Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2005., 19:34   #61
de, može jedna preporuka za empetrijac od 256MB koji lovi FM, da mu baterija traje bar 3-4 sata ili da se mijenja, relativno dobre kvalitete i ne previše kompliciran, pizdastog (ženskastog) dizajna a da ne bude puno preko 500 kn

poklon, jelte

iskreno, u to se niš ne kužim a u ovim lokalnim trgovinama se naravno ne može počuti, k tome su neka egzotična imena
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 19:46   #62
iju

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=3994

ali nema FM... njega ima ovaj koji je mucho skuplji:

http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=20043

i nije pizdast
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2005., 19:47   #63
Quote:
maggotass kaže:
Ja sam uspio pronaci samo recenziju od modela serije E-400 na cnetu a o seriji E-500 jos ni glasa...
Evo jedan "prvi pogled"
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 11:08   #64
simpa izgleda, jako je mali i u crvenoj boji nevjerojatno pizdast. košta cca 600 kn u provinciji
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 11:12   #65
Jučer sam bio u Technomaxu u King Crossu i vidio da imaju hrpu Cool Sources MP3 playera.

Moram priznati, vrlo su simpatični - raznih oblika, izuzetno maleni i slatki, totalni gadgeti!

A za kvalitetu, ne znam...
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 11:15   #66
e, pa i ja sam se zblenuo... ono, diazjn je fora, ekrančić kvalitetan a u juzer menjualu piše da podržava valjda sve formate

FM je tu isto, do 12 sati slušanja ali na ovom je baterija ugrađena unutra, mislim da se ne mijenja. ovom je baterija izmjenjiva ali je ekran simboličan, malko je ružniji a i kontrole su sitnije. naravno i jeftiniji je

u linksu je ovaj skuplji 581 kn za keš...
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:03   #67
Quote:
Thurgood kaže:
de, može jedna preporuka za empetrijac od 256MB koji lovi FM, da mu baterija traje bar 3-4 sata ili da se mijenja, relativno dobre kvalitete i ne previše kompliciran, pizdastog (ženskastog) dizajna a da ne bude puno preko 500 kn

poklon, jelte

iskreno, u to se niš ne kužim a u ovim lokalnim trgovinama se naravno ne može počuti, k tome su neka egzotična imena
Kog će joj dreka FM?!?!?! BBR se tam ne čuje...


Inače: http://www.feniks-kompjutori.hr/info.asp?id=0823081

5g. garancije....hrpa take ms opreme je prošla kroz moje ruke i ništa još nije crklo..
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:14   #68
a zašto ne FM? mora biti FM....
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:19   #69
Quote:
Thurgood kaže:
a zašto ne FM? mora biti FM....

DA, i PM bi morao biti prazan :rolajs:
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:43   #70
http://www.nabava.net/katalog/trazil...ra%9Ei&od=&do=
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 12:46   #71
na nabavi.net sam domaći
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 14:38   #72
ehej, kupio sam Cool Source, ovaj jeftiniji

malo sam ih ogledavao, i podatke i fizički: zapravo sam bio u krivo glede ergonomije, ovaj maleni je puno jednostavniji za rukovanje - ima nešto slično Sonyjevom jog-dialu. displej je ipak dovoljno informativan sa više boja osvjetljenja, hardver im je potpuno isti, a 200 kn je jefitniji i ima izmjenjivu bateriju

zvuči solidno, ništa ekstra ali ok... sa serijskim slušalicama koje nisu baš nešto . ima ekvilajzer sa 7 fiksnih podešenja između kojih se čuje razlika. testirao sam VBR mp3 u rasponu 128 do 320 i radi. FM prijem nije loš, čak

kopiranje je nešto slabije brzine (USB 2.0), ali uglavnom vrijedi tih cca 450 kn
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 16:40   #73
Quote:
Thurgood kaže:
ehej, kupio sam Cool Source, ovaj jeftiniji

malo sam ih ogledavao, i podatke i fizički: zapravo sam bio u krivo glede ergonomije, ovaj maleni je puno jednostavniji za rukovanje - ima nešto slično Sonyjevom jog-dialu. displej je ipak dovoljno informativan sa više boja osvjetljenja, hardver im je potpuno isti, a 200 kn je jefitniji i ima izmjenjivu bateriju

zvuči solidno, ništa ekstra ali ok... sa serijskim slušalicama koje nisu baš nešto . ima ekvilajzer sa 7 fiksnih podešenja između kojih se čuje razlika. testirao sam VBR mp3 u rasponu 128 do 320 i radi. FM prijem nije loš, čak

kopiranje je nešto slabije brzine (USB 2.0), ali uglavnom vrijedi tih cca 450 kn
Mozes li napisati gdje si ga kupio? Ja sam u Rijeci nasao takav isti za 640 kuna (i skoro sam ga jucer kupio), a sada vdim da negdje ima jeftiniji ....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 18:25   #74
jedna mala privatna trgovinica elektronikom, nije ništa razvikano ali je kontinentalna provincija

ima ih u www.links.hr po još nižoj cijeni nego ovdje

http://www.nabava.net/katalog/trazil...ra%9Ei&od=&do=
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 20:23   #75
evo još malo detalja: prilključio sam ga na velike zatvorene Philips slušalice i zadovoljan sam rezultatom - one serijske su jako loše ali sa nekim drugima zvuk je dobar i dovoljno glasan. usput se sa dužim kablom slušalica još poboljša FM

diktafon solidno snima i na udaljenosti od cca 2 m, ali uz malo eha. ima neka fora da najprije snimi šum okoline, pa ga u "pravom" snimanju može neutralizirati ali nisam probao jer me baš i ne zanima jako. s obzirom da sve obećano radi ok vjerujem da će i to, a koliko će trajati to ćemo vidjeti

moguća zamjerka je malo predugačak hod "jog diala" ali na to se da naviknuti. plastika malko škripucka, nije savršena ali ništa strašno. prolazna ocjena svakako, vrlo dobar pogotovo kad se pogleda omjer uloženo/dobiveno

malo da dobijete pojam "veličine"

__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 20:58   #76
Thx na detaljima - mene si uvjerio!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 21:08   #77
imaj na umu da sam "jak" što se tiče autoakustike, imam iskustva i sa kućnim ozvučenjem, ali je ovo prvi prijenosni mp3 uređaj sa kojim se susrećem, ako se ne računa Siemens SL45 koji je ipak imao malko bolji zvuk. može biti da je stvar u slušalicama, za ove Philips znam da su malo mutne, serijske su samo cvrčale - da se nađe sredina valjda bi bilo super

eh, da, minus je što se izgleda baterija ne puni preko USB-a, ali ja sam ionako tražio izmjenjivu bateriju. punjive su po 10 kn, pa punjač i to je to

edit: upravo sam pustio isti mp3 vrhunske kvalitete na kompu (Winamp, Terratec Aureon) i na plejerčiću i preštekavao slušalice, ove Philips. ne čujem neku razliku
__________________
People. What a bunch of bastards.

Zadnje uređivanje Thurgood : 17.06.2005. at 18:41.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 12:11   #78
Gdje se u Zagrebu ili Karlovcu mogu naci iRiver mp3/cd plejeri?
Ako bi neko mogao da postavi link bio bih mu zahvalan ili makar neku adresu...
Jos kad bi znao kako se krecu cijene..
__________________
Moj dan je okončan; napuštam Evropu. Morski vazduh sažeći će mi pluća, preplanuće me izgubljena podneblja. Plivati, gnječiti travu, loviti, nadasve pušiti; piti pića žestoka poput kipuće kovine - kao što činiše oni dragi preci oko vatri. Vratiću se gvozdenih udova, tamne puti, oka besomučnog: po mojoj obrazini, ceniće da sam soja jaka. Imaću zlata: biću dokon i surov.
Tyler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 10:06   #79
sta mislite o ovome modelu: Sony NW-HD5 .... 20GB, baterija do 40h ... 1900kn!
XdsadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2005., 10:52   #80
Question CD discman

Interesira me kupnja nekog CD discmana, pa sam gledao i neke od ovih koju su spomenuti u ovom threadu (SONY). Molim za savjet ljude koji imaju iskustva s tim tipom uređaja (CD discmana, ne mora biti baš SONY). Zapravo, tražim uređaj koji ima ove karakteristike:
-ugodan zvuk u kombinaciji s nekim best buy slušalicama (do cca. 250-300 KN)
-reprodukcija CD i mp3 formata
-slušalice bi trebale služiti slušanju glazbe u pokretu (na bickiklu npr.), šetanju, ljenjčarenju na plaži - tipično ljetna priča
-dosta dobru bateriju
-glasnoća nije odlučna, već dobar zvuk za reprodukciju rocka, bluesa i sl. glazbe.
-mp3 stvari su mi dosta dobro izripane, nisu junk mp3ce i pitam se mogu li doći do izražaja na tim prijenosnim uređajima

Ujedno, postoji li mogućnost da se takav discman ušteka u SONY kasetaš u autu? Ovo nije bitno, ali pitam kad sam već na štihu za pitanje.

Thx.
Noćobdija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.