Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 14:30   #1
Hangar 7 - izdavač

Hangar 7 je mali izdavač spekulativne fikcije. Dosad je objavio romane/zbirke Prodavač snova (Milena Benini), Izgani (Ivana Delač), Drum (Ivan Lutz, Goran Sundać), Imago Ultima i Dublje od Bezdana (David Kelečić), Kad tama zavlada (Oliver Franić), Noćni vlak za Dukku (Danijel Bogdanović)....

Također, objavljuje SF časopise/zbirke Nebula, UBIQ... kao i dvije knjige od GRRM Razmjena kože i od Brandona Sandersona Legija pod površinom...

Uskoro im izlazi nova knjiga od Gorana Gluščića Eshaton TV.

Ja sam dosad pročitala tri njihove knjige: Prodavač snova, Izgani i Drum, a pročitala sam i Junačke zgode Junker'sa i Vallianta, samo od drugog izdavača (Hangar 7 je reizdao roman od Vanje Spirina). Trenutno čitam Imago Ultima.

Ovo je novi izdavač, ima svoj webhop na stranicama portala inverzija.hr, no mora se reći da je Davorin Hodak - glavni urednik - obavio odličan posao s izborom knjiga. Svakako bacite pogled na Prodavača snova i Izgane - dva sper žanrovska romana, Imago Ultima je zbirka, ali je isto super.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 18:24   #2
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
...no mora se reći da je Davorin Hodak - glavni urednik - obavio odličan posao s izborom knjiga.
Plus što je čovjek jedan od rijetkih izdavača s kojima ekčuli možeš izmjeniti i riječ-dvije te ne ignorira izravne upite. Ako čita, ja ga hvalim jer mi rukopis stoji kod njega Pročitah Drum (koji mi se poprilično svidio) te Noćni vlak za Dukku (koji me nije baš tako oduševio).
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 15:37   #3
Pročitaj Izgnane od Ivane Delač ili prodavač snova od Milene Benini.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 16:19   #4
Izdaju i Sirius B što je pohvalno

međutim, prema meni, problem su mikrotiraži te slaba distribucija za one koji ne vole pretplate, sajmove i poručivanje po nekome ili preko interneta
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:06   #5
Upravo čitam Kad Tama zavlada, isto super roman, a nedavno su objavili tri nova romana, što je super.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:45   #6
Samo mali ispravak. Covjek se zove Davorin Horak. Djeluje I uda SFERI, tj. organizaciji Sferakona.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.