lokala, glazbe po izboru za svakoga.

Btw, na Petnji je održan MTB maraton & Trail running. Iako vrijeme nije bilo baš najpovoljnije okupilo se oko 150 natjecatelja iz cijele Slavonije, a bilo je i gostiju iz Mađarske i Bosne.. Slabija posjeta samih brođana se opravdava pripremama za pečenkijadu, javljaju iz udruge ''Sretni&debeli''.

.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:25   #5375
Molim pomoć.
Zbog izvanrednog studiranja trebam (skoro) svaki petak spavati u SBu.
Koja bi bila najpovoljnija, razumna varijanta?
DuxRH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:22   #5376
9
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Ma nije baš tako, naravno da ima normalnih lokala, glazbe po izboru za svakoga.



.
Lokala da. Za popit pice i kavu. Ali za na vecer izaci bas i nema. Mozda kuca piva ali kako kada. A
Evo ,recimo da vam dode ekipa u goste ,prosjek godina od 35 do 40. Gdje biste ih vi navecer izveli?
Aj,da cujem?@��
Neslusaju cajke ni pod razno cak ni pijani
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:57   #5377
Ko to baca bombe po Slavoniji II?
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:23   #5378
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
9
Lokala da. Za popit pice i kavu. Ali za na vecer izaci bas i nema. Mozda kuca piva ali kako kada. A
Evo ,recimo da vam dode ekipa u goste ,prosjek godina od 35 do 40. Gdje biste ih vi navecer izveli?
Aj,da cujem?@��
Neslusaju cajke ni pod razno cak ni pijani
Pub Sir Oliver. Tamo su vikendom svirali oni dečki iz Piramide.. Ne znam jel još uvijek sviraju, nisam bio sad preko ljeta.
Odem u Beerc, bivša Mala kavana na korzu, mirnija atmosfera, nema galame-vrištanja-gužve.
Navigator je malo življa atmosfera, ako je društvo raspoloženije.
Kuća piva, kako si navela..
Ima se, nađe se. Nisam nikad osjetio kronični nedostatak zgodnih mjesta, iako prevladavaju narodnjaci i domaći trash.
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 13:15   #5379
Navigator, Prohibition.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:26   #5380
Quote:
DuxRH kaže: Pogledaj post
Molim pomoć.
Zbog izvanrednog studiranja trebam (skoro) svaki petak spavati u SBu.
Koja bi bila najpovoljnija, razumna varijanta?
Prije više godina sam odsjedao u apartmanima Korzo. Tada je to bila jedna od jeftinijih varijanti na koje sam naišao preko neta. 150kn noćenje. Ne znam koliko ti je jeftino ili skupo to plaćati 4 puta mjesečno. Možda se je u međuvremenu otvorio kakav backpacker's inn il tako neš. Znaš li nekog od tamo? Možda je netko kog poznaju voljan iznajmiti sobu za te dane.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.