Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 00:36   #3821
Bok, ima ovdje neka cura koja igra odbojku za faks? čula sam da je ekipa dosta uspješna pa me zanima kak to funkcionira, ima li treninga i koliko,kad bih igrala odbojku za faks zamjenjuje li mi to tjelesni?
Hyper music is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 14:27   #3822
Gdje se kupuju skripte za faks?
Tocnije, gdje nas nece oderati pritom?
Eileri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 15:46   #3823
Quote:
Eileri kaže: Pogledaj post
Gdje se kupuju skripte za faks?
Tocnije, gdje nas nece oderati pritom?
Uglavnom u kopiraonici u Hebrangovoj ulici (blizu faksa).
__________________
Unapologetically left-wing.
littleparticle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 19:19   #3824
Quote:
littleparticle kaže: Pogledaj post
Postavljaš teško pitanje jer na našem faksu sve ovisi o kojem se tjednu radi. Naime, neke vježbe (koje traju najdulje, u prosjeku 4 sata) i seminare imaš samo jednom u dva tjedna, dok predavanja najčešće imaš svaki tjedan.

Primjerice, meni se na prvoj godini događalo da jedan utorak imam prijepodne (recimo, od 8 do 12) vježbe, zatim od 13 do 15 predavanje, pa od 15 do 17 seminar. (Ti seminari, zbog pohvalne organizacije našeg fakulteta, ni ne moraju biti na toj istoj lokaciji, bar se nama znalo tako dogoditi pa smo ih sami, u dogovoru s profesorom, pomicali za petnaestak minuta kasnije), dok idući utorak nemam ništa osim ovog predavanja od 13 do 15. I tako ti se ti utorci izmjenjuju.

hvala ti na odgovoru

jel zna mozda netko za onu novu zgradu fbf-a? Kada bi ta zgrada trebala bit gotova? Što će se sa svih 5 lokacija preselit na samo tu jednu lokaciju?

unaprijed hvala
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 19:38   #3825
Još prije 20 godina se pričalo da će biti gotova za 5 godina
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 13:35   #3826
Nemoj očekivati da ćeš vidjeti tu zgradu dok studiraš. Nama su prije 5 goidna kad sam kretao rekli da planiraju završiti do 2017, samo da faks dobije zemljište od grada. I faks ga je dobio, 2 godine nakon toga, ali od onda se ništa nije dogodilo, tako da ti ti je bolje uopće se ne nadati
U međuvremenu je bio i novi natječaj za nacrt zgrad, samo nikako da se krene. sve mi se čini da od toga neće biti ništa
__________________
Don't turn your back, don't look away, and don't blink.
Theli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:07   #3827
Moze mi netko reći koje se sve aktivnosti mogu birati na tjelesnom?
Koliko sati u tjednu moramo ić na to, i gdje se sve te različite tjelesne aktivnosti izvode?
Kako da uspijem baš ugrabiti aktivnost koju želim, a da se ne popune mjesta?
Vidjela sam negdje da uz tu aktivnost koju izaberemo moramo ić na još nešto općenito gdje svi moraju ić za vikend??
Inače ne volim tjelesni pa najradije ne bih išla na to


Zadnje uređivanje nekacura777 : 21.09.2016. at 16:18.
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 16:41   #3828
Quote:
nekacura777 kaže: Pogledaj post
Moze mi netko reći koje se sve aktivnosti mogu birati na tjelesnom?
Koliko sati u tjednu moramo ić na to, i gdje se sve te različite tjelesne aktivnosti izvode?
Kako da uspijem baš ugrabiti aktivnost koju želim, a da se ne popune mjesta?
Vidjela sam negdje da uz tu aktivnost koju izaberemo moramo ić na još nešto općenito gdje svi moraju ić za vikend??
Inače ne volim tjelesni pa najradije ne bih išla na to

prelistaj dvije stranice unazad, ja sam vec na to odgovorila
tcd is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 22:30   #3829
Quote:
nekacura777 kaže: Pogledaj post
Moze mi netko reći koje se sve aktivnosti mogu birati na tjelesnom?
Koliko sati u tjednu moramo ić na to, i gdje se sve te različite tjelesne aktivnosti izvode?
Kako da uspijem baš ugrabiti aktivnost koju želim, a da se ne popune mjesta?
Vidjela sam negdje da uz tu aktivnost koju izaberemo moramo ić na još nešto općenito gdje svi moraju ić za vikend??
Inače ne volim tjelesni pa najradije ne bih išla na to

Ima i skuplja opcija kojom možeš dobiti potpis za tjelesni
Studentsko skijanje u inozemstvu u ožujku . Sve o vlastitom trošku. studenti sa cijelog sveučilišta.
mimoza40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 16:30   #3830
Quote:
Sherman25 kaže: Pogledaj post
Pa ne mora li voditelj laboratorija imati doktorat ?
samo kliničkog, za ostale je dovoljna specijalizacija.
Cefeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 10:51   #3831
koliko će mi bilježnica trebat za prvi semestar. Ako imam 5 predmeta, da uzmem 5 bilježnica na crte? Gdje bih mogla kupiti futrolicu za index?

Hvala unaprijed
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 17:40   #3832
Quote:
nekacura777 kaže: Pogledaj post
koliko će mi bilježnica trebat za prvi semestar. Ako imam 5 predmeta, da uzmem 5 bilježnica na crte? Gdje bih mogla kupiti futrolicu za index?

Hvala unaprijed
Ne treba ti toliko. Neke predmete se ni ne isplati zapisivati jer profesori samo čitaju s prezentacija (koje će ti ostaviti na webu). Ja primjerice sve predmete zapisujem u jednu bilježnicu. Doduše, pošto imam fetiš na bilježnice i sve moraju imati određeni motiv, odem jednom na semestar u knjižaru i iskeširam 10 kuna na tu jednu koja mi služi za sve predmete taj semestar, no znam ljude koji koriste više manjih (onih najmanjih, bilo praznih ili s crtama). Ako ideš na tu opciju, trebat će ti i neke s kvadratićima jer na prvoj godini imaš matematiku i fiziku. Bar bi meni te predmete bilo nekako neprirodno pisati u crte

Futrolicu možeš kupiti u makro-mikro, koji je odmah iza ugla faksa a možda možeš i u kopiraonici na faksu, no za to nisam sigurna.
__________________
Unapologetically left-wing.
littleparticle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:27   #3833
Ako bi netko brucošicu mogao uputiti na sljedeće točne lokacije, tj na kojim se katovima,hodnicima i slično nalaze da ne lutam previše budući da sam "poznata" po kašnjenju pa da se to ne vidi previše na faksu (do ulica znam doci, zanimaju me samo katovi i to)

1. Velika predavaonica u Kovacicevoj
2. Velika predavaonica u Domagojevoj
3. Studentska ucionica u Kovacicevoj
4. Praktikum zavoda za biofiziku u Kovacicevoj
5. Laboratorij zavoda za opcu i anrgansku kemiju u Kovacicevoj
6. Predavaonica u Schrottovoj
7. Praktikum zavoda za farmaceutsku botaniku u Schrottovoj

I ako se netko sjeća jesu li u prvom semestru vježbe iz opće kemije svaki tjedan ili svaki drugi jer u rasporedu na jednom mjestu piše jedno, a na drugom drugo.

Unaprijed hvala
__________________
What doesn't kill you, fu*ks you up, mentally.
Trust nobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:20   #3834
Također, jesu li seminari iz fizike svaki ili svaki drugi tjedan (2 sata traju) jer je za 2 grupe seminara oznaceno svaki drugi, a za jednu svaki tjedan
__________________
What doesn't kill you, fu*ks you up, mentally.
Trust nobody is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 16:58   #3835
Quote:
Trust nobody kaže: Pogledaj post
Ako bi netko brucošicu mogao uputiti na sljedeće točne lokacije, tj na kojim se katovima,hodnicima i slično nalaze da ne lutam previše budući da sam "poznata" po kašnjenju pa da se to ne vidi previše na faksu (do ulica znam doci, zanimaju me samo katovi i to)

1. Velika predavaonica u Kovacicevoj
2. Velika predavaonica u Domagojevoj
3. Studentska ucionica u Kovacicevoj
4. Praktikum zavoda za biofiziku u Kovacicevoj
5. Laboratorij zavoda za opcu i anrgansku kemiju u Kovacicevoj
6. Predavaonica u Schrottovoj
7. Praktikum zavoda za farmaceutsku botaniku u Schrottovoj

I ako se netko sjeća jesu li u prvom semestru vježbe iz opće kemije svaki tjedan ili svaki drugi jer u rasporedu na jednom mjestu piše jedno, a na drugom drugo.

Unaprijed hvala
i vjezbe iz kemije i seminari iz fizike su dosad bili svakog drugog tjedna. velika predavaonca u kovacicevoj, studentska ucionica i labos za opcu su u suterenu. praktikum iz fizike je u potkrovlju a predavaonica i praktikum u schrottovoj su ista prostorija, u prizemlju zgrade. velika predavaonica u domagojevoj je isto u prizemlju
tcd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 18:17   #3836
Jel bi mogao netko objasniti kako funkcionira stažiranje u 10. semestru? Hvala
pipi22333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 03:16   #3837
Pozdrav, zanima me koja je upisna kvota za prvu godinu u splitu? Znam da u zg primaju 125.
__________________
Moj BLOG
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 19:06   #3838
Odabir fakulteta

Pozdrav svima.
Počeo sam s pripremama i planiram upisati nešto s kemijom. Ne mogu za sebe reći da sam onaj lumen za kemiju i da mi je to san od malih nogu, no dobar sam na natjecanjima i općenito mi ostali predmeti idu. Mala dvojba je što ne znam gdje se orijentirati dalje - fizika ili biologija? Oboje mi je zanimljivo, ali ajmo sad objektivno.
Vaša iskustva s pmf-om, pbf-om, fkit-om, farmacijom? Mogucnosti zaposlenja, program studija, pozitivne, negativne strane, sto zapravo nudi najbolje kvalifikacije?
Gledajući dalekoročno, ciljam na neki menadžment i marketing u ovoj industriji, neka dinamika pa može i istraživanje kao takvo.
Pmf mi se uvijek motao kao cista teorijska kemija i gledam program, nekako mi nije zvučno, ali s njim se kao može orijentirati gdjegod.
Za farmaciju sam pricao s ljudima i nekako je previše nauke da bih na kraju se prepuštao riziku postajanja ljekarnikom (nemojte zamijeriti), kažu mi ako vec ta grana odi radije za biotehnologijom. Fkit navodno nije toliko jak što se tiče ljudskog kadra u njemu (završavaju tamo ljudi koji nisu prvi izbor mogli), iako mi on možda najbolje zvuči.

Sad vi. Unaprijed vam zahvaljujem!

P.S. ovo sam post-ao na podforum odabir fakulteta, ali zanima me i vaš potencijalni osvrt, fbf-ovca
didabaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 12:18   #3839
Quote:
didabaja kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Počeo sam s pripremama i planiram upisati nešto s kemijom. Ne mogu za sebe reći da sam onaj lumen za kemiju i da mi je to san od malih nogu, no dobar sam na natjecanjima i općenito mi ostali predmeti idu. Mala dvojba je što ne znam gdje se orijentirati dalje - fizika ili biologija? Oboje mi je zanimljivo, ali ajmo sad objektivno.
Vaša iskustva s pmf-om, pbf-om, fkit-om, farmacijom? Mogucnosti zaposlenja, program studija, pozitivne, negativne strane, sto zapravo nudi najbolje kvalifikacije?
Gledajući dalekoročno, ciljam na neki menadžment i marketing u ovoj industriji, neka dinamika pa može i istraživanje kao takvo.
Pmf mi se uvijek motao kao cista teorijska kemija i gledam program, nekako mi nije zvučno, ali s njim se kao može orijentirati gdjegod.
Za farmaciju sam pricao s ljudima i nekako je previše nauke da bih na kraju se prepuštao riziku postajanja ljekarnikom (nemojte zamijeriti), kažu mi ako vec ta grana odi radije za biotehnologijom. Fkit navodno nije toliko jak što se tiče ljudskog kadra u njemu (završavaju tamo ljudi koji nisu prvi izbor mogli), iako mi on možda najbolje zvuči.

Sad vi. Unaprijed vam zahvaljujem!

P.S. ovo sam post-ao na podforum odabir fakulteta, ali zanima me i vaš potencijalni osvrt, fbf-ovca
Razlika između farmacije i svih ostalih je kao između boga i šeširdžije za ovo kaj ti hočeš.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 18:31   #3840
Quote:
didabaja kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Počeo sam s pripremama i planiram upisati nešto s kemijom. Ne mogu za sebe reći da sam onaj lumen za kemiju i da mi je to san od malih nogu, no dobar sam na natjecanjima i općenito mi ostali predmeti idu. Mala dvojba je što ne znam gdje se orijentirati dalje - fizika ili biologija? Oboje mi je zanimljivo, ali ajmo sad objektivno.
Vaša iskustva s pmf-om, pbf-om, fkit-om, farmacijom? Mogucnosti zaposlenja, program studija, pozitivne, negativne strane, sto zapravo nudi najbolje kvalifikacije?
Gledajući dalekoročno, ciljam na neki menadžment i marketing u ovoj industriji, neka dinamika pa može i istraživanje kao takvo.
Pmf mi se uvijek motao kao cista teorijska kemija i gledam program, nekako mi nije zvučno, ali s njim se kao može orijentirati gdjegod.
Za farmaciju sam pricao s ljudima i nekako je previše nauke da bih na kraju se prepuštao riziku postajanja ljekarnikom (nemojte zamijeriti), kažu mi ako vec ta grana odi radije za biotehnologijom. Fkit navodno nije toliko jak što se tiče ljudskog kadra u njemu (završavaju tamo ljudi koji nisu prvi izbor mogli), iako mi on možda najbolje zvuči.

Sad vi. Unaprijed vam zahvaljujem!

P.S. ovo sam post-ao na podforum odabir fakulteta, ali zanima me i vaš potencijalni osvrt, fbf-ovca
Zvuči mi kao da bi se snašao na bilo kojem od fakulteta koje si naveo. Ako te najviše zanima marketing (a ne želiš ekonomiju) onda je od ponuđenih definitivno najbolja opcija farmacija. Ukoliko budeš odličan student, možda dobiješ i Plivinu stipendiju, a to možeš smatrati prvim korakom do posla tamo. Mislim da ćeš se s ostalim fakultetima mnogo teže zaposliti u marketingu neke farmaceutske tvrtke. U Hrvatskoj nema baš puno ostalih "kemijskih" tvrtki, pa su ti šanse za zaposlenjem u marketingu u nefarmaceutskoj kemijskoj tvrtki manje, iako naravno nisu nemoguće.
__________________
Unapologetically left-wing.
littleparticle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.